XIV BIEG WENEDÓW - 10KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 212
Wystartowało : 195
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 192
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITKOWSKI Mateusz 457KL ISKRA BIAŁOGARDKOSZALINM-181M 200:02:3000:18:4600:35:30.0000:38:00.05 3:3316,9
2WOJTKIEWICZ Mateusz 461KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-182M 300:02:3000:18:4500:36:49.9000:39:20.25+00:01:193:4116,3
3GAWRON Piotr 490TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-183M 500:02:2900:19:1700:39:21.4000:41:50.95+00:03:513:5615,2
4MICKIEWICZ Adam 391JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-184M 2100:02:3700:22:5000:44:22.6500:47:00.35+00:08:524:2613,5
5RACZYŃSKI Grzegorz 488I LO DUBOUISKOSZALINM-185M 2400:02:3400:22:0200:44:55.5500:47:29.60+00:09:254:2913,4
6LUBLEWSKI Dawid 381KOSZALINM-186M 3200:02:3500:22:5800:46:48.9000:49:24.65+00:11:184:4012,8
7FRYDRYCH Wojciech 329GRZYBOWOM-187M 4800:02:3900:22:5800:49:14.7000:51:53.90+00:13:444:5512,2
8WYKA Marcin 462JW 1223KOSZALINM-188M 5000:02:4100:23:3200:49:50.4500:52:32.25+00:14:204:5912,0
9KURŁOWICZ Robert 297ROBIN HOOD TEAMBIAŁOGARDM-189M 5100:02:3700:25:2500:49:50.5000:52:27.65+00:14:204:5912,0
10LAS Mateusz 377KOSZALINM-1810M 5300:02:4700:24:5400:50:56.7000:53:44.05+00:15:265:0511,8
11NACHYŁA Paweł 394DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1811M 5500:02:4400:23:5700:51:13.2500:53:57.35+00:15:435:0711,7
12STEBELSKI Jasiek 431KOSZALINM-1812M 6700:02:3100:24:1100:52:10.6000:54:41.75+00:16:405:1311,5
13WENCŁAWSKI Michał 453ARAGORTEAMSŁUPSKM-1813M 7200:02:3800:25:2700:52:49.7500:55:28.70+00:17:195:1711,4
14RATAJCZYK Robert 414PIŁAM-1814M 7300:02:4700:25:2000:52:56.9500:55:44.10+00:17:265:1711,3
15IGNATOWICZ Hubert 340POZNAŃM-1815M 8200:02:4400:25:1800:54:14.7000:56:58.80+00:18:445:2511,1
16BEDNARCZYK Tomasz 304AWBUD S.A.GDYNIAM-1816M 8300:02:4400:25:1800:54:14.8500:56:59.15+00:18:445:2511,1
17RUTKOWSKI Artur 418RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-1817M 9800:02:3100:24:3900:55:37.6500:58:08.90+00:20:075:3310,8
18DWULIT Dominik 322KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-1818M 10200:02:3300:27:1100:56:36.0500:59:09.15+00:21:065:3910,6
19DZIUBA Patryk 324STUDIOEMBLANTLUBLINIECM-1819M 10600:02:3400:27:4200:57:29.1501:00:03.45+00:21:595:4410,4
20WIERZBICKI Kacper 455KOSZALINM-1820M 12600:02:3800:30:0501:04:52.0001:07:30.45+00:29:226:299,2
Znaleziono 20 wynik(ów)