XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SZAŁKOWSKI Tomasz 216RYPINM-100:00:00
2TRYCZAK Andrzej 134WĄBRZEŹNOM-300:00:00
3WIŚNIEWSKI Dariusz 148TORUŃM-400:00:00
4KALINOWSKA Justyna 47ROGOWOK-200:00:00
5ALEKSANDROWICZ Marek 1RADOSZKIM-200:00:00
6KLAYBOR Dawid 172GKS FabiankiŻAGAŃM-100:00:00
7TOMASZEWSKI Maciej Emanuel 185TORUŃM-200:00:01
8TREPKOWSKI Mateusz 182Born To RunGŁOGOWOM-100:00:01
9STECKIEWICZ Edmund 123KB Lech RypinRYPINM-300:00:01
10TUCZYŃSKI Sylwester Leon 138Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-100:00:01
11PIERZCHAŁA Sławomir 100GOLUB-DOBRZYŃM-400:00:01
12MAĆKOWSKI Maciej 78Pałuki Running TeamŻNINM-200:00:01
13KUCIEJCZYK Henryk 60Tempo MlawaSZYDŁOWOM-500:00:01
14SZPECIŃSKI Przemek 129RymańRYMAŃM-100:00:01
15MALINOWSKI Paweł 82TORUŃM-200:00:01
16SZTOLCMAN Piotr 167GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-100:00:01
17CHOJNICKI Damian 170GKS FabiankiGŁOGOWOM-100:00:01
18ŚWIDEREK Wojciech 174T.S. Opatrunki ToruńGŁOGOWOM-200:00:01
19ARSENIUK Anna 175T.S. OPATRUNKI TORUŃGÓRSKK-200:00:01
20KMIECIAK Robert 176T.S.Opatrunki ToruńTORUŃM-200:00:01
21GABRYELSKI Marcin 199WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-200:00:02
22CZAJKOWSKI Jacek 201RYPINM-100:00:02
23RUCIŃSKI Cezary 203KB Lech RypinPININOM-200:00:02
24KAMIŃSKA Teresa 204Teresa BiegaMIESIĄCZKOWOK-300:00:02
25OLSZEWSKI Adam 93KB Lech RypinNOWY KOBRZYNIECM-400:00:02
26KAMIŃSKI Stefan 48Rekreacja ToruńTORUŃM-600:00:02
27HEJZA Piotr 33KB Lech RypinNADRÓŻM-200:00:02
28SZWEDA Mirosława 130TKKF Kolejarz BydgoszczTORUŃK-200:00:02
29RONOWICZ Mateusz 106RYPINM-100:00:02
30DUDEK Mariusz 18WĄBRZEŹNOM-400:00:02
31CHMIELEWSKI Bartosz 10RYPINM-200:00:02
32MOKRZYCKI Rafał 87TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-300:00:02
33ŻUCHOWSKI Jozef 158PŁONNEM-300:00:02
34ŁAZ Kamil 74Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-200:00:02
35KUŁAKOWSKI Krzysztof 61Run PasjaBYDGOSZCZM-200:00:02
36BARTOSZYŃSKI Dominik 3Basket RypinRYPINM-200:00:02
37KUBIT Tadeusz 59MŁAWAM-300:00:02
38BODNAR Jan 8Ja samTORUNM-500:00:02
39NOWICKI Jarosław 171GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-200:00:02
40RUMIŃSKI Arkadiusz 207TORUŃM-100:00:02
41GAPIŃSKI Łukasz 27BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAMWĄBRZEŹNOM-200:00:02
42PĘKAŁA Aleksandra 99Run PasjaBYDGOSZCZK-200:00:03
43KOWALSKI Paweł 52WARSZAWAM-300:00:03
44SCHWEDA Justyna 197brakTORUŃK-300:00:03
45HOŁTYN Patryk 34TKKF Kolejarz BydgoszczRADZIEJÓWM-200:00:03
46JAWORSKI Marek 41niezrzeszonyTORUŃM-500:00:03
47JAGIEŁA Jarosław 36TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-300:00:03
48SENGER Michał 114Pałuki Running TeamGĄSAWAM-200:00:03
49KOŃPA Krzysztof 50NiezrzeszonyBRODNICAM-300:00:03
50KUBIAK Tomasz 58TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-300:00:03
51MARCHEL Tomasz 83SOLEC KUJAWSKIM-200:00:03
52SITKOWSKI Andrzej 116RYPINM-500:00:03
53KUBARSKI Julian 56BYDGOSZCZM-300:00:03
54WOŹNIAKOWSKA Agata 149Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK-200:00:03
55KUBERSKI Krzysztof 57Biegam bo lubięLIPNOM-200:00:03
56GÓRALSKI Krzysztof 166T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM-400:00:03
57RZĘSIEWICZ Jolanta 110RYPINK-400:00:03
58ŻYTOWIECKI Dawid 159KB Lech RypinRYPINM-200:00:03
59MAJER Janusz 79GNIEWKOWOM-200:00:04
60CHORĄŻAK Sławer 12UNISŁAWM-300:00:04
61BUTOWSKI Krzysztof 194Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-200:00:04
62ZADYLAK Jakub 152GOLUB-DOBRZYŃM-100:00:04
63ZIELIŃSKA Iwona 154WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-400:00:04
64MAZERSKI Jarosław 84TORUŃM-200:00:04
65ZALEWWSKI Józef 153Tkkf Wiślanie lSlupnoRYDZYNOM-600:00:04
66KASPRZY Piotr 208ANIRO RUN TEAMTORUŃM-400:00:04
67MACIEJEWSKA Kamila 76Ślimaki BarcinBARCINK-200:00:04
68DRAPIEWSKI Mirosław 16Biegoholicy / Marmel ToruńTORUŃM-200:00:04
69GURNA Jolanta 31TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-400:00:04
70LEŚNIEWSKI Kazimierz 68WŁOCŁAWEKM-600:00:04
71KOZŁOWSKI Zbigniew 53BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃTORUŃM-200:00:04
72SADOWSKI Jarosław 173T.S. OPATRUNKI ToruńTORUŃM-300:00:04
73PILARSKI Krzysztof 189kujawsko-pomorskieTORUŃM-200:00:04
74RYCHTER Wiesław 109Buchalter ElblągELBLĄGM-500:00:04
75JANKOWSKI Adrian 39RYPINM-100:00:05
76JONATOWSKI Grzegorz 46GREGORTECHSILNOM-200:00:05
77KALISZEWSKA Dorota 202RYPINK-300:00:05
78BORKOWSKI Mateusz 187Spamerzy SportowiRYPINM-100:00:05
79JETTER Piotr 43UKS 'Cyprianka'CYPRIANKAM-300:00:05
80OSIŃSKI Michał 94Parkrun ToruńTORUŃM-200:00:05
81ŁUKIEWSKI Dariusz 75TORUŃM-400:00:05
82WIĘCZKOWSKI Paweł 143BORZYMIN 15M-100:00:05
83WIŚNIEWSKI Krzysztof 147TORUŃM-300:00:05
84NOWACKA Anna 169GKS FabiankiBOBROWNIKIK-200:00:05
85TOMASZEWSKI Wojciech 180TORUŃM-400:00:05
86STAWICKI Roman 181Biegam bo lubięKOWALEWO POMORSKIEM-500:00:05
87OLBORSKI Jakub 209ŁÓDŹM-200:00:05
88WASZAK Agnieszka 140TORUŃK-300:00:05
89OLSZEWSKA Ewa 37T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK-300:00:05
90LEŚNIEWSKI Jan 67EL AktywniELBLĄGM-600:00:06
91TUCHALSKI Marek 137KB Lech RypinRYPINM-500:00:06
92POPEK Maciej 103WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-300:00:06
93BŁASZCZAK Stanisław 7maratonczyk włocławekSKĘPEM-600:00:06
94LEWANDOWSKA Marlena 70Podgórz ToruńTORUŃK-300:00:06
95WRÓBLEWSKA Dagmara 150TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK-200:00:06
96TACZYŃSKI Marek 132RYPINM-200:00:06
97ROK-SZPALA Sylwia 105Parkrun ToruńLUBICZ GÓRNYK-200:00:06
98NOWAK Jarosław 90spcTORUŃM-400:00:06
99OLSZEWSKI Paweł 92TORUŃM-200:00:06
100HACHAJ Dawid 32HACHAJ TEAMLINOWIECM-200:00:06
101JABŁOŃSKA Sylwia 35TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRODNICAK-200:00:06
102WSZOŁEK Krystian 151MAŁE RUDYM-100:00:06
103MICHALEWSKI Bartosz 85LUCKY LUCKBYDGOSZCZM-300:00:06
104SOWIŃSKI Edmund 164TKKF PłockPŁOCKM-600:00:06
105PODLASZEWSKI Jacek 178SPCTORUŃM-300:00:06
106BEREBECKI Roman 4KB Lech RypinRYPINM-500:00:06
107NOWAK Grzegorz 205ŻUROMINM-200:00:06
108SEKULSKI Kamil 213DynamoSERPCM-100:00:07
109PAPROCKI Artut 215Dynamo SierpcSIERPCM-100:00:07
110DOBRZAŃSKA Anna 217DynamoSIERPCK-200:00:07
111PALMA Mirosław 96Podgórz ToruńTORUŃM-500:00:07
112PIWOŃSKI Robert 101Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTORUŃM-300:00:07
113PODBIELSKA Alina 102KM UMK ToruńTORUŃK-400:00:07
114LEWANDOWSKI Wojciech 71LIPNOM-500:00:07
115SZAWŁOWSKI Radosław 128SIKORYM-100:00:07
116DERĘGOWSKI Szymon 14PanTORUŃM-200:00:07
117GAŁUSZKA Dorota 25WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-300:00:07
118WILCZEWSKI Robert 1441.WSzPTORUŃM-300:00:07
119LIPIŃSKI Krzysztof 72TORUŃM-300:00:07
120NADOLNY Piotr 188Kujawy PomorzeTORUŃM-300:00:07
121OLSZEWSKI Rafał 162T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-200:00:07
122TYBUSZEWSKI Janusz 177TS OPATRUNKI TORUŃBROZÓWKAM-500:00:07
123SEKULSKI Paweł 214DynamoSIERPCM-300:00:08
124ANZEL Jerzy 2Brodnica BiegaBRODNICAM-400:00:08
125NOWAKOWSKI Jerzy 91ANIRO RUN TEAMTORUŃM-300:00:08
126WIECZOREK Justyna 141BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-300:00:08
127URBAŃSKI Krzysztof 139Złote Nogi SierpcSIERPCM-100:00:08
128LEWANDOSKI Władysław 69Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWM-500:00:08
129CHOJNACKA Krystyna 11TKKF KUBUS SierpcSIERPCK-500:00:08
130ŻABIŃSKI Radosław 156WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-200:00:08
131GOMULAK Jan 30maratonczyk wloclawekLUBANIEM-600:00:08
132KSIENIEWICZ-KOWALSKA Izabela 55WARSZAWAK-400:00:09
133JANOWSKI Adam 184TKKF ChełmnoLISEWOM-400:00:09
134GRZYBOWSKI Maciej 200Team RypinRYPINM-300:00:09
135DWORECKI Rafał 19Ks FUTGOLKARCZEWOM-200:00:09
136SUDZIŃSKI Marcin 126TORUŃM-300:00:09
137SŁUNIECKI Tomasz 118Parkrun ToruńTORUŃM-300:00:09
138MOTOFA Marcin 88WĄBRZEŹNOM-200:00:09
139WISNIEWSKI Ryszard 145TKKF Kubus SierpcREMPINM-600:00:09
140KUNICKI Tomasz 62Parkrun ToruńTORUŃM-200:00:09
141MILEWSKI Benedykt 86Samindruk BrodnicaGRĄŻAWYM-400:00:09
142SANKIEWICZ Karolina 113WĄBRZEŹNOK-100:00:09
143MAJEWSKI Zdzisław 81Parkrun ToruńTORUŃM-500:00:09
144KELER Krzysztof 49BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-100:00:09
145NIEDBALSKI Maciej 196KOWALKIM-200:00:10
146ROSZAK Zbigniew 107Biegam dla zdrowiaGNIEWKOWOM-200:00:10
147WIŚNIEWSKA Daniela 146Parkrun ToruńLUBICZ GÓRNYK-200:00:10
148TRZCIŃSKI Radosław 135Traktor Team Gmina KwidzynKWIDZYNM-200:00:10
149TRZCIŃSKI Grzegorz 136PRABUTYM-400:00:10
150PASZKOWSKI Janusz 97BRODNICAM-500:00:10
151GAPINSKI Krzysztof 26RYPINM-300:00:10
152WITCZAK Ola 168GKS FabiankiWŁOCŁAWEKK-300:00:10
153NOWAKOWSKI Czesław 160Klub Biegacza GOCHWARSZAWAM-600:00:10
154JASKULSKA Mirela 206GRUDZIĄDZK-400:00:10
155SZADKOWSKA Anna 127BBLInowrocławINOWROCŁAWK-500:00:11
156PACZKOWSKI Andrzej 95IERPCM-600:00:11
157DYCZKO Alicja 21-BRĄCHNOWOK-100:00:11
158JANOWSKI Piotr 40TKKF ChełmnoNOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKAM-400:00:11
159SIMSON Ireneusz 115WĄBRZEŹNOM-300:00:11
160RUTKOWSKI Robert 108UNDERARTWĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM-300:00:11
161MACIASZEK Krzysztof 190kujawsko-pomorskieTORUŃM-200:00:11
162BOROWSKI Kamil 163RYPINM-100:00:11
163DĄBROWSKA Karolina 193kujawsko-pomorskieTORUŃK-200:00:11
164NADOLSKI Michał 212DŁUGIEM-100:00:12
165DŁONIAK Edmund 15T.G SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-600:00:12
166LADA Przemysław 64Stale Biegam Nova TradingZALESIEM-200:00:12
167DRAWERT Ewa 17ŁUBKIK-300:00:12
168DYCZKO Adam 20BRĄCHNOWOM-400:00:12
169KRYSZTOFIAK Michał 54Ulung TeamBYDGOSZCZM-300:00:12
170SKORUPKA Radek 117Ulung TeamBYDGOSZCZM-300:00:12
171BARTOSZ Mariola 161KIKÓŁK-300:00:12
172GERKA Kszysztof 28KB Lech RypinPISKORCZYNM-500:00:13
173SAJEWSKI Łukasz 112TORUŃM-300:00:13
174LEMPARTY Paweł 66TORUŃM-300:00:13
175ŚLÓSAREK Piotr 131Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-500:00:13
176WIERSKI Jarosław 191kujawsko-pomorskieTORUŃM-300:00:13
177BIAŁOBŁOCKA Ewa 5KB Lech RypinRYPINK-400:00:13
178SAJNÓG Piotr 211DŁUGIEM-100:00:13
179SADOWSKA-CHORĄŻAK Aneta 111UNISŁAWK-300:00:14
180KOMOROWSKI Maciej 179ROŻNO-PARCELEM-200:00:14
181SKRZYNIECKI Lukasz 186-KOWALEWO POMM-100:00:14
182PAWLICKI Piotr 98WĄBRZEŹNOM-400:00:14
183BUKOWSKI Paweł 9TORUŃM-200:00:14
184WIŚNIEWSKI Damian 192Kujawsko-PomorskieTORUŃM-200:00:14
185KASZUBSKI Marcin 195Klub biegacza RypinOSTROWITEM-300:00:15
186ŻOŁNOWSKA Anna 157NADRÓŻK-200:00:15
187DZIEŁAK Andrzej 22Parkrun ToruńGRONOWOM-400:00:15
188JANKOWSKA Katarzyna 38i-sportRYPINK-400:00:15
189DOMAGALSKA Aneta 210K-200:00:15
190MAJEWSKI Jan 80Towarzystwo miast partnerskich ToruńTORUŃM-600:00:15
191LAMPARSKA Mariola 65SZUCIEK-500:00:15
192SONTOWSKA Magdalena 119BYDGOSZCZK-200:00:16
193SONTOWSKI Maciej 120BYDGOSZCZM-200:00:16
194KOPIENIAK Agnieszka 51Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćPOZNAŃK-200:00:16
195BIAŁOBŁOCKI Jacek 6KB Lech RypinRYPINM-400:00:16
196JEZIÓRSKI Zbigniew 165KB Lech RypinKAMIONKIM-600:00:16
197GOLA Grzegorz 29tg sokół gniewkowoMARKOWOM-300:00:17
198TOMASIK Piotr 133TG. SOKÓŁ GNIEWKOWOTORUŃM-200:00:18
199ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 155Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-400:00:19
Znaleziono 199 wynik(ów)