XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:02
2CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:09
3DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:17
4KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:22
5JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:29
6GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:30
7KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:14
8NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:28
9LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:30
10SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:35
11MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:54
12RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:56
13KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:10
14KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:34
15WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:44
16FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:47
17ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:47
18JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:04
19KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:14
20POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:22
21WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:59
22JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:02
23KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:05
24TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:24
25ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:24
26MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:53
27TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:23
28HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:46
29STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:46
30CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:47
31KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:52
32WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:51
33TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:22
Znaleziono 33 wynik(ów)