XIII MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 1 MILA

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2015-05-24
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1,6 km
Zgłoszonych/ Registered:
123
Wystartowało/ Started:
120
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
119
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.07km | 1.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7 | M-7 | K-8 | M-8

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.07km1.55kmCzas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TEOFILAK Kamil 637KKKSKOSZALINM-21 000:00:1100:04:1400:04:2900:04:29 2:4821.4
2WRÓBEL Jakub 623STARE BIELICEM-11 000:04:3600:04:36+00:00:072:5220.9
3MUSIAŁ Krzysztof 615KOSZALINM-41 000:04:3800:04:5300:04:53+00:00:243:0319.7
4WOJTKIEWICZ Mateusz 633KB 10 BIAOGARDBIAŁOGARDM-31 000:00:1300:04:5400:04:54+00:00:253:0319.6
5BURZYŃSKI Aleksander 614SŁUPSKM-42 000:04:4100:04:5700:04:57+00:00:283:0519.4
6IGNACZAK Piotr 632KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-32 000:00:1400:04:4200:04:5800:04:58+00:00:293:0619.3
7SZEMRO Dawid 638KOSZALINM-12 000:00:1400:04:4300:05:0200:05:02+00:00:333:0819.1
8RYBARCZYK Oskar 630KOSZALINM-13 000:00:1600:04:4800:05:0300:05:03+00:00:343:0919
9KULCZYK Jerzy 5364 RUN TKKF KOSZALINTYCHOWOM-61 000:00:1400:04:4900:05:0400:05:04+00:00:353:1018.9
10ZBOIŃSKI Wojciech 580KOSZALINM-51 000:00:1500:04:4800:05:0500:05:05+00:00:363:1018.9
11WITKIEWICZ Eryk 576KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-43 000:04:4900:05:0500:05:05+00:00:363:1018.9
12PEC Marek 621KOSZALINM-52 000:00:1500:04:5500:05:1100:05:11+00:00:423:1418.5
13WILCZEWSKI Mariusz 608MKS ŚWIĘC ABWOOD SŁAWNOSŁAWSKO M-33 000:00:1500:04:5600:05:1400:05:14+00:00:453:1618.3
14JANIAK Grzegorz 602SZCZECINM-44 000:00:1600:05:0000:05:1500:05:15+00:00:463:1618.3
15KOZAK Paweł 620KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM-14 000:00:1400:05:1200:05:2700:05:27+00:00:583:2417.6
16ORZEŁ Juliusz 616KOSZALINM-15 000:00:1500:05:1300:05:2800:05:28+00:00:593:2517.6
17JAŹWIŃSKI Dawid 525KOSZALINM-16 000:00:1500:05:2600:05:4400:05:44+00:01:153:3516.7
18HRYCYK Anna 520KOŁOBRZEGK-11 000:00:1500:05:3500:05:5200:05:52+00:01:233:4016.4
19BOGDANOWICZ Krzysztof 6104RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-62 000:00:1600:05:3500:05:5200:05:52+00:01:233:4016.4
20FRONTCZAK Izabela 5104RUN TKKF KOSZALINSZCZECINEKK-31 000:00:1500:05:3700:05:5700:05:57+00:01:283:4316.1
21BOŃKOWSKI Robert 504KOSZALINM-22 000:00:1900:05:4000:06:0200:06:02+00:01:333:4615.9
22SAMOIŁ-KOWALSKA Irena 559TKKF KOSZALINBOBOLICEBOBOLICEK-51 000:00:1600:05:4600:06:0400:06:04+00:01:353:4715.8
23GRZYBOWSKI Piotr 617SZCZEGLINO NOWEM-53 000:00:1600:05:5700:06:1600:06:16+00:01:473:5515.3
24WRÓBLEWSKI Jacek 578KOSZALINM-17 000:00:1800:06:0400:06:2400:06:24+00:01:554:0015
25KRZEMIŃSKI Michał 643KOSZALIN / SOPOTM-34 000:00:2900:06:0800:06:2600:06:26+00:01:574:0114.9
26ANTONIAK Aleksandra 647KOSZALINK-12 000:00:1700:06:0900:06:2900:06:29+00:02:004:0314.8
27PRZYBYSZEWSKI Adrian 554KOSZALINM-23 000:00:2300:06:1400:06:3400:06:34+00:02:054:0614.6
28BURMEISTER Niklas 611SCHWEDTM-18 000:00:2300:06:1700:06:3500:06:35+00:02:064:0614.6
29DĄBROWSKA Alicja 508SIANÓWK-52 000:00:1800:06:1500:06:3600:06:36+00:02:074:0714.5
30MICHALSKI Paweł 544BONINM-35 000:00:1800:06:1500:06:3800:06:38+00:02:094:0814.5
31ZACHCIAŁ-PEC Joanna 624KOSZALINK-53 000:00:1800:06:1900:06:3900:06:39+00:02:104:0914.4
32ZIOMEK Maja 5814RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-21 000:00:1600:06:1900:06:4400:06:44+00:02:154:1214.3
33MICHALAK Michał 593KOSZALINM-45 000:00:2200:06:2600:06:4600:06:46+00:02:174:1314.2
34STACHOWIAK Gracjan 591KOSZALINM-19 000:00:1700:06:2700:06:4600:06:46+00:02:174:1314.2
35SKOWYRSKI Janusz 563ROWERIA KOSZALINSTARE BIELICEM-63 000:00:1600:06:2700:06:5000:06:50+00:02:214:1614
36BABIŃSKA Natalia 500SZCZECINEKK-22 000:00:1700:06:3000:06:5100:06:51+00:02:224:1614
37SAMOIŁ-KOWALSKA Gerda 558ZS NR 7 BUDOWLANKABOBOLICEK-23 000:00:1900:06:3300:06:5200:06:52+00:02:234:1714
38BOGACKA Lucyna 5024RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-61 000:00:1800:06:2900:06:5300:06:53+00:02:244:1813.9
39DOBOSZ Michał 635SP5KOSZALINM-110 000:00:2200:06:3200:06:5300:06:53+00:02:244:1813.9
40JAŹWIŃSKI Dominik 590KOSZALINM-111 000:00:1900:06:3900:06:5700:06:57+00:02:284:2013.8
41BARSKA Kamila 626WYBRZEŻE OBJAZDABAŁĄMĄTEKK-13 000:00:1800:06:4600:07:0500:07:05+00:02:364:2513.6
42TUSK Szymon 569KOSZALINM-112 000:00:1500:06:4300:07:0600:07:06+00:02:374:2613.5
43WĄSICKA Wiktoria 572STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-14 000:00:2200:06:4700:07:0600:07:06+00:02:374:2613.5
44WĄSICKI Jacek 573STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-54 000:00:2100:06:4600:07:0700:07:07+00:02:384:2613.5
45SIMONOWICZ Aneta 561KOSZALINK-41 000:00:1800:06:4700:07:0900:07:09+00:02:404:2813.4
46OGRODNIK Sebastian 551SP 7KOSZALIN M-113 000:00:1900:06:5100:07:1200:07:12+00:02:434:3013.3
47BURZYŃSKA Antonina 636STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-15 000:00:2100:06:5400:07:1200:07:12+00:02:434:3013.3
48KOSICKA Jagoda 627SŁUPSKK-16 000:00:2100:06:5400:07:1200:07:12+00:02:434:3013.3
49KOSZOWSKI Krystian 618KOSZALINM-46 000:00:2200:06:5400:07:1200:07:12+00:02:434:3013.3
50MARKIEWICZ Miłosz 588SSP NASZA SZKOŁAKOSZALINM-114 000:00:2000:06:5400:07:1400:07:14+00:02:454:3113.3
51MARKIEWICZ Wojciech 589KOSZALINM-55 000:00:2000:06:5400:07:1400:07:14+00:02:454:3113.3
52WALCZAK Agnieszka 570KOSZALINK-42 000:00:2000:06:5300:07:1600:07:16+00:02:474:3213.2
53WOJCIECHOWSKA Anna 577ŚWINOUJŚCIEK-43 000:00:2200:06:5400:07:1600:07:16+00:02:474:3213.2
54GAWIECKI Piotr 513KOSZALINM-56 000:00:1800:06:5600:07:1900:07:19+00:02:504:3413.1
55BRĘK Ania 505OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINK-32 000:00:2400:07:0100:07:2200:07:22+00:02:534:3613
56ZIELIŃSKI Kamil 609RAZ SZCZECINSZCZECINM-47 000:00:2700:07:0300:07:2800:07:28+00:02:594:4012.9
57RUSIECKI Paweł 594BIESIEKIERZM-57 000:00:2100:07:0800:07:3000:07:30+00:03:014:4112.8
58KRAWCÓW Daniel 535KOSZALINM-48 000:00:2300:07:0600:07:3600:07:36+00:03:074:4512.6
59KANTOR Sławek 634KOSZALINM-36 000:00:2300:07:0700:07:3600:07:36+00:03:074:4512.6
60DĄBROWSKA Katarzyna 509SIANÓWK-33 000:00:2500:07:1800:07:3900:07:39+00:03:104:4612.5
61SWJATECKI Jerzy 565SZCZECINM-81 000:00:1900:07:2300:07:4400:07:44+00:03:154:5012.4
62BAJER Emilia 501MŚCICEK-44 000:00:1800:07:2100:07:4700:07:47+00:03:184:5112.3
63ŻUREK Karol 599KOSZALINM-115 000:00:1600:07:2400:07:4700:07:47+00:03:184:5112.3
64GRABOWSKI Szczepan 644ZŁOTÓWM-24 000:00:2500:07:3000:07:4700:07:47+00:03:184:5112.3
65ZBOIŃSKA Agnieszka 579KOSZALINK-54 000:00:1900:07:2300:07:5000:07:50+00:03:214:5312.3
66SKIERŚ Wanda 562KOSZALINK-62 000:00:2400:07:2600:07:5000:07:50+00:03:214:5312.3
67WRÓBEL Kornelia 622STARE BIELICEK-17 000:00:2000:07:2600:07:5200:07:52+00:03:234:5512.2
68ROGANOWSKA Danuta 556KOSZALINK-45 000:00:1800:07:3000:07:5500:07:55+00:03:264:5612.1
69ROGANOWSKI Rafał 557KOSZALINM-58 000:00:1900:07:3000:07:5500:07:55+00:03:264:5612.1
70SAPOR Olga 560OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINK-34 000:00:2400:07:3300:07:5800:07:58+00:03:294:5812.1
71VON BARDELEBEN Cruise 583BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-18 000:00:2100:07:3600:08:0000:08:00+00:03:315:0012
72PILARSKA Anastazja 552USTRONIE MORSKIEK-19 000:00:2200:07:4400:08:0100:08:01+00:03:325:0012
73LIS Aleksandra 612KOSZALINK-35 000:00:2600:07:4900:08:1000:08:10+00:03:415:0611.8
74GOŁĘBIEWSKA Izabella 516KOSZALINK-55 000:00:1800:07:4300:08:1100:08:11+00:03:425:0611.7
75MARSZAŁKOWSKA Dorota 541PRZYBRDAK-46 000:00:2300:07:4500:08:1100:08:11+00:03:425:0611.7
76MARSZAŁKOWSKI Radosław 542PRZYBRDAM-37 000:00:2300:07:4500:08:1100:08:11+00:03:425:0611.7
77RUMAS Dominik 641KOSZALINM-116 000:00:1500:07:4900:08:1500:08:15+00:03:465:0911.6
78GODUŃSKA Anna 515VOCALIS SZCZECINSZCZECINK-63 000:00:2400:07:5300:08:2000:08:20+00:03:515:1211.5
79BOŃKOWSKI Krzysztof 503KOSZALINM-59 000:00:2000:07:5100:08:2100:08:21+00:03:525:1311.5
80IMIOŁEK Marcel 522KOSZALINM-117 000:00:2700:08:0000:08:2100:08:21+00:03:525:1311.5
81TROŚNIAK Katarzyna 629KB 10 BIAOGARDBIAŁOGARD K-110 000:00:2300:08:0100:08:2200:08:22+00:03:535:1311.5
82HAUSMAN Andrzej 519KOSZALINM-71 000:00:2500:07:5600:08:2500:08:25+00:03:565:1511.4
83GAWIECKA Mariola 512KOSZALINK-56 000:00:1800:07:5800:08:2500:08:25+00:03:565:1511.4
84RYMAN - LIPIŃSKA Sandra 625ZSP1 SŁUPSKTRZEBIELINOK-24 000:00:2000:08:0800:08:2600:08:26+00:03:575:1611.4
85FRUBA Karina 511STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-47 000:00:2400:08:0000:08:2700:08:27+00:03:585:1611.4
86WIECZORKIEWICZ Daniel 574RYŚ BANDASTARGARD SZCZECIŃSKIM-49 000:00:2700:08:0200:08:2900:08:29+00:04:005:1811.3
87CHOCHOŁOWSKA Nikola 640KOSZALINK-111 000:00:2200:08:1100:08:3500:08:35+00:04:065:2111.2
88WOŹNIAR Jakub 631KOSZALINM-118 000:00:2300:08:0800:08:3600:08:36+00:04:075:2211.2
89MAZUREK Hanna 543KOSZALINK-112 000:00:2500:08:1200:08:3800:08:38+00:04:095:2311.1
90BEDNAREK Oliwia 585KOSZALINK-113 000:00:2500:08:1400:08:3900:08:39+00:04:105:2411.1
91GRAJESKA Klaudia 639KOSZALINK-114 000:00:2200:08:1100:08:4100:08:41+00:04:125:2511.1
92KRAMARZ Stanisław 534ROSSBIEGANIKOSZALIN M-119 000:00:2600:08:1900:08:4500:08:45+00:04:165:2811
93KRAMARZ Aneta 533ROSSBIEGANIKOSZALINK-48 000:00:2500:08:1900:08:4600:08:46+00:04:175:2811
94GRABOWSKI Marek 642ZŁOTÓWM-510 000:08:2600:08:5000:08:50+00:04:215:3110.9
95STEC Wiktoria 597KOSZALINK-115 000:00:2500:08:2100:08:5100:08:51+00:04:225:3110.8
96TUSK Aleksandra 567KOSZALINK-49 000:00:2000:08:2000:08:5200:08:52+00:04:235:3210.8
97BOLEK Adrian 592KOSZALINM-120 000:00:2000:08:1400:08:5300:08:53+00:04:245:3310.8
98RZEDZICKI Kacper 601KOSZALINM-121 000:00:2700:08:4300:09:0800:09:08+00:04:395:4210.5
99RUSIECKA Aleksandra 595KOSZALINK-116 000:00:2600:08:4100:09:1000:09:10+00:04:415:4310.5
100KOZŁOWIECKA Małgorzata 530KOSZALINK-64 000:00:2900:08:4800:09:1500:09:15+00:04:465:4610.4
101KOZŁOWIECKI Waldemar 129TKKF KOSZALINKOSZALINM-72 000:00:3000:08:4800:09:1800:09:18+00:04:495:4810.3
102GOŁĘBIEWSKI Roman 517KOSZALINM-511 000:00:1800:08:5200:09:2100:09:21+00:04:525:5010.3
103ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Małgorzata 582KOSZALINK-410 000:00:2000:07:5000:09:2300:09:23+00:04:545:5110.2
104KILAR Oliwia 528KOSZALINK-117 000:00:2300:08:5800:09:2500:09:25+00:04:565:5310.2
105GAWRON Barbara 514KB GOCH BYTÓWBYTÓWK-411 000:00:2300:09:0000:09:2800:09:28+00:04:595:5510.1
106KONIEWSKA Justyna 391KOSZALINK-412 000:00:2100:09:1000:09:4100:09:41+00:05:126:039.9
107KIERKOSZ Natalia 613KOSZALINK-118 000:00:2600:09:3400:10:0200:10:02+00:05:336:169.6
108GZELA Anna 603KOSZALINK-119 000:00:2600:09:3400:10:0200:10:02+00:05:336:169.6
109VON BARDELEBEN Tarryn 584BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-120 000:00:2500:09:4600:10:1300:10:13+00:05:446:239.4
110TUSK Maciej 568KOSZALINM-122 000:00:1900:10:1800:10:4900:10:49+00:06:206:458.9
111TUSK Daniel 600KOSZALINM-512 000:00:2100:10:1900:10:4900:10:49+00:06:206:458.9
112FISZBACH Milenka 605KOSZALINK-121 000:00:2800:10:3000:10:5200:10:52+00:06:236:478.8
113FISZBACH Julia 606KOSZALINK-122 000:00:2600:10:2700:10:5400:10:54+00:06:256:488.8
114PRZYBYSZEWSKA Ewa 553KOSZALINK-413 000:00:2200:10:4000:11:1200:11:12+00:06:437:008.6
115FISZBACH Jakub 607KOSZALINM-123 000:00:2700:10:5100:11:1900:11:19+00:06:507:048.5
116SULIMA Monika 604KOSZALINK-57 000:00:2700:10:5100:11:2200:11:22+00:06:537:068.4
117MORAWSKI Tomasz 549ROWERIA KOSZALINKOSZALINM-64 000:00:2900:11:3000:12:0800:12:08+00:07:397:357.9
118KILAR Igor 587KOSZALINM-124 000:00:3100:13:4300:14:2400:14:24+00:09:559:006.7
119KILAR Zofia 586KOSZALINK-71 000:00:3100:13:4300:14:2500:14:25+00:09:569:006.7
120IMIOŁEK Jacek 521KOSZALINM-410 000:00:2600:08:01+00:03:475:1011.6
Znaleziono 120 wynik(ów)