XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ARSENIUK Anna 175T.S. OPATRUNKI TORUŃGÓRSKK-21K 100:00:0100:40:18.7500:40:20.50 4:0114.9
2SZWEDA Mirosława 130TKKF Kolejarz BydgoszczTORUŃK-22K 200:00:0200:41:11.7500:41:13.75+00:00:534:0714.6
3KAMIŃSKA Teresa 204Teresa BiegaMIESIĄCZKOWOK-31K 300:00:0200:44:25.2000:44:27.20+00:04:064:2613.5
4WOŹNIAKOWSKA Agata 149Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK-23K 400:00:0300:44:25.1500:44:28.60+00:04:084:2613.5
5ROK-SZPALA Sylwia 105Parkrun ToruńLUBICZ GÓRNYK-24K 500:00:0600:45:25.1500:45:31.25+00:05:104:3213.2
6PĘKAŁA Aleksandra 99Run PasjaBYDGOSZCZK-25K 600:00:0300:46:30.6000:46:34.10+00:06:134:3912.9
7GAŁUSZKA Dorota 25WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-32K 700:00:0700:46:49.9500:46:57.45+00:06:364:4112.8
8LEWANDOWSKA Marlena 70Podgórz ToruńTORUŃK-33K 800:00:0600:47:12.1500:47:19.05+00:06:584:4312.7
9ZIELIŃSKA Iwona 154WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-41K 900:00:0400:47:42.2000:47:46.75+00:07:264:4612.6
10GURNA Jolanta 31TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-42K 1000:00:0400:48:09.5000:48:14.20+00:07:534:4912.5
11RZĘSIEWICZ Jolanta 110RYPINK-43K 1100:00:0300:48:22.1000:48:25.95+00:08:054:5012.4
12MACIEJEWSKA Kamila 76Ślimaki BarcinBARCINK-26K 1200:00:0400:48:39.4000:48:43.55+00:08:234:5112.3
13SCHWEDA Justyna 197brakTORUŃK-34K 1300:00:0300:48:55.6000:48:59.55+00:08:394:5312.3
14PODBIELSKA Alina 102KM UMK ToruńTORUŃK-44K 1400:00:0700:49:05.8500:49:12.95+00:08:524:5412.2
15SANKIEWICZ Karolina 113WĄBRZEŹNOK-11K 1500:00:0900:49:35.1500:49:44.50+00:09:244:5712.1
16WRÓBLEWSKA Dagmara 150TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK-27K 1600:00:0600:50:18.9500:50:25.45+00:10:045:0111.9
17JASKULSKA Mirela 206GRUDZIĄDZK-45K 1700:00:1000:50:25.4000:50:35.40+00:10:145:0211.9
18JABŁOŃSKA Sylwia 35TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRODNICAK-28K 1800:00:0600:51:55.0500:52:01.90+00:11:415:1111.6
19KALINOWSKA Justyna 47ROGOWOK-29K 1900:00:0000:52:52.6500:52:52.65+00:12:325:1711.3
20BARTOSZ Mariola 161KIKÓŁK-35K 2000:00:1200:53:07.4500:53:19.45+00:12:585:1811.3
21DĄBROWSKA Karolina 193kujawsko-pomorskieTORUŃK-210K 2100:00:1100:55:31.2000:55:42.65+00:15:225:3310.8
22NOWACKA Anna 169GKS FabiankiBOBROWNIKIK-211K 2200:00:0500:55:53.7500:55:58.85+00:15:385:3510.7
23DOBRZAŃSKA Anna 217DynamoSIERPCK-212K 2300:00:0700:55:51.6000:55:59.10+00:15:385:3510.7
24WITCZAK Ola 168GKS FabiankiWŁOCŁAWEKK-36K 2400:00:1000:55:56.3500:56:07.15+00:15:465:3510.7
25DYCZKO Alicja 21-BRĄCHNOWOK-12K 2500:00:1100:56:19.1000:56:30.10+00:16:095:3710.7
26WIECZOREK Justyna 141BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-37K 2600:00:0800:56:40.2000:56:48.60+00:16:285:4010.6
27WIŚNIEWSKA Daniela 146Parkrun ToruńLUBICZ GÓRNYK-213K 2700:00:1000:57:10.4000:57:20.45+00:16:595:4310.5
28KOPIENIAK Agnieszka 51Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćPOZNAŃK-214K 2800:00:1600:59:39.1500:59:55.45+00:19:345:5710.1
29WASZAK Agnieszka 140TORUŃK-38K 2900:00:0500:59:51.8500:59:56.90+00:19:365:5910
30SZADKOWSKA Anna 127BBLInowrocławINOWROCŁAWK-51K 3000:00:1101:00:33.5001:00:45.20+00:20:246:039.9
31OLSZEWSKA Ewa 37T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK-39K 3100:00:0501:02:12.0001:02:17.00+00:21:566:139.6
32DRAWERT Ewa 17ŁUBKIK-310K 3200:00:1201:04:00.6501:04:13.25+00:23:526:249.4
33CHOJNACKA Krystyna 11TKKF KUBUS SierpcSIERPCK-52K 3300:00:0801:05:12.3501:05:21.20+00:25:006:319.2
34SADOWSKA-CHORĄŻAK Aneta 111UNISŁAWK-311K 3400:00:1401:05:18.5001:05:32.85+00:25:126:319.2
35DOMAGALSKA Aneta 210K-215K 3500:00:1501:06:01.1501:06:17.05+00:25:566:369.1
36ŻOŁNOWSKA Anna 157NADRÓŻK-216K 3600:00:1501:06:12.8001:06:28.35+00:26:076:379.1
37KSIENIEWICZ-KOWALSKA Izabela 55WARSZAWAK-46K 3700:00:0901:07:14.9001:07:24.30+00:27:036:438.9
38JANKOWSKA Katarzyna 38i-sportRYPINK-47K 3800:00:1501:09:50.7001:10:06.40+00:29:456:598.6
39SONTOWSKA Magdalena 119BYDGOSZCZK-217K 3900:00:1601:11:15.7001:11:31.70+00:31:117:078.4
40BIAŁOBŁOCKA Ewa 5KB Lech RypinRYPINK-48K 4000:00:1301:11:36.2501:11:50.20+00:31:297:098.4
41KALISZEWSKA Dorota 202RYPINK-312K 4100:00:0501:15:20.0501:15:25.95+00:35:057:328
42LAMPARSKA Mariola 65SZUCIEK-53K 4200:00:1501:30:03.7501:30:19.15+00:49:589:006.7
Znaleziono 42 wynik(ów)