XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KLAYBOR Dawid 172GKS FabiankiŻAGAŃM-11M 100:00:0000:33:12.8500:33:13.70 3:1918.1
2SZPECIŃSKI Przemek 129RymańRYMAŃM-12M 400:00:0100:36:09.6500:36:10.70+00:02:573:3616.6
3CHOJNICKI Damian 170GKS FabiankiGŁOGOWOM-13M 500:00:0100:38:22.4000:38:23.45+00:05:093:5015.6
4TREPKOWSKI Mateusz 182Born To RunGŁOGOWOM-14M 600:00:0100:38:32.2500:38:33.45+00:05:193:5115.6
5TUCZYŃSKI Sylwester Leon 138Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-15M 1000:00:0100:39:43.6500:39:45.55+00:06:313:5815.1
6SZTOLCMAN Piotr 167GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-16M 1900:00:0100:41:39.8500:41:41.60+00:08:274:1014.4
7ZADYLAK Jakub 152GOLUB-DOBRZYŃM-17M 2500:00:0400:42:29.4500:42:33.50+00:09:194:1414.1
8RUMIŃSKI Arkadiusz 207TORUŃM-18M 2700:00:0200:42:54.1000:42:56.35+00:09:424:1714
9RONOWICZ Mateusz 106RYPINM-19M 3100:00:0200:43:45.3000:43:48.25+00:10:344:2213.7
10CZAJKOWSKI Jacek 201RYPINM-110M 3500:00:0200:44:16.9000:44:19.80+00:11:064:2513.5
11WSZOŁEK Krystian 151MAŁE RUDYM-111M 3800:00:0600:44:44.7500:44:51.55+00:11:374:2813.4
12SKRZYNIECKI Lukasz 186-KOWALEWO POMM-112M 5700:00:1400:47:05.6500:47:20.40+00:14:064:4212.7
13WIĘCZKOWSKI Paweł 143BORZYMIN 15M-113M 6100:00:0500:47:36.3500:47:42.10+00:14:284:4512.6
14PAPROCKI Artut 215Dynamo SierpcSIERPCM-114M 7000:00:0700:48:46.4000:48:54.25+00:15:404:5212.3
15SEKULSKI Kamil 213DynamoSERPCM-115M 7200:00:0700:48:50.4500:48:58.20+00:15:444:5312.3
16NADOLSKI Michał 212DŁUGIEM-116M 7800:00:1200:49:53.0000:50:05.95+00:16:524:5912
17KELER Krzysztof 49BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-117M 8000:00:0900:50:11.2000:50:20.25+00:17:065:0112
18SZAWŁOWSKI Radosław 128SIKORYM-118M 8300:00:0700:50:40.7000:50:48.00+00:17:345:0411.8
19BORKOWSKI Mateusz 187Spamerzy SportowiRYPINM-119M 8600:00:0500:51:35.7000:51:41.10+00:18:275:0911.6
20SZAŁKOWSKI Tomasz 216RYPINM-120M 8700:00:0000:51:43.0500:51:43.05+00:18:295:1011.6
21SAJNÓG Piotr 211DŁUGIEM-121M 10400:00:1300:53:03.0000:53:16.55+00:20:025:1811.3
22URBAŃSKI Krzysztof 139Złote Nogi SierpcSIERPCM-122M 11300:00:0800:54:41.1000:54:49.45+00:21:355:2811
23BOROWSKI Kamil 163RYPINM-123M 14300:00:1101:03:15.0501:03:26.75+00:30:136:199.5
24JANKOWSKI Adrian 39RYPINM-124M 14700:00:0501:06:41.7001:06:46.70+00:33:336:409
Znaleziono 24 wynik(ów)