XIV BIEG WENEDÓW - 10KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 212
Wystartowało : 195
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 192
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5km
   
1ZBLEWSKI Tadeusz 5024RUN TEAM BYTÓWM-3000:02:2900:18:46
2GAWRON Piotr 490TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:02:2900:19:17
3RYŚKIEWICZ Rafał 421KOSZALINM-4000:02:2900:19:15
4SZEBLEWSKI Józef 439MANOWOM-6000:02:2900:37:10
5BARTNIK Marian 482TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+00:02:2900:41:48
6WITKIEWICZ Eryk 500KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4000:02:3000:19:54
7WITKOWSKI Mateusz 457KL ISKRA BIAŁOGARDKOSZALINM-1800:02:3000:18:46
8WOJTKIEWICZ Mateusz 461KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-1800:02:3000:18:45
9BRZOZOWSKI Piotr 312BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM-3000:02:3000:20:06
10WITKIEWICZ Magda 456KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-3000:02:3000:20:38
11ZELEK Jan 466TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:02:3000:20:31
12WOJCIECHOWICZ Jacek 459WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-3000:02:3000:19:51
13PŁAŻALSKI Przemysław 508RUN GRYF GRYFICEBROJCEM-3000:02:3000:22:34
14DZIUBA Leszek 323KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-6000:02:3000:22:04
15KASPROWICZ Małgorzata 352STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-3000:02:3000:22:34
16KAMELSKI Piotr 350B/KSŁAWNOM-4000:02:3000:23:19
17SZYMCZAK Michał 469SZCZECINM-3000:02:3000:22:45
18KRASKA Wlodzimierz 370NIEZRZESZONYKRAKOWM-70+00:02:3000:23:16
19MARKOWSKI Andrzej 471TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:02:3000:25:55
20BIALIK Wiesław 307K. B. SPRINT ŚWIDWINCIESZENIEWOM-6000:02:3000:31:08
21POLAK Szymon 407KOSZALINM-4000:02:3100:19:21
22STENCEL Maciej 433CZARNA DĄBRÓWKAM-3000:02:3100:20:37
23BURMEISTER Burkhardt 475TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-5000:02:3100:19:35
24NOWAKOWSKI Rafał 398KOSZALINM-3000:02:3100:21:48
25ZWOLIŃSKI Jan 473TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4000:02:3100:21:09
26STEFANOWICZ Paweł 484KOSZALINM-4000:02:3100:21:47
27HESSEL Lars 477SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGM-4000:02:3100:24:24
28STEBELSKI Jasiek 431KOSZALINM-1800:02:3100:24:11
29RUTKOWSKI Ryszard 419RUTKOWSCY TEAMSIANÓWM-5000:02:3100:24:55
30PIĘTKO Joanna 403KOSZALINK-4000:02:3100:26:14
31GŁOWACKI Włodzimierz 423KOSZALINM-70+00:02:3100:25:37
32RUTKOWSKI Artur 418RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-1800:02:3100:24:39
33FILIPOWICZ Andrzej 327NIEZRZESZONYGRZMIĄCAM-70+00:02:3100:31:08
34NAGRABECKI Hubert 395KOSZALINM-3000:02:3200:23:27
35SZABLA Ewelina 435MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-3000:02:3200:23:22
36WYGANOWSKI Andrzej 496KB WYGANKOŁOBRZEGM-70+00:02:3200:24:05
37JASIENIECKI Piotr 343KOSZALINM-4000:02:3200:24:42
38WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 460KOŁOBRZEGK-4000:02:3200:24:10
39WAWRZYN Grzegorz 450COPY-SERWISKOSZALINM-4000:02:3200:23:59
40TESKA Bartosz 491KOSZALINM-3000:02:3200:25:52
41DĄBROWSKI Grzegorz 320KOSZALINM-4000:02:3200:25:52
42KOWALSKI Łukasz 367PIŁA/KOSZALINM-3000:02:3200:23:27
43ZIĘTARA Ryszard 467KOSZALINM-6000:02:3200:28:55
44BAJGERT Robert 302KB WYGAN/VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-4000:02:3300:20:41
45TUTUS Michał 425JW1223KOSZALINM-3000:02:3300:21:40
46SROKA Sylwester 474KOSZALINM-3000:02:3300:22:09
47WALTER Joanna 448KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-4000:02:3300:25:17
48CZEPIEL Iwona 316KORZYBSKIE REKINYKĘPICEK-3000:02:3300:27:11
49FOSZCZ-REDA Monika 511KOSZALINK-1800:02:3300:26:55
50MACIOSZEK Agnieszka 383KARLINOK-4000:02:3300:26:21
51DWULIT Dominik 322KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-1800:02:3300:27:11
52JANKIEWICZ Helena 341MTS HAMERMIASTKOK-3000:02:3300:30:12
53KURCZYK Elżbieta 376SŁAWNOK-4000:02:3300:31:26
54LESIAK Anna 379MIECHĘCINOK-1800:02:3300:30:58
55OSMULSKI Marcin 399JW1223CEWLINOM-3000:02:3400:19:54
56WIDONIAK Rafał 506BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-4000:02:3400:20:26
57SMAGOWSKI Wojtek 426K.B.SPRINT SWIDWINRĄBINOM-3000:02:3400:21:45
58RACZYŃSKI Grzegorz 488I LO DUBOUISKOSZALINM-1800:02:3400:22:02
59FIŁONOWICZ Monika 328SZCZECINEKK-3000:02:3400:23:30
60ATAŁAP Artur 301KOSZALINM-4000:02:3400:23:29
61KORZEC Artur 364KOSZALINM-3000:02:3400:23:41
62MACHELSKA Sylwia 507PGB SPORTOWA PACZKAKOSZALINK-3000:02:3400:23:59
63KOWALCZYK Stanislaw 365NIEZRZESZONYŚWIDWINM-6000:02:3400:25:53
64KUPREWICZ Grzegorz 375ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3000:02:3400:25:59
65ROGALSKI Roberto 472TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:02:3400:25:19
66DZIUBA Patryk 324STUDIOEMBLANTLUBLINIECM-1800:02:3400:27:42
67STEC Edyta 432BABECZKI.PLKOSZALINK-3000:02:3400:29:23
68MOŻEJKO Anna 393BABECZKI.PLKOSZALINK-3000:02:3400:29:23
69LUBLEWSKI Dawid 381KOSZALINM-1800:02:3500:22:58
70KRASIŃSKI Witold 369KOSZALINM-4000:02:3500:23:51
71JÓŹWIAK Mariusz 344KOSZALINM-3000:02:3500:24:54
72BOGACKI Tomasz 308TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:02:3500:25:05
73NOWAKOWSKA Małgorzata 397KOSZALINK-1800:02:3500:25:03
74ENGELMANN Ivo 476TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-5000:02:3500:25:57
75BARAN Grzegorz 303USTKAM-3000:02:3500:26:37
76MARTYNOWSKI Marcin 389WARSZAWAM-4000:02:3500:27:19
77UZNAŃSKA Agata 446KOŁOBRZEGK-5000:02:3500:27:20
78DANOWSKI Maciej 510KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4000:02:3500:28:14
79FAJGIER Tomasz 325MANOWOM-4000:02:3500:26:32
80MADEJAK Paweł 384KOSZALINM-3000:02:3500:34:05
81STENDERA Maik 479TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-4000:02:3600:22:12
82IWANIEC Dariusz 470TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4000:02:3600:23:39
83LINDOW Margitta 478SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK-5000:02:3600:25:11
84KOPACZ Rafał 360RAFALKOPACZ.PLKOSZALINM-3000:02:3600:23:53
85KOROL Krzysztof 363KOSZALINM-4000:02:3600:26:13
86KLING Aleksandra 355KOSZALINK-1800:02:3600:27:42
87KLING Beata 356KOSZALINK-4000:02:3600:27:42
88RASZPLA Radoslaw 413CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4000:02:3600:25:21
89KOŁODZIEJCZYK Danuta 359BIESOWICEK-5000:02:3600:27:07
90HRANKOWSKA Monika 486SŁUPSKK-1800:02:3600:27:58
91MICKIEWICZ Adam 391JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-1800:02:3700:22:50
92KRZEWIŃSKA Małgorzata 319TKKF KOSZALINKOSZALINK-5000:02:3700:23:39
93KURŁOWICZ Robert 297ROBIN HOOD TEAMBIAŁOGARDM-1800:02:3700:25:25
94FRONTCZAK Izabela 509TKKF KOSZALINKOSZALINK-1800:02:3700:23:53
95PIETRZYCKI Andrzej 498SŁUPSKM-6000:02:3700:26:40
96CHODOR Izabela 487GORZEBĄDŹK-3000:02:3700:27:05
97WIEDUWILT Anke 480SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK-5000:02:3700:27:46
98ZIELIŃSKI Ernest 298BIAŁOGARDM-4000:02:3700:28:12
99BORSUK Dorota 310KOSZALINK-4000:02:3700:29:31
100HELLER Zdzisław 338NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:02:3700:29:50
101KRYSIAK Andrzej 483KOSZALINM-4000:02:3700:28:33
102KSZCZANOWICZ Jacek 374KOŁOBRZEGM-4000:02:3800:23:03
103WICHER Krzysztof 454ADWOKATURA/ZHPKOSZALINM-3000:02:3800:24:08
104WENCŁAWSKI Michał 453ARAGORTEAMSŁUPSKM-1800:02:3800:25:27
105RUDZIŃSKI Bronisław 417KOSZALINM-6000:02:3800:25:33
106PUDŁO Paweł 492NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4000:02:3800:25:15
107KUCHARCZYK Jacek 485BIAŁY ZĄBEKKOSZALINM-3000:02:3800:25:35
108SZMIGIERO Sebastian 440SŁUPSKM-3000:02:3800:27:03
109PIETRZYCKI Dariusz 497SŁUPSKM-4000:02:3800:27:53
110PIOTROWSKI Marcin 404KOSZALINM-3000:02:3800:26:54
111SZYSZKOWSKI Tomasz 441KOSZALINM-3000:02:3800:30:20
112WIERZBICKI Kacper 455KOSZALINM-1800:02:3800:30:05
113STASZYŃSKA Marianna 429BTC'ORZEŁ' BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-6000:02:3800:34:02
114WYSZKOWSKI Marcin 464KB WYGANKOŁOBRZEGM-4000:02:3900:21:54
115KAŹMIERCZAK Robert 494KOŁOBRZEG-NIEKANINM-4000:02:3900:23:55
116FRYDRYCH Wojciech 329GRZYBOWOM-1800:02:3900:22:58
117KISIEL Michał 353TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3000:02:3900:24:46
118BUTOWICZ Adam 315SZCZECINEKM-5000:02:3900:26:09
119TURCZYN Grzegorz 444NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4000:02:3900:26:44
120POLAK Monika 408KOSZALINK-4000:02:3900:29:11
121DYMECKA Joanna 410PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-3000:02:3900:31:25
122KOZŁOWIECKA Małgorzata 368KOSZALINK-5000:02:3900:32:34
123PEŁKA Iwona 402KOSZALINK-4000:02:3900:34:44
124GÓRNY Norbert 334FORMA ROSNOWOROSNOWOM-4000:02:4000:20:28
125CIUPA Marcin 499BLOK DOBROSZYCEM-3000:02:4000:22:18
126ŁABEJSZA Łukasz 382WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:02:4000:23:32
127KOPCZEWSKI Dariusz 361KOSZALINM-5000:02:4000:24:58
128KACZMAREK Łukasz 348WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:02:4000:24:22
129KISIELINSKI Igor 354KOSZALINM-5000:02:4000:24:58
130SZAFIRSKI Sebastian 437KOSZALINM-3000:02:4000:25:10
131HILLER Jerzy 339PERFECT TEAM LUBLINLUBLINM-6000:02:4000:29:32
132PSTRĄGOWSKA Marlena 411KOSZALINK-3000:02:4000:28:08
133MAŁGORZATA Michalczyk 387WOJOWNICY WÓDYKOSZALINK-1800:02:4000:30:36
134DĄBROWSKA Katarzyna 318TKKF KOSZALINSIANÓWK-1800:02:4000:31:50
135HAUSMAN Andrzej 337KSR ROWERIAKOSZALINM-6000:02:4000:34:08
136JASICZEK Dariusz 342CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:02:4100:22:17
137ŚNIEŻKO Marcin 501TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:02:4100:22:30
138WYKA Marcin 462JW 1223KOSZALINM-1800:02:4100:23:32
139JURKIEWICZ Andrzej 345JW 1223KOSZALINM-3000:02:4100:25:33
140MAJKOWICZ Mirosław 489KOSZALINM-3000:02:4100:25:30
141ĆWIKLIŃSKI Jakub 317SOSNOWIECM-3000:02:4100:25:56
142DROZDZ Mariusz 321SZCZECINM-4000:02:4100:25:04
143RADECKA Katarzyna 412KOSZALINK-3000:02:4100:28:15
144PACAN Mirosława 401ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-1800:02:4100:29:18
145KRAWCZUK-KIEŁB Anna 372ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-4000:02:4100:30:51
146GÓRNA Anna 333FORMA ROSNOWOROSNOWOK-3000:02:4100:31:59
147KRAWCZUK Szymon 371GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOM-3000:02:4200:23:54
148MAŁETKA Piotr 505COLBERG TEAMKOŁOBRZEGM-4000:02:4200:27:01
149GAWLIK Artur 331BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3000:02:4200:26:42
150ZIELIŃSKI Jarosław 503BIAŁOGARDM-3000:02:4200:27:58
151BRESZKA Paweł 311RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-4000:02:4200:29:49
152WŁAŚNIAK Jowita 458DZIKI KOSZALINSŁUPSKK-3000:02:4200:31:22
153ŚWIĘTOŃ Rafał 443KOSZALINM-3000:02:4300:23:44
154BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 309WOMENS FIGHT CLUB KOSZALINKOSZALINK-3000:02:4300:26:06
155ŚLUSZRZ Krzysztof 442KOSZALINM-4000:02:4300:27:16
156KOBUS Emilia 358KOSZALINK-3000:02:4300:28:36
157PIÓRO Ewa 405COLBERG TEAMKOŁOBRZEGK-4000:02:4300:27:40
158TWITCHETT Iain 445LONE BADGERSŁUPSKM-4000:02:4300:30:27
159NACHYŁA Paweł 394DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1800:02:4400:23:57
160KOWALSKA Magdalena 366KOSZALINK-1800:02:4400:26:31
161IGNATOWICZ Hubert 340POZNAŃM-1800:02:4400:25:18
162BEDNARCZYK Tomasz 304AWBUD S.A.GDYNIAM-1800:02:4400:25:18
163MLAZGA Jacek 392KOSZALINM-4000:02:4400:27:08
164MALCZEWSKI Dariusz 386BOBOLICEBOBOLICEM-5000:02:4400:28:24
165KACAŁA Olga 347KOSZALINK-3000:02:4400:27:39
166POLAŃSKA Katarzyna 409DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3000:02:4400:28:51
167GIBES Maciej 332KOSZALINM-3000:02:4500:27:22
168WEGNER Aneta 451USTKAK-3000:02:4500:27:23
169WEGNER Przemysław 452USTKAM-3000:02:4500:27:24
170FELKOWSKA Karolina 326KOSZALINKOSZALINK-3000:02:4500:32:36
171PLATA Kasia 406KOSZALINK-4000:02:4500:32:36
172OSTAPIŃSKI Tomasz 400KOSZALINM-3000:02:4500:32:45
173KABACINSKI Bronisław 495KB TUPOT USTKAUSTKAM-6000:02:4500:36:46
174STAWISZYŃSKI Jarosław 430FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3000:02:4600:26:38
175SZARY Szymon 438KOSZALINM-3000:02:4600:27:07
176SOBIERAJ Magdalena 427K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK-3000:02:4600:26:53
177KOLAKOWSKI Dariusz 504K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4000:02:4600:26:53
178WARZECHA Bartosz 449NIEKŁONICEM-4000:02:4600:27:55
179SIEPRACKI Adam 424FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3000:02:4600:28:32
180GRABOWICZ Jerzy 335TUPOT USTKAUSTKAM-6000:02:4600:28:09
181MALĄG-BAIK Anna 385KOSZALINK-1800:02:4600:32:44
182JUSZCZYK Agnieszka 346KOSZALINK-3000:02:4600:33:26
183LESZCZYŃSKI Tomasz 380SŁUPSKM-3000:02:4700:23:15
184WYSOCKI Lukasz 463KOSZALINM-3000:02:4700:24:20
185LAS Mateusz 377KOSZALINM-1800:02:4700:24:54
186RATAJCZYK Robert 414PIŁAM-1800:02:4700:25:20
187GRAJ Joanna 336KOSZALINK-1800:02:4700:27:07
188RETERSKA Beata 415KOSZALINK-4000:02:4700:27:42
189SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 436KOSZALINK-3000:02:4700:31:30
190RETERSKI Przemysław 416KOSZALINM-3000:02:4800:27:41
191NEUBAUER Adrianna 396KOSZALINK-3000:02:4800:28:36
192GAJC Bartek 330WARSZAWAM-3000:02:4900:30:17
193KAJKOWSKI Rafał 349CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:02:5000:27:03
Niesklasyfikowani
BEMOWICZ Tomasz 493KB WYGANKOŁOBRZEGM-40DNF DNF
WALO Zbigniew 447XKOSZALINM-50DNF00:33:05 DNF
Znaleziono 195 wynik(ów)