XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:42
2MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:03
3WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:04
4LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:18
5KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:19
6RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:27
7RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:29
8SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:29
9MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:31
10ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:36
11STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:41
12SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:50
13TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:54
14KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:57
15GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:00
16GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:01
17CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:02
18MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:02
19SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:03
20RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:03
21BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:08
22JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:12
23GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:14
24BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:16
25NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:18
26PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:27
27KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:28
28HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:29
29ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:30
30KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:35
31SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:37
32CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:39
33WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:42
34GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:43
35FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:43
36WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:57
37KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:58
38ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:59
39MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:03
40NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:12
41DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:16
42MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:17
43GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:19
44WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:22
45NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:23
46STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:27
47BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:27
48GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:29
49ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:31
50WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:32
51TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:33
52STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:37
53RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:37
54RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:40
55CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:40
56JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:43
57CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:49
58KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:49
59SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
60ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:50
61SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:52
62ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:54
63MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:55
64STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:55
65BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:59
66BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:01
67GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:02
68ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:02
69MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:05
70MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:05
71BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:06
72SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:07
73OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:12
74STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:14
75SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:14
76RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:15
77KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:15
78SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:18
79SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:19
80TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:20
81DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:20
82KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:21
83DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:25
84PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:26
85PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:27
86LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:27
87SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:28
88ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:33
89TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:35
90RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:40
91ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:42
92FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:43
93REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:47
94JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:49
95DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:51
96KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:53
97MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:54
98GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:05
99GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:08
100NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:15
101WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:16
102WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:23
103WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:26
104DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:28
105GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:29
106KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:30
107KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:30
108KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:35
109SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:37
110REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:45
111KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:48
112RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:50
113JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:10
114BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:10
115ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:12
116JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:19
117KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:36
118SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:43
119JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:45
120MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:47
121SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:01
122GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:19
123UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:20
124KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:22
125KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:22
126BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:33
127WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:18
128PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:07
129ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:02
Znaleziono 129 wynik(ów)