XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MOKRZYCKI Rafał 87TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-31M 900:00:0200:39:30.5500:39:32.75 3:5715.2
2JAGIEŁA Jarosław 36TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-32M 1100:00:0300:39:46.4000:39:49.65+00:00:163:5815.1
3KUBIAK Tomasz 58TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-33M 2900:00:0300:43:30.9000:43:34.55+00:04:014:2113.8
4ŻUCHOWSKI Jozef 158PŁONNEM-34M 3600:00:0200:44:26.5000:44:29.40+00:04:564:2613.5
5LIPIŃSKI Krzysztof 72TORUŃM-35M 3700:00:0700:44:34.9000:44:42.05+00:05:094:2713.5
6KUBIT Tadeusz 59MŁAWAM-36M 4000:00:0200:44:57.5500:45:00.40+00:05:274:2913.3
7NOWAKOWSKI Jerzy 91ANIRO RUN TEAMTORUŃM-37M 4100:00:0800:44:55.3000:45:03.65+00:05:304:2913.4
8KUBARSKI Julian 56BYDGOSZCZM-38M 4500:00:0300:45:21.5000:45:24.85+00:05:524:3213.2
9STECKIEWICZ Edmund 123KB Lech RypinRYPINM-39M 4700:00:0100:45:47.8500:45:49.35+00:06:164:3413.1
10SADOWSKI Jarosław 173T.S. OPATRUNKI ToruńTORUŃM-310M 4800:00:0400:45:45.4500:45:49.80+00:06:174:3413.1
11NADOLNY Piotr 188Kujawy PomorzeTORUŃM-311M 5300:00:0700:46:13.5500:46:21.10+00:06:484:3713
12MICHALEWSKI Bartosz 85LUCKY LUCKBYDGOSZCZM-312M 5400:00:0600:46:25.0500:46:31.60+00:06:584:3812.9
13KOWALSKI Paweł 52WARSZAWAM-313M 5800:00:0300:47:24.2000:47:27.80+00:07:554:4412.7
14CHORĄŻAK Sławer 12UNISŁAWM-314M 6300:00:0400:47:56.4500:48:01.25+00:08:284:4712.5
15WIŚNIEWSKI Krzysztof 147TORUŃM-315M 6800:00:0500:48:36.9000:48:42.50+00:09:094:5112.3
16TRYCZAK Andrzej 134WĄBRZEŹNOM-316M 7100:00:0000:48:54.3500:48:54.35+00:09:214:5312.3
17KOŃPA Krzysztof 50NiezrzeszonyBRODNICAM-317M 7500:00:0300:49:41.5000:49:45.35+00:10:124:5812.1
18POPEK Maciej 103WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-318M 7900:00:0600:50:04.3000:50:10.95+00:10:385:0012
19PODLASZEWSKI Jacek 178SPCTORUŃM-319M 8100:00:0600:50:24.6000:50:31.10+00:10:585:0211.9
20SEKULSKI Paweł 214DynamoSIERPCM-320M 8400:00:0800:50:52.4000:51:00.55+00:11:275:0511.8
21JETTER Piotr 43UKS 'Cyprianka'CYPRIANKAM-321M 8800:00:0500:51:45.1500:51:50.75+00:12:185:1011.6
22SAJEWSKI Łukasz 112TORUŃM-322M 9000:00:1300:51:43.2500:51:57.00+00:12:245:1011.6
23GRZYBOWSKI Maciej 200Team RypinRYPINM-323M 9100:00:0900:51:49.8000:51:59.05+00:12:265:1111.6
24SIMSON Ireneusz 115WĄBRZEŹNOM-324M 9400:00:1100:52:09.7500:52:20.75+00:12:485:1211.5
25SŁUNIECKI Tomasz 118Parkrun ToruńTORUŃM-325M 9600:00:0900:52:15.4500:52:24.55+00:12:515:1311.5
26RUTKOWSKI Robert 108UNDERARTWĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM-326M 10600:00:1100:53:42.5000:53:53.80+00:14:215:2211.2
27KRYSZTOFIAK Michał 54Ulung TeamBYDGOSZCZM-327M 10800:00:1200:54:03.8000:54:15.90+00:14:435:2411.1
28PIWOŃSKI Robert 101Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTORUŃM-328M 11000:00:0700:54:15.9500:54:23.75+00:14:515:2511.1
29GAPINSKI Krzysztof 26RYPINM-329M 11600:00:1000:55:02.4500:55:13.00+00:15:405:3010.9
30WILCZEWSKI Robert 1441.WSzPTORUŃM-330M 11700:00:0700:55:14.8000:55:22.20+00:15:495:3110.9
31LEMPARTY Paweł 66TORUŃM-331M 12200:00:1300:55:38.7000:55:52.45+00:16:195:3310.8
32SUDZIŃSKI Marcin 126TORUŃM-332M 12700:00:0900:57:20.5500:57:30.00+00:17:575:4410.5
33WIERSKI Jarosław 191kujawsko-pomorskieTORUŃM-333M 13900:00:1301:00:38.2501:00:52.10+00:21:196:039.9
34KASZUBSKI Marcin 195Klub biegacza RypinOSTROWITEM-334M 14000:00:1501:01:05.9501:01:21.65+00:21:486:069.8
35SKORUPKA Radek 117Ulung TeamBYDGOSZCZM-335M 14200:00:1201:02:45.1001:02:57.85+00:23:256:169.6
36GOLA Grzegorz 29tg sokół gniewkowoMARKOWOM-336M 15500:00:1701:19:07.1001:19:24.60+00:39:517:547.6
Znaleziono 36 wynik(ów)