XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:2200:38:4900:51:19
2DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:1700:17:5400:26:3600:35:19
3CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:0900:18:0500:27:0600:36:18
4JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:2900:18:2300:27:4200:37:09
5TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:0200:17:3500:26:0500:34:43
6GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:3000:18:4200:28:1200:38:10
7KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:2200:18:1700:27:2000:36:08
8KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:1400:19:4100:29:1000:38:35
9NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:2800:20:2500:31:3600:42:31
10KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:3400:22:0500:32:3400:42:54
11KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1000:21:4200:32:2800:43:23
12LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:3000:20:3200:31:0200:41:50
13WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:4400:23:0900:34:3800:45:47
14FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:4700:23:1300:34:5700:47:12
15RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:5600:21:1000:31:4100:42:21
16SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:3500:20:2300:30:2300:40:31
17POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:2200:24:0700:36:3100:48:42
18MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:5400:21:0800:31:1900:41:18
19KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:1400:24:1100:36:5100:49:41
20MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1500:38:3100:51:29
21JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:0200:25:5900:39:4500:52:27
22ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:4700:22:4400:33:5300:44:45
23TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:2300:28:1400:42:5200:57:27
24JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:0400:22:5100:33:3200:43:47
25TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:35:5100:48:50
26KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:0500:25:0200:37:0900:48:50
27ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:1000:48:50
28KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2100:47:1501:03:44
29WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:5900:24:4700:36:3400:47:57
30CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4700:28:5300:43:1300:59:32
31HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:31
32STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:31
33WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:54
Znaleziono 33 wynik(ów)