XIII MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2015-05-24
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
397
Wystartowało/ Started:
387
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
382
Na trasie/ On track:
5

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.07km | 2.535km | 5km | 7.465km | 9.93km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Garnizon | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7 | M-7

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.07km2.535km5km7.465km9.93kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1DIDOWODIUK Dmitro 365UKRAINAUKRAINAM-21 100:00:1400:07:3700:15:2300:23:1900:31:0800:31:2500:31:25 3:0819.1
2OLIJNIK Pawel 371UKRAINAUKRAINAM-22 200:00:1400:07:3700:23:1900:31:2600:31:26+00:00:013:0819.1
3GONCHAR Oleksii 412UKRAINAM-31 300:00:1400:07:5600:16:0400:24:1600:32:1800:32:3400:32:34+00:01:093:1518.4
4CICHOCKI Jarosław 363KB 10 BIALOGARDBIAŁOGARDM-41 400:00:1500:08:0800:16:1000:24:1600:32:2100:32:3700:32:37+00:01:123:1518.4
5LABZIUK Aleksander 366ACHILLES LESZNOWINNICAM-32 500:00:1400:08:1300:16:2400:24:3300:32:3600:32:5300:32:53+00:01:283:1718.2
6DZIUBA Piotr 46MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKM-33 600:00:1500:08:1200:16:2400:24:3300:32:5300:33:0500:33:05+00:01:403:1818.1
7MARYNICZ Witalii 467UKRAINAUKRAINAM-23 700:00:1300:08:1200:16:2300:24:4200:33:0500:33:05+00:01:403:1818.1
8BORYCHOWSKI Mariusz 378TUPOT USTKAUSTKAM-42 800:00:1600:08:1200:16:2500:24:4700:33:1600:33:3300:33:33+00:02:083:2117.9
9WITKOWSKI Mateusz 1KU AZS PWSZ KOSZALIN TKKF KOSZALINKOSZALINM-24 900:00:1500:08:1300:16:3200:25:0400:33:2000:33:3400:33:34+00:02:093:2117.9
10BORZĘCKI Norbert 15KOSZALIN M-34 1000:00:1500:08:1700:16:4900:25:2100:33:4400:33:5900:33:59+00:02:343:2317.7
11RYBARCZYK Jan 250DARŁOWOM-43 1100:00:1600:08:2300:16:4900:25:2100:33:4500:33:5900:33:59+00:02:343:2317.7
12KRUCZKOWSKI Damian 135ZŁOCIENIECM-25 1200:00:1400:08:3400:25:3800:34:0700:34:2300:34:23+00:02:583:2617.5
13SZYMAŃSKI Sylwester 287ULKS BARWICETEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-44 1300:00:1500:08:4900:17:3100:26:0900:34:3300:34:4800:34:48+00:03:233:2817.2
14WOJCIECHOWSKI Jarosław 321IKS BRAK FORMYŚWINOUJŚCIEM-35 1400:00:1500:08:5100:17:3100:26:0900:34:3800:34:5400:34:54+00:03:293:2917.2
15KAMIŃSKI Daniel 364BIAŁOGARDM-36 1500:00:1600:08:5100:17:3700:26:3800:35:4000:35:5800:35:58+00:04:333:3516.7
16BERG Thoralaf 349SCHWEDTER HASENSCHWEDT ODERM-45 1600:00:1500:08:5300:17:5400:26:5900:36:1600:36:3500:36:35+00:05:103:3916.4
17WESOŁOWSKI Damian 310AZS UAM POZNAŃPIŁAM-26 1700:00:1500:08:5300:17:5500:27:0900:36:3000:36:4400:36:44+00:05:193:4016.3
18GOLECKI Mirosław 348FORMA ROSNOWO CSSPTKKF KOSZALINROSNOWOM-37 1800:00:1900:09:3800:18:5900:28:1100:37:2000:37:3600:37:36+00:06:113:4516
19SZYMAJDA Grzegorz 2864RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-38 1900:00:1500:09:0700:18:4100:28:2400:37:5400:38:0900:38:09+00:06:443:4815.7
20KĘDZIERSKI Andrzej 104SZCZECINEKM-39 2000:00:1500:09:1100:18:4200:28:2500:37:5500:38:1400:38:14+00:06:493:4915.7
21ANTOSIK Grzegorz 405KOSZALINM-310 2100:00:1800:09:2500:18:5600:28:3100:38:1100:38:3000:38:30+00:07:053:5115.6
22KALETA Sebastian 95KOSZALINM-311 2200:00:1800:09:3900:19:0100:28:3600:38:1500:38:3300:38:33+00:07:083:5115.6
23RYBACZEK Sebastian 249FORMA ROSNOWO JW 1223 - 3DPLOTROSNOWOM-312 2300:00:1900:09:3800:19:0100:28:3800:38:2300:38:4000:38:40+00:07:153:5215.5
24OLIJNIK Swietlana 372UKRAINAUKRAINAK-31 2400:00:1700:09:4300:19:2200:29:1500:38:3400:38:5100:38:51+00:07:263:5315.4
25MAGALSKI Tomasz 436KAMIEŃ POMORSKIM-27 2500:00:2400:09:4700:19:2900:29:1500:38:4500:39:0200:39:02+00:07:373:5415.4
26JAROSZ Wiesław 415JW. 1223 BLOGKOSZALINM-46 2600:00:1700:09:2400:18:5900:28:5500:38:5200:39:0800:39:08+00:07:433:5415.3
27BURMEISTER Burkhardt 351SCHWEDTER HASENSCHWEDT ODERM-51 2700:00:1700:09:2200:19:0000:28:5200:38:5100:39:1000:39:10+00:07:453:5515.3
28KRYCZKA Stanisław 458MIASTECKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE HAMERMIASTKOM-47 2800:00:1900:09:3300:19:0900:29:0000:38:5600:39:1400:39:14+00:07:493:5515.3
29LECHONKOVA Natalia 370ACHILLES LESZNOBEREZANYK-32 2900:00:1800:09:4400:19:2200:29:1600:38:5700:39:1500:39:15+00:07:503:5515.3
30GOLIŃSKI Łukasz 60K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-313 3000:00:2000:09:4800:19:3600:29:2800:39:0800:39:2600:39:26+00:08:013:5615.2
31HESSEL Lars 352SV TURBINE NEUBRANDENBURG E.V.NEUBRANDENBURGM-48 3100:00:1800:09:3800:19:2000:29:1600:39:0700:39:2700:39:27+00:08:023:5615.2
32HURYŃ Ewa 80SZCZECINK-41 3200:00:1800:09:4400:19:2700:29:1900:39:1500:39:3200:39:32+00:08:073:5715.2
33POLAK Szymon 222BIEGNIJMY.PL ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-49 3300:00:2300:09:4300:19:2900:29:2900:39:2000:39:3700:39:37+00:08:123:5715.1
34RYŚKIEWICZ Rafał 251TNTKOSZALINM-314 3400:00:1700:09:3600:19:1800:29:2200:39:0300:39:3900:39:39+00:08:143:5715.1
35RADLIŃSKI Leopold 233PUPIL KOSZALINKOSZALINM-410 3500:00:1900:09:5900:19:5300:29:4900:39:2500:39:4200:39:42+00:08:173:5815.1
36KUNCEWICZ Robert 147ZŁOCIENIECM-315 3600:00:1900:09:4900:19:3500:29:3600:39:2900:39:4600:39:46+00:08:213:5815.1
37GÓRA Sylwester 453PHILIPS-PIŁAOKONEKM-411 3700:00:1600:09:5400:19:4800:29:4500:39:3300:39:5000:39:50+00:08:253:5915.1
38MICHALSKI Artur 180BBL GDYNIA KPW GDYNIAGDYNIAM-316 3800:00:1900:09:3600:19:3100:29:3700:39:3900:39:5700:39:57+00:08:323:5915
39GĄSECKI Tomasz 58KOSZALIN/MASZKOWOM-412 3900:00:2500:10:0000:19:4800:29:5000:39:5100:40:1100:40:11+00:08:464:0114.9
40WIDONIAK Rafał 312KOSZALINM-413 4000:00:2000:10:1000:20:1300:30:2100:40:0600:40:2300:40:23+00:08:584:0214.9
41KASZTELAN Urszula 101TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK-21 4100:00:1900:09:4400:19:3500:29:5100:40:0600:40:2700:40:27+00:09:024:0214.8
42ZELEK Jan 3314RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-52 4200:00:1700:09:5800:19:5500:30:0300:40:0800:40:2700:40:27+00:09:024:0214.8
43RUDNIKOWSKI Maciej 244DARŁOWOM-414 4300:00:2100:09:4400:19:4300:30:0800:40:1300:40:3000:40:30+00:09:054:0314.8
44BEMOWICZ Tomasz 414KOSZALINM-415 4400:00:2200:10:0900:20:0700:30:2100:40:1400:40:3100:40:31+00:09:064:0314.8
45POWARZYŃSKI Krzysztof 456MALECHOWOM-416 4500:00:1900:09:5600:19:5500:30:0700:40:1800:40:3500:40:35+00:09:104:0314.8
46RETKA Bartosz 237FORMA ROSNOWOKOSZALINM-28 4600:00:1800:10:1100:20:1300:30:2300:40:2100:40:3600:40:36+00:09:114:0314.8
47STAWARZ Monika 265UKS EKOLUDEK SZCZENURZESZCZENURZEK-22 4700:00:1900:09:5900:20:0300:30:1800:40:2300:40:4200:40:42+00:09:174:0414.7
48SKIERKA Grzegorz 261MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM-317 4800:00:1700:09:5300:20:0300:30:2500:40:4100:40:5000:40:50+00:09:254:0514.7
49WIŚNIK Marcin 318AMADEUS CROSSGYMKOSZALINM-318 4900:00:1900:10:2100:20:4000:30:5000:40:5200:41:0800:41:08+00:09:434:0614.6
50WIELEBA Marlena 379TUPOT USTKAUSTKAK-23 5000:00:1800:09:4500:19:4500:30:1300:40:5000:41:1000:41:10+00:09:454:0714.6
51GAJLEWICZ Dominik 439MIASTKOM-29 5100:00:2100:09:4800:20:0400:30:3000:40:5400:41:1500:41:15+00:09:504:0714.5
52WITKIEWICZ Magda 319KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-33 5200:00:1900:10:0900:20:2000:30:4900:41:0200:41:2100:41:21+00:09:564:0814.5
53BUJKO Andrzej 368CSSP KOSZALINKOSZALINM-210 5300:00:2700:10:3500:20:4700:31:0700:41:0700:41:2500:41:25+00:10:004:0814.5
54KASZTELAN Władysław 102TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-319 5400:00:2200:10:1700:20:3500:31:0200:41:1500:41:3200:41:32+00:10:074:0914.4
55KOŚCIELNIAK Robert 126KOSZALINM-53 5500:00:1600:09:5400:20:1900:31:0200:41:1800:41:3400:41:34+00:10:094:0914.4
56STĘPNIAK Tomasz 269I LO KOSZALINKOSZALINM-320 5600:00:2200:10:1000:20:2900:31:0300:41:2100:41:3900:41:39+00:10:144:0914.4
57CHMIELEWSKI Bartosz 26AMADEUS CROSSTRAINING GYMŁOPIENICAM-211 5700:00:1800:10:2000:20:4000:30:5500:41:2300:41:4100:41:41+00:10:164:1014.4
58OKOŁOTOWICZ Sebastian 418SŁUPSKM-321 5800:00:2000:19:5900:30:5300:41:2200:41:4400:41:44+00:10:194:1014.4
59ROGALSKI Marcin 238VOCALIS SZCZECINSZCZECINM-54 5900:00:2100:10:2800:20:4000:31:0700:41:2900:41:4900:41:49+00:10:244:1014.3
60BYKOWSKI Robert 442FORMA ROSNOWO CSSPROSNOWOM-417 6000:00:2000:10:0700:20:2300:30:5800:41:3300:41:5300:41:53+00:10:284:1114.3
61STĘŻAŁA Artur 270JW 1223 2DPLOTNOWE BIELICEM-418 6100:00:2300:10:1200:20:3500:31:0800:41:3900:41:5700:41:57+00:10:324:1114.3
62MROCZKOWSKI Marek 185BIEGNIJMY.PL ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-322 6200:00:4100:10:5300:21:0400:31:2200:41:4300:41:5800:41:58+00:10:334:1114.3
63SAWICZ Michał 253FINISZ MORĄG BIEGACZ Z PÓŁNOCYGDAŃSKM-212 6300:00:2500:10:3100:21:0300:31:2700:41:4500:42:0100:42:01+00:10:364:1214.3
64BOLECHOWSKI Cezary 13USTRONIE MORSKIEM-11 6400:00:2100:10:1000:20:3100:31:1000:41:4500:42:0300:42:03+00:10:384:1214.3
65CZYŻEWSKI Janusz 34KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-55 6500:00:2100:10:3100:21:0400:31:4400:42:1300:42:3400:42:34+00:11:094:1514.1
66NOGA Sebastian 1924RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-213 6600:00:2200:10:3300:21:2100:32:0100:42:1900:42:3500:42:35+00:11:104:1514.1
67GÓRNY Norbert 64FORMA ROSNOWOROSNOWOM-419 6700:00:3400:10:2200:20:3600:31:3700:42:2100:42:4200:42:42+00:11:174:1614.1
68ŁUKAWSKI Mariusz 428JW 1223 3DPLOTCHAŁUPYM-214 6800:00:3000:10:3700:21:0500:31:4700:42:2400:42:4200:42:42+00:11:174:1614.1
69KOTARA-PAŁKA Małgorzata 127KOSZALINK-34 6900:00:2400:10:3000:21:0000:31:3600:42:2600:42:4400:42:44+00:11:194:1614
70HARASYM Zbigniew 73KOSZALINM-323 7000:00:2100:10:0800:20:3100:31:2600:42:2600:42:4600:42:46+00:11:214:1614
71SKARA Steffi 353SCHWEDTER HASEN SCHWED ODERK-35 7100:00:2000:10:2100:20:5000:31:4400:42:2900:42:4900:42:49+00:11:244:1614
72PANCEWICZ Piotr 440RANNERSWALDEDARŁOWOM-324 7200:00:1900:10:3200:21:1300:32:1000:42:3600:43:0000:43:00+00:11:354:1814
73MATYJASEK Zbigniew 176KOSZALINM-420 7300:00:1800:09:5100:20:4200:31:5500:42:5100:43:1100:43:11+00:11:464:1913.9
74WEIDEMANN Phillip 416SŁAWNOM-12 7400:00:2300:10:5800:21:2800:32:2200:42:5500:43:1400:43:14+00:11:494:1913.9
75TROŚNIAK Piotr 432KB 10 BIALOGARDBIAŁOGARDM-421 7500:00:2500:10:5800:21:3500:32:1600:42:5600:43:1700:43:17+00:11:524:1913.9
76DZIUBA Leszek 45KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-61 7600:00:2000:10:5200:21:3600:32:2200:43:0600:43:2600:43:26+00:12:014:2013.8
77RAJNER Krzysztof 346KOSZALINM-325 7700:00:3300:10:5600:21:3000:32:2600:43:1600:43:3500:43:35+00:12:104:2113.8
78PAWŁOWSKI Łukasz 490KOSZALINM-326 7800:00:3500:11:0300:21:4500:32:3400:43:1900:43:3800:43:38+00:12:134:2113.8
79PAKULSKI Marcin 205KOSZALINM-422 7900:00:4100:11:1700:22:0000:32:4500:43:2000:43:3800:43:38+00:12:134:2113.8
80MALINOWSKI Mariusz 170KOSZALINM-327 8000:00:2400:10:5700:21:4700:32:3900:43:2900:43:4900:43:49+00:12:244:2213.7
81KUKIEŁA Tomasz 146KOSZALINM-328 8100:00:3200:11:3300:22:3300:33:2100:43:3600:43:5300:43:53+00:12:284:2313.7
82ROKOSZ Radosław 241JW 1223KOSZALIN M-215 8200:00:3400:10:5300:21:3500:32:4800:43:3600:43:5600:43:56+00:12:314:2313.7
83RACZYŃSKI Grzegorz 228GIMNAZJUM SPORTOWE NR 1KOSZALINM-13 8300:00:1700:10:2900:21:2200:32:3800:43:4400:44:0100:44:01+00:12:364:2413.6
84NACHYŁA Paweł DZIKI KOSZALINKOSZALINM-216 8400:00:2500:10:4500:21:2900:32:3600:43:4100:44:0200:44:02+00:12:374:2413.6
85SIKORSKI Adam 360SIKORROWOGRZYBOWOM-329 8500:00:2500:10:4200:21:3800:32:4500:43:4500:44:0500:44:05+00:12:404:2413.6
86MARCINIAK Maciej 171POŁCZYN ZDRÓJM-330 8600:00:2600:10:3500:21:2200:32:2500:43:4700:44:0500:44:05+00:12:404:2413.6
87OGRODNIK Grzegorz 199JW 1223 1DPLOTKOSZALINM-423 8700:00:1800:10:5800:22:0600:33:0400:43:4700:44:0500:44:05+00:12:404:2413.6
88WALTER Przemysław 304KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-424 8800:00:2500:10:5600:21:3700:32:3500:43:3900:44:0700:44:07+00:12:424:2413.6
89WALCZAK Marcin 301KOSZALINM-331 8900:00:2300:10:5300:21:5000:32:4900:43:5300:44:0900:44:09+00:12:444:2413.6
90ZIELIŃSKI Mateusz 332SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-217 9000:00:4000:11:4900:22:3900:33:2400:43:5100:44:1000:44:10+00:12:454:2513.6
91NAWODZIŃSKI Grzegorz 454ŚWIDWINM-332 9100:00:1800:10:4200:21:4500:33:0000:43:5500:44:1200:44:12+00:12:474:2513.6
92TOMALIK Karol 291KOSZALINM-333 9200:00:2100:10:3100:21:3000:32:4400:43:5200:44:1300:44:13+00:12:484:2513.6
93BARANOWSKI Piotr 393KOSZALINM-334 9300:00:2400:11:2000:22:1000:33:0500:43:5900:44:1900:44:19+00:12:544:2513.5
94RYTTEL Marcin 488KOŁOBRZEGM-335 9400:00:2200:10:4500:21:4800:33:0100:44:0400:44:2200:44:22+00:12:574:2613.5
95STRĄPOĆ Tobiasz 461M-218 9500:00:2500:10:0600:21:2500:33:0000:44:0400:44:2300:44:23+00:12:584:2613.5
96STEFAŃSKI Krzysztof 367CSSP KOSZALINKOSZALINM-219 9600:00:2800:11:1200:22:0400:33:1200:44:0400:44:2300:44:23+00:12:584:2613.5
97SPALIK Michał 434MIASTKOM-14 9700:00:2300:10:5500:21:5000:33:0200:44:1000:44:2800:44:28+00:13:034:2613.5
98JAMROZIAK Grzegorz 84KAMIEŃ POMORSKIM-336 9800:00:2400:10:5200:22:0100:33:1800:44:1800:44:3800:44:38+00:13:134:2713.4
99WICENS Jacek 311JACEK - BIEGAM BO LUBIĘBOLESZEWOM-220 9900:00:2700:11:2500:22:2600:33:3700:44:1900:44:3800:44:38+00:13:134:2713.4
100BOGDANOWICZ Krzysztof 124RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-56 10000:00:1700:10:4200:21:5200:33:2500:44:2600:44:4300:44:43+00:13:184:2813.4
101KACHLICKI Kamil 92KOSZALINM-337 10100:00:2100:10:5800:22:1100:33:2700:44:2600:44:4400:44:44+00:13:194:2813.4
102GAWRON Piotr 56KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-425 10200:00:3100:11:4200:22:5500:33:5000:44:2600:44:4600:44:46+00:13:214:2813.4
103JAROSZEWSKI Daniel 396KOSZALINM-338 10300:00:1700:10:3900:21:4400:33:2300:44:4600:45:0200:45:02+00:13:374:3013.3
104SINKIEWICZ Mirosław 390JW 1223 3DPLOTKOSZALINM-221M 100:00:3000:10:4900:21:4200:33:0600:44:4500:45:03.8500:45:03.85+00:13:384:3013.3
105TROTT Daniel 470KOŁOBRZEGM-426 10400:00:3600:12:1200:23:4600:34:2600:44:5600:45:1100:45:11+00:13:464:3113.3
106GACA Radosław 53KOSZALINM-222 10500:00:4400:11:0300:22:1000:33:2400:44:5200:45:1200:45:12+00:13:474:3113.3
107PARYSIAK Eryk 207BUKOWO MORSKIEM-339 10600:00:2300:11:4200:23:0200:34:0800:44:5500:45:1200:45:12+00:13:474:3113.3
108KOBUS Maciej 111KOSZALINM-223 10700:00:2900:11:2800:22:4500:33:5800:44:5900:45:1600:45:16+00:13:514:3113.3
109ŻMIJOWSKI Piotr 340KOSZALINM-340 10800:00:2500:11:2800:22:3800:33:5100:45:0000:45:1700:45:17+00:13:524:3113.2
110RASIAK Adam 403JW 1223 1DPLOTKOSZALINM-224 10900:00:2900:11:1700:22:2600:33:4900:44:5900:45:1900:45:19+00:13:544:3113.2
111WEBER Paweł 306AMADEUS CROSSTRAINING GYMKOSZALINM-341 11000:00:1900:10:3900:21:5000:33:2700:45:0000:45:2000:45:20+00:13:554:3213.2
112KORCZYŃSKI Sławomir 122KOSZALINM-225 11100:00:2600:10:3200:21:4300:33:2600:45:0300:45:2000:45:20+00:13:554:3213.2
113SKAZA Dawid 260KOSZALINM-342 11200:00:2800:11:3500:22:4000:33:5800:45:0900:45:2800:45:28+00:14:034:3213.2
114ZIOMKO Rafał 336KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-427 11300:00:2800:11:3400:22:4000:33:5800:45:1000:45:3100:45:31+00:14:064:3313.2
115LEWITA Szymon 158MOSINAM-226 11400:00:2600:11:0000:22:0300:33:3800:45:2000:45:3700:45:37+00:14:124:3313.2
116KRZANOWSKI Marcin 140KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-343 11500:00:2500:10:5600:22:3200:34:0600:45:1800:45:3800:45:38+00:14:134:3313.1
117JASICZEK Dariusz 87CSSP KOSZALINKOSZALINM-344 11600:00:4000:11:0600:21:5700:33:2400:45:2000:45:3900:45:39+00:14:144:3313.1
118OLEKSY Piotr 201KAMIENNA GÓRAM-345 11700:00:3700:11:2200:22:2400:34:0200:45:2200:45:4000:45:40+00:14:154:3413.1
119KOISZEWSKI Krzysztof 112LĘBORKM-428 11800:00:2000:11:0000:22:2700:33:5600:45:2600:45:4400:45:44+00:14:194:3413.1
120MIECZKOWSKI Michał 181KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM-57 11900:00:3100:11:2700:22:4500:34:0900:45:2300:45:4500:45:45+00:14:204:3413.1
121JODDA Sławomir 407ZAMOŚCIE PIŁAPIŁAM-346 12000:00:2300:10:2300:21:1600:33:1600:45:2800:45:5000:45:50+00:14:254:3513.1
122ADAMCZAK Andrzej 2TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-58 12100:00:2800:11:3900:23:0300:34:2700:45:3100:45:5000:45:50+00:14:254:3513.1
123JAMNIAK Bartosz 437MIASTKOM-227 12200:00:2200:10:4900:22:1900:34:0400:45:3600:45:5800:45:58+00:14:334:3513.1
124STANKIEWICZ Wiesław 362KOSZALINM-59 12300:00:2700:11:1900:22:4500:34:1700:45:4000:46:0100:46:01+00:14:364:3613
125SPALIK Mariusz 435MIASTKOM-429 12400:00:2000:10:5100:22:1200:33:5700:45:4900:46:0800:46:08+00:14:434:3613
126SZNAJDER Wiktor 465GOŚCIM M-347 12500:00:4100:12:0400:23:4300:35:1200:45:5000:46:0900:46:09+00:14:444:3613
127WESOŁOWSKA Dominika 308KOSZALINK-24 12600:00:2700:11:4000:23:1300:34:4800:45:5600:46:1600:46:16+00:14:514:3713
128DONDAJEWSKI Michał 41KOSZALINM-348 12700:00:3700:11:4800:23:1200:34:4000:46:0300:46:1900:46:19+00:14:544:3713
129NOWAK Filip 369CSSP KOSZALINKOSZALINM-228 12800:00:2800:11:5800:23:4200:35:0800:46:0200:46:2300:46:23+00:14:584:3812.9
130NIWIŃSKI Grzegorz 447TUPOT USTKAUSTKAM-510 12900:00:4500:12:0400:23:0600:34:2400:46:0000:46:2500:46:25+00:15:004:3812.9
131CHUDZIK Zbigniew 294RUN TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM-511 13000:00:2500:11:3600:23:0000:34:2900:46:0600:46:2500:46:25+00:15:004:3812.9
132BRYŁA Krzysztof 16KOSZALINM-430 13100:00:3100:11:3400:22:5200:34:3400:46:1000:46:2900:46:29+00:15:044:3812.9
133KRAKOWIAK Sławomir 130KOSZALINM-431 13200:00:2400:11:3100:22:5700:34:2900:46:0800:46:3000:46:30+00:15:054:3912.9
134WILIŃSKI Marek 316ŚWIDWINM-512 13300:00:2400:11:2400:22:5400:34:3700:46:1800:46:3800:46:38+00:15:134:3912.9
135DORAWA Wojciech 42MIASTKOM-229 13400:00:2700:11:3000:23:0100:34:4300:46:1900:46:4000:46:40+00:15:154:4012.9
136ZIOMEK Joanna 3354RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-42 13500:00:2700:11:4000:23:1100:34:4700:46:2300:46:4400:46:44+00:15:194:4012.8
137JARZĄBEK Magdalena 86SZCZEGLINOK-25 13600:00:2500:11:2400:23:0000:34:4600:46:2900:46:4900:46:49+00:15:244:4012.8
138BOHDAN Jakub 459MIASTECKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE HAMERMIASTKOM-15 13700:00:2300:11:4100:23:4800:36:0100:46:3500:46:5300:46:53+00:15:284:4112.8
139RAMA Janusz 234KOŁOBRZEGM-432 13800:00:2900:12:1400:23:5300:35:2100:46:3400:46:5400:46:54+00:15:294:4112.8
140SZAŁKOWSKI Wojtek 280USTKAM-349 13900:00:3700:12:1000:23:4500:35:1800:46:3600:46:5600:46:56+00:15:314:4112.8
141KUBIAK Andrzej 380RUMIAM-62 14000:00:2300:11:3700:23:1800:35:0000:46:3700:46:5700:46:57+00:15:324:4112.8
142ALABA Jerzy 468KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-513 14100:00:3600:12:2600:23:5600:35:2700:46:4200:46:5900:46:59+00:15:344:4112.8
143SZTUBA Bartłomiej 284KOSZALINM-433 14200:00:2000:11:2400:23:1100:35:1100:46:3900:47:0000:47:00+00:15:354:4212.8
144MAKSYMOWICZ Kornelia 401KOŁOBRZEGK-36 14300:00:3300:12:0100:23:2400:35:0200:46:3800:47:0100:47:01+00:15:364:4212.8
145KURYŁOWICZ Bartosz 375POZNAŃM-230 14400:00:2500:11:2300:22:5900:34:4600:46:3900:47:0200:47:02+00:15:374:4212.8
146TRAFNY Mateusz 361KOSZALINM-231 14500:00:2300:11:5500:23:4200:35:2200:46:4400:47:0600:47:06+00:15:414:4212.7
147LEWANDOWSKI Marek 157INOWROCŁAWM-350 14600:00:3200:11:4900:23:3000:35:1900:46:5100:47:0800:47:08+00:15:434:4212.7
148CHODOR Martyna 3874RUN TKKF KOSZALINOKONEKK-37 14700:00:2700:11:4000:23:1200:34:5800:46:4600:47:0900:47:09+00:15:444:4212.7
149SIKORSKI Witold 259KB RUN 42ROSNOWOM-514 14800:00:3500:11:5300:23:3900:35:2800:46:5100:47:1000:47:10+00:15:454:4312.7
150KRUK Marcin 136KOSZALINM-351 14900:00:2700:11:0800:22:4500:34:4500:46:5200:47:1200:47:12+00:15:474:4312.7
151ROGALSKI Roberto 239ZSW ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJKOSZALINM-352 15000:00:1800:10:5200:23:1500:35:3100:46:5300:47:1300:47:13+00:15:484:4312.7
152STRUMIŃSKI Rafał 274ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-353 15100:00:4200:11:5900:23:3600:35:2000:46:5500:47:1300:47:13+00:15:484:4312.7
153TRZECIAK Dariusz 296KOŁOBRZEGM-434 15200:00:3700:12:1300:24:0200:35:4300:46:5500:47:1500:47:15+00:15:504:4312.7
154ZIOMEK Darek 3344RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-435 15300:00:2400:11:3500:23:1200:35:0800:46:5700:47:1600:47:16+00:15:514:4312.7
155KORMAN Kamil 476KOSZALINM-16 15400:00:4300:12:5300:24:5100:36:2200:47:0000:47:1600:47:16+00:15:514:4312.7
156JABŁOŃSKI Arkadiusz 83TYCHOWOM-436 15500:00:3400:12:3700:24:1900:35:5000:47:0200:47:2300:47:23+00:15:584:4412.7
157MACHELSKA Sylwia 357PGB SPORTOWA PACZKAKOSZALINK-38 15600:00:2200:11:4100:23:1600:35:1400:47:0500:47:2700:47:27+00:16:024:4412.6
158NOWAKOWSKI Rafał 194KONIKOWOM-354 15700:00:3300:11:2800:22:3400:34:4200:47:1300:47:3500:47:35+00:16:104:4512.6
159JURA Michał 455MIASTECKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE HAMERMIASTKOM-17 15800:00:2400:11:4100:23:4800:36:0200:47:1400:47:3500:47:35+00:16:104:4512.6
160JURA Krzysztof 89MIASTECKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE HAMERMIASTKOM-437 15900:00:2500:11:5100:23:4800:36:0400:47:1400:47:3600:47:36+00:16:114:4512.6
161MATEJKO Jacek 175TKKF KOSZALINKOSZALINM-438 16000:00:3200:11:5500:23:3800:35:2900:47:1700:47:3700:47:37+00:16:124:4512.6
162MACIEJEWSKI Piotr 165KOSZALINM-355 16100:00:4400:12:3400:24:1600:36:0200:47:1900:47:3900:47:39+00:16:144:4512.6
163KRYSZCZUK Michał 139DARŁOWOM-232 16200:00:4200:12:1900:24:3000:36:0800:47:2500:47:4300:47:43+00:16:184:4612.6
164ADAMCZYK Karol 3KOSZALINM-233 16300:00:4400:12:3400:24:1600:36:0200:47:2800:47:4700:47:47+00:16:224:4612.6
165KAJKOWSKI Rafał 94DODOMISIE KOSZALINKOSZALINM-439 16400:00:1600:11:0100:22:5300:35:1500:47:2600:47:4900:47:49+00:16:244:4612.5
166WILKOWSKI Krzysztof 314KOSZALINM-356 16500:00:3200:11:4100:23:2700:35:3800:47:2900:47:4900:47:49+00:16:244:4612.5
167BIL Adrian 8KOSZALINM-357 16600:00:2500:11:4800:23:4200:35:4300:47:3000:47:5000:47:50+00:16:254:4712.5
168ŁOPIŃSKI Piotr 162DREZDENKOM-358 16700:00:2000:11:1700:22:5700:35:1800:47:3300:47:5200:47:52+00:16:274:4712.5
169POLIKOWSKI Patryk 398SOPOTM-359 16800:00:2700:11:4400:23:4100:35:5100:47:3600:47:5500:47:55+00:16:304:4712.5
170CZAPLICKI Paweł 314RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-360 16900:00:2400:11:3700:23:1200:35:2700:47:3900:47:5500:47:55+00:16:304:4712.5
171STOLARCZYK Adrian 358MŚCICEM-18 17000:00:2800:11:3800:23:3200:35:4100:47:3800:47:5900:47:59+00:16:344:4712.5
172WIERZBICKI Jakub 313ŚWIDWINM-361 17100:00:3800:12:2600:24:1000:35:5500:47:4100:48:0000:48:00+00:16:354:4812.5
173JANKOWSKI Maciej 413KOSZALINM-440 17200:00:3200:11:2500:23:0100:35:3500:47:4000:48:0100:48:01+00:16:364:4812.5
174MYDŁOWSKI Maciej 408KOSZALINM-234 17300:00:2600:10:5700:22:5100:35:3000:47:4300:48:0100:48:01+00:16:364:4812.5
175CHOŁUJ Karol 27KOSZALINM-362 17400:00:2700:11:3000:23:2400:35:3600:47:5100:48:0500:48:05+00:16:404:4812.5
176ŚWIETLIK Tomasz 289KOSZALINM-515 17500:00:2800:11:4100:23:2800:35:4200:47:4700:48:0600:48:06+00:16:414:4812.5
177SIDELKO Robert 254KOSZALINM-516 17600:00:3300:12:1800:23:5700:35:5200:47:4600:48:0800:48:08+00:16:434:4812.5
178NIEMCZUK Dariusz 491KOSZALINM-517 17700:00:1800:11:2700:23:3200:36:0500:47:5000:48:1000:48:10+00:16:454:4912.5
179SUGIER Michał 277KOSZALINM-363 17800:00:3400:12:0900:24:0600:36:1300:47:5300:48:1400:48:14+00:16:494:4912.4
180WALTER Joanna 303KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-43 17900:00:2400:12:2800:24:3400:36:2400:48:0300:48:2300:48:23+00:16:584:5012.4
181KRZEWIŃSKA Małgorzata 1414RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-51 18000:00:2500:12:0100:24:0400:36:0500:48:0600:48:2500:48:25+00:17:004:5012.4
182RUTKOWSKI Witold 248SZCZECINM-441 18100:00:2600:11:5500:23:5400:36:0200:48:0900:48:2800:48:28+00:17:034:5012.4
183KROTOWSKI Grzegorz 134K.B. TUPOT USTKAUSTKAM-442 18200:00:2400:11:4000:23:3100:35:4800:48:0900:48:2900:48:29+00:17:044:5012.4
184URBANOWICZ Grzegorz 300KOSZALINM-443 18300:00:2000:11:4100:23:3800:35:5700:48:1300:48:3500:48:35+00:17:104:5112.3
185KACZMAREK Łukasz 93KOSZALINM-364 18400:00:3400:11:5200:23:5600:36:1800:48:1800:48:3800:48:38+00:17:134:5112.3
186STERNKIKER Heike 354SCHWEDTER HASENSCHWEDT ODERK-44 18500:00:2200:11:5400:23:5900:36:0600:48:1400:48:3900:48:39+00:17:144:5112.3
187STERNKIKER Mario 355SCHWEDTER HASENSCHWEDT ODERM-444 18600:00:2300:11:5400:23:5900:36:0700:48:1400:48:3900:48:39+00:17:144:5112.3
188OSENKOWSKI Artur 203KOSZALINM-365 18700:00:3800:11:1100:23:1100:35:3000:48:1500:48:4000:48:40+00:17:154:5212.3
189SZCZEPANIAK Jacek 282KĘPICEM-445 18800:00:2500:11:3000:23:2800:35:5400:48:1800:48:4000:48:40+00:17:154:5212.3
190ANDRZEJEWSKA Marta 4KOŁOBRZEGK-39 18900:00:2800:12:1000:24:1000:36:2800:48:2000:48:4100:48:41+00:17:164:5212.3
191MRUGALSKI Damian 186KOSZALINM-366 19000:00:4000:12:5400:25:0700:37:0100:48:2100:48:4100:48:41+00:17:164:5212.3
192WIELGUS Paweł 448OKONEKM-367 19100:00:2500:11:5700:23:5900:36:2100:48:2100:48:4300:48:43+00:17:184:5212.3
193KILAR Tomasz 106KOSZALINM-446 19200:00:3500:12:0500:24:0700:36:1400:48:1900:48:4500:48:45+00:17:204:5212.3
194GÓRA Agnieszka 452PHILIPS-PIŁAPIŁAK-310 19300:00:2300:12:0800:24:1400:36:2500:48:2600:48:4800:48:48+00:17:234:5212.3
195NACHYŁA Piotr 429SŁUPSKM-447 19400:00:3400:12:2900:24:3100:36:3500:48:2800:48:4900:48:49+00:17:244:5212.3
196CHUDYK Magda 430KOŁOBRZEGK-311 19500:00:2600:12:1400:24:1600:36:3500:48:3800:48:5900:48:59+00:17:344:5312.2
197WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 320KOŁOBRZEGK-45 19600:00:2600:12:1300:24:1500:36:3400:48:4000:49:0100:49:01+00:17:364:5412.2
198WESOŁOWSKI Arkadiusz 451KOSZALINM-368 19700:00:2900:11:3200:23:2700:36:0400:48:4000:49:0300:49:03+00:17:384:5412.2
199STRZELECKI Zbigniew 275KORZYBIEM-518 19800:00:3000:12:1400:24:2000:36:3600:48:4200:49:0400:49:04+00:17:394:5412.2
200RÓJ Andrzej 388BIAŁOGARDM-448 19900:00:2400:12:2800:24:3400:36:5600:48:4500:49:0500:49:05+00:17:404:5412.2
201RADECKI Jacek 229KOSZALINM-449 20000:00:2400:11:5600:23:5800:36:2900:48:4500:49:0600:49:06+00:17:414:5412.2
202KRASIŃSKI Witold 131KOSZALINM-450 20100:00:2800:11:2200:23:2200:36:0400:48:5000:49:0700:49:07+00:17:424:5412.2
203DĄBROWSKI Grzegorz 36BONINM-451 20200:00:2600:11:4300:23:5800:36:3100:48:4900:49:0900:49:09+00:17:444:5412.2
204IWANIEC Dariusz 81SIERAKOWOM-452 20300:00:2700:11:5600:24:0000:36:2800:48:5100:49:1300:49:13+00:17:484:5512.2
205RUDZIŃSKI Krzysztof 449KOSZALINM-235 20400:00:3400:11:5600:23:5500:36:3000:48:5800:49:1700:49:17+00:17:524:5512.2
206MYDŁOWSKA Monika 188MIELNOK-312 20500:00:3900:15:0000:32:0200:48:4800:49:1900:49:19+00:17:544:5512.2
207MACHNIEWSKI Artur 386KOSZALINM-369 20600:00:3300:12:0200:24:0600:36:3300:48:5700:49:2000:49:20+00:17:554:5612.2
208KOŁAKOWSKI Dariusz 115K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-453 20700:00:3300:12:1900:24:3000:36:5000:49:0300:49:2500:49:25+00:18:004:5612.1
209SZABLA Ewelina 279KOSZALIN K-313 20800:00:3200:12:1300:24:3000:36:5700:49:0600:49:2900:49:29+00:18:044:5612.1
210SZYMAŃSKI Kacper 474TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-236 20900:00:2700:12:3800:25:1100:37:4500:49:1100:49:3100:49:31+00:18:064:5712.1
211GAWROŃSKI Paweł 57OGIEŃ W SZOPIEKOSZALINM-237 21000:00:2800:11:3700:23:5100:36:3800:49:1400:49:3100:49:31+00:18:064:5712.1
212MARKOWSKI Andrzej 1744RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-63 21100:00:2500:12:0400:24:2700:36:5700:49:2000:49:3700:49:37+00:18:124:5712.1
213MĘDEL Marta 179KOSZALINK-314 21200:00:3100:12:2100:24:4300:37:1500:49:1900:49:3800:49:38+00:18:134:5712.1
214PEŁKA Janusz 210KOSZALINM-519 21300:00:3900:12:1400:24:2300:36:4500:49:1700:49:4500:49:45+00:18:204:5812.1
215MĘDEL Cezary 178KOSZALINM-454 21400:00:3000:12:2300:24:4300:37:1500:49:2600:49:4800:49:48+00:18:234:5812
216CHAMERA Krzysztof 24BMG SŁUPSKM-455 21500:00:4100:12:0400:24:0500:37:0000:49:3100:49:5500:49:55+00:18:304:5912
217DWULIT Katarzyna 44MIASTKOK-26 21600:00:2100:11:4500:23:5800:36:4700:49:3300:49:5500:49:55+00:18:304:5912
218JĘDRASZKO Magda 88MIASTECKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE HAMERPASIEKAK-315 21700:00:2200:11:4500:23:5800:36:4700:49:3100:49:5700:49:57+00:18:324:5912
219STAWISZYŃSKI Jarosław 266KOSZALINM-370 21800:00:4300:13:1100:25:3400:37:5600:49:4100:49:5700:49:57+00:18:324:5912
220PIETRZYCKI Adrian 215M-371 21900:00:3400:12:3600:24:4900:37:2500:49:3800:49:5800:49:58+00:18:334:5912
221CZERWIŃSKI Daniel 32KOSZALINM-372 22000:00:3500:12:2200:37:3000:50:0000:50:00+00:18:355:0012
222KOZŁOWIECKI Waldemar 1294RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-64 22100:00:3500:12:3700:24:5100:37:2700:49:4100:50:0200:50:02+00:18:375:0012
223BOGACKI Tomasz 114RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-520 22200:00:2500:12:1400:24:3700:37:1000:49:4600:50:0900:50:09+00:18:445:0012
224DASZKO Tomasz 478KOSZALINM-373 22300:00:2900:12:2800:25:0800:37:5500:49:5300:50:1300:50:13+00:18:485:0111.9
225SZEWCZYK Andrzej 283KOSZALINM-238 22400:00:3600:12:0500:24:3300:37:2900:49:5600:50:1500:50:15+00:18:505:0111.9
226KUTWIN Artur 152KOSZALINM-456 22500:00:2900:12:2700:24:4200:37:2900:49:5500:50:1900:50:19+00:18:545:0111.9
227JUSZCZAK Krzysztof 91KOSZALINM-65 22600:00:2900:12:1000:24:2900:37:1500:49:5800:50:2200:50:22+00:18:575:0211.9
228RUSINEK Dawid 463BIAŁOGARDM-239 22700:00:3500:13:0300:25:5300:38:2200:50:0600:50:2600:50:26+00:19:015:0211.9
229SUBALSKI Michał 276KOSZALINM-374 22800:00:3200:12:3200:25:0300:37:5600:50:0500:50:2900:50:29+00:19:045:0211.9
230OSOBNIAK Ryszard 204KOSZALINM-521 22900:00:3800:12:2700:24:4400:37:2700:50:0600:50:2900:50:29+00:19:045:0211.9
231KARNICKI Zygmunt 994RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-66 23000:00:2600:11:5300:24:2400:37:2100:50:1700:50:3700:50:37+00:19:125:0311.9
232ANIELSKI Michał 427KOSZALINM-240 23100:00:3800:13:0400:25:4000:38:4400:50:2400:50:4400:50:44+00:19:195:0411.8
233RUDZIŃSKI Bronisław 475KOSZALINM-67 23200:00:3200:12:1600:24:5600:37:4700:50:2300:50:4600:50:46+00:19:215:0411.8
234KOPREK Łukasz 121SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-241 23300:00:4000:12:1900:24:3600:37:3000:50:2800:50:4800:50:48+00:19:235:0411.8
235KOKOT Edward 1132 BRYGADA ZMECHANIZOWANABORNE SULINOWOM-375 23400:00:2000:11:4100:24:0400:37:0500:50:2900:50:5000:50:50+00:19:255:0511.8
236HERBA Krzysztof 75KOSZALINM-376 23500:00:2700:12:1400:24:1400:37:1400:50:3600:50:5400:50:54+00:19:295:0511.8
237ŻUREK Kamila 343KOSZALINK-316 23600:12:2700:25:1000:38:0100:50:3700:50:5600:50:56+00:19:315:0511.8
238SIKORSKA Grażyna 258KUROWOK-52 23700:00:2400:12:4200:25:1700:38:0600:50:5000:51:1300:51:13+00:19:485:0711.7
239KACZMAREK Zbigniew 374KOSZALINM-68 23800:00:4100:12:5500:25:3200:38:2400:50:5300:51:1300:51:13+00:19:485:0711.7
240LAMPKOWSKI Krzysztof 466ŚWIESZYNO M-457 23900:00:2200:11:2700:24:1400:37:3700:50:5000:51:1600:51:16+00:19:515:0711.7
241NOWAK Marcin 195KOŁOBRZEGM-377 24000:00:2200:12:1600:24:4100:37:5800:50:5500:51:1800:51:18+00:19:535:0711.7
242BEDNAREK Krzysztof 350KOSZALINM-378 24100:00:2600:12:5800:25:4800:38:4100:50:5900:51:1900:51:19+00:19:545:0711.7
243OPALIŃSKI Stanisław 423KOŁOBRZEGM-522 24200:00:3000:12:4500:25:2800:38:1900:51:0000:51:1900:51:19+00:19:545:0711.7
244KIRKO Mariusz 107KOSZALINM-379 24300:00:3000:12:2900:24:5900:38:0100:51:0500:51:2500:51:25+00:20:005:0811.7
245KISIEL Michał 109PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-380 24400:00:3000:13:0800:25:3600:38:1200:51:0200:51:2600:51:26+00:20:015:0811.7
246SAMELZON-SROKA Beata 252KOSZALINK-317 24500:00:3900:12:5700:25:3700:38:2700:51:0600:51:2900:51:29+00:20:045:0811.7
247KARWASZ Krzysztof 100KATEDRA KOSZALINKOSZALINM-458 24600:00:2900:12:2900:25:3100:38:3900:51:2200:51:4400:51:44+00:20:195:1011.6
248KUPREWICZ Grzegorz 148KOSZALIN M-381 24700:00:3500:12:4300:25:4800:38:3700:51:2600:51:4800:51:48+00:20:235:1011.6
249ZATORSKI Zbigniew 329GRZYBOWOM-382 24800:00:3500:13:0600:25:5300:38:5400:51:2700:51:4900:51:49+00:20:245:1011.6
250SALAMON Piotr 399KOSZALINM-383 24900:00:4400:12:2700:24:2300:36:3700:51:3500:51:5300:51:53+00:20:285:1111.6
251MROCZKOWSKA Marta 184KOSZALINK-318 25000:00:3700:13:0300:25:4800:38:4700:51:3600:51:5600:51:56+00:20:315:1111.6
252PIĄTKOWSKI Bartosz 211AKT KOSZALINKOSZALINM-459 25100:00:3200:13:0700:26:0000:38:5800:51:3800:51:5900:51:59+00:20:345:1111.5
253TRZECAK Anna 295KOŁOBRZEGK-46 25200:00:3600:12:4400:26:0100:39:2300:51:4000:51:5900:51:59+00:20:345:1111.5
254LUBICZ-KROŚNICKA Anna 160AMADEUS CROSSGYMKOSZALINK-319 25300:00:2000:12:1800:25:3000:38:4100:51:4600:52:0500:52:05+00:20:405:1211.5
255KONIECZNA Marzena 120AMADEUS CROSSTRAINING GYMŁOPIENICA K-27 25400:00:2000:12:1800:25:3000:38:4200:51:4600:52:0600:52:06+00:20:415:1211.5
256LUPZIK Radosław 426KOSZALINM-242 25500:00:3700:13:0400:25:4100:38:5700:51:5100:52:0800:52:08+00:20:435:1211.5
257GAJEK Artur 54KĘPICEM-384 25600:00:4000:13:0200:25:4700:38:5000:51:5000:52:1400:52:14+00:20:495:1311.5
258ROGOŻA Ireneusz 240KOSZALINM-460 25700:00:3600:13:3200:27:0600:39:5200:52:0100:52:2000:52:20+00:20:555:1411.5
259POLIWKA-KISIEL Małgorzata 446PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-320 25800:00:3000:13:1700:26:1500:39:1800:52:0300:52:2600:52:26+00:21:015:1411.4
260GRZELAK Karina 70KOSZALINK-321 25900:00:3100:12:3800:25:4200:39:0200:52:1400:52:3900:52:39+00:21:145:1511.4
261MRUGALSKA Magdalena 419JW 1223 1DPLOTKOSZALINK-28 26000:00:4100:12:5300:26:1500:39:3100:52:2700:52:4800:52:48+00:21:235:1611.4
262HOŁUBASZ Paweł 79UNIA RACING TEAM LĘBORKLĘBORKM-385 26100:00:3500:11:5500:24:5700:38:5800:52:3000:52:5300:52:53+00:21:285:1711.3
263JABŁOŃSKA Katarzyna 82TYCHOWOK-322 26200:00:3400:13:1900:26:1900:39:3300:52:3400:52:5700:52:57+00:21:325:1711.3
264SIEPRACKI Adam 257KOSZALINM-386 26300:00:4300:13:3100:26:4300:40:0800:52:5600:53:1800:53:18+00:21:535:1911.3
265FELKOWSKI Tomasz 49KOSZALINM-387 26400:00:3200:13:2900:26:3800:39:5000:53:0200:53:2600:53:26+00:22:015:2011.2
266MADEJSZA Marcin 411KOSZALINM-388 26500:00:3000:13:2900:26:3300:39:5100:53:0800:53:3300:53:33+00:22:085:2111.2
267ŚLUSARZ Krzysztof 288KOSZALINM-461 26600:00:3600:13:0300:26:3600:39:5000:53:1300:53:3700:53:37+00:22:125:2111.2
268KUJAWA Natalia 145KOSZALINK-29 26700:00:2100:12:2600:25:4400:39:3600:53:2400:53:4500:53:45+00:22:205:2211.2
269MACIOSZEK Agnieszka 462KARLINOK-47 26800:00:3700:13:4200:26:5700:40:0800:53:2500:53:4800:53:48+00:22:235:2211.2
270PANAS Małgorzata 206KOŁOBRZEGK-48 26900:00:4000:13:4800:26:5100:40:0800:53:2600:53:4900:53:49+00:22:245:2211.1
271WĘGIEL Aleksandra 431SŁUPSKK-210 27000:00:2900:12:2100:25:4100:39:3500:53:2900:53:5400:53:54+00:22:295:2311.1
272TURCZYN Grzegorz 297SŁUPSKM-462 27100:00:3500:12:4200:25:2300:39:2300:53:3600:54:0300:54:03+00:22:385:2411.1
273WOLF Weronika 322SIANÓWK-49 27200:00:3100:13:1000:26:3800:40:2100:53:5200:54:1600:54:16+00:22:515:2511.1
274DZIESZUK Dariusz 3944RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-463 27300:00:3300:14:0200:27:4800:41:0900:53:5700:54:1800:54:18+00:22:535:2511
275DEREŃ Grzegorz 38K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-389 27400:00:2000:12:0900:25:1400:39:5700:54:0200:54:1900:54:19+00:22:545:2511
276SZARY Szymon 281KOSZALINM-390 27500:00:4100:13:4800:27:0500:40:3400:54:0300:54:2700:54:27+00:23:025:2611
277PIĘTKO Joanna 460KOSZALINK-410 27600:00:3700:13:2700:26:5600:40:4100:54:0500:54:2900:54:29+00:23:045:2611
278HAMROL Dawid 72KATEDRA KOSZALINKOSZALINM-391 27700:00:4400:13:3100:27:1900:41:0400:54:1500:54:3400:54:34+00:23:095:2711
279BARTOSIK Jarosław 347KOSZALINM-464 27800:00:3800:12:4100:26:1200:40:0600:54:1400:54:3500:54:35+00:23:105:2711
280POLAŃSKA Katarzyna 384KOSZALINK-323 27900:00:2600:12:4300:26:0300:39:5700:54:1200:54:3600:54:36+00:23:115:2711
281GÓRALCZYK Anna 62KOSZALINK-324 28000:00:3000:14:0600:27:4700:41:2700:54:1500:54:3700:54:37+00:23:125:2711
282JARUGA Artur 421KOSZALINM-392 28100:00:3000:14:0600:27:4700:41:2700:54:1500:54:3800:54:38+00:23:135:2711
283CINCIO Robert 30TKKF TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM-393 28200:00:2700:12:0400:25:5100:40:2500:54:2200:54:4100:54:41+00:23:165:2811
284PUŚCIAN Krzysztof Kamil 377MANOWOM-465 28300:00:3500:13:3600:26:5500:40:4100:54:2000:54:4300:54:43+00:23:185:2811
285NIEDBAŁA Konrad 469KOSZALINM-466 28400:00:4000:13:4100:26:5200:40:5300:54:2200:54:4500:54:45+00:23:205:2811
286TOMCZYK Leszek 293JW 1223 3DPLOTŻEGOCINOM-394 28500:00:4100:14:3100:28:0100:41:3600:54:3500:54:5400:54:54+00:23:295:2910.9
287STUDZIŃSKI Siergiej 472KOSZALINM-467 28600:00:3100:14:1900:27:4600:41:2600:54:4200:55:0200:55:02+00:23:375:3010.9
288GŁOWACKI Włodzimierz 471KOSZALINM-71 28700:00:2400:12:4400:26:2600:40:4700:54:4100:55:0800:55:08+00:23:435:3010.9
289BĄK Zbigniew 7RANNERSWALDEDARŁOWOM-395 28800:00:2500:13:2800:27:1000:41:0900:55:0300:55:2400:55:24+00:23:595:3210.8
290HIROWICZ Agnieszka 78KOSZALINK-325 28900:00:2800:13:1800:26:5800:41:2000:55:2000:55:3500:55:35+00:24:105:3310.8
291PIENIĄŻEK Magdalena 445PARKRUN SZCZECINEKNEW YORKK-326 29000:00:3000:13:3600:26:4000:40:5500:55:1300:55:4000:55:40+00:24:155:3410.8
292TYLUŚ Sylwia 299PARKRUN SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-327 29100:00:3000:13:3600:26:4000:40:5500:55:1300:55:4000:55:40+00:24:155:3410.8
293WEJNEROWSKA Klaudia 385KOSZALINK-211 29200:00:3900:14:1400:28:0100:41:5700:55:2200:55:4500:55:45+00:24:205:3410.8
294GUDZIŃSKI Lech 71KOSZALINM-69 29300:00:2900:13:4400:27:3500:41:2600:55:2000:55:4600:55:46+00:24:215:3410.8
295ODRZYWOŁEK Paweł 197KOSZALINM-396 29400:00:3900:14:1400:28:0100:41:5700:55:2200:55:4600:55:46+00:24:215:3410.8
296RADLIŃSKA Alicja 231PUPIL KOSZALINKOSZALINK-411 29500:00:3100:13:5700:27:4200:41:3900:55:2800:55:4700:55:47+00:24:225:3410.8
297RADECKI Przemysław 230KOSZALINM-397 29600:00:4200:13:5200:27:3400:41:3300:55:4800:56:0800:56:08+00:24:435:3610.7
298ZIĘTARA Ryszard 333KOSZALINM-610 29700:00:2600:13:2800:27:1300:41:2000:55:4400:56:1000:56:10+00:24:455:3710.7
299PAULIŃSKI Jan 492KOSZALINM-611 29800:00:2300:13:1900:27:1300:41:2700:55:4600:56:1100:56:11+00:24:465:3710.7
300MAZUREK Barbara 177BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-328 29900:00:2900:12:4500:26:4900:41:3000:55:5100:56:1200:56:12+00:24:475:3710.7
301SOBOLEWSKI Marek 344KOSZALINM-468 30000:00:1900:12:5900:27:1000:41:2700:55:5900:56:1900:56:19+00:24:545:3710.7
302GOŁDYN Marek 61KOSZALINM-398 30100:00:2600:12:2700:26:1000:41:2000:55:5900:56:2400:56:24+00:24:595:3810.6
303NOWAK Wiesław 196SZCZECINM-612 30200:00:3600:13:5300:27:4700:42:1600:56:0400:56:2600:56:26+00:25:015:3810.6
304HILLER Jerzy 77PERFECT RUNNER TEAMLUBLINM-613 30300:00:3500:14:1000:28:1300:42:1900:56:1200:56:3500:56:35+00:25:105:3910.6
305MACIĄŻEK Jarosław 402KOŁOBRZEGM-399 30400:00:3600:13:0100:26:5000:41:1900:56:1200:56:3700:56:37+00:25:125:3910.6
306IWANKIEWICZ Justyna 443KOSZALINK-329 30500:00:3100:13:0800:27:2400:42:1700:56:1400:56:4000:56:40+00:25:155:4010.6
307OSENKOWSKA Wiktoria 202KATEDRA KOSZALINKOSZALINK-11 30600:00:4400:13:3100:27:3100:42:2800:56:2000:56:4100:56:41+00:25:165:4010.6
308SWATOWSKI Andrzej 278KOSZALINM-614 30700:00:4100:14:1700:27:5600:42:1800:56:2600:56:5100:56:51+00:25:265:4110.6
309NOREK Tomasz 193KOSZALINM-469 30800:00:3800:13:5600:27:4600:42:0500:56:2800:56:5300:56:53+00:25:285:4110.5
310KUBIAK Maria RUMIAK-61 30900:00:3400:13:5400:27:4700:42:1500:56:4800:57:1100:57:11+00:25:465:4310.5
311SZYMAŃSKI Tomasz 473TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-470 31000:00:3700:14:1700:28:2600:42:5400:56:5000:57:1300:57:13+00:25:485:4310.5
312RASZPLA Radosław 235KOSZALINM-471 31100:00:2900:12:2500:26:4900:41:2900:56:5000:57:1900:57:19+00:25:545:4310.5
313BUREK Szymon 21SQUASH FORMA KOSZALINKOSZALINM-3100 31200:00:4600:14:2000:28:3300:42:4500:56:5800:57:2100:57:21+00:25:565:4410.5
314KOSIŃSKI Krzysztof 438KOSZALINM-523 31300:00:3200:13:3600:27:3900:42:1100:57:0300:57:2700:57:27+00:26:025:4410.4
315GRUDZIŃSKI Marcin 69KOSZALINM-3101 31400:00:3900:14:1600:28:1000:42:4100:57:0600:57:2700:57:27+00:26:025:4410.4
316SOJKA Agnieszka 263SZCZECINEKK-330 31500:00:4200:14:5500:29:0800:43:1800:57:0700:57:2800:57:28+00:26:035:4410.4
317ZIEJEWSKI Krzysztof 487MONOLITH LIFE TEAMKOSZALINM-3102 31600:00:3900:14:2200:28:4200:42:5400:57:0300:57:2900:57:29+00:26:045:4410.4
318ZIELIŃSKA Dominika 400RAZ SZCZECINSZCZECINK-331 31700:00:2900:13:2900:27:5000:42:3500:57:3600:57:5600:57:56+00:26:315:4710.4
319ŁAWRYNOWICZ Wiktor 404KOSZALINM-524 31800:00:2000:12:4900:27:1500:42:1000:57:3300:58:0000:58:00+00:26:355:4810.3
320ZARBOCK Krzysztof 433OKONEKM-525 31900:00:3300:14:0100:27:4800:42:2500:57:3500:58:0100:58:01+00:26:365:4810.3
321BASŁYK Agnieszka 489KOSZALINK-332 32000:00:3500:13:5900:28:1500:43:1900:57:4500:58:1000:58:10+00:26:455:4910.3
322SKIERŚ Stanisław 262KOSZALINM-615 32100:00:3700:14:1700:28:3200:42:5700:57:5200:58:2000:58:20+00:26:555:5010.3
323PŁOŃSKA Ewelina 464JW 1223KOSZALINK-333 32200:00:3600:13:2700:27:3700:42:5100:58:0200:58:2500:58:25+00:27:005:5010.3
324CZYŻEWSKA Beata 33KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK-412 32300:00:2700:14:0800:28:3100:43:1800:58:0000:58:2600:58:26+00:27:015:5010.3
325PILARSKA Joanna 217USTRONIE MORSKIE K-334 32400:00:4100:14:3100:28:3900:43:3600:58:2700:58:4600:58:46+00:27:215:5210.2
326SZCZEBLEWSKI Grzegorz 410KOSZALINM-472 32500:00:3300:14:4100:29:0400:44:0500:58:2100:58:4800:58:48+00:27:235:5210.2
327KOZŁOWSKA-NAJDER Magda 409KOSZALINK-413 32600:00:3400:14:4100:29:0500:44:0500:58:2100:58:4800:58:48+00:27:235:5210.2
328VON BARDELEBEN Agnieszka 395BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-414 32700:00:3300:14:4900:29:3900:44:1400:58:1900:58:5100:58:51+00:27:265:5310.2
329MIELCZAREK Julia 397KOSZALINK-12 32800:00:4400:15:0000:29:2500:44:0000:58:2700:58:5100:58:51+00:27:265:5310.2
330MOŻEJKO Anna 183KOSZALINK-335 32900:00:3300:14:4900:29:4000:44:1400:58:1800:58:5200:58:52+00:27:275:5310.2
331JANACZYK Marcin 485JW 1223KOSZALINM-3103 33000:00:4300:13:3400:27:4400:43:0800:58:3200:58:5400:58:54+00:27:295:5310.2
332PIOR Tomasz 218KONIKOWOM-3104 33100:00:2700:13:1100:27:3900:42:4700:58:2900:58:5500:58:55+00:27:305:5310.2
333ŁADA Paweł 161KOSZALIN M-3105 33200:00:4200:14:3300:29:1200:44:0500:58:3500:58:5700:58:57+00:27:325:5310.2
334TYLUŚ Damian 298PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-473 33300:00:3000:14:2000:29:0100:43:5400:58:3400:58:5900:58:59+00:27:345:5310.2
335WÓJCIK Sebastian 325ŻYTNIA TEAMKOSZALINM-3106 33400:00:4200:14:3400:29:1300:44:0500:58:3600:59:0200:59:02+00:27:375:5410.2
336WÓJCIK Anna 323ŻYTNIA TEAMKOSZALIN K-336 33500:00:4200:14:3400:29:1300:44:0700:58:3600:59:0200:59:02+00:27:375:5410.2
337BOCZEK Bartłomiej 10BOBOLICEM-19 33600:00:4100:14:3000:29:1500:44:1000:58:4300:59:0800:59:08+00:27:435:5410.1
338WYGODA Grzegorz 327POZNAŃM-3107 33700:00:4000:13:5300:28:1400:43:2200:58:4400:59:1000:59:10+00:27:455:5510.1
339WOJCIECHOWSKA Katarzyna 477KOŁOBRZEGK-212 33800:00:3400:14:3500:28:4300:43:2900:58:5100:59:1100:59:11+00:27:465:5510.1
340KOLASA Tomasz 114KOŁOBRZEGM-474 33900:00:4000:14:3900:29:1500:44:1000:58:5400:59:1400:59:14+00:27:495:5510.1
341RÓJ Barbara 389BIAŁOGARDK-415 34000:00:2200:14:1200:29:4200:44:5500:59:0600:59:3300:59:33+00:28:085:5710.1
342GRABOWSKA Marta 67ZŁOTÓWK-213 34100:00:3800:15:1800:30:0300:44:5000:59:1300:59:3400:59:34+00:28:095:5710.1
343KRYSIAK Andrzej 138KOSZALINM-475 34200:00:3500:13:4600:27:5700:43:3500:59:2200:59:5300:59:53+00:28:285:5910
344GŁUSZCZ Beata 345BIAŁOGARDK-214 34300:00:3300:14:5000:29:2800:44:4400:59:4601:00:0701:00:07+00:28:426:0010
345KIRKO Marzena 108KOSZALINK-337 34400:00:3300:14:5100:29:3000:44:4500:59:5301:00:1501:00:15+00:28:506:0110
346WIKTOROWICZ Małgorzata 315KOSZALINK-416 34500:00:3800:15:1400:30:0700:44:5600:59:5301:00:1701:00:17+00:28:526:0110
347KORPAL Cezary 124KOSZALINM-526 34600:00:4200:16:1300:30:4500:45:1301:00:0701:00:3501:00:35+00:29:106:039.9
348GRABOWSKA Elżbieta 66ZŁOTÓWK-53 34700:00:3700:15:1000:29:5500:45:0301:00:1001:00:3801:00:38+00:29:136:039.9
349ZAWADA Andrzej 420WODNICAM-476 34800:00:3600:12:5200:26:3800:42:1301:00:0501:00:3901:00:39+00:29:146:039.9
350STOLARCZYK Łukasz 359KOSZALINM-243 34900:00:3500:13:2900:28:2000:44:0301:00:2901:00:5201:00:52+00:29:276:059.9
351POWARZYŃSKI Damian 457MALECHOWOM-244 35000:00:4200:15:1500:30:0400:45:4601:00:3501:00:5801:00:58+00:29:336:059.8
352STEC Edyta 267BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-338 35100:00:3200:14:4900:29:4000:45:0901:00:3501:01:0301:01:03+00:29:386:069.8
353POTECKA Agnieszka 224BIAŁOGARDK-417 35200:00:2200:14:1200:29:4200:45:0301:00:4301:01:1101:01:11+00:29:466:079.8
354DONDAJEWSKA Marzena 40KOSZALINK-339 35300:00:3900:14:1800:29:1700:44:5401:00:5101:01:1801:01:18+00:29:536:079.8
355SZYLKA Justyna 285KOSZALINM-110 35400:00:3700:14:1700:29:2400:45:0401:00:5701:01:2001:01:20+00:29:556:089.8
356DĄBROWSKI Michał 37RUN FOREST RUNKOSZALINM-3108 35500:00:4400:15:5600:31:0900:46:1401:01:0501:01:2601:01:26+00:30:016:089.8
357DĄBROWSKA Agnieszka 422RUN FOREST RUNKOSZALINK-340 35600:00:4300:15:5700:31:1000:46:1501:01:0501:01:2601:01:26+00:30:016:089.8
358KOSTRZEWA Łukasz 424RUN FOREST RUNKOSZALINM-3109 35700:00:4400:15:5700:31:0900:46:1601:01:0701:01:3201:01:32+00:30:076:099.8
359KOMOROWSKA Beata 118KOSZALINK-341 35800:00:3800:14:1000:29:2700:45:0801:01:2501:01:5001:01:50+00:30:256:119.7
360SCHMIDT Dariusz 441KOŁOBRZEGM-527 35900:00:3900:14:1900:29:1100:45:2801:01:5201:02:1701:02:17+00:30:526:139.6
361KUC Sylwia 144KOSZALINK-342 36000:00:4200:15:1400:30:0700:46:0201:01:5201:02:2001:02:20+00:30:556:149.6
362MALINOWSKA Agnieszka 444KOSZALINK-343 36100:00:3800:15:1300:30:0800:46:0201:01:5201:02:2101:02:21+00:30:566:149.6
363TREJDER Maria Magdalena 294KOSZALINK-418 36200:00:3900:15:1900:30:5400:46:4101:02:0701:02:3001:02:30+00:31:056:159.6
364HELLER Zdzisław 74KOSZALINM-528 36300:00:3100:14:5500:30:2400:46:2301:02:0701:02:3101:02:31+00:31:066:159.6
365KOŚCIELNIAK Kinga 125KOSZALINK-215 36400:00:3800:15:1400:31:0800:47:0701:02:1601:02:3301:02:33+00:31:086:159.6
366KREIS-GROCHOWSKA Dominika 132KOSZALINK-344 36500:00:4500:15:3700:31:0300:46:5501:03:0701:03:3301:03:33+00:32:086:219.4
367GROCHOWSKI Rafał 68KOSZALINM-477 36600:00:4500:15:3700:31:0300:46:5501:03:0701:03:3301:03:33+00:32:086:219.4
368GAJLEWICZ Karolina 55KOSZALINK-345 36700:00:3200:15:5100:32:3800:48:1501:03:4601:04:1401:04:14+00:32:496:259.3
369WOCHNA Filip 486ROSNOWOM-111 36800:00:2900:14:4600:32:2200:48:1601:04:3901:04:5701:04:57+00:33:326:299.2
370ZDANOWICZ Magda 330WYGODAK-13 36900:00:4300:15:4200:31:5300:48:2901:05:0901:05:3901:05:39+00:34:146:339.1
371RZEDZICKI Rafał 392KOSZALINM-478 37000:00:4200:16:1600:32:3700:49:3501:05:4701:06:1001:06:10+00:34:456:379.1
372GÓRNA Anna 63FORMA ROSNOWOROSNOWOK-346 37100:00:3900:16:0700:32:1900:49:0001:05:5001:06:1601:06:16+00:34:516:379.1
373KOWALSKA Magdalena 382KOSZALINKOSZALINK-216 37200:00:3700:16:1500:32:3800:49:3401:06:0101:06:1701:06:17+00:34:526:379.1
374HAŁA Anna 383KOŁOBRZEGK-217 37300:00:3600:16:1500:32:3800:49:3501:06:0101:06:1701:06:17+00:34:526:379.1
375GŁOWIIŃSKI Krzysztof 450KOSZALINM-479 37400:00:4200:15:3900:31:3600:48:1201:05:5801:06:3101:06:31+00:35:066:399
376WOLF Beata 484KOSZALINK-347 37500:00:4000:16:5100:33:2000:50:3801:07:3201:08:0101:08:01+00:36:366:488.8
377ŻELECHOWSKA Magdalena 339BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-348 37600:00:4000:16:5100:33:2000:50:3801:07:3201:08:0201:08:02+00:36:376:488.8
378BŁACHNIO Marian 425JAWORZNOM-616 37700:00:3900:16:4800:33:4300:50:5301:07:3701:08:0801:08:08+00:36:436:488.8
379MALĄG BAIK Anna 167KOSZALINK-218 37800:00:3400:15:5400:32:5100:50:2001:08:2101:08:5201:08:52+00:37:276:538.7
380WALO Zbigniew 302KOSZALINM-529 37900:00:4300:16:1500:33:1500:50:5901:09:2601:09:5901:09:59+00:38:346:598.6
381PEŁKA Iwona 209KOSZALINK-419 38000:00:4100:17:4300:34:5200:52:2101:10:1101:10:3401:10:34+00:39:097:038.5
382BARTNIK Marian 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-72 38100:00:2300:18:3200:38:2200:59:0101:20:1701:20:5101:20:51+00:49:268:057.4
383MRUGALSKI Stanisław 187MIASTKOM-530 38200:00:3100:11:5201:30:2001:39:5801:50:06+01:18:5811:055.4
384PIEKARSKI Rafał 417OPOCZNO SPORT TEAMOPOCZNOM-112 38300:00:1700:09:1900:18:5000:28:24+00:05:053:4815.8
385TARNIONEK Katarzyna 290DARŁOWOK-349 38400:00:2200:11:5600:24:29+00:09:064:5312.3
386WASILEWSKI Jarosław 305SIERPCM-3110 38500:00:4300:13:3100:26:41+00:11:185:2011.2
387WOCHNA Karolina 483KOSZALINK-14 38600:00:2900:21:11+00:13:348:207.2
Znaleziono 387 wynik(ów)