XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KALINOWSKA Justyna 47ROGOWOK-200:00:00
2ARSENIUK Anna 175T.S. OPATRUNKI TORUŃGÓRSKK-200:00:01
3KAMIŃSKA Teresa 204Teresa BiegaMIESIĄCZKOWOK-300:00:02
4SZWEDA Mirosława 130TKKF Kolejarz BydgoszczTORUŃK-200:00:02
5PĘKAŁA Aleksandra 99Run PasjaBYDGOSZCZK-200:00:03
6SCHWEDA Justyna 197brakTORUŃK-300:00:03
7WOŹNIAKOWSKA Agata 149Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZK-200:00:03
8RZĘSIEWICZ Jolanta 110RYPINK-400:00:03
9ZIELIŃSKA Iwona 154WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-400:00:04
10MACIEJEWSKA Kamila 76Ślimaki BarcinBARCINK-200:00:04
11GURNA Jolanta 31TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-400:00:04
12KALISZEWSKA Dorota 202RYPINK-300:00:05
13NOWACKA Anna 169GKS FabiankiBOBROWNIKIK-200:00:05
14WASZAK Agnieszka 140TORUŃK-300:00:05
15OLSZEWSKA Ewa 37T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK-300:00:05
16LEWANDOWSKA Marlena 70Podgórz ToruńTORUŃK-300:00:06
17WRÓBLEWSKA Dagmara 150TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK-200:00:06
18ROK-SZPALA Sylwia 105Parkrun ToruńLUBICZ GÓRNYK-200:00:06
19JABŁOŃSKA Sylwia 35TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRODNICAK-200:00:06
20DOBRZAŃSKA Anna 217DynamoSIERPCK-200:00:07
21PODBIELSKA Alina 102KM UMK ToruńTORUŃK-400:00:07
22GAŁUSZKA Dorota 25WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK-300:00:07
23WIECZOREK Justyna 141BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-300:00:08
24CHOJNACKA Krystyna 11TKKF KUBUS SierpcSIERPCK-500:00:08
25KSIENIEWICZ-KOWALSKA Izabela 55WARSZAWAK-400:00:09
26SANKIEWICZ Karolina 113WĄBRZEŹNOK-100:00:09
27WIŚNIEWSKA Daniela 146Parkrun ToruńLUBICZ GÓRNYK-200:00:10
28WITCZAK Ola 168GKS FabiankiWŁOCŁAWEKK-300:00:10
29JASKULSKA Mirela 206GRUDZIĄDZK-400:00:10
30SZADKOWSKA Anna 127BBLInowrocławINOWROCŁAWK-500:00:11
31DYCZKO Alicja 21-BRĄCHNOWOK-100:00:11
32DĄBROWSKA Karolina 193kujawsko-pomorskieTORUŃK-200:00:11
33DRAWERT Ewa 17ŁUBKIK-300:00:12
34BARTOSZ Mariola 161KIKÓŁK-300:00:12
35BIAŁOBŁOCKA Ewa 5KB Lech RypinRYPINK-400:00:13
36SADOWSKA-CHORĄŻAK Aneta 111UNISŁAWK-300:00:14
37ŻOŁNOWSKA Anna 157NADRÓŻK-200:00:15
38JANKOWSKA Katarzyna 38i-sportRYPINK-400:00:15
39DOMAGALSKA Aneta 210K-200:00:15
40LAMPARSKA Mariola 65SZUCIEK-500:00:15
41SONTOWSKA Magdalena 119BYDGOSZCZK-200:00:16
42KOPIENIAK Agnieszka 51Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćPOZNAŃK-200:00:16
Znaleziono 42 wynik(ów)