XIV BIEG WENEDÓW - 10KM
Organizator : Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data : 2016-05-22
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 212
Wystartowało : 195
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 192
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZBLEWSKI Tadeusz 5024RUN TEAM BYTÓWM-301M 100:02:2900:18:4600:35:25.0000:37:54.55 3:3216,9
2WITKOWSKI Mateusz 457KL ISKRA BIAŁOGARDKOSZALINM-181M 200:02:3000:18:4600:35:30.0000:38:00.05+00:00:053:3316,9
3WOJTKIEWICZ Mateusz 461KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-182M 300:02:3000:18:4500:36:49.9000:39:20.25+00:01:243:4116,3
4POLAK Szymon 407KOSZALINM-401M 400:02:3100:19:2100:39:08.9000:41:40.45+00:03:433:5415,3
5GAWRON Piotr 490TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-183M 500:02:2900:19:1700:39:21.4000:41:50.95+00:03:563:5615,2
6STENCEL Maciej 433CZARNA DĄBRÓWKAM-302M 600:02:3100:20:3700:40:23.6500:42:55.35+00:04:584:0214,9
7RYŚKIEWICZ Rafał 421KOSZALINM-402M 700:02:2900:19:1500:40:25.9000:42:55.45+00:05:004:0214,8
8OSMULSKI Marcin 399JW1223CEWLINOM-303M 800:02:3400:19:5400:40:29.1500:43:03.90+00:05:044:0214,8
9BURMEISTER Burkhardt 475TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-501M 900:02:3100:19:3500:40:38.3500:43:09.45+00:05:134:0314,8
10BRZOZOWSKI Piotr 312BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM-304M 1000:02:3000:20:0600:40:59.8000:43:30.50+00:05:344:0614,6
11BAJGERT Robert 302KB WYGAN/VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM-403M 1100:02:3300:20:4100:41:44.3000:44:17.60+00:06:194:1014,4
12ZELEK Jan 466TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1200:02:3000:20:3100:42:06.4000:44:37.05+00:06:414:1214,2
13WOJCIECHOWICZ Jacek 459WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-305M 1300:02:3000:19:5100:42:58.3000:45:29.15+00:07:334:1714,0
14WIDONIAK Rafał 506BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-404M 1400:02:3400:20:2600:42:54.6000:45:29.45+00:07:294:1714,0
15GÓRNY Norbert 334FORMA ROSNOWOROSNOWOM-405M 1500:02:4000:20:2800:42:57.4500:45:38.30+00:07:324:1714,0
16TUTUS Michał 425JW1223KOSZALINM-306M 1600:02:3300:21:4000:43:39.0000:46:12.60+00:08:144:2113,7
17NOWAKOWSKI Rafał 398KOSZALINM-307M 1700:02:3100:21:4800:43:49.0000:46:20.55+00:08:244:2213,7
18ZWOLIŃSKI Jan 473TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-406M 1800:02:3100:21:0900:43:50.1500:46:21.50+00:08:254:2313,7
19SMAGOWSKI Wojtek 426K.B.SPRINT SWIDWINRĄBINOM-308M 1900:02:3400:21:4500:43:56.7500:46:31.05+00:08:314:2313,7
20SROKA Sylwester 474KOSZALINM-309M 2000:02:3300:22:0900:44:02.3500:46:35.60+00:08:374:2413,6
21MICKIEWICZ Adam 391JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-184M 2100:02:3700:22:5000:44:22.6500:47:00.35+00:08:574:2613,5
22CIUPA Marcin 499BLOK DOBROSZYCEM-3010M 2200:02:4000:22:1800:44:30.5000:47:11.00+00:09:054:2713,5
23WYSZKOWSKI Marcin 464KB WYGANKOŁOBRZEGM-407M 2300:02:3900:21:5400:44:46.3500:47:25.45+00:09:214:2813,4
24RACZYŃSKI Grzegorz 488I LO DUBOUISKOSZALINM-185M 2400:02:3400:22:0200:44:55.5500:47:29.60+00:09:304:2913,4
25JASICZEK Dariusz 342CSSP KOSZALINKOSZALINM-408M 2500:02:4100:22:1700:44:49.8000:47:30.85+00:09:244:2813,4
26PŁAŻALSKI Przemysław 508RUN GRYF GRYFICEBROJCEM-3011M 2600:02:3000:22:3400:45:19.3000:47:49.35+00:09:544:3113,2
27STENDERA Maik 479TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-409M 2700:02:3600:22:1200:45:14.0500:47:50.50+00:09:494:3113,3
28DZIUBA Leszek 323KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-601M 2800:02:3000:22:0400:45:21.7000:47:52.40+00:09:564:3213,2
29STEFANOWICZ Paweł 484KOSZALINM-4010M 2900:02:3100:21:4700:45:28.9000:48:00.15+00:10:034:3213,2
30ŚNIEŻKO Marcin 501TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 3000:02:4100:22:3000:45:20.6500:48:02.15+00:09:554:3213,2
31KOWALSKI Łukasz 367PIŁA/KOSZALINM-3013M 3100:02:3200:23:2700:45:47.5500:48:19.85+00:10:224:3413,1
32LUBLEWSKI Dawid 381KOSZALINM-186M 3200:02:3500:22:5800:46:48.9000:49:24.65+00:11:234:4012,8
33LESZCZYŃSKI Tomasz 380SŁUPSKM-3014M 3300:02:4700:23:1500:46:55.9500:49:43.50+00:11:304:4112,8
34KRAWCZUK Szymon 371GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOM-3015M 3400:02:4200:23:5400:47:01.2000:49:43.60+00:11:364:4212,8
35KAMELSKI Piotr 350B/KSŁAWNOM-4011M 3500:02:3000:23:1900:47:18.0500:49:49.00+00:11:534:4312,7
36NAGRABECKI Hubert 395KOSZALINM-3016M 3600:02:3200:23:2700:47:26.4000:49:58.90+00:12:014:4412,6
37KSZCZANOWICZ Jacek 374KOŁOBRZEGM-4012M 3700:02:3800:23:0300:47:32.7500:50:11.05+00:12:074:4512,6
38SZYMCZAK Michał 469SZCZECINM-3017M 3800:02:3000:22:4500:48:02.8500:50:32.90+00:12:374:4812,5
39KRASKA Wlodzimierz 370NIEZRZESZONYKRAKOWM-70+1M 3900:02:3000:23:1600:48:05.2000:50:35.55+00:12:404:4812,5
40ATAŁAP Artur 301KOSZALINM-4013M 4000:02:3400:23:2900:48:11.7000:50:45.90+00:12:464:4912,5
41ŁABEJSZA Łukasz 382WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3018M 4100:02:4000:23:3200:48:23.6500:51:03.70+00:12:584:5012,4
42IWANIEC Dariusz 470TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4014M 4200:02:3600:23:3900:48:28.7500:51:05.40+00:13:034:5012,4
43KORZEC Artur 364KOSZALINM-3019M 4300:02:3400:23:4100:48:31.4000:51:06.35+00:13:064:5112,4
44KAŹMIERCZAK Robert 494KOŁOBRZEG-NIEKANINM-4015M 4400:02:3900:23:5500:48:44.0500:51:23.45+00:13:194:5212,3
45WYSOCKI Lukasz 463KOSZALINM-3020M 4500:02:4700:24:2000:48:47.5000:51:34.80+00:13:224:5212,3
46WYGANOWSKI Andrzej 496KB WYGANKOŁOBRZEGM-70+2M 4600:02:3200:24:0500:48:50.7000:51:23.00+00:13:254:5312,3
47JASIENIECKI Piotr 343KOSZALINM-4016M 4700:02:3200:24:4200:49:03.4500:51:35.50+00:13:384:5412,2
48FRYDRYCH Wojciech 329GRZYBOWOM-187M 4800:02:3900:22:5800:49:14.7000:51:53.90+00:13:494:5512,2
49ŚWIĘTOŃ Rafał 443KOSZALINM-3021M 4900:02:4300:23:4400:49:18.1000:52:01.35+00:13:534:5512,2
50WYKA Marcin 462JW 1223KOSZALINM-188M 5000:02:4100:23:3200:49:50.4500:52:32.25+00:14:254:5912,0
51KURŁOWICZ Robert 297ROBIN HOOD TEAMBIAŁOGARDM-189M 5100:02:3700:25:2500:49:50.5000:52:27.65+00:14:254:5912,0
52KRASIŃSKI Witold 369KOSZALINM-4017M 5200:02:3500:23:5100:49:56.4000:52:32.00+00:14:314:5912,0
53LAS Mateusz 377KOSZALINM-1810M 5300:02:4700:24:5400:50:56.7000:53:44.05+00:15:315:0511,8
54HESSEL Lars 477SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGM-4018M 5400:02:3100:24:2400:51:02.4000:53:34.30+00:15:375:0611,8
55NACHYŁA Paweł 394DZIKI KOSZALINKOSZALINM-1811M 5500:02:4400:23:5700:51:13.2500:53:57.35+00:15:485:0711,7
56JÓŹWIAK Mariusz 344KOSZALINM-3022M 5600:02:3500:24:5400:51:14.1000:53:49.15+00:15:495:0711,7
57JURKIEWICZ Andrzej 345JW 1223KOSZALINM-3023M 5700:02:4100:25:3300:51:16.5000:53:58.15+00:15:515:0711,7
58WICHER Krzysztof 454ADWOKATURA/ZHPKOSZALINM-3024M 5800:02:3800:24:0800:51:22.5000:54:01.00+00:15:575:0811,7
59WAWRZYN Grzegorz 450COPY-SERWISKOSZALINM-4019M 5900:02:3200:23:5900:51:25.0500:53:57.05+00:16:005:0811,7
60KISIEL Michał 353TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-3025M 6000:02:3900:24:4600:51:30.5000:54:10.35+00:16:055:0911,6
61KOPACZ Rafał 360RAFALKOPACZ.PLKOSZALINM-3026M 6100:02:3600:23:5300:51:34.4000:54:10.85+00:16:095:0911,6
62KOPCZEWSKI Dariusz 361KOSZALINM-503M 6200:02:4000:24:5800:51:39.1500:54:19.60+00:16:145:0911,6
63BOGACKI Tomasz 308TKKF KOSZALINKOSZALINM-504M 6300:02:3500:25:0500:51:53.1000:54:28.40+00:16:285:1111,6
64KACZMAREK Łukasz 348WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-3027M 6400:02:4000:24:2200:51:55.8500:54:36.05+00:16:305:1111,6
65KISIELINSKI Igor 354KOSZALINM-505M 6500:02:4000:24:5800:51:59.8500:54:40.40+00:16:345:1211,5
66MAJKOWICZ Mirosław 489KOSZALINM-3028M 6600:02:4100:25:3000:52:05.7000:54:47.25+00:16:405:1211,5
67STEBELSKI Jasiek 431KOSZALINM-1812M 6700:02:3100:24:1100:52:10.6000:54:41.75+00:16:455:1311,5
68RUTKOWSKI Ryszard 419RUTKOWSCY TEAMSIANÓWM-506M 6800:02:3100:24:5500:52:31.0000:55:02.40+00:17:065:1511,4
69SZAFIRSKI Sebastian 437KOSZALINM-3029M 6900:02:4000:25:1000:52:39.7500:55:20.50+00:17:145:1611,4
70ĆWIKLIŃSKI Jakub 317SOSNOWIECM-3030M 7000:02:4100:25:5600:52:41.9500:55:23.30+00:17:165:1611,4
71DROZDZ Mariusz 321SZCZECINM-4020M 7100:02:4100:25:0400:52:46.5000:55:28.15+00:17:215:1611,4
72WENCŁAWSKI Michał 453ARAGORTEAMSŁUPSKM-1813M 7200:02:3800:25:2700:52:49.7500:55:28.70+00:17:245:1711,4
73RATAJCZYK Robert 414PIŁAM-1814M 7300:02:4700:25:2000:52:56.9500:55:44.10+00:17:315:1711,3
74STAWISZYŃSKI Jarosław 430FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3031M 7400:02:4600:26:3800:53:06.2000:55:52.90+00:17:415:1811,3
75TESKA Bartosz 491KOSZALINM-3032M 7500:02:3200:25:5200:53:20.9500:55:53.15+00:17:555:2011,2
76KOWALCZYK Stanislaw 365NIEZRZESZONYŚWIDWINM-602M 7600:02:3400:25:5300:53:23.1000:55:57.85+00:17:585:2011,2
77RUDZIŃSKI Bronisław 417KOSZALINM-603M 7700:02:3800:25:3300:53:38.1500:56:16.65+00:18:135:2111,2
78PIETRZYCKI Andrzej 498SŁUPSKM-604M 7800:02:3700:26:4000:53:51.3000:56:28.80+00:18:265:2311,1
79KAJKOWSKI Rafał 349CSSP KOSZALINKOSZALINM-4021M 7900:02:5000:27:0300:54:07.9500:56:58.55+00:18:425:2411,1
80ENGELMANN Ivo 476TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASENSCHWEDT/ODERM-507M 8000:02:3500:25:5700:54:10.4000:56:46.00+00:18:455:2511,1
81SZARY Szymon 438KOSZALINM-3033M 8100:02:4600:27:0700:54:11.5500:56:58.30+00:18:465:2511,1
82IGNATOWICZ Hubert 340POZNAŃM-1815M 8200:02:4400:25:1800:54:14.7000:56:58.80+00:18:495:2511,1
83BEDNARCZYK Tomasz 304AWBUD S.A.GDYNIAM-1816M 8300:02:4400:25:1800:54:14.8500:56:59.15+00:18:495:2511,1
84KUPREWICZ Grzegorz 375ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-3034M 8400:02:3400:25:5900:54:16.1500:56:50.85+00:18:515:2511,1
85PUDŁO Paweł 492NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4022M 8500:02:3800:25:1500:54:19.5500:56:58.05+00:18:545:2611,0
86BUTOWICZ Adam 315SZCZECINEKM-508M 8600:02:3900:26:0900:54:27.6500:57:07.15+00:19:025:2611,0
87MARKOWSKI Andrzej 471TKKF KOSZALINKOSZALINM-605M 8700:02:3000:25:5500:54:28.3500:56:58.50+00:19:035:2611,0
88DĄBROWSKI Grzegorz 320KOSZALINM-4023M 8800:02:3200:25:5200:54:29.8500:57:02.45+00:19:045:2711,0
89MLAZGA Jacek 392KOSZALINM-4024M 8900:02:4400:27:0800:54:44.1000:57:28.65+00:19:195:2811,0
90KUCHARCZYK Jacek 485BIAŁY ZĄBEKKOSZALINM-3035M 9000:02:3800:25:3500:54:49.8500:57:28.20+00:19:245:2910,9
91BARAN Grzegorz 303USTKAM-3036M 9100:02:3500:26:3700:55:01.8000:57:37.65+00:19:365:3010,9
92MAŁETKA Piotr 505COLBERG TEAMKOŁOBRZEGM-4025M 9200:02:4200:27:0100:55:14.7500:57:57.65+00:19:495:3110,9
93ROGALSKI Roberto 472TKKF KOSZALINKOSZALINM-3037M 9300:02:3400:25:1900:55:17.0000:57:51.50+00:19:525:3110,9
94GŁOWACKI Włodzimierz 423KOSZALINM-70+3M 9400:02:3100:25:3700:55:17.1000:57:48.15+00:19:525:3110,9
95ŚLUSZRZ Krzysztof 442KOSZALINM-4026M 9500:02:4300:27:1600:55:17.6500:58:01.05+00:19:525:3110,8
96GIBES Maciej 332KOSZALINM-3038M 9600:02:4500:27:2200:55:25.5500:58:11.20+00:20:005:3210,8
97MARTYNOWSKI Marcin 389WARSZAWAM-4027M 9700:02:3500:27:1900:55:26.3000:58:01.35+00:20:015:3210,8
98RUTKOWSKI Artur 418RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-1817M 9800:02:3100:24:3900:55:37.6500:58:08.90+00:20:125:3310,8
99KOROL Krzysztof 363KOSZALINM-4028M 9900:02:3600:26:1300:55:45.7000:58:22.35+00:20:205:3410,8
100TURCZYN Grzegorz 444NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-4029M 10000:02:3900:26:4400:55:58.0000:58:37.35+00:20:335:3510,7
101MALCZEWSKI Dariusz 386BOBOLICEBOBOLICEM-509M 10100:02:4400:28:2400:56:28.1500:59:12.45+00:21:035:3810,6
102DWULIT Dominik 322KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-1818M 10200:02:3300:27:1100:56:36.0500:59:09.15+00:21:115:3910,6
103SZMIGIERO Sebastian 440SŁUPSKM-3039M 10300:02:3800:27:0300:57:05.9000:59:44.50+00:21:405:4210,5
104KOLAKOWSKI Dariusz 504K. B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-4030M 10400:02:4600:26:5300:57:07.9500:59:54.70+00:21:425:4210,5
105WARZECHA Bartosz 449NIEKŁONICEM-4031M 10500:02:4600:27:5500:57:12.4000:59:59.25+00:21:475:4310,5
106DZIUBA Patryk 324STUDIOEMBLANTLUBLINIECM-1819M 10600:02:3400:27:4200:57:29.1501:00:03.45+00:22:045:4410,4
107ZIELIŃSKI Ernest 298BIAŁOGARDM-4032M 10700:02:3700:28:1200:57:40.7001:00:17.80+00:22:155:4610,4
108DANOWSKI Maciej 510KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4033M 10800:02:3500:28:1400:57:42.1001:00:17.95+00:22:175:4610,4
109SIEPRACKI Adam 424FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM-3040M 10900:02:4600:28:3200:57:49.1501:00:35.85+00:22:245:4610,4
110GAWLIK Artur 331BIEGNIJMY.PLKOSZALINM-3041M 11000:02:4200:26:4200:57:50.0001:00:32.00+00:22:255:4710,4
111GRABOWICZ Jerzy 335TUPOT USTKAUSTKAM-606M 11100:02:4600:28:0900:58:08.0001:00:54.00+00:22:435:4810,3
112RASZPLA Radoslaw 413CIOTECZKI.PLKOSZALINM-4034M 11200:02:3600:25:2100:58:17.5001:00:54.30+00:22:525:4910,3
113PIETRZYCKI Dariusz 497SŁUPSKM-4035M 11300:02:3800:27:5300:58:36.3501:01:14.50+00:23:115:5110,2
114PIOTROWSKI Marcin 404KOSZALINM-3042M 11400:02:3800:26:5400:58:48.7001:01:26.70+00:23:235:5210,2
115RETERSKI Przemysław 416KOSZALINM-3043M 11500:02:4800:27:4100:58:51.1501:01:39.25+00:23:265:5310,2
116HILLER Jerzy 339PERFECT TEAM LUBLINLUBLINM-607M 11600:02:4000:29:3200:59:28.9001:02:09.25+00:24:035:5610,1
117WEGNER Przemysław 452USTKAM-3044M 11700:02:4500:27:2400:59:36.0001:02:21.00+00:24:115:5710,1
118FAJGIER Tomasz 325MANOWOM-4036M 11800:02:3500:26:3200:59:43.6001:02:19.15+00:24:185:5810,0
119ZIELIŃSKI Jarosław 503BIAŁOGARDM-3045M 11900:02:4200:27:5801:00:34.9001:03:17.05+00:25:096:039,9
120BRESZKA Paweł 311RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-4037M 12000:02:4200:29:4901:01:45.1501:04:27.45+00:26:206:109,7
121HELLER Zdzisław 338NIEZRZESZONYKOSZALINM-608M 12100:02:3700:29:5001:03:13.6001:05:51.50+00:27:486:199,5
122TWITCHETT Iain 445LONE BADGERSŁUPSKM-4038M 12200:02:4300:30:2701:03:25.9501:06:09.65+00:28:006:209,5
123ZIĘTARA Ryszard 467KOSZALINM-609M 12300:02:3200:28:5501:03:27.3001:05:59.85+00:28:026:209,5
124KRYSIAK Andrzej 483KOSZALINM-4039M 12400:02:3700:28:3301:03:45.6001:06:23.10+00:28:206:229,4
125SZYSZKOWSKI Tomasz 441KOSZALINM-3046M 12500:02:3800:30:2001:04:02.8501:06:41.15+00:28:376:249,4
126WIERZBICKI Kacper 455KOSZALINM-1820M 12600:02:3800:30:0501:04:52.0001:07:30.45+00:29:276:299,2
127GAJC Bartek 330WARSZAWAM-3047M 12700:02:4900:30:1701:04:53.3001:07:42.30+00:29:286:299,2
128FILIPOWICZ Andrzej 327NIEZRZESZONYGRZMIĄCAM-70+4M 12800:02:3100:31:0801:05:13.1501:07:44.50+00:29:486:319,2
129BIALIK Wiesław 307K. B. SPRINT ŚWIDWINCIESZENIEWOM-6010M 12900:02:3000:31:0801:05:14.2501:07:44.25+00:29:496:319,2
130OSTAPIŃSKI Tomasz 400KOSZALINM-3048M 13000:02:4500:32:4501:10:22.9501:13:08.90+00:34:577:028,5
131MADEJAK Paweł 384KOSZALINM-3049M 13100:02:3500:34:0501:13:09.8501:15:45.10+00:37:447:198,2
132HAUSMAN Andrzej 337KSR ROWERIAKOSZALINM-6011M 13200:02:4000:34:0801:14:26.3001:17:07.15+00:39:017:268,1
133KABACINSKI Bronisław 495KB TUPOT USTKAUSTKAM-6012M 13300:02:4500:36:4601:15:16.0501:18:01.70+00:39:517:318,0
134SZEBLEWSKI Józef 439MANOWOM-6013M 13400:02:2900:37:1001:18:56.0001:21:25.80+00:43:317:537,6
135BARTNIK Marian 482TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+5M 13500:02:2900:41:4801:26:10.1001:28:39.40+00:50:458:377,0
136WITKIEWICZ Eryk 500KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD'BIAŁOGARDM-4040M 13600:02:3000:19:54+00:01:083:5815,1
Niesklasyfikowani
BEMOWICZ Tomasz 493KB WYGANKOŁOBRZEGM-40DNF DNF DNF DNF--
WALO Zbigniew 447XKOSZALINM-50DNF00:33:05 DNF DNF DNF--
Znaleziono 138 wynik(ów)