XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DUDEK Mariusz 18WĄBRZEŹNOM-41M 1200:00:0200:39:56.5000:39:58.70 3:5915
2KASPRZY Piotr 208ANIRO RUN TEAMTORUŃM-42M 2100:00:0400:42:02.0000:42:06.05+00:02:074:1214.3
3PIERZCHAŁA Sławomir 100GOLUB-DOBRZYŃM-43M 3200:00:0100:43:52.1000:43:53.75+00:03:554:2313.7
4GÓRALSKI Krzysztof 166T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM-44M 3400:00:0300:44:14.7000:44:17.90+00:04:194:2513.6
5OLSZEWSKI Adam 93KB Lech RypinNOWY KOBRZYNIECM-45M 5900:00:0200:47:31.0500:47:33.65+00:07:344:4512.6
6JANOWSKI Adam 184TKKF ChełmnoLISEWOM-46M 6500:00:0900:47:56.9500:48:06.85+00:08:084:4712.5
7MILEWSKI Benedykt 86Samindruk BrodnicaGRĄŻAWYM-47M 6900:00:0900:48:40.8000:48:50.15+00:08:514:5212.3
8NOWAK Jarosław 90spcTORUŃM-48M 7600:00:0600:49:40.1000:49:46.80+00:09:484:5812.1
9JANOWSKI Piotr 40TKKF ChełmnoNOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKAM-49M 7700:00:1100:49:47.0000:49:58.45+00:09:594:5812.1
10ANZEL Jerzy 2Brodnica BiegaBRODNICAM-410M 8500:00:0800:51:14.3500:51:23.20+00:11:245:0711.7
11TOMASZEWSKI Wojciech 180TORUŃM-411M 9300:00:0500:52:02.8000:52:08.10+00:12:095:1211.5
12ŁUKIEWSKI Dariusz 75TORUŃM-412M 9800:00:0500:52:29.4500:52:34.75+00:12:365:1411.4
13DYCZKO Adam 20BRĄCHNOWOM-413M 11100:00:1200:54:14.4500:54:26.65+00:14:275:2511.1
14WIŚNIEWSKI Dariusz 148TORUŃM-414M 11800:00:0000:55:27.7500:55:27.75+00:15:295:3210.8
15DZIEŁAK Andrzej 22Parkrun ToruńGRONOWOM-415M 12300:00:1500:55:51.5000:56:07.25+00:16:085:3510.7
16TRZCIŃSKI Grzegorz 136PRABUTYM-416M 13500:00:1000:58:29.1000:58:39.40+00:18:405:5010.3
17BIAŁOBŁOCKI Jacek 6KB Lech RypinRYPINM-417M 15100:00:1601:11:35.4001:11:51.45+00:31:527:098.4
18PAWLICKI Piotr 98WĄBRZEŹNOM-418M 15200:00:1401:11:44.1501:11:58.90+00:32:007:108.4
19ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 155Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-419M 15400:00:1901:19:04.3001:19:24.10+00:39:257:547.6
Znaleziono 19 wynik(ów)