XIII BIEG SYLWESTROWY

Organizator:
Hotel Brzoza
Data:
2019-12-31
Miejsce:
Brzoza
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
535
Wystartowało:
461
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
455
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 9.55km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaKlubCzas startuSplit
2.5km
Split
4.85km
Split
7.2km
Split
9.55km
        
1ZALEWSKI Krystian 1GOLENIÓWM-30 Barnim Goleniów00:00:0000:07:1900:14:1000:21:0200:27:51
2ŚWIERCZYŃSKI Julian 222RADZIEJÓWM-1KS ZRYW RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓW00:00:0000:08:3500:19:1200:28:1800:28:35
3BRZEZIŃSKI Błażej 3BYDGOSZCZM-30CWZS Zawisza BydgoszczCWZS Zawisza Bydgoszcz00:00:0100:07:3400:15:0200:22:3400:30:06
4TARASIUK Pawał 88POZNAŃM-3031 Brygada Lotnictwa Polskiego31 Baza LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAN-KRZESINY00:00:0000:08:0900:15:5700:23:4500:31:35
5ŚWIĄTKOWSKI Paweł 92TRZEMESZNOM-3000:00:0100:08:3800:16:4700:24:5200:32:54
6PIRÓG Arkadiusz 481SZTUMM-30 PISFAK00:00:0100:08:4200:16:5200:25:0300:33:16
7POLAŃSKI Tomasz 512NIEMCZM-40The Rychters00:00:0100:08:4200:16:5400:25:1900:33:48
8TUCZYŃSKI Sylwester Leon 249BYDGOSZCZM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:0200:17:3500:26:0500:34:43
9WIWATOWSKI Michał 279PRZYŁĘKIM-4000:00:0100:09:0400:17:3500:26:0700:34:45
10MRUK Tomasz 246BYDGOSZCZM-40Czarne StopyCzarne Stopy.SM00:00:0200:09:0300:17:3900:26:1600:34:56
11MAĆKOWSKI Maciej 74BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALUps Bydgoszcz/TEAMOCHAL00:00:0100:09:2200:18:0000:26:3700:35:16
12DĄBROWSKI Paweł 27TORUŃM-20Start Team Wąbrzeźno00:00:0100:09:1700:17:5400:26:3600:35:19
13ŁAZ Kamil 79BYDGOSZCZM-30Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0100:09:2000:18:0300:26:4400:35:22
14SZLINGER Jakub 280TUR/BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:2700:17:5600:26:3600:35:27
15ŚLUSARSKI Przemysław 455BYDGOSZCZM-30 RUN PASJA00:00:0300:09:2300:17:5900:26:4400:35:34
16ORCHOLSKI Witold 10TORUNM-40T.S. Opatrunki ToruńT.S. Opatrunki Toruń00:00:0100:09:3600:18:1500:26:5700:35:36
17KRAIŃSKI Michał 415ŚLIWICEM-3000:00:0100:09:2000:18:0200:26:5300:35:40
18NOWAK Dawid 473TRAWERS TEAM NAKŁOSADKIM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0300:09:0300:17:5200:26:5600:35:40
19KUŁAKOWSKI Krzysztof 89BYDGOSZCZM-30RUN PASJA00:00:0300:09:2300:18:0000:26:4500:35:41
20PIOTROWSKI Radosław 61PRZYSIERSKM-3000:00:0500:09:1500:18:0400:26:5900:35:55
21LENC Sebastian 128LASKOWICEM-40TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:1800:18:0700:27:0300:36:02
22MOKRZYCKI Rafał 368INOWROCŁAWM-40TG SOKÓŁ GNIEWKOWO00:00:0100:09:3100:18:2100:27:1400:36:08
23KLINIEWSKI Maciej 134BYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:0200:09:2200:18:1700:27:2000:36:08
24KOWALCZYK Marek 9Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:09:1900:18:0400:27:0300:36:10
25ŻYCZIŃSKI Michał 178BYDGOSZCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0200:09:3000:18:2400:27:2400:36:15
26BIAŁEK Dawid 474NAKŁO NAD NOTECIĄM-30TRAWERS TEAM NAKŁOTRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0200:09:3100:18:2400:27:2100:36:16
27CHRZĄSZCZ Bartosz 238PAKOŚĆM-20BRZEZIŃSKI RUN CLUB00:00:0100:09:0900:18:0500:27:0600:36:18
28SOBIERALSKI Rafał 69BRZOZAM-4000:00:0300:09:2900:18:2400:27:2300:36:20
29MACZYŃSKI Grzegorz 274BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:3100:18:2600:27:2500:36:25
30GROCHOWIAK Piotr 137BARCINM-3000:00:0200:09:2900:18:2500:27:2400:36:25
31BĄK Oskar 434MĄKOWARSKOM-3000:00:0200:09:2600:18:2200:27:2500:36:29
32SENGER Michał 337GĄSAWAM-30Pałuki Running TeamPałuki Running Team00:00:0300:09:2800:18:2200:27:2500:36:36
33STACHOWICZ Wiesław 366BYDGOSZCZM-40Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:4100:18:4300:27:4300:36:41
34DUCHIŃSKI Wojciech 174OSIELSKOM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0300:09:5000:18:5400:28:0100:37:05
35JAGODZIŃSKI Mateusz 42BYDGOSZZCM-20Bydgoskie OkonieBydgoskie Okonie00:00:0200:09:2900:18:2300:27:4200:37:09
36TOMASZEWSKI Maciej 488TORUŃM-30  00:00:0100:08:4200:17:3100:27:1400:37:16
37GONDEK Rafał 283WYSTĘPM-30TRAWERS TEAM NAKŁO00:00:0500:09:3500:18:3100:27:5700:37:16
38KUBANEK Łukasz 144NIEMCZM-30TEAMOCHALTEAMOCHAL00:00:0300:09:4300:18:5200:28:0600:37:19
39JAROSZEWSKI Jan 336TRYSZCZYNM-100:00:0200:09:3200:18:4500:28:0700:37:23
40MATUSZEWSKI Karol 11KOSZALINM-30Wilki KoszalinWilki Koszalin00:00:0300:09:5400:19:0400:28:2400:37:28
41WESIORA Mariusz 170DRZYCIMM-50Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0100:09:3100:18:4300:28:1100:37:41
42RYCHTER Karol 210NIEMCZM-40The Rychters00:00:0300:09:2700:18:4200:28:1000:37:44
43MAGDZIARZ Jakub 252PRZYŁĘKIM-3000:00:0300:09:4100:18:5500:28:2000:37:44
44KWIATKOWSKI Daniel 482SZKOCJAM-30  00:00:0500:09:5700:19:0600:28:2100:37:46
45RZESZOTARSKI Daniel 160BYDGOSZCZM-3000:00:0300:09:4700:19:0500:28:3500:38:01
46GUBAŃSKI Szymon 285DRZYCIMM-20Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0200:09:3000:18:4200:28:1200:38:10
47WARSZAWSKI Przemysław 330BYDGOSZCZM-308 K-P BOT8 K-P BOT00:00:0100:09:5300:19:1300:28:4700:38:11
48RUCIŃSKI Marcin 321BARCINM-40TRIBA Bosir Barcin00:00:0200:09:2900:18:2400:28:3600:38:11
49KRUPA Piotr 153BYDGOSZCZM-30Woodrunners00:00:0300:09:4900:19:1000:28:4600:38:18
50MARCHEL Tomasz 96SOLEC KUJAWSKIM-3000:00:0100:09:4900:19:1300:28:4600:38:19
51SZCZEPANIAK Cezary 489BYDGOSZCZM-40  00:00:0200:09:5000:19:1000:28:4600:38:20
52SZOCH Tomasz 293BYDGOSZCZM-40Mrozbike Team00:00:0400:10:0300:19:3200:29:0600:38:32
53JASTRZĘBSKI Krzysztof 375TORUŃM-4000:00:0300:10:1200:19:4200:29:1000:38:33
54KALACZYŃSKI Miłosz 13BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:0400:10:1400:19:4100:29:1000:38:35
55KRZYWDZIŃSKI Dominik 442SZUBINM-1UKB Szubin00:00:0400:10:0500:19:1900:28:5600:38:36
56RYCHTER Marcin 483The RychtersNIEMCZM-40The Rychters 00:00:0900:10:0300:19:3000:29:1000:38:47
57CZUK Marek 370TORUŃM-6000:00:0200:10:1100:19:4300:29:1500:38:56
58RACZYŃSKI Krzysztof 49BYDGOSZCZM-50Biegający Filozof Team00:00:0300:10:1100:19:4200:29:1400:39:00
59CHMURZYŃSKI Tomasz 241BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0100:09:4200:19:2400:29:1900:39:10
60ZIENKIEWICZ Janusz 364BYDGOSZCZM-40TRISPACE/TREKTRISPACE/TREK00:00:0300:10:3000:20:2500:30:0500:39:12
61PRĄDZYŃSKI Marcin 40BYDGOSZCZM-40AMS Triathlon00:00:0400:10:2700:20:0000:29:4300:39:15
62KUNZ Mieczysław 244TORUŃM-40UMK Toruń00:00:0200:09:5700:19:4200:29:2500:39:16
63GÓRNY Wojciech 294ŁOCHOWOM-40TRISPACE/TREK00:00:0300:10:0000:19:1900:30:0800:39:16
64BŁASZAK Łukasz 359SOLEC KUJAWSKIM-30'BUBA' Solec Kujawski00:00:0300:10:2700:20:0900:29:4900:39:23
65GĄSIOROWSKI Grzegorz 229BYTOŃM-40WKB Maratończyk Włocławek00:00:1500:10:0100:19:3500:29:3000:39:31
66TOMASZEWSKI Mirosław 122CHEŁMNOM-4000:00:0100:09:5400:19:4400:29:5200:39:33
67MICHALSKI Adam 405INOWROCLAWM-4000:00:0500:10:0200:19:4000:29:4000:39:48
68BOMBICKI Miłosz 255SZUBINM-3000:00:0700:10:3900:20:2700:30:1500:39:50
69OLKOWSKI Jurek 265ŚWIECIEM-60The Runners Świecie00:00:0300:10:1000:19:4300:29:4300:39:54
70WIĘCKOWSKI Dariusz 18BYDGOSZCZM-30AMS Triathlon00:00:0400:10:2500:20:1800:30:3000:39:54
71NOWOSIELSKI Piotr 477ZAJEZIERZEM-40 LKS ZANTYR SZTUM00:00:0600:10:1800:20:0500:29:5900:39:54
72FURTAK Tomasz 15188-300 MOGILNOM-4056. Baza Lotnicza56. Baza Lotnicza00:00:0600:10:4300:20:2900:30:1600:39:54
73LEWANDOWSKI Tomasz 346BYDGOSZCZM-3000:00:1600:10:1600:20:0500:30:0700:40:05
74BARCZAK Piotr 176BIAŁE BŁOTAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0400:10:4100:20:3500:30:3200:40:19
75SAWIEŁAJC Jakub 65BYDGOSZCZM-20FUJI KRYSPORT TEAM00:00:0900:10:3500:20:2300:30:2300:40:31
76GŁOGOWSKI Krzysztof 66KORONOWOM-4000:00:0000:10:1400:20:1300:30:2600:40:34
77KRZEŚNIAK Wojciech 175GRÓDEKM-30Diabelskie PiorunyDiabelskie Pioruny00:00:0300:09:4800:19:5300:30:0600:40:34
78ŚWITAL Leszek 448MARGONINM-40 Morsy Margonin-TAZAR00:00:0900:10:5900:20:5700:30:5600:40:49
79KOWALSKI Jacek 356BYDGOSZCZM-4000:00:0600:10:3500:20:2900:30:4200:40:50
80KŁOSOWSKI Marcin 140BYDGOSZCZM-40Grupa Bankietowa Specjal00:00:0300:10:5800:21:0000:31:0000:41:00
81WACHOWSKI Karol 123WARSZAWAM-4000:00:0700:10:5700:21:1300:31:1800:41:13
82HIRT Tomasz 328BYDGOSZCZM-30Endurance Coaching System CB16300:00:1000:10:4900:20:5100:31:0100:41:16
83MOGILNICKI Dominik 206KONSTANTOWOM-2000:00:1100:10:5400:21:0800:31:1900:41:18
84BARTOSZ Marek 31KIKÓŁM-4000:00:0300:10:0800:20:1600:30:5400:41:20
85WIŚNIEWSKI Zbigniew 29OLIMPINM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0100:10:3000:20:4600:31:0600:41:21
86BEDRA Robert 254BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0600:10:5900:21:1400:31:2600:41:22
87SZULC Andrzej 440ŁOCHOWOM-4000:00:0800:10:3700:20:4800:31:1600:41:39
88BUZALSKI Robert 75BYDGOSZCZM-40Orange Polska00:00:0300:10:1600:20:3300:31:0900:41:42
89KOŁAKOWSKI Tomasz 508BYDGOSZCZM-30 00:00:1100:10:4800:20:5400:31:2300:41:45
90BOŁKA Szymon 53BYDGOSZCZM-3000:00:1100:10:4900:20:5400:31:2300:41:47
91LEWANDOWSKI Bartłomiej 374WYRZYSKM-20TSK Orzeł Osiek00:00:0600:10:3000:20:3200:31:0200:41:50
92WIŚNIEWSKI Leszek 231BRZOZAM-50Brzoza Brzoza00:00:0800:10:3600:20:4900:31:2500:41:51
93HERMELIN Wojciech 253BYDGOSZCZM-40Kancelaria HMM00:00:0400:10:2900:20:4100:31:1600:41:55
94MARĆ Robert 421Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:0300:21:2200:31:4600:41:55
95KAZUBOWSKI Jacek 110BIAŁE BŁOTAM-50TriDarKo00:00:0400:10:5800:21:1200:31:3500:41:59
96MONDRY Waldemar 191BYDGOSZCZM-5000:00:0700:10:5100:21:1000:31:3900:42:00
97WIERZBOWSKI Piotr 248BRZOZÓWKAM-40TEAM KOPEĆ00:00:1000:10:4200:20:5400:31:2200:42:00
98KOSZOWSKI Rafał 273Katolik TeamTRYSZCZYNM-40Katolik Team00:00:0400:10:2800:20:5000:31:3000:42:02
99GIERACH Marcin 372NIEMCZM-40Damian Rudnik Team00:00:0400:10:4300:21:0000:31:3000:42:06
100CHUDECKI Robert 233GRÓDEKM-40Diabelskie Pioruny00:00:0200:10:0200:20:2400:31:1200:42:07
101CZEPEK Aleksander 209BYDGOSZCZM-60Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0500:11:0200:21:3400:31:5100:42:17
102MACIŃSKI Waldemar 108BYDGOSZCZM-3000:00:0300:10:3100:20:5900:31:4300:42:19
103RYBCZYŃSKI Łukasz 93BARCINM-20Triathlon Konsulting- Dariusz Olewiński00:00:0900:10:5600:21:1000:31:4100:42:21
104MICHALEWSKI Bartosz 349BYDGGOSZCZM-40LUCKY LUCK00:00:1000:11:1700:21:3700:32:0100:42:24
105GABRYCH Maciej 245BYDGOSZCZM-30Czarne StopyCzarne Stopy00:00:0500:11:0500:21:3500:32:0100:42:25
106JUREK Piotr 15289-200 SZUBINM-50BBL Szubin00:00:1200:11:1300:21:3800:31:5700:42:27
107NAPIERAŁA Mikołaj 28BYDGOSZCZM-20SBRT Bydgoszcz00:00:0500:10:2800:20:2500:31:3600:42:31
108BALCEREK Mateusz 400BYDGOSZCZM-3000:00:0500:10:4700:21:1800:31:5600:42:33
109NAGOW Michał 385BYDGOSZCZM-4000:00:1500:11:2300:21:4900:32:1200:42:38
110WIŚNIEWSKI Maciej 342ŚWIECIEM-4000:00:2100:11:2200:21:4000:32:1000:42:41
111KOŁACKI Jarosław 492BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:10:4500:21:0500:31:5400:42:42
112DAWIDOWICZ Maciej 188BRZOZAM-40TRISPACE/TREK00:00:0800:11:1600:21:4000:32:1000:42:46
113NAMIEŚNIK Krzysztof 80INOWROCŁAWM-4056. Baza LotniczaKrzysieKN00:00:1500:11:1200:21:3300:32:1100:42:51
114KOWALIKOWSKI Daniel 331CHOJNICEM-2000:00:0500:11:3400:22:0500:32:3400:42:54
115WINIARSKI Grzegorz 263ŚWIECIEM-40The Runners ŚwiecieThe Runners Świecie00:00:0900:11:3200:21:5400:32:2200:42:54
116HENDRZAK Sylwester 388ŁUBIANKAM-30MISYL three sport00:00:2000:11:0900:21:3400:32:2100:42:58
117DĘBIEC Andrzej 107NIEMCZM-3000:00:0700:11:1700:21:4600:32:2600:43:17
118LEWANDOWSKI Rafał 84TORUŃM-30SPC00:00:1200:10:4000:21:1500:32:1000:43:20
119CZARNECKI Piotr 510Brzoza BiegaBYDGOSZCZM-40Brzoza Biega 00:00:0600:10:3900:20:5900:31:5400:43:22
120KANIA Krzysztof 334INOWROCŁAWM-2056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1000:21:4200:32:2800:43:23
121PŁACZKIEWICZ Robert 44BYDGOSZCZM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:11:0800:21:4500:32:3100:43:26
122STROMCZYŃSKI Wiesław 465BYDGOSZCZM-60 Tuptuś Borówno00:00:3700:11:3500:22:1600:32:5700:43:35
123RENC Patryk 291BYDGOSZCZM-30Serce Tybetu00:00:0800:11:4600:22:2700:33:1300:43:38
124BYRTEK Marcin 462BYDGOSZCZM-40  00:00:1400:11:2700:22:0400:32:4700:43:39
125GRZEGOCKI Piotr 449STRZELNOM-30 Strzelno00:00:0600:11:0100:21:3400:32:3900:43:45
126TRYT Maciej 509M-30 00:00:0600:10:4000:21:2300:32:5200:43:46
127JUSCZYK Mirosław 459OSÓWIECM-20  00:00:2100:12:0400:22:5100:33:3200:43:47
128TROJAK Jakub 387KOSZALINM-100:00:0400:11:4300:22:5000:33:4300:43:50
129RYDLEWSKI Marek 26CIELEM-40RUN BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ00:00:1200:12:1500:23:1300:33:4200:44:01
130PUCHACZ Marcin 142BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:1900:22:0800:33:2000:44:05
131MORITZ Rafał 33BARCINM-40#slimakibarcin#slimakibarcin00:00:1900:12:0500:22:5000:33:4400:44:09
132STEMPNIAK Krzysztof 50INOWROCŁAWM-4000:00:0500:11:2700:22:1500:33:1800:44:17
133SOBAŃSKI Michał 267BYDGOSZCZM-3000:00:1600:11:0700:22:0700:33:2000:44:21
134TOMTAS Konrad 433INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza56 BLot00:00:1500:11:3300:22:2600:33:4600:44:24
135ZIMNY Marek 438BYDGOSZCZM-5000:00:0800:11:1500:22:0200:33:2100:44:29
136KUJAWA Daniel 32INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza00:00:0600:11:1200:21:5900:33:1600:44:31
137PAWLACZYK Szymon 48BYDGOSZCZM-3000:00:3600:12:4800:23:3700:34:1700:44:41
138ADAMIEC Marek 135SŁUPSKM-20W.P.K. Słoń Team Ustka00:00:1800:11:4700:22:4400:33:5300:44:45
139ANDRZEJEWSKI Paweł 22186-060 NOWA WIEŚ WIELKAM-40Ultra Szaleńcy00:00:0700:11:3100:22:4200:33:5800:44:49
140WILLMA Jarosław 8BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:3500:12:0000:22:5300:34:0100:44:50
141SKRZECZEWSKI Bartosz 243BYDGOSZCZM-3000:00:1100:11:2600:22:2800:33:4500:44:51
142GLIWKA Artur 325INOWROCŁAWM-3056. Baza Lotnicza1 BLWL00:00:1400:11:3000:22:2300:33:4600:45:14
143GACKOWSKI Krzysztof 35BYDGOSZCZM-40IRON & ONE TEAM00:00:0700:11:1900:22:2500:33:5500:45:15
144GROTA Artur 257SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:0400:11:2900:22:2600:33:4400:45:16
145PAWŁOWSKI Radosław 339ZIELONKAM-5000:00:2100:12:0600:23:1300:34:1600:45:20
146ŚWIĘCICKI Andrzej 106BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5000:22:5200:34:0400:45:22
147KRAWISZ Maciej 354ŁOCHOWOM-40LP 50000:00:1200:12:1500:23:2400:34:2200:45:24
148KANTORSKI Zbysław 207BYDGOSZCZM-50Coca-Cola Runners00:00:1800:12:2100:23:2200:34:2500:45:27
149GRZEGORZEWSKI Rafał 341NIEMCZM-4000:00:1000:12:0200:23:0000:34:0800:45:29
150RÓŻYCKI Waldemar 272Katolik TeamBYDGOSZCZM-40Katolik Team00:00:1200:11:3700:23:0200:34:3000:45:29
151STARSZAK Paweł 479DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-40  00:00:0800:11:3700:22:4900:34:2000:45:41
152SZEWS Marek 113KORONOWOM-40AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu00:00:2400:11:4900:22:4700:34:1100:45:41
153KOLMAJER Rafał 25BYDGOSZCZM-30ForsportPolska Team00:00:2300:12:1300:23:1500:34:2600:45:45
154SOBCZAK Krzysztof 394BYDGOSZCZM-40Kris Team00:00:2300:12:1400:23:1500:34:2700:45:46
155WIŚNIEWSKI Jakub 284BRZOZAM-20Tornado00:00:0800:11:4400:23:0900:34:3800:45:47
156ŻYWICA Adam 383BYDGOSZCZM-40Brzoza Biega00:00:2200:12:3300:24:0100:35:0200:45:56
157KRUSZYNA Adam 99BYDGOSZCZM-5000:00:0300:11:4200:23:0600:34:3000:46:00
158GABARKIEWICZ Łukasz 427LIPKA KRAJEŃSKAM-3000:00:0700:12:1200:23:4300:35:0900:46:05
159SŁOMA Maciej 464PRZYŁĘKIM-40 CB 16300:00:1300:11:5200:23:0400:34:4600:46:07
160BISKUPIAK Robert 410ŁOBŻENICAM-4000:00:2100:12:0100:23:2700:35:0000:46:18
161JASINIECKI Wojciech 60BYDGOSZCZM-40Żółtokrólewscy00:00:0500:11:4300:23:0800:34:4100:46:20
162BADOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-50KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ00:00:0700:12:0500:23:2100:35:0200:46:20
163MALEC Karol 199BYDGOSZCZM-40BIUEL TEAM BYDGOSZCZ00:00:1700:11:5500:23:1400:34:5500:46:26
164ŁATKA Marcin 224BYDGOSZCZM-4000:00:1800:11:5400:23:1400:34:5500:46:26
165CZERWIAKOWSKI Sebastian 264BYDGOSZCZM-40Wataha łączy nas bieganie00:00:0700:11:4900:23:1000:34:4500:46:27
166KRZYMIŃSKI Jarek 156BYDGOSZCZM-3000:00:2300:12:2300:23:4900:35:1600:46:28
167PAWLUCZEK Piotr 149BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2800:12:2600:23:4600:35:1900:46:30
168LACHOWICZ Robert 150BYDGOSZCZM-40ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:2700:23:4700:35:2000:46:31
169STAWCZYK Dariusz 36BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:1400:23:3200:34:5700:46:37
170MAŚLIŃSKI Mirosław 146SZUBINM-5000:00:1200:12:1400:23:3400:35:0100:46:38
171BAŁA Artur 353BYDGOSZCZM-30może i powoli‚ ale za to byle jak00:00:2800:12:3800:24:1500:35:3700:46:42
172BARSZCZEWSKI Sebastian 414BYDGOSZCZM-4000:00:1900:12:0600:23:4200:35:3000:46:43
173STĘPIEŃ Tomasz 52JARUŻYNM-4000:00:2100:11:5500:23:3700:35:0600:46:43
174SZŁYK Maciej 73INOWROCŁAWM-4000:00:1000:12:1900:23:4300:35:1400:46:46
175TARASKA Marcin 417BARCINM-40#slimakibarcin00:00:1800:12:3500:24:0900:35:4200:46:48
176RÓG Adam 351BALINM-4000:00:0400:11:4000:23:0400:35:0400:46:52
177ŚWIĄTKOWSKI Marcin 461SŁUŻEWOM-40  00:00:1400:12:0200:23:3800:35:1900:46:54
178WIECZOREK Łukasz 305BYDGOSZCZM-30Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2400:23:5100:35:3300:47:03
179DRZEWIECKI Rafał 302NIEMCZM-40Run4Fun www.bytpak.pl00:00:1700:12:2500:23:5100:35:3300:47:04
180MATYSZCZAK Damian 130INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:0500:23:3400:35:0900:47:09
181FORBOT Piotr 179BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:0800:11:4700:23:1300:34:5700:47:12
182KRZYZANOWSKI Robert 20BYDGOSZCZM-50RUN PASJA00:00:1600:12:0700:23:3100:35:1100:47:13
183SZCZECIŃSKI Mariusz 260PIŁAM-40Króliki w plecaku00:00:0900:12:0700:23:3600:35:4100:47:14
184RÓG Radosław 377BALINM-100:00:0400:11:1200:23:0700:35:0400:47:18
185KOBYLIŃSKI Mateusz 376BRZOZAM-100:00:1500:12:3200:24:2200:36:0000:47:19
186CZARNECKI Marek 428CHEŁMNOM-4000:00:0700:11:4000:22:5900:34:5400:47:21
187BĄKOWSKI Dawid 103BYDGOSZCZM-3000:00:1800:12:2800:23:5900:35:3400:47:26
188KABACIŃSKI Jarosław 132BYDGOSZCZM-3000:00:1700:12:2900:24:1000:36:0300:47:28
189GÓRSKI Marian 258SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:0200:12:1500:23:5800:35:4800:47:30
190KOSIARSKI Tomasz 457BYDGOSZCZM-40  00:00:1900:12:2100:23:4100:35:3100:47:39
191TOCZKIEWICZ Piotr 234BRZOZAM-4000:00:0500:12:2000:24:0800:36:0200:47:43
192STRZAŁKA Robert 466BYDGOSZCZM-30  00:00:1300:12:1500:23:3400:35:3800:47:53
193ARACH Przemysław 494BYDGOSZCZM-30 00:00:1300:12:0100:23:3400:35:3700:47:54
194KWIATKOWSKI Piotr 211BYDGOSZCZM-3000:00:1100:12:5100:24:3900:36:2200:47:57
195WARCZAK Damian 408BYDGOSZCZM-2000:00:2500:12:5900:24:4700:36:3400:47:57
196GODZIUK Roman 185TORUŃM-5000:00:1000:11:4900:23:3700:35:4400:48:04
197RÓŻYCKI Sławomir 228BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:0700:11:3100:23:2200:35:4400:48:11
198ŻUCHELKOWSKI Rafał 371BYDGOSZCZM-3000:00:1900:11:4900:23:5200:36:2100:48:13
199DROŻDŻ Andrzej 425INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza00:00:1600:12:2000:24:1300:36:2200:48:14
200LICA Krzysztof 392BYDGOSZCZM-507SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:2200:24:0200:36:0000:48:15
201KLATECKI Adam 78PRUSZCZM-3000:00:3800:13:1700:24:5200:36:3100:48:18
202WŁOCH Tomasz 441DRZYCIMM-30Diabelskie Pioruny00:00:0600:11:3600:23:2400:35:3200:48:19
203DERING Tomasz 491Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie 00:00:2300:12:1600:24:0100:36:1600:48:21
204SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 100BYDGOSZCZM-30Bydgoskie Żółwie00:00:2200:12:1700:24:0200:36:1700:48:22
205KLOSKOWSKI Adam 225CHOJNICEM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:12:4500:24:3100:36:2200:48:22
206SIKORA Antoni 299GĄSAWAM-70Żniński Klub Biegacza 199200:00:0600:12:2000:24:0700:36:1300:48:30
207BOŻEK Mariusz 500BRZOZAM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:2600:12:5100:24:4600:36:4400:48:30
208PACZKOWSKI Mirosław 344BYDGOSZCZM-40CB 16300:00:1600:12:2700:24:2000:36:2400:48:31
209SYPNIEWSKI Marek 168JANOWIEC WIELKOPOLSKIM-4000:00:1800:12:2800:24:0900:36:0400:48:33
210MIKOŁAJCZAK Mieczysław 276WRZEŚNIAM-50KB Kosynier Września00:00:0800:12:1200:24:0300:36:2400:48:38
211DOMAN Janusz 350BRZOZAM-60UKS Szabla BRZOZA00:00:2200:12:3500:24:2400:36:2600:48:39
212POBIEDZIŃSKI Robert 38BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:2200:24:0700:36:3100:48:42
213TARANOWSKI Wojciech 247Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:35:5100:48:50
214KAPŁANOWSKI Marcin 292Sylwester OsielskoPOZNAŃM-20Sylwester Osielsko00:00:2200:13:0500:25:0200:37:0900:48:50
215ZARZYKA Bartosz 487Sylwester OsielskoBYDGOSZCZM-20Sylwester OsielskoSylwester Osielsko00:00:2200:13:2400:25:2000:37:1000:48:50
216NOWAK Waldemar 67BIAŁE BŁOTAM-50Tri-Amator00:00:2000:12:5100:24:5800:37:0600:48:53
217TOMCZAK Zbigniew 58GNIEZNOM-60Altom Gniezno00:00:2400:13:0500:25:0000:37:0400:48:54
218KONIEC Krzysztof 451WIĘCBORKM-40  00:00:1100:12:5300:24:5700:37:1000:49:05
219KOWALSKI Wojciech 216KLECZEWM-30Mogilno Team00:00:0500:12:1700:24:2300:36:5400:49:07
220SZULC Edmund 300ZIELONKAM-5000:00:2600:12:3300:24:1900:36:3600:49:13
221GUDANIEC Krzysztof 72BYDGOSZCZM-3000:00:2000:12:2800:24:2800:36:5400:49:16
222JURSKI Robert 43BYDGOSZCZM-4000:00:1400:12:4900:24:5200:37:1000:49:25
223FERENS Paweł 475INOWROCŁAWM-4056. Baza Lotnicza 00:00:1600:12:4300:24:3700:36:4700:49:26
224KOZIOŁ Łukasz 418BYDGOSZCZM-2000:00:1600:12:1400:24:1100:36:5100:49:41
225PRZYBYLSKI Jacek 56BRZOZAM-3000:00:3100:12:5400:25:0500:37:2200:49:44
226BRATEK Andrzej 380BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:1000:13:0900:25:2900:37:4400:49:47
227WINKLEWSKI Krzysztof 266SOLEC KUJAWSKIM-40MIELCAR TEAM00:00:2400:13:1600:25:2700:37:4800:50:00
228BRYL Tomasz 310TORUŃM-3000:00:1900:13:1000:25:3100:37:5800:50:01
229ANDRZEJEWSKI Ryszard 21BYDGOSZCZM-70Żółtokrólewscy00:00:0500:12:2800:24:4200:37:1900:50:05
230GRALAK Jacek 393BYDGOSZCZM-408 K-P BOT8 K-P BOT00:00:2100:13:0500:25:2200:37:4200:50:05
231DOBAK Stefan 507SZAMOTUŁYM-70 00:00:1600:13:0000:25:2400:37:4800:50:13
232RYGIEWICZ Wojciech 202WOLWARKM-50J&W00:00:0800:12:2500:24:3200:37:1500:50:21
233WOŹNIAK Marek 204KOŁOM-50Florian Chojnice00:00:0500:12:5000:25:1000:37:5200:50:27
234REDLAK Tomasz 164WITKOWOM-4000:00:0800:12:4700:25:1300:37:4400:50:31
235MRÓWCZYŃSKI Tomek 85SARBINOWOM-3000:00:3200:13:3900:26:0100:38:1800:50:31
236GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 493Just 5M-30Just 5 00:00:2700:13:1000:25:3700:38:0700:50:33
237NURKIEWICZ Jarosław 6BYDGOSZCZM-40Kung fu Pandy 3Kung fu Pandy 300:00:2200:13:1500:25:3500:38:1500:50:41
238OSIŃSKI Adam 453BYDGOSZCZM-40 OSINY00:00:0700:12:1200:24:5500:37:5900:50:45
239MALAK Robert 30PRZYŁĘKIM-4000:00:3200:12:5400:25:2900:38:1200:50:45
240TURZYŃSKI Jacek 311PRZYŁĘKIM-5000:00:3300:12:2300:24:3300:37:5000:50:45
241WARCZAK Piotr 332BYDGOSZCZM-40TEAMOCHAL00:00:2600:13:2300:25:5400:38:2800:50:51
242KUREK Paweł 298INOWROCŁAWM-30PKP CARGO00:00:0700:12:3300:25:0500:37:5600:50:53
243NOWAK Kacper 505BRZOZAM-1 00:00:2300:12:0100:24:1900:37:3600:50:55
244GRUBBA Marek 297KORONOWOM-40Mrozbike Team00:00:3400:13:0800:25:2400:38:0200:51:00
245KRYSKE Mariusz 362BIAŁE BŁOTAM-30SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA00:00:3600:13:3900:25:4700:38:1800:51:02
246WOJCIECHOWSKI Jarosław 288BYDGOSZCZM-4000:00:2800:13:2600:25:5800:38:2500:51:03
247ZAULUB Jakub 506BRZOZAM-1 00:00:2300:12:0000:23:5800:37:3700:51:09
248WIŚNIEWSKI Włodzimierz 271TORUŃM-50SPC00:00:3200:12:5900:25:2400:38:1000:51:18
249KALACZYŃSKI Grzegorz 22BYDGOSZCZM-4000:00:1800:13:3500:26:0100:38:3900:51:20
250BYRTEK Grzegorz 205BYDGOSZCZM-4000:00:1400:11:5900:24:0200:37:1900:51:21
251KRAWCZUK Andrzej 71Team Karaś ElblągGDAŃSKM-60Team Karaś Elbląg00:00:0200:13:0100:25:4600:38:3700:51:22
252BRYJA Robert 308BYDGOSZCZM-5000:00:3300:13:0300:25:3800:38:3300:51:25
253DUTKIEWICZ Gracjan 501BYDGOSZCZM-40 00:00:1000:12:5100:25:2700:38:2700:51:26
254NOWACZYK Zygmunt 389TRZEMESZNOM-50BOLT Trzemeszno00:00:2800:13:1700:25:4200:38:3000:51:27
255MENDEL Patryk 14BYDGOSZCZM-20Polonia Bydgoszcz SLA00:00:1700:13:5300:26:1500:38:3100:51:29
256KURS Jarosław 200BYDGOSZCZM-50TKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:2400:13:1100:25:4700:38:3900:51:31
257ZUPA Wojciech 218BYDGOSZCZM-507Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2000:12:4000:25:2700:38:3100:51:39
258RATAJ Krzysztof 39POZNAŃM-30Polonia Bydgoszcz SLAPolonia Bydgoszcz SLA00:00:1100:12:5500:25:4300:38:4600:51:47
259SPYCHAJ Piotr 503InfluenceBYDGOSZCZM-30Influence 00:00:2000:14:1400:27:0400:39:4000:51:48
260MAŁKIŃSKI Józef 396BYDGOSZCZM-6000:00:2000:14:0200:26:5400:39:2300:51:53
261STRABEL Piotr 143BYDGOSZCZM-6000:00:0800:13:4200:26:3600:39:1900:51:54
262KASPROWICZ Piotr 46BYDGOSZCZM-30JW1515 Bydgoszcz00:00:2700:13:2300:26:0200:39:0300:52:02
263UGOREK Mirek 469BYDGOSZCZ 85=320M-30  00:00:0900:12:5600:25:5300:39:0500:52:03
264DANKOWSKI Rafał 256POTULICEM-4000:00:1900:13:2800:26:1700:39:1900:52:03
265REPKA Marek 317BYDGOSZCZM-40Lupus Team00:00:1800:13:4500:26:4100:39:3000:52:04
266RUDOWICZ Marcin 447BYDGOSZCZM-30  00:00:3000:12:4300:25:4200:39:1400:52:06
267ZAKOŚCIELNY Krzysztof 452WIĘCBORKM-50 TKKF WODNIK WIĘBORK00:00:1200:13:3900:26:2900:39:1900:52:16
268MIAZGA Adam 91BRZOZAM-3000:00:1400:13:5200:26:1700:39:0600:52:17
269MOYS Tomasz 104KOLINCZM-5000:00:1600:13:3100:26:3400:39:3000:52:18
270RYBAK Mariusz 429MAŁE RUDYM-407Si-OWB rowertour.com7SI OWB rowertour.com00:00:2100:12:4000:25:2700:39:0400:52:19
271BRZOZOWSKI Jarosław 17BRZOZAM-50BRZOZA TRI TEAM00:00:2600:13:3000:26:2000:39:2900:52:21
272JAMNY Miłosz 57BYDGOSZCZM-60Miłosz Jamny00:00:2500:13:3300:26:2200:39:1700:52:23
273JENDRZEJCZAK Robert 324BARCINM-2000:00:1700:13:0200:25:5900:39:4500:52:27
274TRENDEWICZ Marcin 409SICIENKOM-30Bydgoskie Morsy00:00:1000:14:2200:28:1600:40:4400:52:53
275MAŁKOWSKI Sebastian 358POTULICEM-3000:00:1900:13:4100:27:0000:40:0200:52:53
276ZIELIŃSKI Andrzej 338TORUŃM-4000:00:1500:14:1200:27:1600:40:1900:52:54
277TRZCIŃSKI Eugeniusz 289BYDGOSZCZM-6000:00:2500:13:5100:26:4000:39:3000:52:54
278JASKULSKI Bartosz 239ŁOCHOWOM-4000:00:2100:14:1000:27:1300:40:1700:53:01
279SMYK Piotr 138BARCINM-3000:00:2100:13:3700:26:3600:39:5500:53:16
280FOGT Maciej 369KRUSZYNM-30CB 16300:00:2700:14:1000:27:0800:40:2400:53:25
281ŠWIATOWY Ryszard 180BYDGOSZCZM-40Dawca krwi A Rh+00:00:0900:12:4200:25:5800:39:1900:53:27
282GOŁCZYŃSKI Tomasz 141BYDGOSZCZM-4000:00:2500:13:2900:26:2600:39:4400:53:37
283SKOPOWSKI Krzysztof 450BYDGOSZCZM-40 Salus00:00:3500:13:3700:26:3700:40:0400:53:39
284KOSZOWSKI Antoni 269Katolik TeamWTELNOM-1Katolik Team00:00:1200:12:3600:25:4700:39:4400:53:40
285SKIERA Krzysztof 490BYDGOSZCZM-40Kris TeamKris Team00:00:2300:12:1800:25:3400:39:3800:54:10
286WEGNER Roman 101NIEMCZM-5000:00:1600:13:5100:26:5800:40:2400:54:12
287PAWLUCZEK Marcin 148BYDGOSZCZM-30ZAWISZA-FANSZAWISZA-FANS00:00:2700:12:4100:26:1700:40:0400:54:17
288JENDRZEJCZAK Dawid 323BARCINM-3000:00:2400:13:5800:27:1600:40:5600:54:22
289DĘBSKI Jan 214SUCHARZEWO 6M-6000:00:1800:13:4800:27:1900:41:0300:55:03
290KRYSZTOFIAK Robert 131BRZOZAM-4000:00:1800:13:4800:27:1100:41:0500:55:20
291MARCYJANIAK Krzysztof 223RADZIEJÓWM-40KS ZRYW RADZIEJÓW00:00:3200:14:4700:28:1000:41:4600:55:23
292STARSZAK Seweryn 480DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-1  00:00:1600:14:5800:28:3200:42:0900:55:27
293BRZEZIŃSKI Igor 472BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:1000:13:1900:27:1200:42:1600:55:41
294DOBOSZ Kamil 161BYDGOSZCZM-3000:00:2500:13:5900:27:3700:41:3500:55:47
295BUTOWSKI Michał 27085-450 BYDGOSZCZM-4000:00:2500:14:1000:27:5400:41:5300:56:03
296JULLY Arkadiusz 120BRZOZAM-4000:00:3400:14:1900:28:1300:42:0300:56:10
297KNASINSKI Sławomir 167BRZOZAM-4000:00:1400:13:3000:27:3600:42:0300:56:30
298SCHMIDT Marcin 347BYDGOSZCZM-3000:00:1700:13:5500:27:3000:41:5800:56:30
299HOLC Radosław 173BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:31
300STOSIK Przemysław 184PĘPOWOM-20Tornado00:00:2800:14:4600:28:5200:43:1200:56:31
301RUDNICKI Michał 250NOWA WIEŚ WIELKAM-30ASSECO ACTIVE TEAMASSECO ACTIVE TEAM00:00:2000:14:5300:28:5100:42:4700:56:40
302SZNAJDROWSKI Marek 115BYDGOSZCZM-4000:00:0000:14:4300:29:2000:43:1800:56:43
303KOŁCON Remigiusz 378ŁOCHOWOM-4000:00:2200:14:3600:28:4600:43:0300:57:08
304TRZYMKOWSKI Adrian 183BYDGOSZCZM-2000:00:2100:14:2300:28:1400:42:5200:57:27
305MASŁYSZ Marcin 136TORUŃM-30wkurw_team00:00:3300:14:0400:27:1500:43:4800:57:37
306JAGIEŁO Radek 147INOWROCLAWM-4000:00:1500:14:4500:28:4100:43:0100:57:42
307LENC Janusz 94BYDGOSZCZM-60TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3600:15:4700:29:5300:43:5400:57:53
308ZĘBIK Mirosław 95ŚWIECIEM-50TKKF Kolejarz BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz00:00:3500:15:4700:29:5400:43:5500:57:54
309BACZYŃSKI Maciej 154BYDGOSZCZM-4000:00:3000:15:3300:29:5000:44:1500:58:35
310GAJZLER Jerzy 55BYDGOSZCZM-6000:00:1800:14:2700:29:0800:44:1600:59:18
311KUJAWA Roger 401BARCINM-40Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5700:44:3400:59:18
312KUCHARSKI Jarosław 435BARCINM-40# Ślimaki Barcin00:00:1900:15:2200:29:5600:44:3400:59:19
313CUKRAS Marek 81BYDGOSZCZM-20Tornado00:00:2800:14:4700:28:5300:43:1300:59:32
314SALITA Lech 6362-200M-50ALTOM GNIEZNO00:00:3300:15:1600:29:4400:44:2600:59:40
315GUMIENNY Maciej 413BYDGOSZCZM-4000:00:2600:15:1900:29:5000:44:5401:00:24
316KWAS Piotr 390ŁOCHOWOM-4000:00:0400:13:3000:28:1900:44:4501:00:54
317BOROWIEC Michał 402BRZOZAM-3000:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:14
318SYBILA Michał 404BYDGOSZCZM-3000:00:3500:15:0000:30:0600:45:1401:01:14
319GONCIARCZYK Piotr 444KRUSZWICAM-3000:00:2900:15:4100:30:4600:45:5701:01:18
320SAWIEŁAJC Michał 76BYDGOSZCZM-40BIZON TEAM00:00:1100:15:0100:30:0700:45:5301:01:51
321ZAWISZEWSKI Adam 158BRZOZA BYDGOSKAM-3000:00:1000:15:0600:30:2200:46:0201:02:12
322AWIZEN Antoni 98BYDGOSZCZM-7000:00:0500:14:4100:29:5800:46:0301:02:45
323KOWALCZYK Łukasz 485BYDGOSZCZM-20 Sylwester Osielsko00:00:2200:15:5200:31:2100:47:1501:03:44
324RATAJ Maciej 15ŁOCHOWOM-4000:00:1200:13:5000:29:1300:46:0101:03:46
325KAPELIŃSKI Stanisław 193BYDGOSZCZM-50RODOS Team00:00:2000:15:2400:31:2400:47:3601:04:02
326CIEŚLICKI Krzysztof 220BYDGOSZCZM-30SISU Team00:00:3800:16:4000:32:1900:48:1201:04:05
327OBORSKI Łukasz 460KRUSZWICAM-30  00:00:3400:16:4100:32:5400:49:1101:05:31
328PILECKI Gustaw 458BYDGOSZCZM-70  00:00:2000:17:1300:33:1900:49:3201:06:21
329UCIŃSKI Edward 262SZUBINM-70TKKF Instalator Pelikan Szubin00:00:0800:16:3400:33:2100:50:4601:08:26
330WADOWSKI Bartosz 172BYDGOSZCZM-4000:00:2900:17:1800:34:3600:52:5901:09:19
331WADOWSKI Wojciech 422BYDGOSZCZM-100:00:2800:17:1900:34:3800:53:0101:09:20
332PÓŁGĘSEK Rafał 171SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:3000:18:0700:35:1100:52:4101:10:13
333WIECZOREK Sebastian 213KRAKÓWM-2000:05:3600:17:5100:35:5400:54:0501:10:54
334SZYCZYK Adam 192ŚWIECIEM-70A. Szymczyk Świecie00:00:1100:18:2400:36:3800:57:1901:21:41
335TERLECKI Filip 177BRZOZAM-20Tornado00:00:0000:26:2200:38:4900:51:19
336WOLNY Piotr 70BYDGOSZCZM-50Brzoza BiegaBrzoza Biega00:00:0200:10:00
337SZYTTENHOLM Oliwier 419BYDGOSZCZM-30TRISPACE/TREK00:00:0400:10:3000:20:25
338UGOREK Marcel 471BYDGOSZCZ 85=320M-1  00:00:0900:15:22
339KANARKOWSKI Stanisław 169CZARNOWOM-5000:00:1000:11:4000:22:2500:33:15
340UGOREK Darek 470BYDGOSZCZ 52=320M-40 00:00:1000:15:2000:30:57
341KUNKE Tomasz 97GRUDZIĄDZM-4013WOG Grudziądz00:00:1700:11:4900:22:5100:34:18
342WYKRZYKOWSKI Andrzej 19586 200 CHEŁMNOM-6000:00:2700:14:4900:29:3100:44:14
343ŁABENDA Piotr 51BYDGOSZCZM-40Terenowa Masakra Team00:00:2800:26:0200:38:3600:51:35
344GRABOWSKI Piotr 315CIELEM-50Brzoza Biega00:00:3500:16:3600:32:54
Znaleziono 344 wynik(ów)