XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-501M 29TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:3100:18:2600:27:2500:36:2500:38:08.6000:38:10.00 3:4815.7
2DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-502M 35Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:5000:18:5400:28:0100:37:0500:38:55.9500:38:59.10+00:00:473:5315.4
3WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-503M 41Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:3100:18:4300:28:1100:37:4100:39:29.4500:39:31.10+00:01:203:5715.2
4RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-504M 59Biegający Filozof Team00:00:0300:10:1100:19:4200:29:1400:39:0000:40:57.6500:41:00.95+00:02:494:0514.7
5CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-505M 61TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:4200:19:2400:29:1900:39:1000:41:03.5000:41:04.60+00:02:544:0614.6
6BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-506M 74Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:4100:20:3500:30:3200:40:1900:42:15.1500:42:20.10+00:04:064:1314.2
7WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-507M 86Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:3000:20:4600:31:0600:41:2100:43:17.1500:43:18.80+00:05:084:1913.9
8WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-508M 90Brzoza Brzoza00:00:0800:10:3600:20:4900:31:2500:41:5100:43:43.8500:43:52.10+00:05:354:2213.7
9KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-509M 94TriDarKo00:00:0400:10:5800:21:1200:31:3500:41:5900:43:54.6000:43:59.55+00:05:464:2313.7
10MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5010M 9600:00:0700:10:5100:21:1000:31:3900:42:0000:43:57.0500:44:04.20+00:05:484:2313.7
11JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-5011M 108BBL Szubin00:00:1200:11:1300:21:3800:31:5700:42:2700:44:30.1000:44:42.80+00:06:214:2713.5
12KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5012M 12900:00:1000:11:4000:22:2500:33:1500:46:04.1000:46:15.00+00:07:554:3613
13ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5013M 13500:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:2900:46:22.8000:46:31.60+00:08:144:3812.9
14WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-5014M 140Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:0000:22:5300:34:0100:44:5000:46:50.4000:47:25.65+00:08:414:4112.8
15PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5015M 14600:00:2100:12:0600:23:1300:34:1600:45:2000:47:24.4500:47:46.10+00:09:154:4412.7
16KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-5016M 150Coca-Cola Runners00:00:1800:12:2100:23:2200:34:2500:45:2700:47:29.6500:47:48.35+00:09:214:4512.6
17KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5017M 16000:00:0300:11:4200:23:0600:34:3000:46:0000:48:08.7000:48:11.80+00:10:004:4812.5
18BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-5018M 167KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:0500:23:2100:35:0200:46:2000:48:35.6500:48:43.25+00:10:274:5112.3
19MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5019M 17800:00:1200:12:1400:23:3400:35:0100:46:3800:48:53.6500:49:06.40+00:10:454:5312.3
20KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-5020M 185RUN PASJA00:00:1600:12:0700:23:3100:35:1100:47:1300:49:28.3500:49:44.80+00:11:194:5612.1
21LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-5021M 2007SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:2200:24:0200:36:0000:48:1500:50:24.7000:50:46.30+00:12:165:0211.9
22RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-5022M 202TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:3100:23:2200:35:4400:48:1100:50:28.4500:50:35.50+00:12:195:0211.9
23GODZIUK Roman 185TORUŃM-5023M 20300:00:1000:11:4900:23:3700:35:4400:48:0400:50:29.0500:50:39.95+00:12:205:0211.9
24BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-5024M 206Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:5100:24:4600:36:4400:48:3000:50:35.6500:51:01.95+00:12:275:0311.9
25MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-5025M 217KB Kosynier Września00:00:0800:12:1200:24:0300:36:2400:48:3800:50:57.1500:51:05.30+00:12:485:0511.8
26NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-5026M 219Tri-Amator00:00:2000:12:5100:24:5800:37:0600:48:5300:51:11.0000:51:31.70+00:13:025:0711.7
27SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5027M 22300:00:2600:12:3300:24:1900:36:3600:49:1300:51:37.3000:52:03.80+00:13:285:0911.6
28RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-5028M 235J&W00:00:0800:12:2500:24:3200:37:1500:50:2100:52:33.4500:52:41.70+00:14:245:1511.4
29WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-5029M 240Florian Chojnice00:00:0500:12:5000:25:1000:37:5200:50:2700:52:51.2000:52:57.15+00:14:425:1711.3
30TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5030M 24200:00:3300:12:2300:24:3300:37:5000:50:4500:53:03.9500:53:36.95+00:14:555:1811.3
31BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5031M 25500:00:3300:13:0300:25:3800:38:3300:51:2500:53:45.8000:54:19.40+00:15:375:2211.2
32WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-5032M 256SPC00:00:3200:12:5900:25:2400:38:1000:51:1800:53:47.1500:54:19.40+00:15:385:2211.2
33KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-5033M 258TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:1100:25:4700:38:3900:51:3100:53:49.6000:54:13.80+00:15:415:2211.1
34NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-5034M 260BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:1700:25:4200:38:3000:51:2700:53:55.7500:54:24.10+00:15:475:2311.1
35ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-5035M 2657Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:4000:25:2700:38:3100:51:3900:54:10.9000:54:31.40+00:16:025:2511.1
36MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5036M 27200:00:1600:13:3100:26:3400:39:3000:52:1800:54:43.3500:54:59.65+00:16:345:2811
37ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-5037M 274 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:3900:26:2900:39:1900:52:1600:54:46.2000:54:58.25+00:16:375:2811
38BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-5038M 278BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:3000:26:2000:39:2900:52:2100:54:51.5500:55:17.75+00:16:425:2910.9
39WEGNER Roman 101NIEMCZM-5039M 29000:00:1600:13:5100:26:5800:40:2400:54:1200:56:49.2500:57:05.35+00:18:405:4010.6
40ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-5040M 312TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:4700:29:5400:43:5500:57:5401:00:32.1501:01:07.90+00:22:236:039.9
41SALITA Lech 6362-200M-5041M 319ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:1600:29:4400:44:2600:59:4001:02:29.9501:03:03.20+00:24:216:159.6
42KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-5042M 329RODOS Team00:00:2000:15:2400:31:2400:47:3601:04:0201:06:43.9501:07:04.20+00:28:356:409
43GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-5043M 342Brzoza Biega00:00:3500:16:3600:32:54+00:14:286:478.8
44WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-5044M 343Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00+00:00:294:0015
Znaleziono 44 wynik(ów)