XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:3000:20:4600:31:0600:41:21
2WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:3100:18:4300:28:1100:37:41
3CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:4200:19:2400:29:1900:39:10
4MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:3100:18:2600:27:2500:36:25
5WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
6KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:4200:23:0600:34:3000:46:00
7DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:5000:18:5400:28:0100:37:05
8RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:1100:19:4200:29:1400:39:00
9KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:5800:21:1200:31:3500:41:59
10BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:4100:20:3500:30:3200:40:19
11WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:5000:25:1000:37:5200:50:27
12RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:3100:23:2200:35:4400:48:11
13MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:5100:21:1000:31:3900:42:00
14BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:0500:23:2100:35:0200:46:20
15RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:2500:24:3200:37:1500:50:21
16MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:1200:24:0300:36:2400:48:38
17ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:29
18WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:3600:20:4900:31:2500:41:51
19KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:4000:22:2500:33:15
20GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:4900:23:3700:35:4400:48:04
21MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:1400:23:3400:35:0100:46:38
22ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:3900:26:2900:39:1900:52:16
23JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:1300:21:3800:31:5700:42:27
24WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:5100:26:5800:40:2400:54:12
25MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:3100:26:3400:39:3000:52:18
26KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:0700:23:3100:35:1100:47:13
27KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:2100:23:2200:34:2500:45:27
28ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:4000:25:2700:38:3100:51:39
29NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:5100:24:5800:37:0600:48:53
30KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:2400:31:2400:47:3601:04:02
31PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:0600:23:1300:34:1600:45:20
32LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:2200:24:0200:36:0000:48:15
33KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:1100:25:4700:38:3900:51:31
34BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:3000:26:2000:39:2900:52:21
35SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:3300:24:1900:36:3600:49:13
36BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:5100:24:4600:36:4400:48:30
37NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:1700:25:4200:38:3000:51:27
38WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:5900:25:2400:38:1000:51:18
39SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:1600:29:4400:44:2600:59:40
40BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:0300:25:3800:38:3300:51:25
41TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:2300:24:3300:37:5000:50:45
42ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:4700:29:5400:43:5500:57:54
43GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:3600:32:54
44WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:0000:22:5300:34:0100:44:50
Znaleziono 44 wynik(ów)