XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:19
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:34
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:09
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:38
5PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:42
6TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:42
7NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:03
8PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:15
9ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:20
10KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:20
11MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:22
12KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:23
13ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:23
14BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:26
15SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:27
16SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:28
17GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:29
18ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:30
19BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:31
20GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:35
21MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:41
22KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:43
23RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:47
24KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:48
25MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:49
26KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:49
27WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:53
28MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:54
29KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:57
30LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:16
31WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:25
32BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:27
33SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:30
34MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:31
35BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:39
36TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:40
37LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:40
38KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:45
39BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:47
40KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:48
41HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:49
42BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:49
43BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:59
44GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:01
45GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:05
46SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:07
47PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:08
48HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:09
49KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:12
50DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:17
51PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:19
52SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:26
53GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:30
54WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:36
55RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:46
56ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:49
57ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:01
58GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:12
59KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:13
60STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:15
61DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:16
62KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:17
63SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:17
64KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:23
65WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:24
66BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:28
67GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:28
68KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:29
69KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:33
70BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:38
71PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:41
72RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:43
73KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:45
74PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:48
75KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:51
76PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:54
77RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:55
78UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:56
79BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:10
80GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:10
81KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:17
82KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:23
83SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:37
84MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:39
85KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:39
86MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:41
87MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:52
88SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:55
89JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:58
90DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:59
91MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:04
92FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:10
93SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:14
94TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:22
95RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:53
96BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:00
97SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:00
98ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:06
99GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:41
100CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:40
101OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:41
Znaleziono 101 wynik(ów)