XIV BIEG WENEDÓW - 10KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 212
Wystartowało : 195
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 192
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5km
   
1WOJTKIEWICZ Mateusz 461KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-1800:02:3000:18:45
2ZBLEWSKI Tadeusz 5024RUN TEAM BYTÓWM-3000:02:2900:18:46
3WITKOWSKI Mateusz 457KL ISKRA BIAŁOGARDKOSZALINM-1800:02:3000:18:46
4RYŚKIEWICZ Rafał 421KOSZALINM-4000:02:2900:19:15
5GAWRON Piotr 490TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:02:2900:19:17
6POLAK Szymon 407KOSZALINM-4000:02:3100:19:21
7BURMEISTER Burkhardt 475TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-5000:02:3100:19:35
8WOJCIECHOWICZ Jacek 459WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-3000:02:3000:19:51
9WITKIEWICZ Eryk 500KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4000:02:3000:19:54
10OSMULSKI Marcin 399JW1223CEWLINOM-3000:02:3400:19:54
11BRZOZOWSKI Piotr 312BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM-3000:02:3000:20:06
12WIDONIAK Rafał 506BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-4000:02:3400:20:26
13GÓRNY Norbert 334FORMA ROSNOWOROSNOWOM-4000:02:4000:20:28
14ZELEK Jan 466TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:02:3000:20:31
15STENCEL Maciej 433CZARNA DĄBRÓWKAM-3000:02:3100:20:37
16WITKIEWICZ Magda 456KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-3000:02:3000:20:38
17BAJGERT Robert 302KB WYGAN/VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-4000:02:3300:20:41
18ZWOLIŃSKI Jan 473TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4000:02:3100:21:09
19TUTUS Michał 425JW1223KOSZALINM-3000:02:3300:21:40
20SMAGOWSKI Wojtek 426K.B.SPRINT SWIDWINRĄBINOM-3000:02:3400:21:45
21STEFANOWICZ Paweł 484KOSZALINM-4000:02:3100:21:47
22NOWAKOWSKI Rafał 398KOSZALINM-3000:02:3100:21:48
23WYSZKOWSKI Marcin 464KB WYGANKOŁOBRZEGM-4000:02:3900:21:54
24RACZYŃSKI Grzegorz 488I LO DUBOUISKOSZALINM-1800:02:3400:22:02
25DZIUBA Leszek 323KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-6000:02:3000:22:04
26SROKA Sylwester 474KOSZALINM-3000:02:3300:22:09
27STENDERA Maik 479TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-4000:02:3600:22:12
28JASICZEK Dariusz 342CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:02:4100:22:17
29CIUPA Marcin 499BLOK DOBROSZYCEM-3000:02:4000:22:18
30ŚNIEŻKO Marcin 501TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:02:4100:22:30
31PŁAŻALSKI Przemysław 508RUN GRYF GRYFICEBROJCEM-3000:02:3000:22:34
32KASPROWICZ Małgorzata 352STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-3000:02:3000:22:34
33SZYMCZAK Michał 469SZCZECINM-3000:02:3000:22:45
34MICKIEWICZ Adam 391JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-1800:02:3700:22:50
35LUBLEWSKI Dawid 381KOSZALINM-1800:02:3500:22:58
36FRYDRYCH Wojciech 329GRZYBOWOM-1800:02:3900:22:58
37KSZCZANOWICZ Jacek 374KOŁOBRZEGM-4000:02:3800:23:03
38LESZCZYŃSKI Tomasz 380SŁUPSKM-3000:02:4700:23:15
39KRASKA Wlodzimierz 370NIEZRZESZONYKRAKOWM-70+00:02:3000:23:16
40KAMELSKI Piotr 350B/KSŁAWNOM-4000:02:3000:23:19
41SZABLA Ewelina 435MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-3000:02:3200:23:22
42NAGRABECKI Hubert 395KOSZALINM-3000:02:3200:23:27
43KOWALSKI Łukasz 367PIŁA/KOSZALINM-3000:02:3200:23:27
44ATAŁAP Artur 301KOSZALINM-4000:02:3400:23:29
45FIŁONOWICZ Monika 328SZCZECINEKK-3000:02:3400:23:30
46ŁABEJSZA Łukasz 382WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:02:4000:23:32
47WYKA Marcin 462JW 1223KOSZALINM-1800:02:4100:23:32
48IWANIEC Dariusz 470TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4000:02:3600:23:39
49KRZEWIŃSKA Małgorzata 319TKKF KOSZALINKOSZALINK-5000:02:3700:23:39
50KORZEC Artur 364KOSZALINM-3000:02:3400:23:41
51ŚWIĘTOŃ Rafał 443KOSZALINM-3000:02:4300:23:44
52KRASIŃSKI Witold 369KOSZALINM-4000:02:3500:23:51
53KOPACZ Rafał 360RAFALKOPACZ.PLKOSZALINM-3000:02:3600:23:53
54FRONTCZAK Izabela 509TKKF KOSZALINKOSZALINK-1800:02:3700:23:53
55KRAWCZUK Szymon 371GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOM-3000:02:4200:23:54
56KAŹMIERCZAK Robert 494KOŁOBRZEG-NIEKANINM-4000:02:3900:23:55
57NACHYŁA Paweł 394DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1800:02:4400:23:57
58WAWRZYN Grzegorz 450COPY-SERWISKOSZALINM-4000:02:3200:23:59
59MACHELSKA Sylwia 507PGB SPORTOWA PACZKAKOSZALINK-3000:02:3400:23:59
60WYGANOWSKI Andrzej 496KB WYGANKOŁOBRZEGM-70+00:02:3200:24:05
61WICHER Krzysztof 454ADWOKATURA/ZHPKOSZALINM-3000:02:3800:24:08
62WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 460KOŁOBRZEGK-4000:02:3200:24:10
63STEBELSKI Jasiek 431KOSZALINM-1800:02:3100:24:11
64WYSOCKI Lukasz 463KOSZALINM-3000:02:4700:24:20
65KACZMAREK Łukasz 348WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3000:02:4000:24:22
66HESSEL Lars 477SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGM-4000:02:3100:24:24
67RUTKOWSKI Artur 418RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-1800:02:3100:24:39
68JASIENIECKI Piotr 343KOSZALINM-4000:02:3200:24:42
69KISIEL Michał 353TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3000:02:3900:24:46
70JÓŹWIAK Mariusz 344KOSZALINM-3000:02:3500:24:54
71LAS Mateusz 377KOSZALINM-1800:02:4700:24:54
72RUTKOWSKI Ryszard 419RUTKOWSCY TEAMSIANÓWM-5000:02:3100:24:55
73KOPCZEWSKI Dariusz 361KOSZALINM-5000:02:4000:24:58
74KISIELINSKI Igor 354KOSZALINM-5000:02:4000:24:58
75NOWAKOWSKA Małgorzata 397KOSZALINK-1800:02:3500:25:03
76DROZDZ Mariusz 321SZCZECINM-4000:02:4100:25:04
77BOGACKI Tomasz 308TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:02:3500:25:05
78SZAFIRSKI Sebastian 437KOSZALINM-3000:02:4000:25:10
79LINDOW Margitta 478SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK-5000:02:3600:25:11
80PUDŁO Paweł 492NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4000:02:3800:25:15
81WALTER Joanna 448KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-4000:02:3300:25:17
82IGNATOWICZ Hubert 340POZNAŃM-1800:02:4400:25:18
83BEDNARCZYK Tomasz 304AWBUD S.A.GDYNIAM-1800:02:4400:25:18
84ROGALSKI Roberto 472TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:02:3400:25:19
85RATAJCZYK Robert 414PIŁAM-1800:02:4700:25:20
86RASZPLA Radoslaw 413CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4000:02:3600:25:21
87KURŁOWICZ Robert 297ROBIN HOOD TEAMBIAŁOGARDM-1800:02:3700:25:25
88WENCŁAWSKI Michał 453ARAGORTEAMSŁUPSKM-1800:02:3800:25:27
89MAJKOWICZ Mirosław 489KOSZALINM-3000:02:4100:25:30
90RUDZIŃSKI Bronisław 417KOSZALINM-6000:02:3800:25:33
91JURKIEWICZ Andrzej 345JW 1223KOSZALINM-3000:02:4100:25:33
92KUCHARCZYK Jacek 485BIAŁY ZĄBEKKOSZALINM-3000:02:3800:25:35
93GŁOWACKI Włodzimierz 423KOSZALINM-70+00:02:3100:25:37
94TESKA Bartosz 491KOSZALINM-3000:02:3200:25:52
95DĄBROWSKI Grzegorz 320KOSZALINM-4000:02:3200:25:52
96KOWALCZYK Stanislaw 365NIEZRZESZONYŚWIDWINM-6000:02:3400:25:53
97MARKOWSKI Andrzej 471TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:02:3000:25:55
98ĆWIKLIŃSKI Jakub 317SOSNOWIECM-3000:02:4100:25:56
99ENGELMANN Ivo 476TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-5000:02:3500:25:57
100KUPREWICZ Grzegorz 375ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3000:02:3400:25:59
101BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 309WOMENS FIGHT CLUB KOSZALINKOSZALINK-3000:02:4300:26:06
102BUTOWICZ Adam 315SZCZECINEKM-5000:02:3900:26:09
103KOROL Krzysztof 363KOSZALINM-4000:02:3600:26:13
104PIĘTKO Joanna 403KOSZALINK-4000:02:3100:26:14
105MACIOSZEK Agnieszka 383KARLINOK-4000:02:3300:26:21
106KOWALSKA Magdalena 366KOSZALINK-1800:02:4400:26:31
107FAJGIER Tomasz 325MANOWOM-4000:02:3500:26:32
108BARAN Grzegorz 303USTKAM-3000:02:3500:26:37
109STAWISZYŃSKI Jarosław 430FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3000:02:4600:26:38
110PIETRZYCKI Andrzej 498SŁUPSKM-6000:02:3700:26:40
111GAWLIK Artur 331BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3000:02:4200:26:42
112TURCZYN Grzegorz 444NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4000:02:3900:26:44
113SOBIERAJ Magdalena 427K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINK-3000:02:4600:26:53
114KOLAKOWSKI Dariusz 504K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4000:02:4600:26:53
115PIOTROWSKI Marcin 404KOSZALINM-3000:02:3800:26:54
116FOSZCZ-REDA Monika 511KOSZALINK-1800:02:3300:26:55
117MAŁETKA Piotr 505COLBERG TEAMKOŁOBRZEGM-4000:02:4200:27:01
118SZMIGIERO Sebastian 440SŁUPSKM-3000:02:3800:27:03
119KAJKOWSKI Rafał 349CSSP KOSZALINKOSZALINM-4000:02:5000:27:03
120CHODOR Izabela 487GORZEBĄDŹK-3000:02:3700:27:05
121KOŁODZIEJCZYK Danuta 359BIESOWICEK-5000:02:3600:27:07
122SZARY Szymon 438KOSZALINM-3000:02:4600:27:07
123GRAJ Joanna 336KOSZALINK-1800:02:4700:27:07
124MLAZGA Jacek 392KOSZALINM-4000:02:4400:27:08
125CZEPIEL Iwona 316KORZYBSKIE REKINYKĘPICEK-3000:02:3300:27:11
126DWULIT Dominik 322KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-1800:02:3300:27:11
127ŚLUSZRZ Krzysztof 442KOSZALINM-4000:02:4300:27:16
128MARTYNOWSKI Marcin 389WARSZAWAM-4000:02:3500:27:19
129UZNAŃSKA Agata 446KOŁOBRZEGK-5000:02:3500:27:20
130GIBES Maciej 332KOSZALINM-3000:02:4500:27:22
131WEGNER Aneta 451USTKAK-3000:02:4500:27:23
132WEGNER Przemysław 452USTKAM-3000:02:4500:27:24
133KACAŁA Olga 347KOSZALINK-3000:02:4400:27:39
134PIÓRO Ewa 405COLBERG TEAMKOŁOBRZEGK-4000:02:4300:27:40
135RETERSKI Przemysław 416KOSZALINM-3000:02:4800:27:41
136DZIUBA Patryk 324STUDIOEMBLANTLUBLINIECM-1800:02:3400:27:42
137KLING Aleksandra 355KOSZALINK-1800:02:3600:27:42
138KLING Beata 356KOSZALINK-4000:02:3600:27:42
139RETERSKA Beata 415KOSZALINK-4000:02:4700:27:42
140WIEDUWILT Anke 480SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK-5000:02:3700:27:46
141PIETRZYCKI Dariusz 497SŁUPSKM-4000:02:3800:27:53
142WARZECHA Bartosz 449NIEKŁONICEM-4000:02:4600:27:55
143HRANKOWSKA Monika 486SŁUPSKK-1800:02:3600:27:58
144ZIELIŃSKI Jarosław 503BIAŁOGARDM-3000:02:4200:27:58
145PSTRĄGOWSKA Marlena 411KOSZALINK-3000:02:4000:28:08
146GRABOWICZ Jerzy 335TUPOT USTKAUSTKAM-6000:02:4600:28:09
147ZIELIŃSKI Ernest 298BIAŁOGARDM-4000:02:3700:28:12
148DANOWSKI Maciej 510KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4000:02:3500:28:14
149RADECKA Katarzyna 412KOSZALINK-3000:02:4100:28:15
150MALCZEWSKI Dariusz 386BOBOLICEBOBOLICEM-5000:02:4400:28:24
151SIEPRACKI Adam 424FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3000:02:4600:28:32
152KRYSIAK Andrzej 483KOSZALINM-4000:02:3700:28:33
153KOBUS Emilia 358KOSZALINK-3000:02:4300:28:36
154NEUBAUER Adrianna 396KOSZALINK-3000:02:4800:28:36
155POLAŃSKA Katarzyna 409DZIKI KOSZALINKOSZALINK-3000:02:4400:28:51
156ZIĘTARA Ryszard 467KOSZALINM-6000:02:3200:28:55
157POLAK Monika 408KOSZALINK-4000:02:3900:29:11
158PACAN Mirosława 401ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-1800:02:4100:29:18
159STEC Edyta 432BABECZKI.PLKOSZALINK-3000:02:3400:29:23
160MOŻEJKO Anna 393BABECZKI.PLKOSZALINK-3000:02:3400:29:23
161BORSUK Dorota 310KOSZALINK-4000:02:3700:29:31
162HILLER Jerzy 339PERFECT TEAM LUBLINLUBLINM-6000:02:4000:29:32
163BRESZKA Paweł 311RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-4000:02:4200:29:49
164HELLER Zdzisław 338NIEZRZESZONYKOSZALINM-6000:02:3700:29:50
165WIERZBICKI Kacper 455KOSZALINM-1800:02:3800:30:05
166JANKIEWICZ Helena 341MTS HAMERMIASTKOK-3000:02:3300:30:12
167GAJC Bartek 330WARSZAWAM-3000:02:4900:30:17
168SZYSZKOWSKI Tomasz 441KOSZALINM-3000:02:3800:30:20
169TWITCHETT Iain 445LONE BADGERSŁUPSKM-4000:02:4300:30:27
170MAŁGORZATA Michalczyk 387WOJOWNICY WÓDYKOSZALINK-1800:02:4000:30:36
171KRAWCZUK-KIEŁB Anna 372ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-4000:02:4100:30:51
172LESIAK Anna 379MIECHĘCINOK-1800:02:3300:30:58
173BIALIK Wiesław 307K. B. SPRINT ŚWIDWINCIESZENIEWOM-6000:02:3000:31:08
174FILIPOWICZ Andrzej 327NIEZRZESZONYGRZMIĄCAM-70+00:02:3100:31:08
175WŁAŚNIAK Jowita 458DZIKI KOSZALINSŁUPSKK-3000:02:4200:31:22
176DYMECKA Joanna 410PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-3000:02:3900:31:25
177KURCZYK Elżbieta 376SŁAWNOK-4000:02:3300:31:26
178SZAFIROWICZ-CHOJNACKA Paulina 436KOSZALINK-3000:02:4700:31:30
179DĄBROWSKA Katarzyna 318TKKF KOSZALINSIANÓWK-1800:02:4000:31:50
180GÓRNA Anna 333FORMA ROSNOWOROSNOWOK-3000:02:4100:31:59
181KOZŁOWIECKA Małgorzata 368KOSZALINK-5000:02:3900:32:34
182FELKOWSKA Karolina 326KOSZALINKOSZALINK-3000:02:4500:32:36
183PLATA Kasia 406KOSZALINK-4000:02:4500:32:36
184MALĄG-BAIK Anna 385KOSZALINK-1800:02:4600:32:44
185OSTAPIŃSKI Tomasz 400KOSZALINM-3000:02:4500:32:45
Niesklasyfikowani
WALO Zbigniew 447XKOSZALINM-50DNF00:33:05 DNF
187JUSZCZYK Agnieszka 346KOSZALINK-3000:02:4600:33:26
188STASZYŃSKA Marianna 429BTC'ORZEŁ' BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-6000:02:3800:34:02
189MADEJAK Paweł 384KOSZALINM-3000:02:3500:34:05
190HAUSMAN Andrzej 337KSR ROWERIAKOSZALINM-6000:02:4000:34:08
191PEŁKA Iwona 402KOSZALINK-4000:02:3900:34:44
192KABACINSKI Bronisław 495KB TUPOT USTKAUSTKAM-6000:02:4500:36:46
193SZEBLEWSKI Józef 439MANOWOM-6000:02:2900:37:10
194BARTNIK Marian 482TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+00:02:2900:41:48
BEMOWICZ Tomasz 493KB WYGANKOŁOBRZEGM-40DNF DNF
Znaleziono 195 wynik(ów)