XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 2.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
     
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:19
2BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:34
3TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:09
4ŚWIERCZYŃSKI Julian 222RADZIEJÓWM-1KS ZRYW RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0000:08:35
5ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:38
6POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:42
7PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:42
8TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:42
9TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:02
10MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:03
11NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:03
12WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:04
13CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:09
14PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:15
15DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:17
16LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:18
17KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:19
18ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:20
19KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:20
20MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:22
21KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:22
22KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:23
23ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:23
24BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:26
25SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:27
26RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:27
27SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:28
28JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:29
29GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:29
30RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:29
31SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:29
32GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:30
33ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:30
34MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:31
35WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:31
36MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:31
37BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:31
38JAROSZEWSKI Jan 336TRYSZCZYNM-100:00:0200:09:32
39GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:35
40ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:36
41MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:41
42STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:41
43CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:42
44KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:43
45RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:47
46KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:48
47MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:49
48KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:49
48SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:50
50DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:50
51WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:53
52TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:54
53MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:54
54KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:57
55KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:57
56WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
57GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:00
58GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:01
59CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:02
60MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:02
61SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:03
62RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:03
63KRZYWDZIŃSKI Dominik 442SZUBINM-1UKB Szubin00:00:0400:10:05
64BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:08
65OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-60The Runners Świecie00:00:0300:10:10
66CZUK Marek 370TORUŃM-6000:00:0200:10:11
67RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:11
68JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:12
69GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:14
70KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:14
71BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:16
72LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:16
73NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:18
74WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:25
75BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:27
76PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:27
77KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:28
78NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:28
79HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:29
80WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:30
81ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:30
82SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:30
83LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:30
84MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:31
85KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:35
86SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:35
87WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:36
88SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:37
89CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:39
90BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:39
91TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:40
92LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:40
93BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:41
94WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:42
95GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:43
96FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:43
97KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:45
98BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:47
99KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:48
100HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:49
101BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:49
102MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:51
103MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:54
104RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:56
105WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:57
106KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:58
107KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:58
108BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:59
109ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:59
110GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:01
111CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-60Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:02
112MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:03
113GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:05
114SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:07
115PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:08
116HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:09
117KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:10
118RÓG Radosław 377BALINM-100:00:0400:11:12
119KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:12
120NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:12
121JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:13
122ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:15
123DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:16
124DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:17
125MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:17
126GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:19
127PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:19
128WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:22
129NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:23
130SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:26
131STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:27
132BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:27
133GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:29
134GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:30
135RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:31
136ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:31
137WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:32
138TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:33
139KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:34
140STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-60 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:35
141WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:36
142STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:37
143RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:37
144RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:40
145CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:40
146KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:40
147KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:42
148TROJAK Jakub 387KOSZALINM-100:00:0400:11:43
149JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:43
150WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:44
151RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:46
152FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:47
153ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:47
154CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:49
155GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:49
156KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:49
157ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:49
158SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:49
159ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:50
160SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:52
161ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:54
162MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:55
163STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:55
164BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:59
165ZAULUB Jakub 506BRZOZAM-1 00:00:2300:12:00
166WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:00
167ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:01
168BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:01
169NOWAK Kacper 505BRZOZAM-1 00:00:2300:12:01
170GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:02
171ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:02
172JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:04
173BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:05
174MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:05
175MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:05
176BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:06
177PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:06
178SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:07
179KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:07
180GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:12
181OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:12
182MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:12
183KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:13
184MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:14
185STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:14
186KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:14
187SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:14
188GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0200:12:15
189RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:15
190KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:15
191STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:15
192DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:16
193KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:17
194SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:17
195SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:18
196SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:19
197TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:20
198SIKORA Antoni 299GĄSAWAM-70Żniński Klub Biegacza 199200:00:0600:12:20
199DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:20
200KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:21
201KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:21
202POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:22
203LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:22
204KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:23
205TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:23
206WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:24
207RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:25
208DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:25
209PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:26
210PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:27
211LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:27
212ANDRZEJEWSKI Ryszard 21BYDGOSZCZM-70Żółtokrólewscy00:00:0500:12:28
213BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:28
214SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:28
215GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:28
216KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:29
217KOBYLIŃSKI Mateusz 376BRZOZAM-100:00:1500:12:32
218KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:33
219ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:33
220SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:33
221TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:35
222DOMAN Janusz 350BRZOZAM-60UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:35
223KOSZOWSKI Antoni 269Katolik TeamWTELNOM-1Katolik Team00:00:1200:12:36
224BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:38
225ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:40
226RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:40
227PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:41
228ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:42
229FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:43
230RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:43
231KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:45
232REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:47
233PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:48
234JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:49
235WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:50
236DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:51
237KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:51
238NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:51
239BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:51
240KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:53
241PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:54
242MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:54
243RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:55
244UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:56
245WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:59
246WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:59
247DOBAK Stefan 507SZAMOTUŁYM-70 00:00:1600:13:00
248KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-60Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:01
249JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:02
250BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:03
251GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:05
252KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:05
253TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-60Altom Gniezno00:00:2400:13:05
254GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:08
255BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:09
256BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:10
257GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:10
258KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:11
259NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:15
260WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:16
261NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:17
262KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:17
263BRZEZIŃSKI Igor 472BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:1000:13:19
264WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:23
265KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:23
266TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:24
267ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:24
268WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:26
269DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:28
270GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:29
271KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:30
272KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:30
273BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:30
274MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:31
275JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-60Miłosz Jamny00:00:2500:13:33
276KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:35
277SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:37
278SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:37
279ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:39
280MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:39
281KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:39
282MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:41
283STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6000:00:0800:13:42
284REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:45
285KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:48
286DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6000:00:1800:13:48
287RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:50
288WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:51
289TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6000:00:2500:13:51
290MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:52
291MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:53
292SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:55
293JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:58
294DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:59
295MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6000:00:2000:14:02
296MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:04
297JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:10
298BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:10
299FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:10
300ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:12
301SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:14
302JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:19
303TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:22
304TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:23
305GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6000:00:1800:14:27
306KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:36
307AWIZEN Antoni 98BYDGOSZCZM-7000:00:0500:14:41
308SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:43
309JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:45
310HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:46
311STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:46
312CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:47
313MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:47
314WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-6000:00:2700:14:49
315RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:53
316STARSZAK Seweryn 480DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1  00:00:1600:14:58
317BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:00
318SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:00
319SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:01
320ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:06
321SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:16
322GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:19
323UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:20
324UGOREK Marcel 471BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:0900:15:22
325KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:22
326KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:22
327KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:24
328BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:33
329GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:41
330ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:47
331LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:47
332KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:52
333UCIŃSKI Edward 262SZUBINM-70TKKF Instalator Pelikan Szubin00:00:0800:16:34
334GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:36
335CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:40
336OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:41
337PILECKI Gustaw 458BYDGOSZCZM-70  00:00:2000:17:13
338WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:18
339WADOWSKI Wojciech 422BYDGOSZCZM-100:00:2800:17:19
340WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:51
341PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:07
342SZYCZYK Adam 192ŚWIECIEM-70A. Szymczyk Świecie00:00:1100:18:24
343ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:02
344TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:22
Znaleziono 344 wynik(ów)