XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 9.55km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:4200:16:5400:25:1900:33:48
2WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:0400:17:3500:26:0700:34:45
3MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:0300:17:3900:26:1600:34:56
4ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:3600:18:1500:26:5700:35:36
5LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:1800:18:0700:27:0300:36:02
6MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:3100:18:2100:27:1400:36:08
7KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:1900:18:0400:27:0300:36:10
8SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:2900:18:2400:27:2300:36:20
9STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:4100:18:4300:27:4300:36:41
10RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:2700:18:4200:28:1000:37:44
11RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:2900:18:2400:28:3600:38:11
12SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:5000:19:1000:28:4600:38:20
13SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:0300:19:3200:29:0600:38:32
14JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:1200:19:4200:29:1000:38:33
15RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:0300:19:3000:29:1000:38:47
16ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:3000:20:2500:30:0500:39:12
17PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:2700:20:0000:29:4300:39:15
18KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:5700:19:4200:29:2500:39:16
19GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:0000:19:1900:30:0800:39:16
20GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:0100:19:3500:29:3000:39:31
21TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:5400:19:4400:29:5200:39:33
22MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:0200:19:4000:29:4000:39:48
23NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:1800:20:0500:29:5900:39:54
24FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:4300:20:2900:30:1600:39:54
25GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:1400:20:1300:30:2600:40:34
26ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:5900:20:5700:30:5600:40:49
27KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3500:20:2900:30:4200:40:50
28KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:5800:21:0000:31:0000:41:00
29WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:5700:21:1300:31:1800:41:13
30BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:0800:20:1600:30:5400:41:20
31SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:3700:20:4800:31:1600:41:39
32BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:1600:20:3300:31:0900:41:42
33HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:2900:20:4100:31:1600:41:55
34MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:0300:21:2200:31:4600:41:55
35WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:4200:20:5400:31:2200:42:00
36KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:2800:20:5000:31:3000:42:02
37GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:4300:21:0000:31:3000:42:06
38CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:0200:20:2400:31:1200:42:07
39MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:1700:21:3700:32:0100:42:24
40NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:2300:21:4900:32:1200:42:38
41WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:2200:21:4000:32:1000:42:41
42DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:1600:21:4000:32:1000:42:46
43NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:1200:21:3300:32:1100:42:51
44WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:3200:21:5400:32:2200:42:54
45CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:3900:20:5900:31:5400:43:22
46BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:2700:22:0400:32:4700:43:39
47RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:1500:23:1300:33:4200:44:01
48MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:0500:22:5000:33:4400:44:09
49STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:2700:22:1500:33:1800:44:17
50TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:3300:22:2600:33:4600:44:24
51ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:3100:22:4200:33:5800:44:49
52GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:1900:22:2500:33:5500:45:15
53GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:2900:22:2600:33:4400:45:16
54ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5000:22:5200:34:0400:45:22
55KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:1500:23:2400:34:2200:45:24
56GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:0200:23:0000:34:0800:45:29
57RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:3700:23:0200:34:3000:45:29
58STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:3700:22:4900:34:2000:45:41
59SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:34:1100:45:41
60SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:1400:23:1500:34:2700:45:46
61ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:3300:24:0100:35:0200:45:56
62SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:5200:23:0400:34:4600:46:07
63BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:0100:23:2700:35:0000:46:18
64JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:4300:23:0800:34:4100:46:20
65MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:5500:23:1400:34:5500:46:26
66ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:5400:23:1400:34:5500:46:26
67CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:4900:23:1000:34:4500:46:27
68PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:2600:23:4600:35:1900:46:30
69LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:2700:23:4700:35:2000:46:31
70STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1400:23:3200:34:5700:46:37
71BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:0600:23:4200:35:3000:46:43
72STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:5500:23:3700:35:0600:46:43
73SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:1900:23:4300:35:1400:46:46
74TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0900:35:4200:46:48
75RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:4000:23:0400:35:0400:46:52
76ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:0200:23:3800:35:1900:46:54
77DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2500:23:5100:35:3300:47:04
78MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:0500:23:3400:35:0900:47:09
79SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0700:23:3600:35:4100:47:14
80CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:4000:22:5900:34:5400:47:21
81KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:2100:23:4100:35:3100:47:39
82TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:2000:24:0800:36:0200:47:43
83DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:2000:24:1300:36:2200:48:14
84PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:2700:24:2000:36:2400:48:31
85SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:2800:24:0900:36:0400:48:33
86KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:5300:24:5700:37:1000:49:05
87JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:4900:24:5200:37:1000:49:25
88FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:4300:24:3700:36:4700:49:26
89WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:1600:25:2700:37:4800:50:00
90GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:0500:25:2200:37:4200:50:05
91REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:4700:25:1300:37:4400:50:31
92NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:1500:25:3500:38:1500:50:41
93OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:1200:24:5500:37:5900:50:45
94MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:5400:25:2900:38:1200:50:45
95WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:2300:25:5400:38:2800:50:51
96GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:0800:25:2400:38:0200:51:00
97WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:2600:25:5800:38:2500:51:03
98KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:3500:26:0100:38:3900:51:20
99BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5900:24:0200:37:1900:51:21
100DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:5100:25:2700:38:2700:51:26
101DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:2800:26:1700:39:1900:52:03
102REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:4500:26:4100:39:3000:52:04
103RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:4000:25:2700:39:0400:52:19
104ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:1200:27:1600:40:1900:52:54
105JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:1000:27:1300:40:1700:53:01
106ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:4200:25:5800:39:1900:53:27
107GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:2900:26:2600:39:4400:53:37
108SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:3700:26:3700:40:0400:53:39
109SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:1800:25:3400:39:3800:54:10
110KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:4800:27:1100:41:0500:55:20
111MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:4700:28:1000:41:4600:55:23
112BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:1000:27:5400:41:5300:56:03
113JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:1900:28:1300:42:0300:56:10
114KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:3000:27:3600:42:0300:56:30
115SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:4300:29:2000:43:1800:56:43
116KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:3600:28:4600:43:0300:57:08
117JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:42
118BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3300:29:5000:44:1500:58:35
119KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5700:44:3400:59:18
120KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5600:44:3400:59:19
121GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:1900:29:5000:44:5401:00:24
122KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:3000:28:1900:44:4501:00:54
123SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:0100:30:0700:45:5301:01:51
124RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:5000:29:1300:46:0101:03:46
125WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:1800:34:3600:52:5901:09:19
126PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:0700:35:1100:52:4101:10:13
127UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:2000:30:57
128KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:4900:22:5100:34:18
129ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:0200:38:3600:51:35
Znaleziono 129 wynik(ów)