XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-301M 1 Barnim Goleniów00:00:0000:07:1900:14:1000:21:0200:27:5100:29:07.5000:29:08.40 2:5420,6
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-302M 2CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:3400:15:0200:22:3400:30:0600:31:34.1000:31:35.30+00:02:263:0919,0
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-303M 331 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:0900:15:5700:23:4500:31:3500:33:05.6500:33:06.40+00:03:583:1818,1
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-304M 400:00:0100:08:3800:16:4700:24:5200:32:5400:34:23.5000:34:25.20+00:05:163:2617,4
5PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-305M 5 PISFAK00:00:0100:08:4200:16:5200:25:0300:33:1600:34:53.3500:34:55.15+00:05:453:2917,2
6MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-306M 10TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:2200:18:0000:26:3700:35:1600:36:53.9500:36:55.65+00:07:463:4116,3
7ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-307M 11Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:2000:18:0300:26:4400:35:2200:36:58.1000:36:59.95+00:07:503:4116,2
8SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-308M 13TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:2700:17:5600:26:3600:35:2700:37:07.4500:37:09.95+00:07:593:4216,2
9ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-309M 15 RUN PASJA00:00:0300:09:2300:17:5900:26:4400:35:3400:37:16.0000:37:19.25+00:08:083:4316,1
10KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3010M 1600:00:0100:09:2000:18:0200:26:5300:35:4000:37:16.6000:37:18.50+00:08:093:4316,1
11NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-3011M 17TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:0300:17:5200:26:5600:35:4000:37:17.4000:37:20.40+00:08:093:4316,1
12KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-3012M 18RUN PASJA00:00:0300:09:2300:18:0000:26:4500:35:4100:37:28.9000:37:32.15+00:08:213:4416,0
13PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3013M 1900:00:0500:09:1500:18:0400:26:5900:35:5500:37:36.5500:37:42.10+00:08:293:4516,0
14ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-3014M 25TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:3000:18:2400:27:2400:36:1500:37:54.4000:37:56.85+00:08:463:4715,8
15BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-3015M 26TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:3100:18:2400:27:2100:36:1600:37:58.3000:38:00.80+00:08:503:4715,8
16GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3016M 2800:00:0200:09:2900:18:2500:27:2400:36:2500:38:07.8500:38:10.05+00:09:003:4815,7
17BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3017M 3000:00:0200:09:2600:18:2200:27:2500:36:2900:38:16.0000:38:18.80+00:09:083:4915,7
18SENGER Michał 337GĄSAWAM-3018M 32Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:2800:18:2200:27:2500:36:3600:38:22.3000:38:26.20+00:09:143:5015,6
19TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-3019M 33  00:00:0100:08:4200:17:3100:27:1400:37:1600:38:52.0000:38:53.10+00:09:443:5315,4
20KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-3020M 38TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:4300:18:5200:28:0600:37:1900:39:04.9500:39:08.00+00:09:573:5415,4
21GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-3021M 39TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:3500:18:3100:27:5700:37:1600:39:05.3500:39:10.50+00:09:573:5415,4
22MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-3022M 40Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:5400:19:0400:28:2400:37:2800:39:11.2500:39:15.10+00:10:033:5515,3
23MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3023M 4300:00:0300:09:4100:18:5500:28:2000:37:4400:39:34.1500:39:38.00+00:10:263:5715,2
24KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-3024M 44  00:00:0500:09:5700:19:0600:28:2100:37:4600:39:36.2000:39:41.20+00:10:283:5715,2
25RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3025M 4500:00:0300:09:4700:19:0500:28:3500:38:0100:39:47.0000:39:50.05+00:10:393:5815,1
26WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-3026M 468 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:5300:19:1300:28:4700:38:1100:39:54.5500:39:56.50+00:10:473:5915,0
27KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-3027M 47Woodrunners00:00:0300:09:4900:19:1000:28:4600:38:1800:39:59.4000:40:03.00+00:10:514:0015,0
28MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3028M 5100:00:0100:09:4900:19:1300:28:4600:38:1900:40:06.7000:40:08.65+00:10:594:0015,0
29BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-3029M 62'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:2700:20:0900:29:4900:39:2300:41:06.1000:41:09.65+00:11:584:0614,6
30BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3030M 6700:00:0700:10:3900:20:2700:30:1500:39:5000:41:38.4500:41:45.75+00:12:304:0914,4
31WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-3031M 68AMS Triathlon00:00:0400:10:2500:20:1800:30:3000:39:5400:41:44.6500:41:48.65+00:12:374:1014,4
32LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3032M 7300:00:1600:10:1600:20:0500:30:0700:40:0500:41:52.4000:42:09.10+00:12:444:1114,3
33KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-3033M 78Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:4800:19:5300:30:0600:40:3400:42:38.7500:42:42.10+00:13:314:1514,1
34HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-3034M 84Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:4900:20:5100:31:0100:41:1600:43:14.9000:43:25.30+00:14:074:1913,9
35BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-3035M 85Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:5900:21:1400:31:2600:41:2200:43:16.5500:43:22.70+00:14:094:1913,9
36KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-3036M 88 00:00:1100:10:4800:20:5400:31:2300:41:4500:43:39.1500:43:50.75+00:14:314:2113,7
37BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3037M 9100:00:1100:10:4900:20:5400:31:2300:41:4700:43:44.0500:43:55.95+00:14:364:2213,7
38GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-3038M 101Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:0500:21:3500:32:0100:42:2500:44:11.8500:44:17.40+00:15:044:2513,6
39MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3039M 10500:00:0300:10:3100:20:5900:31:4300:42:1900:44:21.9000:44:24.95+00:15:144:2613,5
40BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3040M 10700:00:0500:10:4700:21:1800:31:5600:42:3300:44:24.6000:44:30.45+00:15:174:2613,5
41KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-3041M 111 00:00:1300:10:4500:21:0500:31:5400:42:4200:44:45.2500:44:58.40+00:15:374:2813,4
42HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-3042M 113MISYL three sport00:00:2000:11:0900:21:3400:32:2100:42:5800:44:47.9000:45:08.60+00:15:404:2813,4
43DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3043M 11900:00:0700:11:1700:21:4600:32:2600:43:1700:45:18.0000:45:25.60+00:16:104:3113,2
44PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-3044M 120Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:0800:21:4500:32:3100:43:2600:45:23.1500:45:34.90+00:16:154:3213,2
45LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-3045M 121SPC00:00:1200:10:4000:21:1500:32:1000:43:2000:45:26.4000:45:38.40+00:16:184:3213,2
46RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-3046M 122Serce Tybetu00:00:0800:11:4600:22:2700:33:1300:43:3800:45:28.2500:45:37.15+00:16:204:3213,2
47GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-3047M 123 Strzelno00:00:0600:11:0100:21:3400:32:3900:43:4500:45:35.5500:45:42.20+00:16:284:3313,2
48PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3048M 13000:00:1100:11:1900:22:0800:33:2000:44:0500:46:07.1000:46:18.10+00:16:594:3613,0
49SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3049M 13200:00:1600:11:0700:22:0700:33:2000:44:2100:46:14.6500:46:31.25+00:17:074:3713,0
50TRYT Maciej 509M-3050M 133 00:00:0600:10:4000:21:2300:32:5200:43:4600:46:16.3000:46:22.90+00:17:084:3713,0
51KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3051M 13756. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1200:21:5900:33:1600:44:3100:46:42.9000:46:49.60+00:17:354:4012,8
52PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3052M 13800:00:3600:12:4800:23:3700:34:1700:44:4100:46:47.7000:47:24.40+00:17:404:4012,8
53SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3053M 14200:00:1100:11:2600:22:2800:33:4500:44:5100:46:59.0500:47:10.85+00:17:514:4112,8
54GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3054M 14456. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:3000:22:2300:33:4600:45:1400:47:19.8500:47:34.55+00:18:124:4412,7
55KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-3055M 158ForsportPolska Team00:00:2300:12:1300:23:1500:34:2600:45:4500:47:55.5500:48:18.55+00:18:484:4712,5
56GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3056M 16100:00:0700:12:1200:23:4300:35:0900:46:0500:48:10.2000:48:17.20+00:19:024:4912,5
57KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3057M 16500:00:2300:12:2300:23:4900:35:1600:46:2800:48:28.6500:48:51.85+00:19:214:5012,4
58BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-3058M 174może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:3800:24:1500:35:3700:46:4200:48:45.8500:49:14.25+00:19:384:5212,3
59WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-3059M 179Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2400:23:5100:35:3300:47:0300:49:02.2500:49:19.70+00:19:544:5412,2
60KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3060M 18800:00:1700:12:2900:24:1000:36:0300:47:2800:49:31.7000:49:49.50+00:20:244:5712,1
61BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3061M 19000:00:1800:12:2800:23:5900:35:3400:47:2600:49:40.5000:49:59.00+00:20:334:5812,1
62ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-3062M 195 00:00:1300:12:0100:23:3400:35:3700:47:5400:49:56.2500:50:09.70+00:20:484:5912,0
63KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3063M 19600:00:1100:12:5100:24:3900:36:2200:47:5700:50:01.2000:50:12.60+00:20:535:0012,0
64STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-3064M 198  00:00:1300:12:1500:23:3400:35:3800:47:5300:50:18.1500:50:31.30+00:21:105:0111,9
65KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3065M 19900:00:3800:13:1700:24:5200:36:3100:48:1800:50:22.8000:51:01.30+00:21:155:0211,9
66ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3066M 20400:00:1900:11:4900:23:5200:36:2100:48:1300:50:33.9000:50:53.40+00:21:265:0311,9
67KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-3067M 205JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:4500:24:3100:36:2200:48:2200:50:34.6000:51:01.70+00:21:275:0311,9
68SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-3068M 208Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:1700:24:0200:36:1700:48:2200:50:37.8000:51:00.60+00:21:305:0311,8
69DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3069M 209Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:1600:24:0100:36:1600:48:2100:50:37.8500:51:01.00+00:21:305:0311,8
70WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-3070M 210Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:3600:23:2400:35:3200:48:1900:50:43.4500:50:50.40+00:21:355:0411,8
71KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-3071M 222Mogilno Team00:00:0500:12:1700:24:2300:36:5400:49:0700:51:21.1000:51:26.70+00:22:135:0811,7
72GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3072M 22500:00:2000:12:2800:24:2800:36:5400:49:1600:51:38.5500:51:59.05+00:22:315:0911,6
73PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3073M 22900:00:3100:12:5400:25:0500:37:2200:49:4400:52:02.1000:52:34.05+00:22:545:1211,5
74BRYL Tomasz 310TORUŃM-3074M 23200:00:1900:13:1000:25:3100:37:5800:50:0100:52:19.1500:52:38.30+00:23:115:1311,5
75GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-3075M 237Just 5 00:00:2700:13:1000:25:3700:38:0700:50:3300:52:43.1000:53:10.65+00:23:355:1611,4
76MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3076M 23800:00:3200:13:3900:26:0100:38:1800:50:3100:52:47.6500:53:20.40+00:23:405:1611,4
77KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-3077M 246SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:3900:25:4700:38:1800:51:0200:53:13.1500:53:49.95+00:24:055:1911,3
78KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-3078M 247PKP CARGO00:00:0700:12:3300:25:0500:37:5600:50:5300:53:14.1000:53:21.85+00:24:065:1911,3
79SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-3079M 259Influence 00:00:2000:14:1400:27:0400:39:4000:51:4800:53:53.1000:54:14.00+00:24:455:2311,1
80UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-3080M 263  00:00:0900:12:5600:25:5300:39:0500:52:0300:54:08.1500:54:17.50+00:25:005:2411,1
81KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-3081M 266JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:2300:26:0200:39:0300:52:0200:54:11.5000:54:38.75+00:25:045:2511,1
81RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-3081M 266Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:5500:25:4300:38:4600:51:4700:54:11.5000:54:23.40+00:25:045:2511,1
83RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-3083M 268  00:00:3000:12:4300:25:4200:39:1400:52:0600:54:12.6500:54:42.65+00:25:055:2511,1
84MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3084M 27700:00:1400:13:5200:26:1700:39:0600:52:1700:54:48.8500:55:02.85+00:25:415:2810,9
85TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-3085M 279Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:2200:28:1600:40:4400:52:5300:55:03.2500:55:13.30+00:25:555:3010,9
86MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3086M 28100:00:1900:13:4100:27:0000:40:0200:52:5300:55:21.2500:55:41.05+00:26:135:3210,8
87SMYK Piotr 138BARCINM-3087M 28300:00:2100:13:3700:26:3600:39:5500:53:1600:55:39.5500:56:01.35+00:26:325:3410,8
88FOGT Maciej 369KRUSZYNM-3088M 285CB 16300:00:2700:14:1000:27:0800:40:2400:53:2500:56:01.0500:56:28.60+00:26:535:3610,7
89JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3089M 29100:00:2400:13:5800:27:1600:40:5600:54:2200:56:51.3000:57:15.40+00:27:435:4110,6
90PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-3090M 292ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:4100:26:1700:40:0400:54:1700:56:51.6500:57:19.55+00:27:445:4110,6
91DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3091M 29900:00:2500:13:5900:27:3700:41:3500:55:4700:58:28.4500:58:54.25+00:29:205:5010,3
92SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3092M 30600:00:1700:13:5500:27:3000:41:5800:56:3000:59:10.3000:59:27.50+00:30:025:5510,1
93RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-3093M 307ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:4700:56:4000:59:16.8500:59:37.25+00:30:095:5510,1
94MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-3094M 309wkurw_team00:00:3300:14:0400:27:1500:43:4800:57:3700:59:52.9501:00:26.45+00:30:455:5910,0
95GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3095M 32200:00:2900:15:4100:30:4600:45:5701:01:1801:04:20.4001:04:50.05+00:35:126:269,3
96BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3096M 32300:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:1401:04:27.3501:05:02.35+00:35:196:269,3
97SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3097M 32400:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:1401:04:27.7001:05:02.70+00:35:206:269,3
98ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3098M 32600:00:1000:15:0600:30:2200:46:0201:02:1201:05:20.9501:05:31.40+00:36:136:329,2
99CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-3099M 331SISU Team00:00:3800:16:4000:32:1900:48:1201:04:0501:07:26.0001:08:04.10+00:38:186:448,9
100OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30100M 332  00:00:3400:16:4100:32:5400:49:1101:05:3101:08:32.5501:09:06.75+00:39:256:518,8
101SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30101M 340TRISPACE/TREK00:00:0400:10:3000:20:25+00:06:154:1214,3
Znaleziono 101 wynik(ów)