Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Rypin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 259 |
Wystartowało : | 199 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 199 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KALINOWSKA Justyna | 47 | ROGOWO | K-2 | 00:00:00 | ||
2 | ARSENIUK Anna | 175 | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | GÓRSK | K-2 | 00:00:01 | |
3 | KAMIŃSKA Teresa | 204 | Teresa Biega | MIESIĄCZKOWO | K-3 | 00:00:02 | |
4 | SZWEDA Mirosława | 130 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TORUŃ | K-2 | 00:00:02 | |
5 | PĘKAŁA Aleksandra | 99 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-2 | 00:00:03 | |
6 | SCHWEDA Justyna | 197 | brak | TORUŃ | K-3 | 00:00:03 | |
7 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 149 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | K-2 | 00:00:03 | |
8 | RZĘSIEWICZ Jolanta | 110 | RYPIN | K-4 | 00:00:03 | ||
9 | ZIELIŃSKA Iwona | 154 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-4 | 00:00:04 | |
10 | MACIEJEWSKA Kamila | 76 | Ślimaki Barcin | BARCIN | K-2 | 00:00:04 | |
11 | GURNA Jolanta | 31 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-4 | 00:00:04 | |
12 | KALISZEWSKA Dorota | 202 | RYPIN | K-3 | 00:00:05 | ||
13 | NOWACKA Anna | 169 | GKS Fabianki | BOBROWNIKI | K-2 | 00:00:05 | |
14 | WASZAK Agnieszka | 140 | TORUŃ | K-3 | 00:00:05 | ||
15 | OLSZEWSKA Ewa | 37 | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | K-3 | 00:00:05 | |
16 | LEWANDOWSKA Marlena | 70 | Podgórz Toruń | TORUŃ | K-3 | 00:00:06 | |
17 | WRÓBLEWSKA Dagmara | 150 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-2 | 00:00:06 | |
18 | ROK-SZPALA Sylwia | 105 | Parkrun Toruń | LUBICZ GÓRNY | K-2 | 00:00:06 | |
19 | JABŁOŃSKA Sylwia | 35 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRODNICA | K-2 | 00:00:06 | |
20 | DOBRZAŃSKA Anna | 217 | Dynamo | SIERPC | K-2 | 00:00:07 | |
21 | PODBIELSKA Alina | 102 | KM UMK Toruń | TORUŃ | K-4 | 00:00:07 | |
22 | GAŁUSZKA Dorota | 25 | WTORKOWY TRENING | GRUDZIĄDZ | K-3 | 00:00:07 | |
23 | WIECZOREK Justyna | 141 | BBL INOWROCŁAW | INOWROCŁAW | K-3 | 00:00:08 | |
24 | CHOJNACKA Krystyna | 11 | TKKF KUBUS Sierpc | SIERPC | K-5 | 00:00:08 | |
25 | KSIENIEWICZ-KOWALSKA Izabela | 55 | WARSZAWA | K-4 | 00:00:09 | ||
26 | SANKIEWICZ Karolina | 113 | WĄBRZEŹNO | K-1 | 00:00:09 | ||
27 | WIŚNIEWSKA Daniela | 146 | Parkrun Toruń | LUBICZ GÓRNY | K-2 | 00:00:10 | |
28 | WITCZAK Ola | 168 | GKS Fabianki | WŁOCŁAWEK | K-3 | 00:00:10 | |
29 | JASKULSKA Mirela | 206 | GRUDZIĄDZ | K-4 | 00:00:10 | ||
30 | SZADKOWSKA Anna | 127 | BBLInowrocław | INOWROCŁAW | K-5 | 00:00:11 | |
31 | DYCZKO Alicja | 21 | - | BRĄCHNOWO | K-1 | 00:00:11 | |
32 | DĄBROWSKA Karolina | 193 | kujawsko-pomorskie | TORUŃ | K-2 | 00:00:11 | |
33 | DRAWERT Ewa | 17 | ŁUBKI | K-3 | 00:00:12 | ||
34 | BARTOSZ Mariola | 161 | KIKÓŁ | K-3 | 00:00:12 | ||
35 | BIAŁOBŁOCKA Ewa | 5 | KB Lech Rypin | RYPIN | K-4 | 00:00:13 | |
36 | SADOWSKA-CHORĄŻAK Aneta | 111 | UNISŁAW | K-3 | 00:00:14 | ||
37 | ŻOŁNOWSKA Anna | 157 | NADRÓŻ | K-2 | 00:00:15 | ||
38 | JANKOWSKA Katarzyna | 38 | i-sport | RYPIN | K-4 | 00:00:15 | |
39 | DOMAGALSKA Aneta | 210 | K-2 | 00:00:15 | |||
40 | LAMPARSKA Mariola | 65 | SZUCIE | K-5 | 00:00:15 | ||
41 | SONTOWSKA Magdalena | 119 | BYDGOSZCZ | K-2 | 00:00:16 | ||
42 | KOPIENIAK Agnieszka | 51 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | POZNAŃ | K-2 | 00:00:16 |
Znaleziono 42 wynik(ów)