XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TOMASZEWSKI Maciej Emanuel 185TORUŃM-21M 200:00:0100:35:36.8000:35:38.00 3:3316.8
2ŚWIDEREK Wojciech 174T.S. Opatrunki ToruńGŁOGOWOM-22M 300:00:0100:35:56.8500:35:57.85+00:00:193:3516.7
3MAĆKOWSKI Maciej 78Pałuki Running TeamŻNINM-23M 700:00:0100:38:43.5500:38:45.50+00:03:073:5215.5
4GAPIŃSKI Łukasz 27BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAMWĄBRZEŹNOM-24M 800:00:0200:39:02.9000:39:05.20+00:03:273:5415.4
5RUCIŃSKI Cezary 203KB Lech RypinPININOM-25M 1300:00:0200:40:18.3000:40:20.80+00:04:424:0114.9
6KUŁAKOWSKI Krzysztof 61Run PasjaBYDGOSZCZM-26M 1400:00:0200:41:02.5000:41:05.35+00:05:274:0614.6
7HOŁTYN Patryk 34TKKF Kolejarz BydgoszczRADZIEJÓWM-27M 1500:00:0300:41:11.7000:41:15.45+00:05:374:0714.6
8MALINOWSKI Paweł 82TORUŃM-28M 1600:00:0100:41:23.0000:41:24.60+00:05:464:0814.5
9ŁAZ Kamil 74Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-29M 2000:00:0200:41:51.0000:41:53.35+00:06:154:1114.3
10KOZŁOWSKI Zbigniew 53BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃTORUŃM-210M 2200:00:0400:42:04.1000:42:08.95+00:06:304:1214.3
11DRAPIEWSKI Mirosław 16Biegoholicy / Marmel ToruńTORUŃM-211M 2300:00:0400:42:06.5000:42:11.35+00:06:334:1214.2
12CHMIELEWSKI Bartosz 10RYPINM-212M 2400:00:0200:42:28.4000:42:31.35+00:06:534:1414.1
13PILARSKI Krzysztof 189kujawsko-pomorskieTORUŃM-213M 2600:00:0400:42:45.7000:42:50.20+00:07:124:1614
14SENGER Michał 114Pałuki Running TeamGĄSAWAM-214M 2800:00:0300:42:54.9000:42:58.80+00:07:204:1714
15HEJZA Piotr 33KB Lech RypinNADRÓŻM-215M 3000:00:0200:43:35.6000:43:37.85+00:07:594:2113.8
16NOWAK Grzegorz 205ŻUROMINM-216M 3300:00:0600:44:07.8000:44:14.35+00:08:364:2413.6
17NOWICKI Jarosław 171GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-217M 3900:00:0200:44:49.0000:44:51.85+00:09:134:2813.4
18OSIŃSKI Michał 94Parkrun ToruńTORUŃM-218M 4200:00:0500:45:00.1000:45:05.75+00:09:274:3013.3
19ŻYTOWIECKI Dawid 159KB Lech RypinRYPINM-219M 4300:00:0300:45:13.4500:45:16.65+00:09:384:3113.3
20BARTOSZYŃSKI Dominik 3Basket RypinRYPINM-220M 4400:00:0200:45:20.5500:45:23.05+00:09:454:3213.2
21KMIECIAK Robert 176T.S.Opatrunki ToruńTORUŃM-221M 4600:00:0100:45:27.4500:45:29.10+00:09:514:3213.2
22TACZYŃSKI Marek 132RYPINM-222M 4900:00:0600:45:45.4000:45:51.45+00:10:134:3413.1
23TOMASIK Piotr 133TG. SOKÓŁ GNIEWKOWOTORUŃM-223M 5000:00:1800:45:37.6000:45:55.75+00:10:174:3313.2
24MARCHEL Tomasz 83SOLEC KUJAWSKIM-224M 5100:00:0300:45:56.2500:45:59.85+00:10:214:3513.1
25BUTOWSKI Krzysztof 194Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-225M 5200:00:0400:46:04.7000:46:08.75+00:10:304:3613
26WIŚNIEWSKI Damian 192Kujawsko-PomorskieTORUŃM-226M 5500:00:1400:46:58.1000:47:12.75+00:11:344:4112.8
27MOTOFA Marcin 88WĄBRZEŹNOM-227M 5600:00:0900:47:06.0000:47:15.95+00:11:374:4212.7
28ROSZAK Zbigniew 107Biegam dla zdrowiaGNIEWKOWOM-228M 6000:00:1000:47:26.2500:47:36.45+00:11:584:4412.6
29GABRYELSKI Marcin 199WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-229M 6600:00:0200:48:12.0500:48:14.25+00:12:364:4912.4
30OLSZEWSKI Paweł 92TORUŃM-230M 6700:00:0600:48:34.9000:48:41.10+00:13:034:5112.3
31JONATOWSKI Grzegorz 46GREGORTECHSILNOM-231M 7300:00:0500:49:21.6000:49:26.60+00:13:484:5612.2
32DWORECKI Rafał 19Ks FUTGOLKARCZEWOM-232M 7400:00:0900:49:30.0000:49:39.15+00:14:014:5712.1
33KUBERSKI Krzysztof 57Biegam bo lubięLIPNOM-233M 8200:00:0300:50:34.7500:50:37.90+00:14:595:0311.9
34LADA Przemysław 64Stale Biegam Nova TradingZALESIEM-234M 8900:00:1200:51:44.1000:51:56.40+00:16:185:1011.6
35OLSZEWSKI Rafał 162T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-235M 9200:00:0700:51:52.7500:51:59.90+00:16:215:1111.6
36BUKOWSKI Paweł 9TORUŃM-236M 9500:00:1400:52:07.6000:52:21.75+00:16:435:1211.5
37MACIASZEK Krzysztof 190kujawsko-pomorskieTORUŃM-237M 10000:00:1100:52:41.0000:52:52.40+00:17:145:1611.4
38DERĘGOWSKI Szymon 14PanTORUŃM-238M 10500:00:0700:53:17.7000:53:24.80+00:17:465:1911.3
39MAZERSKI Jarosław 84TORUŃM-239M 10900:00:0400:54:17.2500:54:21.60+00:18:435:2511.1
40MAJER Janusz 79GNIEWKOWOM-240M 11200:00:0400:54:26.2500:54:30.45+00:18:525:2611
41NIEDBALSKI Maciej 196KOWALKIM-241M 11400:00:1000:54:44.0000:54:54.30+00:19:165:2811
42ŻABIŃSKI Radosław 156WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-242M 12100:00:0800:55:38.6000:55:47.35+00:20:095:3310.8
43KOMOROWSKI Maciej 179ROŻNO-PARCELEM-243M 12600:00:1400:57:05.7000:57:20.45+00:21:425:4210.5
44TRZCIŃSKI Radosław 135Traktor Team Gmina KwidzynKWIDZYNM-244M 12900:00:1000:57:41.8500:57:52.10+00:22:145:4610.4
45ALEKSANDROWICZ Marek 1RADOSZKIM-245M 13000:00:0000:58:01.8500:58:01.85+00:22:235:4810.3
46KUNICKI Tomasz 62Parkrun ToruńTORUŃM-246M 13100:00:0900:57:59.3000:58:08.85+00:22:305:4710.3
47OLBORSKI Jakub 209ŁÓDŹM-247M 13300:00:0500:58:21.5000:58:26.85+00:22:485:5010.3
48HACHAJ Dawid 32HACHAJ TEAMLINOWIECM-248M 13600:00:0600:59:14.5000:59:21.20+00:23:435:5510.1
49SONTOWSKI Maciej 120BYDGOSZCZM-249M 15000:00:1601:09:47.3001:10:03.75+00:34:256:588.6
Znaleziono 49 wynik(ów)