XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-301M 1 Barnim Goleniów00:00:0000:07:1900:14:1000:21:0200:27:5100:29:07.5000:29:08.40 2:5420.6
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-302M 2CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:3400:15:0200:22:3400:30:0600:31:34.1000:31:35.30+00:02:263:0919
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-303M 331 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:0900:15:5700:23:4500:31:3500:33:05.6500:33:06.40+00:03:583:1818.1
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-304M 400:00:0100:08:3800:16:4700:24:5200:32:5400:34:23.5000:34:25.20+00:05:163:2617.4
5PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-305M 5 PISFAK00:00:0100:08:4200:16:5200:25:0300:33:1600:34:53.3500:34:55.15+00:05:453:2917.2
6POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-401M 6The Rychters00:00:0100:08:4200:16:5400:25:1900:33:4800:35:25.2500:35:26.35+00:06:173:3216.9
7TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-201M 7Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:0200:17:3500:26:0500:34:4300:36:19.4500:36:21.60+00:07:113:3716.5
8WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-402M 800:00:0100:09:0400:17:3500:26:0700:34:4500:36:23.1000:36:24.40+00:07:153:3816.5
9MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-403M 9Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:0300:17:3900:26:1600:34:5600:36:34.7500:36:37.25+00:07:273:3916.4
10MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-306M 10TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:2200:18:0000:26:3700:35:1600:36:53.9500:36:55.65+00:07:463:4116.3
11ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-307M 11Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:2000:18:0300:26:4400:35:2200:36:58.1000:36:59.95+00:07:503:4116.2
12DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-202M 12Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:1700:17:5400:26:3600:35:1900:37:00.8000:37:02.50+00:07:533:4216.2
13SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-308M 13TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:2700:17:5600:26:3600:35:2700:37:07.4500:37:09.95+00:07:593:4216.2
14ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-404M 14T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:3600:18:1500:26:5700:35:3600:37:15.5500:37:17.05+00:08:083:4316.1
15ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-309M 15 RUN PASJA00:00:0300:09:2300:17:5900:26:4400:35:3400:37:16.0000:37:19.25+00:08:083:4316.1
16KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3010M 1600:00:0100:09:2000:18:0200:26:5300:35:4000:37:16.6000:37:18.50+00:08:093:4316.1
17NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-3011M 17TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:0300:17:5200:26:5600:35:4000:37:17.4000:37:20.40+00:08:093:4316.1
18KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-3012M 18RUN PASJA00:00:0300:09:2300:18:0000:26:4500:35:4100:37:28.9000:37:32.15+00:08:213:4416
19PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3013M 1900:00:0500:09:1500:18:0400:26:5900:35:5500:37:36.5500:37:42.10+00:08:293:4516
20KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-203M 20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:2200:18:1700:27:2000:36:0800:37:42.7500:37:44.95+00:08:353:4615.9
21LENC Sebastian 128LASKOWICEM-405M 21TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:1800:18:0700:27:0300:36:0200:37:47.7500:37:49.15+00:08:403:4615.9
22MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-406M 22TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:3100:18:2100:27:1400:36:0800:37:49.9500:37:51.60+00:08:423:4715.9
23CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-204M 23BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:0900:18:0500:27:0600:36:1800:37:53.0500:37:54.75+00:08:453:4715.8
24KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-407M 24Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:1900:18:0400:27:0300:36:1000:37:53.5500:37:55.40+00:08:463:4715.8
25ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-3014M 25TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:3000:18:2400:27:2400:36:1500:37:54.4000:37:56.85+00:08:463:4715.8
26BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-3015M 26TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:3100:18:2400:27:2100:36:1600:37:58.3000:38:00.80+00:08:503:4715.8
27SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-408M 2700:00:0300:09:2900:18:2400:27:2300:36:2000:38:03.3000:38:06.50+00:08:553:4815.8
28GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3016M 2800:00:0200:09:2900:18:2500:27:2400:36:2500:38:07.8500:38:10.05+00:09:003:4815.7
29MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-501M 29TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:3100:18:2600:27:2500:36:2500:38:08.6000:38:10.00+00:09:013:4815.7
30BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3017M 3000:00:0200:09:2600:18:2200:27:2500:36:2900:38:16.0000:38:18.80+00:09:083:4915.7
31STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-409M 31Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:4100:18:4300:27:4300:36:4100:38:19.5000:38:22.70+00:09:123:4915.7
32SENGER Michał 337GĄSAWAM-3018M 32Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:2800:18:2200:27:2500:36:3600:38:22.3000:38:26.20+00:09:143:5015.6
33TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-3019M 33  00:00:0100:08:4200:17:3100:27:1400:37:1600:38:52.0000:38:53.10+00:09:443:5315.4
34JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-205M 34Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:2900:18:2300:27:4200:37:0900:38:54.1500:38:56.35+00:09:463:5315.4
35DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-502M 35Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:5000:18:5400:28:0100:37:0500:38:55.9500:38:59.10+00:09:483:5315.4
36ŚWIERCZYŃSKI Julian 222RADZIEJÓWM-11M 36KS ZRYW RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0000:08:3500:19:1200:28:1800:28:3500:39:01.1500:39:01.15+00:09:533:5415.4
37JAROSZEWSKI Jan 336TRYSZCZYNM-12M 3700:00:0200:09:3200:18:4500:28:0700:37:2300:39:01.3000:39:03.90+00:09:533:5415.4
38KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-3020M 38TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:4300:18:5200:28:0600:37:1900:39:04.9500:39:08.00+00:09:573:5415.4
39GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-3021M 39TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:3500:18:3100:27:5700:37:1600:39:05.3500:39:10.50+00:09:573:5415.4
40MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-3022M 40Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:5400:19:0400:28:2400:37:2800:39:11.2500:39:15.10+00:10:033:5515.3
41WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-503M 41Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:3100:18:4300:28:1100:37:4100:39:29.4500:39:31.10+00:10:213:5715.2
42RYCHTER Karol 210NIEMCZM-4010M 42The Rychters00:00:0300:09:2700:18:4200:28:1000:37:4400:39:31.9000:39:35.10+00:10:243:5715.2
43MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3023M 4300:00:0300:09:4100:18:5500:28:2000:37:4400:39:34.1500:39:38.00+00:10:263:5715.2
44KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-3024M 44  00:00:0500:09:5700:19:0600:28:2100:37:4600:39:36.2000:39:41.20+00:10:283:5715.2
45RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3025M 4500:00:0300:09:4700:19:0500:28:3500:38:0100:39:47.0000:39:50.05+00:10:393:5815.1
46WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-3026M 468 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:5300:19:1300:28:4700:38:1100:39:54.5500:39:56.50+00:10:473:5915
47SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-4011M 47  00:00:0200:09:5000:19:1000:28:4600:38:2000:39:59.4000:40:02.30+00:10:514:0015
47KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-3027M 47Woodrunners00:00:0300:09:4900:19:1000:28:4600:38:1800:39:59.4000:40:03.00+00:10:514:0015
49RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-4012M 49TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:2900:18:2400:28:3600:38:1100:40:02.3000:40:04.75+00:10:544:0015
50GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-206M 50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:3000:18:4200:28:1200:38:1000:40:05.8500:40:08.10+00:10:584:0015
51MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3028M 5100:00:0100:09:4900:19:1300:28:4600:38:1900:40:06.7000:40:08.65+00:10:594:0015
52KRZYWDZIŃSKI Dominik 442SZUBINM-13M 52UKB Szubin00:00:0400:10:0500:19:1900:28:5600:38:3600:40:15.8500:40:20.05+00:11:084:0114.9
53JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4013M 5300:00:0300:10:1200:19:4200:29:1000:38:3300:40:18.3000:40:21.85+00:11:104:0114.9
54KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-207M 54Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:1400:19:4100:29:1000:38:3500:40:18.7500:40:23.60+00:11:114:0114.9
55SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-4014M 55Mrozbike Team00:00:0400:10:0300:19:3200:29:0600:38:3200:40:25.7000:40:30.25+00:11:184:0214.8
56RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-4015M 56The Rychters 00:00:0900:10:0300:19:3000:29:1000:38:4700:40:40.1500:40:49.50+00:11:324:0414.8
57CZUK Marek 370TORUŃM-601M 5700:00:0200:10:1100:19:4300:29:1500:38:5600:40:48.7000:40:50.90+00:11:414:0414.7
58ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-4016M 58TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:3000:20:2500:30:0500:39:1200:40:54.4000:40:58.25+00:11:464:0514.7
59RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-504M 59Biegający Filozof Team00:00:0300:10:1100:19:4200:29:1400:39:0000:40:57.6500:41:00.95+00:11:504:0514.7
60GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-4017M 60TRISPACE/TREK00:00:0300:10:0000:19:1900:30:0800:39:1600:41:02.3500:41:05.75+00:11:544:0614.6
61CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-505M 61TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:4200:19:2400:29:1900:39:1000:41:03.5000:41:04.60+00:11:564:0614.6
62BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-3029M 62'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:2700:20:0900:29:4900:39:2300:41:06.1000:41:09.65+00:11:584:0614.6
63KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-4018M 63UMK Toruń00:00:0200:09:5700:19:4200:29:2500:39:1600:41:09.3000:41:12.20+00:12:014:0714.6
64PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-4019M 64AMS Triathlon00:00:0400:10:2700:20:0000:29:4300:39:1500:41:14.2000:41:18.55+00:12:064:0714.6
65GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-4020M 65WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:0100:19:3500:29:3000:39:3100:41:26.5500:41:41.65+00:12:194:0814.5
66TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4021M 6600:00:0100:09:5400:19:4400:29:5200:39:3300:41:30.4500:41:32.40+00:12:224:0914.5
67BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3030M 6700:00:0700:10:3900:20:2700:30:1500:39:5000:41:38.4500:41:45.75+00:12:304:0914.4
68WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-3031M 68AMS Triathlon00:00:0400:10:2500:20:1800:30:3000:39:5400:41:44.6500:41:48.65+00:12:374:1014.4
69MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4022M 6900:00:0500:10:0200:19:4000:29:4000:39:4800:41:45.0500:41:50.30+00:12:374:1014.4
70NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-4023M 70 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:1800:20:0500:29:5900:39:5400:41:45.4000:41:52.20+00:12:374:1014.4
71OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-602M 71The Runners Świecie00:00:0300:10:1000:19:4300:29:4300:39:5400:41:46.7500:41:49.80+00:12:394:1014.4
71FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4024M 7156. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:4300:20:2900:30:1600:39:5400:41:46.7500:41:52.90+00:12:394:1014.4
73LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3032M 7300:00:1600:10:1600:20:0500:30:0700:40:0500:41:52.4000:42:09.10+00:12:444:1114.3
74BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-506M 74Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:4100:20:3500:30:3200:40:1900:42:15.1500:42:20.10+00:13:074:1314.2
75SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-208M 75FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:3500:20:2300:30:2300:40:3100:42:26.5500:42:35.75+00:13:194:1414.1
76GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4025M 7600:00:0000:10:1400:20:1300:30:2600:40:3400:42:32.4000:42:32.40+00:13:244:1514.1
77ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-4026M 77 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:5900:20:5700:30:5600:40:4900:42:34.9500:42:44.75+00:13:274:1514.1
78KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-3033M 78Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:4800:19:5300:30:0600:40:3400:42:38.7500:42:42.10+00:13:314:1514.1
79KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4027M 7900:00:0600:10:3500:20:2900:30:4200:40:5000:42:41.9000:42:48.05+00:13:344:1614.1
80WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4028M 8000:00:0700:10:5700:21:1300:31:1800:41:1300:42:59.0000:43:06.90+00:13:514:1714
81KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-4029M 81Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:5800:21:0000:31:0000:41:0000:43:01.2500:43:04.80+00:13:534:1813.9
82MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-209M 8200:00:1100:10:5400:21:0800:31:1900:41:1800:43:10.6000:43:21.70+00:14:034:1913.9
83BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4030M 8300:00:0300:10:0800:20:1600:30:5400:41:2000:43:10.6500:43:14.45+00:14:034:1913.9
84HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-3034M 84Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:4900:20:5100:31:0100:41:1600:43:14.9000:43:25.30+00:14:074:1913.9
85BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-3035M 85Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:5900:21:1400:31:2600:41:2200:43:16.5500:43:22.70+00:14:094:1913.9
86WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-507M 86Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:3000:20:4600:31:0600:41:2100:43:17.1500:43:18.80+00:14:094:1913.9
87SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4031M 8700:00:0800:10:3700:20:4800:31:1600:41:3900:43:36.3000:43:45.00+00:14:284:2113.8
88KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-3036M 88 00:00:1100:10:4800:20:5400:31:2300:41:4500:43:39.1500:43:50.75+00:14:314:2113.7
89BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-4032M 89Orange Polska00:00:0300:10:1600:20:3300:31:0900:41:4200:43:40.3000:43:43.85+00:14:324:2213.7
90WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-508M 90Brzoza Brzoza00:00:0800:10:3600:20:4900:31:2500:41:5100:43:43.8500:43:52.10+00:14:364:2213.7
91BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3037M 9100:00:1100:10:4900:20:5400:31:2300:41:4700:43:44.0500:43:55.95+00:14:364:2213.7
92MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-4033M 92Katolik Team00:00:1200:11:0300:21:2200:31:4600:41:5500:43:45.8500:43:58.70+00:14:384:2213.7
93LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-2010M 93TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:3000:20:3200:31:0200:41:5000:43:49.7000:43:56.20+00:14:424:2313.7
94KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-509M 94TriDarKo00:00:0400:10:5800:21:1200:31:3500:41:5900:43:54.6000:43:59.55+00:14:474:2313.7
95GIERACH Marcin 372NIEMCZM-4034M 95Damian Rudnik Team00:00:0400:10:4300:21:0000:31:3000:42:0600:43:56.0500:44:00.95+00:14:484:2313.7
96MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5010M 9600:00:0700:10:5100:21:1000:31:3900:42:0000:43:57.0500:44:04.20+00:14:494:2313.7
97HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-4035M 97Kancelaria HMM00:00:0400:10:2900:20:4100:31:1600:41:5500:43:57.3000:44:02.25+00:14:494:2313.6
98KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-4036M 98Katolik Team00:00:0400:10:2800:20:5000:31:3000:42:0200:43:59.6500:44:04.50+00:14:524:2413.6
99WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-4037M 99TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:4200:20:5400:31:2200:42:0000:44:03.4000:44:13.80+00:14:554:2413.6
100CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-4038M 100Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:0200:20:2400:31:1200:42:0700:44:07.0500:44:09.50+00:14:594:2413.6
101GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-3038M 101Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:0500:21:3500:32:0100:42:2500:44:11.8500:44:17.40+00:15:044:2513.6
102CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-603M 102Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:0200:21:3400:31:5100:42:1700:44:14.5500:44:19.70+00:15:074:2513.6
103MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-4039M 103LUCKY LUCK00:00:1000:11:1700:21:3700:32:0100:42:2400:44:16.7000:44:27.40+00:15:094:2513.5
104NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-2011M 104SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:2800:20:2500:31:3600:42:3100:44:20.7000:44:26.65+00:15:134:2613.5
105MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3039M 10500:00:0300:10:3100:20:5900:31:4300:42:1900:44:21.9000:44:24.95+00:15:144:2613.5
106RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-2012M 106Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:5600:21:1000:31:4100:42:2100:44:23.1000:44:32.70+00:15:154:2613.5
107BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3040M 10700:00:0500:10:4700:21:1800:31:5600:42:3300:44:24.6000:44:30.45+00:15:174:2613.5
108JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-5011M 108BBL Szubin00:00:1200:11:1300:21:3800:31:5700:42:2700:44:30.1000:44:42.80+00:15:224:2713.5
109NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4040M 10900:00:1500:11:2300:21:4900:32:1200:42:3800:44:35.6500:44:51.55+00:15:284:2713.5
110WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4041M 11000:00:2100:11:2200:21:4000:32:1000:42:4100:44:42.3000:45:03.55+00:15:344:2813.4
111KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-3041M 111 00:00:1300:10:4500:21:0500:31:5400:42:4200:44:45.2500:44:58.40+00:15:374:2813.4
112DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-4042M 112TRISPACE/TREK00:00:0800:11:1600:21:4000:32:1000:42:4600:44:45.6000:44:54.00+00:15:384:2813.4
113HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-3042M 113MISYL three sport00:00:2000:11:0900:21:3400:32:2100:42:5800:44:47.9000:45:08.60+00:15:404:2813.4
114NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4043M 11456. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:1200:21:3300:32:1100:42:5100:44:53.4000:45:08.50+00:15:454:2913.4
115WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-4044M 115The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:3200:21:5400:32:2200:42:5400:44:54.5000:45:03.65+00:15:474:2913.4
116KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2013M 11600:00:0500:11:3400:22:0500:32:3400:42:5400:45:01.0500:45:06.70+00:15:534:3013.3
117CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-4045M 117Brzoza Biega 00:00:0600:10:3900:20:5900:31:5400:43:2200:45:13.0500:45:19.60+00:16:054:3113.3
118KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2014M 11856. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1000:21:4200:32:2800:43:2300:45:17.4500:45:24.25+00:16:094:3113.2
119DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3043M 11900:00:0700:11:1700:21:4600:32:2600:43:1700:45:18.0000:45:25.60+00:16:104:3113.2
120PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-3044M 120Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:0800:21:4500:32:3100:43:2600:45:23.1500:45:34.90+00:16:154:3213.2
121LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-3045M 121SPC00:00:1200:10:4000:21:1500:32:1000:43:2000:45:26.4000:45:38.40+00:16:184:3213.2
122RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-3046M 122Serce Tybetu00:00:0800:11:4600:22:2700:33:1300:43:3800:45:28.2500:45:37.15+00:16:204:3213.2
123GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-3047M 123 Strzelno00:00:0600:11:0100:21:3400:32:3900:43:4500:45:35.5500:45:42.20+00:16:284:3313.2
124TROJAK Jakub 387KOSZALINM-14M 12400:00:0400:11:4300:22:5000:33:4300:43:5000:45:35.7000:45:40.25+00:16:284:3313.2
125STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-604M 125 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:3500:22:1600:32:5700:43:3500:45:40.7500:46:18.70+00:16:334:3413.1
126BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-4046M 126  00:00:1400:11:2700:22:0400:32:4700:43:3900:45:42.7500:45:57.45+00:16:354:3413.1
127JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-2015M 127  00:00:2100:12:0400:22:5100:33:3200:43:4700:45:46.1500:46:07.65+00:16:384:3413.1
128RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-4047M 128RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:1500:23:1300:33:4200:44:0100:45:52.1500:46:04.45+00:16:444:3513.1
129KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5012M 12900:00:1000:11:4000:22:2500:33:1500:46:04.1000:46:15.00+00:16:564:3613
130PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3048M 13000:00:1100:11:1900:22:0800:33:2000:44:0500:46:07.1000:46:18.10+00:16:594:3613
131MORITZ Rafał 33BARCINM-4048M 131#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:0500:22:5000:33:4400:44:0900:46:08.6000:46:27.80+00:17:014:3613
132SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3049M 13200:00:1600:11:0700:22:0700:33:2000:44:2100:46:14.6500:46:31.25+00:17:074:3713
133TRYT Maciej 509M-3050M 133 00:00:0600:10:4000:21:2300:32:5200:43:4600:46:16.3000:46:22.90+00:17:084:3713
134STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4049M 13400:00:0500:11:2700:22:1500:33:1800:44:1700:46:20.7500:46:26.40+00:17:134:3812.9
135ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5013M 13500:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:2900:46:22.8000:46:31.60+00:17:154:3812.9
136TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4050M 13656. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:3300:22:2600:33:4600:44:2400:46:26.9000:46:42.15+00:17:194:3812.9
137KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3051M 13756. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1200:21:5900:33:1600:44:3100:46:42.9000:46:49.60+00:17:354:4012.8
138PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3052M 13800:00:3600:12:4800:23:3700:34:1700:44:4100:46:47.7000:47:24.40+00:17:404:4012.8
139ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-4051M 139Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:3100:22:4200:33:5800:44:4900:46:50.0000:46:57.30+00:17:424:4112.8
140WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-5014M 140Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:0000:22:5300:34:0100:44:5000:46:50.4000:47:25.65+00:17:424:4112.8
141ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-2016M 141W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:4700:22:4400:33:5300:44:4500:46:56.4000:47:14.40+00:17:484:4112.8
142SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3053M 14200:00:1100:11:2600:22:2800:33:4500:44:5100:46:59.0500:47:10.85+00:17:514:4112.8
143WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-605M 14300:00:2700:14:4900:29:3100:44:1400:47:03.1500:47:30.90+00:17:554:4212.8
144GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3054M 14456. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:3000:22:2300:33:4600:45:1400:47:19.8500:47:34.55+00:18:124:4412.7
145GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-4052M 145IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:1900:22:2500:33:5500:45:1500:47:22.2000:47:30.05+00:18:144:4412.7
146PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5015M 14600:00:2100:12:0600:23:1300:34:1600:45:2000:47:24.4500:47:46.10+00:18:164:4412.7
147GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4053M 14700:00:0400:11:2900:22:2600:33:4400:45:1600:47:25.0500:47:30.00+00:18:174:4412.6
148KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-4054M 148LP 50000:00:1200:12:1500:23:2400:34:2200:45:2400:47:28.3500:47:40.65+00:18:204:4412.6
149RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-4055M 149Katolik Team00:00:1200:11:3700:23:0200:34:3000:45:2900:47:28.6000:47:41.25+00:18:214:4412.6
150KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-5016M 150Coca-Cola Runners00:00:1800:12:2100:23:2200:34:2500:45:2700:47:29.6500:47:48.35+00:18:224:4512.6
151ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4056M 15100:00:1400:11:5000:22:5200:34:0400:45:2200:47:29.7000:47:43.90+00:18:224:4412.6
152GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4057M 15200:00:1000:12:0200:23:0000:34:0800:45:2900:47:31.6500:47:42.60+00:18:244:4512.6
153STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-4058M 153  00:00:0800:11:3700:22:4900:34:2000:45:4100:47:41.6500:47:50.00+00:18:344:4612.6
154WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-2017M 154Tornado00:00:0800:11:4400:23:0900:34:3800:45:4700:47:45.5500:47:53.80+00:18:384:4612.6
155SZEWS Marek 113KORONOWOM-4059M 155AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:34:1100:45:4100:47:50.2000:48:14.55+00:18:424:4712.5
156ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-4060M 156Brzoza Biega00:00:2200:12:3300:24:0100:35:0200:45:5600:47:54.4000:48:17.25+00:18:464:4712.5
157SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-4061M 157Kris Team00:00:2300:12:1400:23:1500:34:2700:45:4600:47:55.0500:48:18.30+00:18:474:4712.5
158KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-3055M 158ForsportPolska Team00:00:2300:12:1300:23:1500:34:2600:45:4500:47:55.5500:48:18.55+00:18:484:4712.5
159KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4062M 15913WOG Grudziądz00:00:1700:11:4900:22:5100:34:1800:47:57.9500:48:15.75+00:18:504:4712.5
160KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5017M 16000:00:0300:11:4200:23:0600:34:3000:46:0000:48:08.7000:48:11.80+00:19:014:4812.5
161GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3056M 16100:00:0700:12:1200:23:4300:35:0900:46:0500:48:10.2000:48:17.20+00:19:024:4912.5
162SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-4063M 162 CB 16300:00:1300:11:5200:23:0400:34:4600:46:0700:48:18.7500:48:32.60+00:19:114:4912.4
163BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4064M 16300:00:2100:12:0100:23:2700:35:0000:46:1800:48:27.0500:48:48.30+00:19:194:5012.4
164JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-4065M 164Żółtokrólewscy00:00:0500:11:4300:23:0800:34:4100:46:2000:48:27.3500:48:32.65+00:19:194:5012.4
165KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3057M 16500:00:2300:12:2300:23:4900:35:1600:46:2800:48:28.6500:48:51.85+00:19:214:5012.4
166PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-4066M 166ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:2600:23:4600:35:1900:46:3000:48:30.5500:48:59.50+00:19:234:5112.4
167LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-4067M 167ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:2700:23:4700:35:2000:46:3100:48:35.6500:49:02.90+00:19:284:5112.3
167BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-5018M 167KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:0500:23:2100:35:0200:46:2000:48:35.6500:48:43.25+00:19:284:5112.3
169ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4068M 16900:00:1800:11:5400:23:1400:34:5500:46:2600:48:39.5000:48:57.50+00:19:324:5112.3
170MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-4069M 170BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:5500:23:1400:34:5500:46:2600:48:39.8500:48:57.55+00:19:324:5212.3
171CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-4070M 171Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:4900:23:1000:34:4500:46:2700:48:41.1500:48:48.60+00:19:334:5212.3
172BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4071M 17200:00:1900:12:0600:23:4200:35:3000:46:4300:48:41.5500:49:01.15+00:19:344:5212.3
173STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4072M 17300:00:1400:12:1400:23:3200:34:5700:46:3700:48:43.6000:48:58.10+00:19:364:5212.3
174BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-3058M 174może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:3800:24:1500:35:3700:46:4200:48:45.8500:49:14.25+00:19:384:5212.3
175TARASKA Marcin 417BARCINM-4073M 175#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0900:35:4200:46:4800:48:50.6000:49:09.25+00:19:434:5312.3
176SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4074M 17600:00:1000:12:1900:23:4300:35:1400:46:4600:48:52.6500:49:03.45+00:19:454:5312.3
177STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4075M 17700:00:2100:11:5500:23:3700:35:0600:46:4300:48:53.3500:49:14.65+00:19:454:5312.3
178MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5019M 17800:00:1200:12:1400:23:3400:35:0100:46:3800:48:53.6500:49:06.40+00:19:464:5312.3
179WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-3059M 179Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2400:23:5100:35:3300:47:0300:49:02.2500:49:19.70+00:19:544:5412.2
180DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-4076M 180Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2500:23:5100:35:3300:47:0400:49:03.6500:49:21.10+00:19:564:5412.2
181ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-4077M 181  00:00:1400:12:0200:23:3800:35:1900:46:5400:49:04.9500:49:19.20+00:19:574:5412.2
182RÓG Adam 351BALINM-4078M 18200:00:0400:11:4000:23:0400:35:0400:46:5200:49:06.9500:49:11.90+00:19:594:5412.2
183KOBYLIŃSKI Mateusz 376BRZOZAM-15M 18300:00:1500:12:3200:24:2200:36:0000:47:1900:49:23.7000:49:38.80+00:20:164:5612.1
184SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-4079M 184Króliki w plecaku00:00:0900:12:0700:23:3600:35:4100:47:1400:49:25.0000:49:34.35+00:20:174:5612.1
185KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-5020M 185RUN PASJA00:00:1600:12:0700:23:3100:35:1100:47:1300:49:28.3500:49:44.80+00:20:204:5612.1
186MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4080M 18656. Baza Lotnicza00:00:1600:12:0500:23:3400:35:0900:47:0900:49:29.1500:49:45.20+00:20:214:5612.1
187RÓG Radosław 377BALINM-16M 18700:00:0400:11:1200:23:0700:35:0400:47:1800:49:30.4000:49:34.85+00:20:224:5712.1
188KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3060M 18800:00:1700:12:2900:24:1000:36:0300:47:2800:49:31.7000:49:49.50+00:20:244:5712.1
189FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-2018M 189Tornado00:00:0800:11:4700:23:1300:34:5700:47:1200:49:33.9000:49:42.80+00:20:264:5712.1
190BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3061M 19000:00:1800:12:2800:23:5900:35:3400:47:2600:49:40.5000:49:59.00+00:20:334:5812.1
191CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4081M 19100:00:0700:11:4000:22:5900:34:5400:47:2100:49:41.9000:49:49.00+00:20:344:5812.1
192GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-606M 19200:00:0200:12:1500:23:5800:35:4800:47:3000:49:42.0000:49:44.25+00:20:344:5812.1
193KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-4082M 193  00:00:1900:12:2100:23:4100:35:3100:47:3900:49:48.0500:50:07.25+00:20:404:5812
194TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4083M 19400:00:0500:12:2000:24:0800:36:0200:47:4300:49:53.0000:49:58.95+00:20:454:5912
195ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-3062M 195 00:00:1300:12:0100:23:3400:35:3700:47:5400:49:56.2500:50:09.70+00:20:484:5912
196KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3063M 19600:00:1100:12:5100:24:3900:36:2200:47:5700:50:01.2000:50:12.60+00:20:535:0012
197WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2019M 19700:00:2500:12:5900:24:4700:36:3400:47:5700:50:07.2000:50:33.15+00:20:595:0012
198STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-3064M 198  00:00:1300:12:1500:23:3400:35:3800:47:5300:50:18.1500:50:31.30+00:21:105:0111.9
199KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3065M 19900:00:3800:13:1700:24:5200:36:3100:48:1800:50:22.8000:51:01.30+00:21:155:0211.9
200LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-5021M 2007SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:2200:24:0200:36:0000:48:1500:50:24.7000:50:46.30+00:21:175:0211.9
201DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4084M 20156. Baza Lotnicza00:00:1600:12:2000:24:1300:36:2200:48:1400:50:25.9500:50:42.05+00:21:185:0211.9
202RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-5022M 202TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:3100:23:2200:35:4400:48:1100:50:28.4500:50:35.50+00:21:205:0211.9
203GODZIUK Roman 185TORUŃM-5023M 20300:00:1000:11:4900:23:3700:35:4400:48:0400:50:29.0500:50:39.95+00:21:215:0211.9
204ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3066M 20400:00:1900:11:4900:23:5200:36:2100:48:1300:50:33.9000:50:53.40+00:21:265:0311.9
205KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-3067M 205JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:4500:24:3100:36:2200:48:2200:50:34.6000:51:01.70+00:21:275:0311.9
206BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-5024M 206Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:5100:24:4600:36:4400:48:3000:50:35.6500:51:01.95+00:21:285:0311.9
207PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-4085M 207CB 16300:00:1600:12:2700:24:2000:36:2400:48:3100:50:36.3000:50:52.35+00:21:285:0311.9
208SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-3068M 208Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:1700:24:0200:36:1700:48:2200:50:37.8000:51:00.60+00:21:305:0311.8
209DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-3069M 209Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:1600:24:0100:36:1600:48:2100:50:37.8500:51:01.00+00:21:305:0311.8
210WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-3070M 210Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:3600:23:2400:35:3200:48:1900:50:43.4500:50:50.40+00:21:355:0411.8
211SIKORA Antoni 299GĄSAWAM-701M 211Żniński Klub Biegacza 199200:00:0600:12:2000:24:0700:36:1300:48:3000:50:51.3500:50:57.90+00:21:435:0511.8
212DOMAN Janusz 350BRZOZAM-607M 212UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:3500:24:2400:36:2600:48:3900:50:53.7000:51:16.00+00:21:465:0511.8
213KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-2020M 213Sylwester Osielsko00:00:2200:13:0500:25:0200:37:0900:48:5000:50:54.3500:51:16.50+00:21:465:0511.8
214ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-2021M 214Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:1000:48:5000:50:54.5000:51:17.10+00:21:475:0511.8
215POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-2022M 215Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:2200:24:0700:36:3100:48:4200:50:55.2500:51:06.75+00:21:475:0511.8
216TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-2023M 216Sylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:35:5100:48:5000:50:55.3500:51:17.45+00:21:475:0511.8
217MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-5025M 217KB Kosynier Września00:00:0800:12:1200:24:0300:36:2400:48:3800:50:57.1500:51:05.30+00:21:495:0511.8
218SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4086M 21800:00:1800:12:2800:24:0900:36:0400:48:3300:50:59.9000:51:18.10+00:21:525:0611.8
219NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-5026M 219Tri-Amator00:00:2000:12:5100:24:5800:37:0600:48:5300:51:11.0000:51:31.70+00:22:035:0711.7
220TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-608M 220Altom Gniezno00:00:2400:13:0500:25:0000:37:0400:48:5400:51:14.1000:51:38.65+00:22:065:0711.7
221KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-4087M 221  00:00:1100:12:5300:24:5700:37:1000:49:0500:51:15.2000:51:26.80+00:22:075:0711.7
222KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-3071M 222Mogilno Team00:00:0500:12:1700:24:2300:36:5400:49:0700:51:21.1000:51:26.70+00:22:135:0811.7
223SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5027M 22300:00:2600:12:3300:24:1900:36:3600:49:1300:51:37.3000:52:03.80+00:22:295:0911.6
224NOWAK Kacper 505BRZOZAM-17M 224 00:00:2300:12:0100:24:1900:37:3600:50:5500:51:38.4500:52:01.95+00:22:305:0911.6
225GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3072M 22500:00:2000:12:2800:24:2800:36:5400:49:1600:51:38.5500:51:59.05+00:22:315:0911.6
226JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4088M 22600:00:1400:12:4900:24:5200:37:1000:49:2500:51:40.0000:51:54.25+00:22:325:1011.6
227FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4089M 22756. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:4300:24:3700:36:4700:49:2600:51:42.5500:51:59.10+00:22:355:1011.6
228KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2024M 22800:00:1600:12:1400:24:1100:36:5100:49:4100:51:57.5500:52:14.50+00:22:505:1111.5
229PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3073M 22900:00:3100:12:5400:25:0500:37:2200:49:4400:52:02.1000:52:34.05+00:22:545:1211.5
230BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-609M 230TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:0900:25:2900:37:4400:49:4700:52:03.3500:52:14.05+00:22:555:1211.5
231WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-4090M 231MIELCAR TEAM00:00:2400:13:1600:25:2700:37:4800:50:0000:52:08.3000:52:32.60+00:23:005:1211.5
232BRYL Tomasz 310TORUŃM-3074M 23200:00:1900:13:1000:25:3100:37:5800:50:0100:52:19.1500:52:38.30+00:23:115:1311.5
233GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-4091M 2338 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:0500:25:2200:37:4200:50:0500:52:24.0500:52:45.60+00:23:165:1411.5
234ANDRZEJEWSKI Ryszard 21BYDGOSZCZM-702M 234Żółtokrólewscy00:00:0500:12:2800:24:4200:37:1900:50:0500:52:29.6000:52:35.50+00:23:225:1511.4
235RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-5028M 235J&W00:00:0800:12:2500:24:3200:37:1500:50:2100:52:33.4500:52:41.70+00:23:255:1511.4
236DOBAK Stefan 507SZAMOTUŁYM-703M 236 00:00:1600:13:0000:25:2400:37:4800:50:1300:52:37.7000:52:54.35+00:23:305:1511.4
237GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-3075M 237Just 5 00:00:2700:13:1000:25:3700:38:0700:50:3300:52:43.1000:53:10.65+00:23:355:1611.4
238MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3076M 23800:00:3200:13:3900:26:0100:38:1800:50:3100:52:47.6500:53:20.40+00:23:405:1611.4
239REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4092M 23900:00:0800:12:4700:25:1300:37:4400:50:3100:52:49.5000:52:58.40+00:23:425:1711.4
240WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-5029M 240Florian Chojnice00:00:0500:12:5000:25:1000:37:5200:50:2700:52:51.2000:52:57.15+00:23:435:1711.3
241NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-4093M 241Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:1500:25:3500:38:1500:50:4100:52:52.3500:53:15.30+00:23:445:1711.3
242TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5030M 24200:00:3300:12:2300:24:3300:37:5000:50:4500:53:03.9500:53:36.95+00:23:565:1811.3
243MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4094M 24300:00:3200:12:5400:25:2900:38:1200:50:4500:53:04.3500:53:36.80+00:23:565:1811.3
244OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-4095M 244 OSINY00:00:0700:12:1200:24:5500:37:5900:50:4500:53:09.2000:53:16.80+00:24:015:1811.3
245WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-4096M 245TEAMOCHAL00:00:2600:13:2300:25:5400:38:2800:50:5100:53:12.0500:53:38.55+00:24:045:1911.3
246KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-3077M 246SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:3900:25:4700:38:1800:51:0200:53:13.1500:53:49.95+00:24:055:1911.3
247KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-3078M 247PKP CARGO00:00:0700:12:3300:25:0500:37:5600:50:5300:53:14.1000:53:21.85+00:24:065:1911.3
248ZAULUB Jakub 506BRZOZAM-18M 248 00:00:2300:12:0000:23:5800:37:3700:51:0900:53:23.1500:53:46.60+00:24:155:2011.2
249GRUBBA Marek 297KORONOWOM-4097M 249Mrozbike Team00:00:3400:13:0800:25:2400:38:0200:51:0000:53:28.6500:54:03.55+00:24:215:2011.2
250WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4098M 25000:00:2800:13:2600:25:5800:38:2500:51:0300:53:29.7000:53:57.80+00:24:225:2011.2
251KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4099M 25100:00:1800:13:3500:26:0100:38:3900:51:2000:53:37.2500:53:56.15+00:24:295:2111.2
252BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-40100M 25200:00:1400:11:5900:24:0200:37:1900:51:2100:53:40.3000:53:55.00+00:24:325:2211.2
253TERLECKI Filip 177BRZOZAM-2025M 253Tornado00:00:0000:26:2200:38:4900:51:1900:53:42.5500:53:42.55+00:24:355:2211.2
254DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40101M 254 00:00:1000:12:5100:25:2700:38:2700:51:2600:53:45.5000:53:55.95+00:24:385:2211.2
255BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5031M 25500:00:3300:13:0300:25:3800:38:3300:51:2500:53:45.8000:54:19.40+00:24:385:2211.2
256WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-5032M 256SPC00:00:3200:12:5900:25:2400:38:1000:51:1800:53:47.1500:54:19.40+00:24:395:2211.2
257KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-6010M 257Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:0100:25:4600:38:3700:51:2200:53:49.3500:53:51.95+00:24:415:2211.1
258KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-5033M 258TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:1100:25:4700:38:3900:51:3100:53:49.6000:54:13.80+00:24:425:2211.1
259SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-3079M 259Influence 00:00:2000:14:1400:27:0400:39:4000:51:4800:53:53.1000:54:14.00+00:24:455:2311.1
260NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-5034M 260BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:1700:25:4200:38:3000:51:2700:53:55.7500:54:24.10+00:24:485:2311.1
261MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-2026M 261Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1500:38:3100:51:2900:53:57.7000:54:15.00+00:24:505:2311.1
262ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40102M 262Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:0200:38:3600:51:3500:54:03.5500:54:32.15+00:24:565:2411.1
263UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-3080M 263  00:00:0900:12:5600:25:5300:39:0500:52:0300:54:08.1500:54:17.50+00:25:005:2411.1
264STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6011M 26400:00:0800:13:4200:26:3600:39:1900:51:5400:54:08.6000:54:16.75+00:25:015:2411.1
265ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-5035M 2657Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:4000:25:2700:38:3100:51:3900:54:10.9000:54:31.40+00:25:035:2511.1
266KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-3081M 266JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:2300:26:0200:39:0300:52:0200:54:11.5000:54:38.75+00:25:045:2511.1
266RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-3081M 266Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:5500:25:4300:38:4600:51:4700:54:11.5000:54:23.40+00:25:045:2511.1
268RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-3083M 268  00:00:3000:12:4300:25:4200:39:1400:52:0600:54:12.6500:54:42.65+00:25:055:2511.1
269REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40103M 269Lupus Team00:00:1800:13:4500:26:4100:39:3000:52:0400:54:22.3500:54:40.45+00:25:145:2611
270MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6012M 27000:00:2000:14:0200:26:5400:39:2300:51:5300:54:23.5000:54:43.50+00:25:165:2611
271DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-40104M 27100:00:1900:13:2800:26:1700:39:1900:52:0300:54:28.6000:54:47.70+00:25:215:2611
272MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5036M 27200:00:1600:13:3100:26:3400:39:3000:52:1800:54:43.3500:54:59.65+00:25:355:2811
273JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2027M 27300:00:1700:13:0200:25:5900:39:4500:52:2700:54:45.9500:55:03.30+00:25:385:2811
274ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-5037M 274 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:3900:26:2900:39:1900:52:1600:54:46.2000:54:58.25+00:25:385:2811
275JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-6013M 275Miłosz Jamny00:00:2500:13:3300:26:2200:39:1700:52:2300:54:47.4500:55:12.90+00:25:395:2811
276RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-40105M 2767Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:4000:25:2700:39:0400:52:1900:54:48.4000:55:10.05+00:25:405:2810.9
277MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3084M 27700:00:1400:13:5200:26:1700:39:0600:52:1700:54:48.8500:55:02.85+00:25:415:2810.9
278BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-5038M 278BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:3000:26:2000:39:2900:52:2100:54:51.5500:55:17.75+00:25:445:2910.9
279TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-3085M 279Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:2200:28:1600:40:4400:52:5300:55:03.2500:55:13.30+00:25:555:3010.9
280ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-40106M 28000:00:1500:14:1200:27:1600:40:1900:52:5400:55:13.1500:55:28.65+00:26:055:3110.9
281MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3086M 28100:00:1900:13:4100:27:0000:40:0200:52:5300:55:21.2500:55:41.05+00:26:135:3210.8
282JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-40107M 28200:00:2100:14:1000:27:1300:40:1700:53:0100:55:24.3000:55:45.55+00:26:165:3210.8
283SMYK Piotr 138BARCINM-3087M 28300:00:2100:13:3700:26:3600:39:5500:53:1600:55:39.5500:56:01.35+00:26:325:3410.8
284TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6014M 28400:00:2500:13:5100:26:4000:39:3000:52:5400:55:50.0000:56:15.75+00:26:425:3510.7
285FOGT Maciej 369KRUSZYNM-3088M 285CB 16300:00:2700:14:1000:27:0800:40:2400:53:2500:56:01.0500:56:28.60+00:26:535:3610.7
286SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40108M 286 Salus00:00:3500:13:3700:26:3700:40:0400:53:3900:56:10.9000:56:46.20+00:27:035:3710.7
287ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40109M 287Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:4200:25:5800:39:1900:53:2700:56:11.6500:56:21.50+00:27:045:3710.7
288GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-40110M 28800:00:2500:13:2900:26:2600:39:4400:53:3700:56:12.9000:56:38.70+00:27:055:3710.7
289KOSZOWSKI Antoni 269Katolik TeamWTELNOM-19M 289Katolik Team00:00:1200:12:3600:25:4700:39:4400:53:4000:56:31.6000:56:44.40+00:27:245:3910.6
290WEGNER Roman 101NIEMCZM-5039M 29000:00:1600:13:5100:26:5800:40:2400:54:1200:56:49.2500:57:05.35+00:27:415:4010.6
291JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3089M 29100:00:2400:13:5800:27:1600:40:5600:54:2200:56:51.3000:57:15.40+00:27:435:4110.6
292PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-3090M 292ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:4100:26:1700:40:0400:54:1700:56:51.6500:57:19.55+00:27:445:4110.6
293SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40111M 293Kris TeamKris Team00:00:2300:12:1800:25:3400:39:3800:54:1000:56:56.7000:57:19.95+00:27:495:4110.5
294DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6015M 29400:00:1800:13:4800:27:1900:41:0300:55:0300:57:48.1000:58:06.40+00:28:405:4610.4
295STARSZAK Seweryn 480DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-110M 295  00:00:1600:14:5800:28:3200:42:0900:55:2700:57:54.1500:58:10.65+00:28:465:4710.4
296MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40112M 296KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:4700:28:1000:41:4600:55:2300:57:56.9500:58:29.20+00:28:495:4710.4
297KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-40113M 29700:00:1800:13:4800:27:1100:41:0500:55:2000:57:59.2000:58:18.05+00:28:515:4810.3
298BRZEZIŃSKI Igor 472BYDGOSZCZ 85=320M-111M 298  00:00:1000:13:1900:27:1200:42:1600:55:4100:58:00.7500:58:10.75+00:28:535:4810.3
299DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3091M 29900:00:2500:13:5900:27:3700:41:3500:55:4700:58:28.4500:58:54.25+00:29:205:5010.3
300BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-40114M 30000:00:2500:14:1000:27:5400:41:5300:56:0300:58:33.6500:58:59.10+00:29:265:5110.2
301STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-2028M 301Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:3100:58:46.1500:59:14.85+00:29:385:5210.2
302JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-40115M 30200:00:3400:14:1900:28:1300:42:0300:56:1000:58:46.3500:59:20.70+00:29:385:5210.2
303HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-2029M 303Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:3100:58:46.7500:59:15.15+00:29:395:5210.2
304SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-40116M 30400:00:0000:14:4300:29:2000:43:1800:56:4300:59:01.5000:59:01.50+00:29:545:5410.2
305KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-40117M 30500:00:1400:13:3000:27:3600:42:0300:56:3000:59:09.9500:59:24.85+00:30:025:5510.1
306SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3092M 30600:00:1700:13:5500:27:3000:41:5800:56:3000:59:10.3000:59:27.50+00:30:025:5510.1
307RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-3093M 307ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:4700:56:4000:59:16.8500:59:37.25+00:30:095:5510.1
308KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-40118M 30800:00:2200:14:3600:28:4600:43:0300:57:0800:59:47.4001:00:09.60+00:30:395:5810
309MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-3094M 309wkurw_team00:00:3300:14:0400:27:1500:43:4800:57:3700:59:52.9501:00:26.45+00:30:455:5910
310TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2030M 31000:00:2100:14:2300:28:1400:42:5200:57:2700:59:59.6001:00:21.55+00:30:526:0010
311LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-6016M 311TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:4700:29:5300:43:5400:57:5301:00:31.5001:01:08.15+00:31:246:039.9
312ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-5040M 312TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:4700:29:5400:43:5500:57:5401:00:32.1501:01:07.90+00:31:246:039.9
313JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-40119M 31300:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:4201:00:32.4501:00:47.85+00:31:246:039.9
314BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-40120M 31400:00:3000:15:3300:29:5000:44:1500:58:3501:01:11.4501:01:41.70+00:32:036:079.8
315KUJAWA Roger 401BARCINM-40121M 315Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5700:44:3400:59:1801:02:03.8001:02:23.75+00:32:566:129.7
316KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40122M 316# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5600:44:3400:59:1901:02:04.0001:02:23.50+00:32:566:129.7
317CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-2031M 317Tornado00:00:2800:14:4700:28:5300:43:1300:59:3201:02:09.6501:02:37.95+00:33:026:129.7
318GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6017M 31800:00:1800:14:2700:29:0800:44:1600:59:1801:02:09.8501:02:28.15+00:33:026:139.7
319SALITA Lech 6362-200M-5041M 319ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:1600:29:4400:44:2600:59:4001:02:29.9501:03:03.20+00:33:226:159.6
320GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-40123M 32000:00:2600:15:1900:29:5000:44:5401:00:2401:03:25.8501:03:52.10+00:34:186:209.5
321KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-40124M 32100:00:0400:13:3000:28:1900:44:4501:00:5401:03:58.5001:04:03.10+00:34:516:239.4
322GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3095M 32200:00:2900:15:4100:30:4600:45:5701:01:1801:04:20.4001:04:50.05+00:35:126:269.3
323BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3096M 32300:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:1401:04:27.3501:05:02.35+00:35:196:269.3
324SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3097M 32400:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:1401:04:27.7001:05:02.70+00:35:206:269.3
325SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40125M 325BIZON TEAM00:00:1100:15:0100:30:0700:45:5301:01:5101:04:59.4501:05:10.65+00:35:516:299.2
326ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3098M 32600:00:1000:15:0600:30:2200:46:0201:02:1201:05:20.9501:05:31.40+00:36:136:329.2
327AWIZEN Antoni 98BYDGOSZCZM-704M 32700:00:0500:14:4100:29:5800:46:0301:02:4501:05:48.9001:05:54.60+00:36:416:349.1
328KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-2032M 328 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2100:47:1501:03:4401:06:39.7001:07:02.40+00:37:326:409
329KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-5042M 329RODOS Team00:00:2000:15:2400:31:2400:47:3601:04:0201:06:43.9501:07:04.20+00:37:366:409
330RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-40126M 33000:00:1200:13:5000:29:1300:46:0101:03:4601:07:25.3001:07:37.65+00:38:176:448.9
331CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-3099M 331SISU Team00:00:3800:16:4000:32:1900:48:1201:04:0501:07:26.0001:08:04.10+00:38:186:448.9
332OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30100M 332  00:00:3400:16:4100:32:5400:49:1101:05:3101:08:32.5501:09:06.75+00:39:256:518.8
333PILECKI Gustaw 458BYDGOSZCZM-705M 333  00:00:2000:17:1300:33:1900:49:3201:06:2101:09:32.8001:09:53.25+00:40:256:578.6
334UCIŃSKI Edward 262SZUBINM-706M 334TKKF Instalator Pelikan Szubin00:00:0800:16:3400:33:2100:50:4601:08:2601:11:52.5501:12:00.60+00:42:457:118.3
335WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-40127M 33500:00:2900:17:1800:34:3600:52:5901:09:1901:12:26.4001:12:55.70+00:43:187:148.3
336WADOWSKI Wojciech 422BYDGOSZCZM-112M 33600:00:2800:17:1900:34:3800:53:0101:09:2001:12:27.0001:12:55.95+00:43:197:148.3
337PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-40128M 33700:00:3000:18:0700:35:1100:52:4101:10:1301:13:30.2501:14:01.20+00:44:227:218.2
338WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2033M 33800:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:5401:14:04.3001:19:40.30+00:44:567:248.1
339SZYCZYK Adam 192ŚWIECIEM-707M 339A. Szymczyk Świecie00:00:1100:18:2400:36:3800:57:1901:21:4101:23:44.7001:23:55.90+00:54:378:227.2
340SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30101M 340TRISPACE/TREK00:00:0400:10:3000:20:25+00:06:154:1214.3
341UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40129M 341 00:00:1000:15:2000:30:57+00:16:476:229.4
342GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-5043M 342Brzoza Biega00:00:3500:16:3600:32:54+00:18:446:478.8
343WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-5044M 343Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00+00:02:414:0015
344UGOREK Marcel 471BYDGOSZCZ 85=320M-113M 344  00:00:0900:15:22+00:08:036:089.8
Znaleziono 344 wynik(ów)