XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1CZUK Marek 370TORUŃM-601M 5700:00:0200:10:1100:19:4300:29:1500:38:5600:40:48.7000:40:50.90 4:0414.7
2OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-602M 71The Runners Świecie00:00:0300:10:1000:19:4300:29:4300:39:5400:41:46.7500:41:49.80+00:00:584:1014.4
3CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-603M 102Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:0200:21:3400:31:5100:42:1700:44:14.5500:44:19.70+00:03:254:2513.6
4STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-604M 125 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:3500:22:1600:32:5700:43:3500:45:40.7500:46:18.70+00:04:524:3413.1
5WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-605M 14300:00:2700:14:4900:29:3100:44:1400:47:03.1500:47:30.90+00:06:144:4212.8
6GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-606M 19200:00:0200:12:1500:23:5800:35:4800:47:3000:49:42.0000:49:44.25+00:08:534:5812.1
7DOMAN Janusz 350BRZOZAM-607M 212UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:3500:24:2400:36:2600:48:3900:50:53.7000:51:16.00+00:10:055:0511.8
8TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-608M 220Altom Gniezno00:00:2400:13:0500:25:0000:37:0400:48:5400:51:14.1000:51:38.65+00:10:255:0711.7
9BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-609M 230TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:0900:25:2900:37:4400:49:4700:52:03.3500:52:14.05+00:11:145:1211.5
10KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-6010M 257Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:0100:25:4600:38:3700:51:2200:53:49.3500:53:51.95+00:13:005:2211.1
11STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6011M 26400:00:0800:13:4200:26:3600:39:1900:51:5400:54:08.6000:54:16.75+00:13:195:2411.1
12MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6012M 27000:00:2000:14:0200:26:5400:39:2300:51:5300:54:23.5000:54:43.50+00:13:345:2611
13JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-6013M 275Miłosz Jamny00:00:2500:13:3300:26:2200:39:1700:52:2300:54:47.4500:55:12.90+00:13:585:2811
14TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6014M 28400:00:2500:13:5100:26:4000:39:3000:52:5400:55:50.0000:56:15.75+00:15:015:3510.7
15DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6015M 29400:00:1800:13:4800:27:1900:41:0300:55:0300:57:48.1000:58:06.40+00:16:595:4610.4
16LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-6016M 311TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:4700:29:5300:43:5400:57:5301:00:31.5001:01:08.15+00:19:426:039.9
17GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6017M 31800:00:1800:14:2700:29:0800:44:1600:59:1801:02:09.8501:02:28.15+00:21:216:139.7
Znaleziono 17 wynik(ów)