XIV BIEG WENEDÓW - 10KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 212
Wystartowało : 195
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 192
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZBLEWSKI Tadeusz 5024RUN TEAM BYTÓWM-301M 100:02:2900:18:4600:35:25.0000:37:54.55 3:3216,9
2STENCEL Maciej 433CZARNA DĄBRÓWKAM-302M 600:02:3100:20:3700:40:23.6500:42:55.35+00:04:584:0214,9
3OSMULSKI Marcin 399JW1223CEWLINOM-303M 800:02:3400:19:5400:40:29.1500:43:03.90+00:05:044:0214,8
4BRZOZOWSKI Piotr 312BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM-304M 1000:02:3000:20:0600:40:59.8000:43:30.50+00:05:344:0614,6
5WOJCIECHOWICZ Jacek 459WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-305M 1300:02:3000:19:5100:42:58.3000:45:29.15+00:07:334:1714,0
6TUTUS Michał 425JW1223KOSZALINM-306M 1600:02:3300:21:4000:43:39.0000:46:12.60+00:08:144:2113,7
7NOWAKOWSKI Rafał 398KOSZALINM-307M 1700:02:3100:21:4800:43:49.0000:46:20.55+00:08:244:2213,7
8SMAGOWSKI Wojtek 426K.B.SPRINT SWIDWINRĄBINOM-308M 1900:02:3400:21:4500:43:56.7500:46:31.05+00:08:314:2313,7
9SROKA Sylwester 474KOSZALINM-309M 2000:02:3300:22:0900:44:02.3500:46:35.60+00:08:374:2413,6
10CIUPA Marcin 499BLOK DOBROSZYCEM-3010M 2200:02:4000:22:1800:44:30.5000:47:11.00+00:09:054:2713,5
11PŁAŻALSKI Przemysław 508RUN GRYF GRYFICEBROJCEM-3011M 2600:02:3000:22:3400:45:19.3000:47:49.35+00:09:544:3113,2
12ŚNIEŻKO Marcin 501TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 3000:02:4100:22:3000:45:20.6500:48:02.15+00:09:554:3213,2
13KOWALSKI Łukasz 367PIŁA/KOSZALINM-3013M 3100:02:3200:23:2700:45:47.5500:48:19.85+00:10:224:3413,1
14LESZCZYŃSKI Tomasz 380SŁUPSKM-3014M 3300:02:4700:23:1500:46:55.9500:49:43.50+00:11:304:4112,8
15KRAWCZUK Szymon 371GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOM-3015M 3400:02:4200:23:5400:47:01.2000:49:43.60+00:11:364:4212,8
16NAGRABECKI Hubert 395KOSZALINM-3016M 3600:02:3200:23:2700:47:26.4000:49:58.90+00:12:014:4412,6
17SZYMCZAK Michał 469SZCZECINM-3017M 3800:02:3000:22:4500:48:02.8500:50:32.90+00:12:374:4812,5
18ŁABEJSZA Łukasz 382WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3018M 4100:02:4000:23:3200:48:23.6500:51:03.70+00:12:584:5012,4
19KORZEC Artur 364KOSZALINM-3019M 4300:02:3400:23:4100:48:31.4000:51:06.35+00:13:064:5112,4
20WYSOCKI Lukasz 463KOSZALINM-3020M 4500:02:4700:24:2000:48:47.5000:51:34.80+00:13:224:5212,3
21ŚWIĘTOŃ Rafał 443KOSZALINM-3021M 4900:02:4300:23:4400:49:18.1000:52:01.35+00:13:534:5512,2
22JÓŹWIAK Mariusz 344KOSZALINM-3022M 5600:02:3500:24:5400:51:14.1000:53:49.15+00:15:495:0711,7
23JURKIEWICZ Andrzej 345JW 1223KOSZALINM-3023M 5700:02:4100:25:3300:51:16.5000:53:58.15+00:15:515:0711,7
24WICHER Krzysztof 454ADWOKATURA/ZHPKOSZALINM-3024M 5800:02:3800:24:0800:51:22.5000:54:01.00+00:15:575:0811,7
25KISIEL Michał 353TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3025M 6000:02:3900:24:4600:51:30.5000:54:10.35+00:16:055:0911,6
26KOPACZ Rafał 360RAFALKOPACZ.PLKOSZALINM-3026M 6100:02:3600:23:5300:51:34.4000:54:10.85+00:16:095:0911,6
27KACZMAREK Łukasz 348WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3027M 6400:02:4000:24:2200:51:55.8500:54:36.05+00:16:305:1111,6
28MAJKOWICZ Mirosław 489KOSZALINM-3028M 6600:02:4100:25:3000:52:05.7000:54:47.25+00:16:405:1211,5
29SZAFIRSKI Sebastian 437KOSZALINM-3029M 6900:02:4000:25:1000:52:39.7500:55:20.50+00:17:145:1611,4
30ĆWIKLIŃSKI Jakub 317SOSNOWIECM-3030M 7000:02:4100:25:5600:52:41.9500:55:23.30+00:17:165:1611,4
31STAWISZYŃSKI Jarosław 430FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3031M 7400:02:4600:26:3800:53:06.2000:55:52.90+00:17:415:1811,3
32TESKA Bartosz 491KOSZALINM-3032M 7500:02:3200:25:5200:53:20.9500:55:53.15+00:17:555:2011,2
33SZARY Szymon 438KOSZALINM-3033M 8100:02:4600:27:0700:54:11.5500:56:58.30+00:18:465:2511,1
34KUPREWICZ Grzegorz 375ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3034M 8400:02:3400:25:5900:54:16.1500:56:50.85+00:18:515:2511,1
35KUCHARCZYK Jacek 485BIAŁY ZĄBEKKOSZALINM-3035M 9000:02:3800:25:3500:54:49.8500:57:28.20+00:19:245:2910,9
36BARAN Grzegorz 303USTKAM-3036M 9100:02:3500:26:3700:55:01.8000:57:37.65+00:19:365:3010,9
37ROGALSKI Roberto 472TKKF KOSZALINKOSZALINM-3037M 9300:02:3400:25:1900:55:17.0000:57:51.50+00:19:525:3110,9
38GIBES Maciej 332KOSZALINM-3038M 9600:02:4500:27:2200:55:25.5500:58:11.20+00:20:005:3210,8
39SZMIGIERO Sebastian 440SŁUPSKM-3039M 10300:02:3800:27:0300:57:05.9000:59:44.50+00:21:405:4210,5
40SIEPRACKI Adam 424FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3040M 10900:02:4600:28:3200:57:49.1501:00:35.85+00:22:245:4610,4
41GAWLIK Artur 331BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3041M 11000:02:4200:26:4200:57:50.0001:00:32.00+00:22:255:4710,4
42PIOTROWSKI Marcin 404KOSZALINM-3042M 11400:02:3800:26:5400:58:48.7001:01:26.70+00:23:235:5210,2
43RETERSKI Przemysław 416KOSZALINM-3043M 11500:02:4800:27:4100:58:51.1501:01:39.25+00:23:265:5310,2
44WEGNER Przemysław 452USTKAM-3044M 11700:02:4500:27:2400:59:36.0001:02:21.00+00:24:115:5710,1
45ZIELIŃSKI Jarosław 503BIAŁOGARDM-3045M 11900:02:4200:27:5801:00:34.9001:03:17.05+00:25:096:039,9
46SZYSZKOWSKI Tomasz 441KOSZALINM-3046M 12500:02:3800:30:2001:04:02.8501:06:41.15+00:28:376:249,4
47GAJC Bartek 330WARSZAWAM-3047M 12700:02:4900:30:1701:04:53.3001:07:42.30+00:29:286:299,2
48OSTAPIŃSKI Tomasz 400KOSZALINM-3048M 13000:02:4500:32:4501:10:22.9501:13:08.90+00:34:577:028,5
49MADEJAK Paweł 384KOSZALINM-3049M 13100:02:3500:34:0501:13:09.8501:15:45.10+00:37:447:198,2
Znaleziono 49 wynik(ów)