XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-401M 6The Rychters00:00:0100:08:4200:16:5400:25:1900:33:4800:35:25.2500:35:26.35 3:3216.9
2WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-402M 800:00:0100:09:0400:17:3500:26:0700:34:4500:36:23.1000:36:24.40+00:00:573:3816.5
3MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-403M 9Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:0300:17:3900:26:1600:34:5600:36:34.7500:36:37.25+00:01:093:3916.4
4ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-404M 14T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:3600:18:1500:26:5700:35:3600:37:15.5500:37:17.05+00:01:503:4316.1
5LENC Sebastian 128LASKOWICEM-405M 21TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:1800:18:0700:27:0300:36:0200:37:47.7500:37:49.15+00:02:223:4615.9
6MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-406M 22TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:3100:18:2100:27:1400:36:0800:37:49.9500:37:51.60+00:02:243:4715.9
7KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-407M 24Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:1900:18:0400:27:0300:36:1000:37:53.5500:37:55.40+00:02:283:4715.8
8SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-408M 2700:00:0300:09:2900:18:2400:27:2300:36:2000:38:03.3000:38:06.50+00:02:383:4815.8
9STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-409M 31Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:4100:18:4300:27:4300:36:4100:38:19.5000:38:22.70+00:02:543:4915.7
10RYCHTER Karol 210NIEMCZM-4010M 42The Rychters00:00:0300:09:2700:18:4200:28:1000:37:4400:39:31.9000:39:35.10+00:04:063:5715.2
11SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-4011M 47  00:00:0200:09:5000:19:1000:28:4600:38:2000:39:59.4000:40:02.30+00:04:344:0015
12RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-4012M 49TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:2900:18:2400:28:3600:38:1100:40:02.3000:40:04.75+00:04:374:0015
13JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4013M 5300:00:0300:10:1200:19:4200:29:1000:38:3300:40:18.3000:40:21.85+00:04:534:0114.9
14SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-4014M 55Mrozbike Team00:00:0400:10:0300:19:3200:29:0600:38:3200:40:25.7000:40:30.25+00:05:004:0214.8
15RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-4015M 56The Rychters 00:00:0900:10:0300:19:3000:29:1000:38:4700:40:40.1500:40:49.50+00:05:144:0414.8
16ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-4016M 58TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:3000:20:2500:30:0500:39:1200:40:54.4000:40:58.25+00:05:294:0514.7
17GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-4017M 60TRISPACE/TREK00:00:0300:10:0000:19:1900:30:0800:39:1600:41:02.3500:41:05.75+00:05:374:0614.6
18KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-4018M 63UMK Toruń00:00:0200:09:5700:19:4200:29:2500:39:1600:41:09.3000:41:12.20+00:05:444:0714.6
19PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-4019M 64AMS Triathlon00:00:0400:10:2700:20:0000:29:4300:39:1500:41:14.2000:41:18.55+00:05:484:0714.6
20GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-4020M 65WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:0100:19:3500:29:3000:39:3100:41:26.5500:41:41.65+00:06:014:0814.5
21TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4021M 6600:00:0100:09:5400:19:4400:29:5200:39:3300:41:30.4500:41:32.40+00:06:054:0914.5
22MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4022M 6900:00:0500:10:0200:19:4000:29:4000:39:4800:41:45.0500:41:50.30+00:06:194:1014.4
23NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-4023M 70 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:1800:20:0500:29:5900:39:5400:41:45.4000:41:52.20+00:06:204:1014.4
24FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4024M 7156. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:4300:20:2900:30:1600:39:5400:41:46.7500:41:52.90+00:06:214:1014.4
25GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4025M 7600:00:0000:10:1400:20:1300:30:2600:40:3400:42:32.4000:42:32.40+00:07:074:1514.1
26ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-4026M 77 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:5900:20:5700:30:5600:40:4900:42:34.9500:42:44.75+00:07:094:1514.1
27KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4027M 7900:00:0600:10:3500:20:2900:30:4200:40:5000:42:41.9000:42:48.05+00:07:164:1614.1
28WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4028M 8000:00:0700:10:5700:21:1300:31:1800:41:1300:42:59.0000:43:06.90+00:07:334:1714
29KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-4029M 81Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:5800:21:0000:31:0000:41:0000:43:01.2500:43:04.80+00:07:364:1813.9
30BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4030M 8300:00:0300:10:0800:20:1600:30:5400:41:2000:43:10.6500:43:14.45+00:07:454:1913.9
31SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4031M 8700:00:0800:10:3700:20:4800:31:1600:41:3900:43:36.3000:43:45.00+00:08:114:2113.8
32BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-4032M 89Orange Polska00:00:0300:10:1600:20:3300:31:0900:41:4200:43:40.3000:43:43.85+00:08:154:2213.7
33MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-4033M 92Katolik Team00:00:1200:11:0300:21:2200:31:4600:41:5500:43:45.8500:43:58.70+00:08:204:2213.7
34GIERACH Marcin 372NIEMCZM-4034M 95Damian Rudnik Team00:00:0400:10:4300:21:0000:31:3000:42:0600:43:56.0500:44:00.95+00:08:304:2313.7
35HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-4035M 97Kancelaria HMM00:00:0400:10:2900:20:4100:31:1600:41:5500:43:57.3000:44:02.25+00:08:324:2313.6
36KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-4036M 98Katolik Team00:00:0400:10:2800:20:5000:31:3000:42:0200:43:59.6500:44:04.50+00:08:344:2413.6
37WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-4037M 99TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:4200:20:5400:31:2200:42:0000:44:03.4000:44:13.80+00:08:384:2413.6
38CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-4038M 100Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:0200:20:2400:31:1200:42:0700:44:07.0500:44:09.50+00:08:414:2413.6
39MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-4039M 103LUCKY LUCK00:00:1000:11:1700:21:3700:32:0100:42:2400:44:16.7000:44:27.40+00:08:514:2513.5
40NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4040M 10900:00:1500:11:2300:21:4900:32:1200:42:3800:44:35.6500:44:51.55+00:09:104:2713.5
41WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4041M 11000:00:2100:11:2200:21:4000:32:1000:42:4100:44:42.3000:45:03.55+00:09:174:2813.4
42DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-4042M 112TRISPACE/TREK00:00:0800:11:1600:21:4000:32:1000:42:4600:44:45.6000:44:54.00+00:09:204:2813.4
43NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4043M 11456. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:1200:21:3300:32:1100:42:5100:44:53.4000:45:08.50+00:09:284:2913.4
44WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-4044M 115The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:3200:21:5400:32:2200:42:5400:44:54.5000:45:03.65+00:09:294:2913.4
45CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4045M 117Brzoza Biega 00:00:0600:10:3900:20:5900:31:5400:43:2200:45:13.0500:45:19.60+00:09:474:3113.3
46BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-4046M 126  00:00:1400:11:2700:22:0400:32:4700:43:3900:45:42.7500:45:57.45+00:10:174:3413.1
47RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-4047M 128RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:1500:23:1300:33:4200:44:0100:45:52.1500:46:04.45+00:10:264:3513.1
48MORITZ Rafał 33BARCINM-4048M 131#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:0500:22:5000:33:4400:44:0900:46:08.6000:46:27.80+00:10:434:3613
49STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4049M 13400:00:0500:11:2700:22:1500:33:1800:44:1700:46:20.7500:46:26.40+00:10:554:3812.9
50TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4050M 13656. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:3300:22:2600:33:4600:44:2400:46:26.9000:46:42.15+00:11:014:3812.9
51ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-4051M 139Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:3100:22:4200:33:5800:44:4900:46:50.0000:46:57.30+00:11:244:4112.8
52GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-4052M 145IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:1900:22:2500:33:5500:45:1500:47:22.2000:47:30.05+00:11:564:4412.7
53GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4053M 14700:00:0400:11:2900:22:2600:33:4400:45:1600:47:25.0500:47:30.00+00:11:594:4412.6
54KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-4054M 148LP 50000:00:1200:12:1500:23:2400:34:2200:45:2400:47:28.3500:47:40.65+00:12:034:4412.6
55RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-4055M 149Katolik Team00:00:1200:11:3700:23:0200:34:3000:45:2900:47:28.6000:47:41.25+00:12:034:4412.6
56ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4056M 15100:00:1400:11:5000:22:5200:34:0400:45:2200:47:29.7000:47:43.90+00:12:044:4412.6
57GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4057M 15200:00:1000:12:0200:23:0000:34:0800:45:2900:47:31.6500:47:42.60+00:12:064:4512.6
58STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-4058M 153  00:00:0800:11:3700:22:4900:34:2000:45:4100:47:41.6500:47:50.00+00:12:164:4612.6
59SZEWS Marek 113KORONOWOM-4059M 155AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:34:1100:45:4100:47:50.2000:48:14.55+00:12:244:4712.5
60ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-4060M 156Brzoza Biega00:00:2200:12:3300:24:0100:35:0200:45:5600:47:54.4000:48:17.25+00:12:294:4712.5
61SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-4061M 157Kris Team00:00:2300:12:1400:23:1500:34:2700:45:4600:47:55.0500:48:18.30+00:12:294:4712.5
62KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4062M 15913WOG Grudziądz00:00:1700:11:4900:22:5100:34:1800:47:57.9500:48:15.75+00:12:324:4712.5
63SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-4063M 162 CB 16300:00:1300:11:5200:23:0400:34:4600:46:0700:48:18.7500:48:32.60+00:12:534:4912.4
64BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4064M 16300:00:2100:12:0100:23:2700:35:0000:46:1800:48:27.0500:48:48.30+00:13:014:5012.4
65JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-4065M 164Żółtokrólewscy00:00:0500:11:4300:23:0800:34:4100:46:2000:48:27.3500:48:32.65+00:13:024:5012.4
66PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-4066M 166ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:2600:23:4600:35:1900:46:3000:48:30.5500:48:59.50+00:13:054:5112.4
67LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-4067M 167ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:2700:23:4700:35:2000:46:3100:48:35.6500:49:02.90+00:13:104:5112.3
68ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4068M 16900:00:1800:11:5400:23:1400:34:5500:46:2600:48:39.5000:48:57.50+00:13:144:5112.3
69MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-4069M 170BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:5500:23:1400:34:5500:46:2600:48:39.8500:48:57.55+00:13:144:5212.3
70CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-4070M 171Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:4900:23:1000:34:4500:46:2700:48:41.1500:48:48.60+00:13:154:5212.3
71BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4071M 17200:00:1900:12:0600:23:4200:35:3000:46:4300:48:41.5500:49:01.15+00:13:164:5212.3
72STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4072M 17300:00:1400:12:1400:23:3200:34:5700:46:3700:48:43.6000:48:58.10+00:13:184:5212.3
73TARASKA Marcin 417BARCINM-4073M 175#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0900:35:4200:46:4800:48:50.6000:49:09.25+00:13:254:5312.3
74SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4074M 17600:00:1000:12:1900:23:4300:35:1400:46:4600:48:52.6500:49:03.45+00:13:274:5312.3
75STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4075M 17700:00:2100:11:5500:23:3700:35:0600:46:4300:48:53.3500:49:14.65+00:13:284:5312.3
76DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-4076M 180Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2500:23:5100:35:3300:47:0400:49:03.6500:49:21.10+00:13:384:5412.2
77ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-4077M 181  00:00:1400:12:0200:23:3800:35:1900:46:5400:49:04.9500:49:19.20+00:13:394:5412.2
78RÓG Adam 351BALINM-4078M 18200:00:0400:11:4000:23:0400:35:0400:46:5200:49:06.9500:49:11.90+00:13:414:5412.2
79SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-4079M 184Króliki w plecaku00:00:0900:12:0700:23:3600:35:4100:47:1400:49:25.0000:49:34.35+00:13:594:5612.1
80MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4080M 18656. Baza Lotnicza00:00:1600:12:0500:23:3400:35:0900:47:0900:49:29.1500:49:45.20+00:14:034:5612.1
81CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4081M 19100:00:0700:11:4000:22:5900:34:5400:47:2100:49:41.9000:49:49.00+00:14:164:5812.1
82KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-4082M 193  00:00:1900:12:2100:23:4100:35:3100:47:3900:49:48.0500:50:07.25+00:14:224:5812
83TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4083M 19400:00:0500:12:2000:24:0800:36:0200:47:4300:49:53.0000:49:58.95+00:14:274:5912
84DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4084M 20156. Baza Lotnicza00:00:1600:12:2000:24:1300:36:2200:48:1400:50:25.9500:50:42.05+00:15:005:0211.9
85PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-4085M 207CB 16300:00:1600:12:2700:24:2000:36:2400:48:3100:50:36.3000:50:52.35+00:15:115:0311.9
86SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4086M 21800:00:1800:12:2800:24:0900:36:0400:48:3300:50:59.9000:51:18.10+00:15:345:0611.8
87KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-4087M 221  00:00:1100:12:5300:24:5700:37:1000:49:0500:51:15.2000:51:26.80+00:15:495:0711.7
88JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4088M 22600:00:1400:12:4900:24:5200:37:1000:49:2500:51:40.0000:51:54.25+00:16:145:1011.6
89FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4089M 22756. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:4300:24:3700:36:4700:49:2600:51:42.5500:51:59.10+00:16:175:1011.6
90WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-4090M 231MIELCAR TEAM00:00:2400:13:1600:25:2700:37:4800:50:0000:52:08.3000:52:32.60+00:16:435:1211.5
91GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-4091M 2338 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:0500:25:2200:37:4200:50:0500:52:24.0500:52:45.60+00:16:585:1411.5
92REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4092M 23900:00:0800:12:4700:25:1300:37:4400:50:3100:52:49.5000:52:58.40+00:17:245:1711.4
93NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-4093M 241Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:1500:25:3500:38:1500:50:4100:52:52.3500:53:15.30+00:17:275:1711.3
94MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4094M 24300:00:3200:12:5400:25:2900:38:1200:50:4500:53:04.3500:53:36.80+00:17:395:1811.3
95OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-4095M 244 OSINY00:00:0700:12:1200:24:5500:37:5900:50:4500:53:09.2000:53:16.80+00:17:435:1811.3
96WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-4096M 245TEAMOCHAL00:00:2600:13:2300:25:5400:38:2800:50:5100:53:12.0500:53:38.55+00:17:465:1911.3
97GRUBBA Marek 297KORONOWOM-4097M 249Mrozbike Team00:00:3400:13:0800:25:2400:38:0200:51:0000:53:28.6500:54:03.55+00:18:035:2011.2
98WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4098M 25000:00:2800:13:2600:25:5800:38:2500:51:0300:53:29.7000:53:57.80+00:18:045:2011.2
99KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4099M 25100:00:1800:13:3500:26:0100:38:3900:51:2000:53:37.2500:53:56.15+00:18:125:2111.2
100BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-40100M 25200:00:1400:11:5900:24:0200:37:1900:51:2100:53:40.3000:53:55.00+00:18:155:2211.2
101DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40101M 254 00:00:1000:12:5100:25:2700:38:2700:51:2600:53:45.5000:53:55.95+00:18:205:2211.2
102ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40102M 262Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:0200:38:3600:51:3500:54:03.5500:54:32.15+00:18:385:2411.1
103REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40103M 269Lupus Team00:00:1800:13:4500:26:4100:39:3000:52:0400:54:22.3500:54:40.45+00:18:575:2611
104DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-40104M 27100:00:1900:13:2800:26:1700:39:1900:52:0300:54:28.6000:54:47.70+00:19:035:2611
105RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-40105M 2767Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:4000:25:2700:39:0400:52:1900:54:48.4000:55:10.05+00:19:235:2810.9
106ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-40106M 28000:00:1500:14:1200:27:1600:40:1900:52:5400:55:13.1500:55:28.65+00:19:475:3110.9
107JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-40107M 28200:00:2100:14:1000:27:1300:40:1700:53:0100:55:24.3000:55:45.55+00:19:595:3210.8
108SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40108M 286 Salus00:00:3500:13:3700:26:3700:40:0400:53:3900:56:10.9000:56:46.20+00:20:455:3710.7
109ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40109M 287Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:4200:25:5800:39:1900:53:2700:56:11.6500:56:21.50+00:20:465:3710.7
110GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-40110M 28800:00:2500:13:2900:26:2600:39:4400:53:3700:56:12.9000:56:38.70+00:20:475:3710.7
111SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40111M 293Kris TeamKris Team00:00:2300:12:1800:25:3400:39:3800:54:1000:56:56.7000:57:19.95+00:21:315:4110.5
112MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40112M 296KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:4700:28:1000:41:4600:55:2300:57:56.9500:58:29.20+00:22:315:4710.4
113KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-40113M 29700:00:1800:13:4800:27:1100:41:0500:55:2000:57:59.2000:58:18.05+00:22:335:4810.3
114BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-40114M 30000:00:2500:14:1000:27:5400:41:5300:56:0300:58:33.6500:58:59.10+00:23:085:5110.2
115JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-40115M 30200:00:3400:14:1900:28:1300:42:0300:56:1000:58:46.3500:59:20.70+00:23:215:5210.2
116SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-40116M 30400:00:0000:14:4300:29:2000:43:1800:56:4300:59:01.5000:59:01.50+00:23:365:5410.2
117KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-40117M 30500:00:1400:13:3000:27:3600:42:0300:56:3000:59:09.9500:59:24.85+00:23:445:5510.1
118KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-40118M 30800:00:2200:14:3600:28:4600:43:0300:57:0800:59:47.4001:00:09.60+00:24:225:5810
119JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-40119M 31300:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:4201:00:32.4501:00:47.85+00:25:076:039.9
120BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-40120M 31400:00:3000:15:3300:29:5000:44:1500:58:3501:01:11.4501:01:41.70+00:25:466:079.8
121KUJAWA Roger 401BARCINM-40121M 315Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5700:44:3400:59:1801:02:03.8001:02:23.75+00:26:386:129.7
122KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40122M 316# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5600:44:3400:59:1901:02:04.0001:02:23.50+00:26:386:129.7
123GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-40123M 32000:00:2600:15:1900:29:5000:44:5401:00:2401:03:25.8501:03:52.10+00:28:006:209.5
124KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-40124M 32100:00:0400:13:3000:28:1900:44:4501:00:5401:03:58.5001:04:03.10+00:28:336:239.4
125SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40125M 325BIZON TEAM00:00:1100:15:0100:30:0700:45:5301:01:5101:04:59.4501:05:10.65+00:29:346:299.2
126RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-40126M 33000:00:1200:13:5000:29:1300:46:0101:03:4601:07:25.3001:07:37.65+00:32:006:448.9
127WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-40127M 33500:00:2900:17:1800:34:3600:52:5901:09:1901:12:26.4001:12:55.70+00:37:017:148.3
128PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-40128M 33700:00:3000:18:0700:35:1100:52:4101:10:1301:13:30.2501:14:01.20+00:38:057:218.2
129UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40129M 341 00:00:1000:15:2000:30:57+00:14:036:229.4
Znaleziono 129 wynik(ów)