XIV BIEG WENEDÓW - 10KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 212
Wystartowało : 195
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 192
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POLAK Szymon 407KOSZALINM-401M 400:02:3100:19:2100:39:08.9000:41:40.45 3:5415,3
2RYŚKIEWICZ Rafał 421KOSZALINM-402M 700:02:2900:19:1500:40:25.9000:42:55.45+00:01:174:0214,8
3BAJGERT Robert 302KB WYGAN/VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-403M 1100:02:3300:20:4100:41:44.3000:44:17.60+00:02:354:1014,4
4WIDONIAK Rafał 506BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-404M 1400:02:3400:20:2600:42:54.6000:45:29.45+00:03:454:1714,0
5GÓRNY Norbert 334FORMA ROSNOWOROSNOWOM-405M 1500:02:4000:20:2800:42:57.4500:45:38.30+00:03:484:1714,0
6ZWOLIŃSKI Jan 473TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-406M 1800:02:3100:21:0900:43:50.1500:46:21.50+00:04:414:2313,7
7WYSZKOWSKI Marcin 464KB WYGANKOŁOBRZEGM-407M 2300:02:3900:21:5400:44:46.3500:47:25.45+00:05:374:2813,4
8JASICZEK Dariusz 342CSSP KOSZALINKOSZALINM-408M 2500:02:4100:22:1700:44:49.8000:47:30.85+00:05:404:2813,4
9STENDERA Maik 479TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-409M 2700:02:3600:22:1200:45:14.0500:47:50.50+00:06:054:3113,3
10STEFANOWICZ Paweł 484KOSZALINM-4010M 2900:02:3100:21:4700:45:28.9000:48:00.15+00:06:204:3213,2
11KAMELSKI Piotr 350B/KSŁAWNOM-4011M 3500:02:3000:23:1900:47:18.0500:49:49.00+00:08:094:4312,7
12KSZCZANOWICZ Jacek 374KOŁOBRZEGM-4012M 3700:02:3800:23:0300:47:32.7500:50:11.05+00:08:234:4512,6
13ATAŁAP Artur 301KOSZALINM-4013M 4000:02:3400:23:2900:48:11.7000:50:45.90+00:09:024:4912,5
14IWANIEC Dariusz 470TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4014M 4200:02:3600:23:3900:48:28.7500:51:05.40+00:09:194:5012,4
15KAŹMIERCZAK Robert 494KOŁOBRZEG-NIEKANINM-4015M 4400:02:3900:23:5500:48:44.0500:51:23.45+00:09:354:5212,3
16JASIENIECKI Piotr 343KOSZALINM-4016M 4700:02:3200:24:4200:49:03.4500:51:35.50+00:09:544:5412,2
17KRASIŃSKI Witold 369KOSZALINM-4017M 5200:02:3500:23:5100:49:56.4000:52:32.00+00:10:474:5912,0
18HESSEL Lars 477SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGM-4018M 5400:02:3100:24:2400:51:02.4000:53:34.30+00:11:535:0611,8
19WAWRZYN Grzegorz 450COPY-SERWISKOSZALINM-4019M 5900:02:3200:23:5900:51:25.0500:53:57.05+00:12:165:0811,7
20DROZDZ Mariusz 321SZCZECINM-4020M 7100:02:4100:25:0400:52:46.5000:55:28.15+00:13:375:1611,4
21KAJKOWSKI Rafał 349CSSP KOSZALINKOSZALINM-4021M 7900:02:5000:27:0300:54:07.9500:56:58.55+00:14:595:2411,1
22PUDŁO Paweł 492NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4022M 8500:02:3800:25:1500:54:19.5500:56:58.05+00:15:105:2611,0
23DĄBROWSKI Grzegorz 320KOSZALINM-4023M 8800:02:3200:25:5200:54:29.8500:57:02.45+00:15:205:2711,0
24MLAZGA Jacek 392KOSZALINM-4024M 8900:02:4400:27:0800:54:44.1000:57:28.65+00:15:355:2811,0
25MAŁETKA Piotr 505COLBERG TEAMKOŁOBRZEGM-4025M 9200:02:4200:27:0100:55:14.7500:57:57.65+00:16:055:3110,9
26ŚLUSZRZ Krzysztof 442KOSZALINM-4026M 9500:02:4300:27:1600:55:17.6500:58:01.05+00:16:085:3110,8
27MARTYNOWSKI Marcin 389WARSZAWAM-4027M 9700:02:3500:27:1900:55:26.3000:58:01.35+00:16:175:3210,8
28KOROL Krzysztof 363KOSZALINM-4028M 9900:02:3600:26:1300:55:45.7000:58:22.35+00:16:365:3410,8
29TURCZYN Grzegorz 444NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4029M 10000:02:3900:26:4400:55:58.0000:58:37.35+00:16:495:3510,7
30KOLAKOWSKI Dariusz 504K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4030M 10400:02:4600:26:5300:57:07.9500:59:54.70+00:17:595:4210,5
31WARZECHA Bartosz 449NIEKŁONICEM-4031M 10500:02:4600:27:5500:57:12.4000:59:59.25+00:18:035:4310,5
32ZIELIŃSKI Ernest 298BIAŁOGARDM-4032M 10700:02:3700:28:1200:57:40.7001:00:17.80+00:18:315:4610,4
33DANOWSKI Maciej 510KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4033M 10800:02:3500:28:1400:57:42.1001:00:17.95+00:18:335:4610,4
34RASZPLA Radoslaw 413CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4034M 11200:02:3600:25:2100:58:17.5001:00:54.30+00:19:085:4910,3
35PIETRZYCKI Dariusz 497SŁUPSKM-4035M 11300:02:3800:27:5300:58:36.3501:01:14.50+00:19:275:5110,2
36FAJGIER Tomasz 325MANOWOM-4036M 11800:02:3500:26:3200:59:43.6001:02:19.15+00:20:345:5810,0
37BRESZKA Paweł 311RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-4037M 12000:02:4200:29:4901:01:45.1501:04:27.45+00:22:366:109,7
38TWITCHETT Iain 445LONE BADGERSŁUPSKM-4038M 12200:02:4300:30:2701:03:25.9501:06:09.65+00:24:176:209,5
39KRYSIAK Andrzej 483KOSZALINM-4039M 12400:02:3700:28:3301:03:45.6001:06:23.10+00:24:366:229,4
40WITKIEWICZ Eryk 500KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4040M 13600:02:3000:19:54+00:00:333:5815,1
Niesklasyfikowani
BEMOWICZ Tomasz 493KB WYGANKOŁOBRZEGM-40DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 41 wynik(ów)