Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2016-05-22 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 212 |
Wystartowało : | 195 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 192 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 461 | KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD' | BIAŁOGARD | M-18 | 00:02:30 | 00:18:45 | |
2 | ZBLEWSKI Tadeusz | 502 | 4RUN TEAM BYTÓW | M-30 | 00:02:29 | 00:18:46 | ||
3 | WITKOWSKI Mateusz | 457 | KL ISKRA BIAŁOGARD | KOSZALIN | M-18 | 00:02:30 | 00:18:46 | |
4 | RYŚKIEWICZ Rafał | 421 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:29 | 00:19:15 | ||
5 | GAWRON Piotr | 490 | TALEX BORZYTUCHOM | BOROWY MŁYN | M-18 | 00:02:29 | 00:19:17 | |
6 | POLAK Szymon | 407 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:31 | 00:19:21 | ||
7 | BURMEISTER Burkhardt | 475 | TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT/ODER | M-50 | 00:02:31 | 00:19:35 | |
8 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 459 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M-30 | 00:02:30 | 00:19:51 | |
9 | WITKIEWICZ Eryk | 500 | KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD' | BIAŁOGARD | M-40 | 00:02:30 | 00:19:54 | |
10 | OSMULSKI Marcin | 399 | JW1223 | CEWLINO | M-30 | 00:02:34 | 00:19:54 | |
11 | BRZOZOWSKI Piotr | 312 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | M-30 | 00:02:30 | 00:20:06 | |
12 | WIDONIAK Rafał | 506 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M-40 | 00:02:34 | 00:20:26 | |
13 | GÓRNY Norbert | 334 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | M-40 | 00:02:40 | 00:20:28 | |
14 | ZELEK Jan | 466 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:02:30 | 00:20:31 | |
15 | STENCEL Maciej | 433 | CZARNA DĄBRÓWKA | M-30 | 00:02:31 | 00:20:37 | ||
16 | BAJGERT Robert | 302 | KB WYGAN/VOLTAIX.PL | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:02:33 | 00:20:41 | |
17 | ZWOLIŃSKI Jan | 473 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | 00:02:31 | 00:21:09 | |
18 | TUTUS Michał | 425 | JW1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:33 | 00:21:40 | |
19 | SMAGOWSKI Wojtek | 426 | K.B.SPRINT SWIDWIN | RĄBINO | M-30 | 00:02:34 | 00:21:45 | |
20 | STEFANOWICZ Paweł | 484 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:31 | 00:21:47 | ||
21 | NOWAKOWSKI Rafał | 398 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:31 | 00:21:48 | ||
22 | WYSZKOWSKI Marcin | 464 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:02:39 | 00:21:54 | |
23 | RACZYŃSKI Grzegorz | 488 | I LO DUBOUIS | KOSZALIN | M-18 | 00:02:34 | 00:22:02 | |
24 | DZIUBA Leszek | 323 | KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-60 | 00:02:30 | 00:22:04 | |
25 | SROKA Sylwester | 474 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:33 | 00:22:09 | ||
26 | STENDERA Maik | 479 | TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT/ODER | M-40 | 00:02:36 | 00:22:12 | |
27 | JASICZEK Dariusz | 342 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:02:41 | 00:22:17 | |
28 | CIUPA Marcin | 499 | BLOK DOBROSZYCE | M-30 | 00:02:40 | 00:22:18 | ||
29 | ŚNIEŻKO Marcin | 501 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:02:41 | 00:22:30 | |
30 | PŁAŻALSKI Przemysław | 508 | RUN GRYF GRYFICE | BROJCE | M-30 | 00:02:30 | 00:22:34 | |
31 | SZYMCZAK Michał | 469 | SZCZECIN | M-30 | 00:02:30 | 00:22:45 | ||
32 | MICKIEWICZ Adam | 391 | JW3937 MRZEŻYNO | MRZEŻYNO | M-18 | 00:02:37 | 00:22:50 | |
33 | LUBLEWSKI Dawid | 381 | KOSZALIN | M-18 | 00:02:35 | 00:22:58 | ||
34 | FRYDRYCH Wojciech | 329 | GRZYBOWO | M-18 | 00:02:39 | 00:22:58 | ||
35 | KSZCZANOWICZ Jacek | 374 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:02:38 | 00:23:03 | ||
36 | LESZCZYŃSKI Tomasz | 380 | SŁUPSK | M-30 | 00:02:47 | 00:23:15 | ||
37 | KRASKA Wlodzimierz | 370 | NIEZRZESZONY | KRAKOW | M-70+ | 00:02:30 | 00:23:16 | |
38 | KAMELSKI Piotr | 350 | B/K | SŁAWNO | M-40 | 00:02:30 | 00:23:19 | |
39 | NAGRABECKI Hubert | 395 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:32 | 00:23:27 | ||
40 | KOWALSKI Łukasz | 367 | PIŁA/KOSZALIN | M-30 | 00:02:32 | 00:23:27 | ||
41 | ATAŁAP Artur | 301 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:34 | 00:23:29 | ||
42 | ŁABEJSZA Łukasz | 382 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:02:40 | 00:23:32 | |
43 | WYKA Marcin | 462 | JW 1223 | KOSZALIN | M-18 | 00:02:41 | 00:23:32 | |
44 | IWANIEC Dariusz | 470 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:02:36 | 00:23:39 | |
45 | KORZEC Artur | 364 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:34 | 00:23:41 | ||
46 | ŚWIĘTOŃ Rafał | 443 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:43 | 00:23:44 | ||
47 | KRASIŃSKI Witold | 369 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:35 | 00:23:51 | ||
48 | KOPACZ Rafał | 360 | RAFALKOPACZ.PL | KOSZALIN | M-30 | 00:02:36 | 00:23:53 | |
49 | KRAWCZUK Szymon | 371 | GEPARD GLEŹNOWO | GLEŹNOWO | M-30 | 00:02:42 | 00:23:54 | |
50 | KAŹMIERCZAK Robert | 494 | KOŁOBRZEG-NIEKANIN | M-40 | 00:02:39 | 00:23:55 | ||
51 | NACHYŁA Paweł | 394 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 00:02:44 | 00:23:57 | |
52 | WAWRZYN Grzegorz | 450 | COPY-SERWIS | KOSZALIN | M-40 | 00:02:32 | 00:23:59 | |
53 | WYGANOWSKI Andrzej | 496 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-70+ | 00:02:32 | 00:24:05 | |
54 | WICHER Krzysztof | 454 | ADWOKATURA/ZHP | KOSZALIN | M-30 | 00:02:38 | 00:24:08 | |
55 | STEBELSKI Jasiek | 431 | KOSZALIN | M-18 | 00:02:31 | 00:24:11 | ||
56 | WYSOCKI Lukasz | 463 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:47 | 00:24:20 | ||
57 | KACZMAREK Łukasz | 348 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:02:40 | 00:24:22 | |
58 | HESSEL Lars | 477 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEUBRANDENBURG | M-40 | 00:02:31 | 00:24:24 | |
59 | RUTKOWSKI Artur | 418 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-18 | 00:02:31 | 00:24:39 | |
60 | JASIENIECKI Piotr | 343 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:32 | 00:24:42 | ||
61 | KISIEL Michał | 353 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M-30 | 00:02:39 | 00:24:46 | |
62 | JÓŹWIAK Mariusz | 344 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:35 | 00:24:54 | ||
63 | LAS Mateusz | 377 | KOSZALIN | M-18 | 00:02:47 | 00:24:54 | ||
64 | RUTKOWSKI Ryszard | 419 | RUTKOWSCY TEAM | SIANÓW | M-50 | 00:02:31 | 00:24:55 | |
65 | KOPCZEWSKI Dariusz | 361 | KOSZALIN | M-50 | 00:02:40 | 00:24:58 | ||
66 | KISIELINSKI Igor | 354 | KOSZALIN | M-50 | 00:02:40 | 00:24:58 | ||
67 | DROZDZ Mariusz | 321 | SZCZECIN | M-40 | 00:02:41 | 00:25:04 | ||
68 | BOGACKI Tomasz | 308 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-50 | 00:02:35 | 00:25:05 | |
69 | SZAFIRSKI Sebastian | 437 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:40 | 00:25:10 | ||
70 | PUDŁO Paweł | 492 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:02:38 | 00:25:15 | |
71 | IGNATOWICZ Hubert | 340 | POZNAŃ | M-18 | 00:02:44 | 00:25:18 | ||
72 | BEDNARCZYK Tomasz | 304 | AWBUD S.A. | GDYNIA | M-18 | 00:02:44 | 00:25:18 | |
73 | ROGALSKI Roberto | 472 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:02:34 | 00:25:19 | |
74 | RATAJCZYK Robert | 414 | PIŁA | M-18 | 00:02:47 | 00:25:20 | ||
75 | RASZPLA Radoslaw | 413 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | M-40 | 00:02:36 | 00:25:21 | |
76 | KURŁOWICZ Robert | 297 | ROBIN HOOD TEAM | BIAŁOGARD | M-18 | 00:02:37 | 00:25:25 | |
77 | WENCŁAWSKI Michał | 453 | ARAGORTEAM | SŁUPSK | M-18 | 00:02:38 | 00:25:27 | |
78 | MAJKOWICZ Mirosław | 489 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:41 | 00:25:30 | ||
79 | RUDZIŃSKI Bronisław | 417 | KOSZALIN | M-60 | 00:02:38 | 00:25:33 | ||
80 | JURKIEWICZ Andrzej | 345 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:41 | 00:25:33 | |
81 | KUCHARCZYK Jacek | 485 | BIAŁY ZĄBEK | KOSZALIN | M-30 | 00:02:38 | 00:25:35 | |
82 | GŁOWACKI Włodzimierz | 423 | KOSZALIN | M-70+ | 00:02:31 | 00:25:37 | ||
83 | TESKA Bartosz | 491 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:32 | 00:25:52 | ||
84 | DĄBROWSKI Grzegorz | 320 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:32 | 00:25:52 | ||
85 | KOWALCZYK Stanislaw | 365 | NIEZRZESZONY | ŚWIDWIN | M-60 | 00:02:34 | 00:25:53 | |
86 | MARKOWSKI Andrzej | 471 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-60 | 00:02:30 | 00:25:55 | |
87 | ĆWIKLIŃSKI Jakub | 317 | SOSNOWIEC | M-30 | 00:02:41 | 00:25:56 | ||
88 | ENGELMANN Ivo | 476 | TSV BLAU WEISS 65 SCHWEDT E,V.SCHWEDTER HASEN | SCHWEDT/ODER | M-50 | 00:02:35 | 00:25:57 | |
89 | KUPREWICZ Grzegorz | 375 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:02:34 | 00:25:59 | |
90 | BUTOWICZ Adam | 315 | SZCZECINEK | M-50 | 00:02:39 | 00:26:09 | ||
91 | KOROL Krzysztof | 363 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:36 | 00:26:13 | ||
92 | FAJGIER Tomasz | 325 | MANOWO | M-40 | 00:02:35 | 00:26:32 | ||
93 | BARAN Grzegorz | 303 | USTKA | M-30 | 00:02:35 | 00:26:37 | ||
94 | STAWISZYŃSKI Jarosław | 430 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M-30 | 00:02:46 | 00:26:38 | |
95 | PIETRZYCKI Andrzej | 498 | SŁUPSK | M-60 | 00:02:37 | 00:26:40 | ||
96 | GAWLIK Artur | 331 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M-30 | 00:02:42 | 00:26:42 | |
97 | TURCZYN Grzegorz | 444 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:02:39 | 00:26:44 | |
98 | KOLAKOWSKI Dariusz | 504 | K. B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:02:46 | 00:26:53 | |
99 | PIOTROWSKI Marcin | 404 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:38 | 00:26:54 | ||
100 | MAŁETKA Piotr | 505 | COLBERG TEAM | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:02:42 | 00:27:01 | |
101 | SZMIGIERO Sebastian | 440 | SŁUPSK | M-30 | 00:02:38 | 00:27:03 | ||
102 | KAJKOWSKI Rafał | 349 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:02:50 | 00:27:03 | |
103 | SZARY Szymon | 438 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:46 | 00:27:07 | ||
104 | MLAZGA Jacek | 392 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:44 | 00:27:08 | ||
105 | DWULIT Dominik | 322 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-18 | 00:02:33 | 00:27:11 | |
106 | ŚLUSZRZ Krzysztof | 442 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:43 | 00:27:16 | ||
107 | MARTYNOWSKI Marcin | 389 | WARSZAWA | M-40 | 00:02:35 | 00:27:19 | ||
108 | GIBES Maciej | 332 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:45 | 00:27:22 | ||
109 | WEGNER Przemysław | 452 | USTKA | M-30 | 00:02:45 | 00:27:24 | ||
110 | RETERSKI Przemysław | 416 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:48 | 00:27:41 | ||
111 | DZIUBA Patryk | 324 | STUDIOEMBLANT | LUBLINIEC | M-18 | 00:02:34 | 00:27:42 | |
112 | PIETRZYCKI Dariusz | 497 | SŁUPSK | M-40 | 00:02:38 | 00:27:53 | ||
113 | WARZECHA Bartosz | 449 | NIEKŁONICE | M-40 | 00:02:46 | 00:27:55 | ||
114 | ZIELIŃSKI Jarosław | 503 | BIAŁOGARD | M-30 | 00:02:42 | 00:27:58 | ||
115 | GRABOWICZ Jerzy | 335 | TUPOT USTKA | USTKA | M-60 | 00:02:46 | 00:28:09 | |
116 | ZIELIŃSKI Ernest | 298 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:02:37 | 00:28:12 | ||
117 | DANOWSKI Maciej | 510 | KB 'DZIESIĄTKA BIAŁOGARD' | BIAŁOGARD | M-40 | 00:02:35 | 00:28:14 | |
118 | MALCZEWSKI Dariusz | 386 | BOBOLICE | BOBOLICE | M-50 | 00:02:44 | 00:28:24 | |
119 | SIEPRACKI Adam | 424 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M-30 | 00:02:46 | 00:28:32 | |
120 | KRYSIAK Andrzej | 483 | KOSZALIN | M-40 | 00:02:37 | 00:28:33 | ||
121 | ZIĘTARA Ryszard | 467 | KOSZALIN | M-60 | 00:02:32 | 00:28:55 | ||
122 | HILLER Jerzy | 339 | PERFECT TEAM LUBLIN | LUBLIN | M-60 | 00:02:40 | 00:29:32 | |
123 | BRESZKA Paweł | 311 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:02:42 | 00:29:49 | |
124 | HELLER Zdzisław | 338 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | 00:02:37 | 00:29:50 | |
125 | WIERZBICKI Kacper | 455 | KOSZALIN | M-18 | 00:02:38 | 00:30:05 | ||
126 | GAJC Bartek | 330 | WARSZAWA | M-30 | 00:02:49 | 00:30:17 | ||
127 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 441 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:38 | 00:30:20 | ||
128 | TWITCHETT Iain | 445 | LONE BADGER | SŁUPSK | M-40 | 00:02:43 | 00:30:27 | |
129 | BIALIK Wiesław | 307 | K. B. SPRINT ŚWIDWIN | CIESZENIEWO | M-60 | 00:02:30 | 00:31:08 | |
130 | FILIPOWICZ Andrzej | 327 | NIEZRZESZONY | GRZMIĄCA | M-70+ | 00:02:31 | 00:31:08 | |
131 | OSTAPIŃSKI Tomasz | 400 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:45 | 00:32:45 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
WALO Zbigniew | 447 | X | KOSZALIN | M-50 | DNF | 00:33:05 DNF | ||
133 | MADEJAK Paweł | 384 | KOSZALIN | M-30 | 00:02:35 | 00:34:05 | ||
134 | HAUSMAN Andrzej | 337 | KSR ROWERIA | KOSZALIN | M-60 | 00:02:40 | 00:34:08 | |
135 | KABACINSKI Bronisław | 495 | KB TUPOT USTKA | USTKA | M-60 | 00:02:45 | 00:36:46 | |
136 | SZEBLEWSKI Józef | 439 | MANOWO | M-60 | 00:02:29 | 00:37:10 | ||
137 | BARTNIK Marian | 482 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-70+ | 00:02:29 | 00:41:48 | |
BEMOWICZ Tomasz | 493 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-40 | DNF | DNF |
Znaleziono 138 wynik(ów)