XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:31
2MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:31
3CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:42
4DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:50
5WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
6RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:11
7WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:30
8WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:36
9BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:41
10MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:51
11KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:58
12JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:13
13ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:15
14RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:31
15KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:40
16KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:42
17GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:49
18WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:00
19BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:05
20PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:06
21KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:07
22MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:12
23MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:14
24KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:21
25LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:22
26TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:23
27RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:25
28SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:33
29ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:40
30WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:50
31NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:51
32BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:51
33WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:59
34BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:03
35KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:11
36NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:17
37BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:30
38MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:31
39ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:39
40WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:51
41SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:16
42KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:24
43ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:47
44GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:36
Znaleziono 44 wynik(ów)