XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 9.55km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:1900:14:1000:21:0200:27:51
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:3400:15:0200:22:3400:30:06
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:0900:15:5700:23:4500:31:35
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3800:16:4700:24:5200:32:54
5PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:4200:16:5200:25:0300:33:16
6MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:2200:18:0000:26:3700:35:16
7ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:2000:18:0300:26:4400:35:22
8SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:2700:17:5600:26:3600:35:27
9ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:2300:17:5900:26:4400:35:34
10KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:2000:18:0200:26:5300:35:40
11NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:0300:17:5200:26:5600:35:40
12KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:2300:18:0000:26:4500:35:41
13PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:1500:18:0400:26:5900:35:55
14ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:3000:18:2400:27:2400:36:15
15BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:3100:18:2400:27:2100:36:16
16GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:2900:18:2500:27:2400:36:25
17BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:2600:18:2200:27:2500:36:29
18SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:2800:18:2200:27:2500:36:36
19TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:4200:17:3100:27:1400:37:16
20GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:3500:18:3100:27:5700:37:16
21KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:4300:18:5200:28:0600:37:19
22MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:5400:19:0400:28:2400:37:28
23MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:4100:18:5500:28:2000:37:44
24KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:5700:19:0600:28:2100:37:46
25RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4700:19:0500:28:3500:38:01
26WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:5300:19:1300:28:4700:38:11
27KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:4900:19:1000:28:4600:38:18
28MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:4900:19:1300:28:4600:38:19
29BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:2700:20:0900:29:4900:39:23
30BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:3900:20:2700:30:1500:39:50
31WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:2500:20:1800:30:3000:39:54
32LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:1600:20:0500:30:0700:40:05
33KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:4800:19:5300:30:0600:40:34
34HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:4900:20:5100:31:0100:41:16
35BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:5900:21:1400:31:2600:41:22
36KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:4800:20:5400:31:2300:41:45
37BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:4900:20:5400:31:2300:41:47
38MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:3100:20:5900:31:4300:42:19
39GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:0500:21:3500:32:0100:42:25
40BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:4700:21:1800:31:5600:42:33
41KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:4500:21:0500:31:5400:42:42
42HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:0900:21:3400:32:2100:42:58
43DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:1700:21:4600:32:2600:43:17
44LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:4000:21:1500:32:1000:43:20
45PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:0800:21:4500:32:3100:43:26
46RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:4600:22:2700:33:1300:43:38
47GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:0100:21:3400:32:3900:43:45
48TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:4000:21:2300:32:5200:43:46
49PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:1900:22:0800:33:2000:44:05
50SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:0700:22:0700:33:2000:44:21
51KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1200:21:5900:33:1600:44:31
52PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:4800:23:3700:34:1700:44:41
53SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:2600:22:2800:33:4500:44:51
54GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:3000:22:2300:33:4600:45:14
55KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:1300:23:1500:34:2600:45:45
56GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:1200:23:4300:35:0900:46:05
57KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:2300:23:4900:35:1600:46:28
58BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:3800:24:1500:35:3700:46:42
59WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2400:23:5100:35:3300:47:03
60BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:2800:23:5900:35:3400:47:26
61KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:2900:24:1000:36:0300:47:28
62STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:1500:23:3400:35:3800:47:53
63ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:0100:23:3400:35:3700:47:54
64KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:5100:24:3900:36:2200:47:57
65ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:4900:23:5200:36:2100:48:13
66KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:1700:24:5200:36:3100:48:18
67WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:3600:23:2400:35:3200:48:19
68DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:1600:24:0100:36:1600:48:21
69SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:1700:24:0200:36:1700:48:22
70KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:4500:24:3100:36:2200:48:22
71KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:1700:24:2300:36:5400:49:07
72GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:2800:24:2800:36:5400:49:16
73PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:5400:25:0500:37:2200:49:44
74BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:1000:25:3100:37:5800:50:01
75MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:3900:26:0100:38:1800:50:31
76GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:1000:25:3700:38:0700:50:33
77KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:3300:25:0500:37:5600:50:53
78KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:3900:25:4700:38:1800:51:02
79RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:5500:25:4300:38:4600:51:47
80SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:1400:27:0400:39:4000:51:48
81KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:2300:26:0200:39:0300:52:02
82UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:5600:25:5300:39:0500:52:03
83RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:4300:25:4200:39:1400:52:06
84MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:5200:26:1700:39:0600:52:17
85TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:2200:28:1600:40:4400:52:53
86MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:4100:27:0000:40:0200:52:53
87SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:3700:26:3600:39:5500:53:16
88FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:1000:27:0800:40:2400:53:25
89PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:4100:26:1700:40:0400:54:17
90JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:5800:27:1600:40:5600:54:22
91DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5900:27:3700:41:3500:55:47
92SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:5500:27:3000:41:5800:56:30
93RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:4700:56:40
94MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:0400:27:1500:43:4800:57:37
95BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:14
96SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:14
97GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:4100:30:4600:45:5701:01:18
98ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:0600:30:2200:46:0201:02:12
99CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:4000:32:1900:48:1201:04:05
100OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:4100:32:5400:49:1101:05:31
101SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:3000:20:25
Znaleziono 101 wynik(ów)