XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KLAYBOR Dawid 172GKS FabiankiŻAGAŃM-11M 100:00:0000:33:12.8500:33:13.70 3:1918.1
2TOMASZEWSKI Maciej Emanuel 185TORUŃM-21M 200:00:0100:35:36.8000:35:38.00+00:02:243:3316.8
3ŚWIDEREK Wojciech 174T.S. Opatrunki ToruńGŁOGOWOM-22M 300:00:0100:35:56.8500:35:57.85+00:02:443:3516.7
4SZPECIŃSKI Przemek 129RymańRYMAŃM-12M 400:00:0100:36:09.6500:36:10.70+00:02:573:3616.6
5CHOJNICKI Damian 170GKS FabiankiGŁOGOWOM-13M 500:00:0100:38:22.4000:38:23.45+00:05:093:5015.6
6TREPKOWSKI Mateusz 182Born To RunGŁOGOWOM-14M 600:00:0100:38:32.2500:38:33.45+00:05:193:5115.6
7MAĆKOWSKI Maciej 78Pałuki Running TeamŻNINM-23M 700:00:0100:38:43.5500:38:45.50+00:05:313:5215.5
8GAPIŃSKI Łukasz 27BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAMWĄBRZEŹNOM-24M 800:00:0200:39:02.9000:39:05.20+00:05:513:5415.4
9MOKRZYCKI Rafał 87TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-31M 900:00:0200:39:30.5500:39:32.75+00:06:193:5715.2
10TUCZYŃSKI Sylwester Leon 138Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-15M 1000:00:0100:39:43.6500:39:45.55+00:06:313:5815.1
11JAGIEŁA Jarosław 36TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-32M 1100:00:0300:39:46.4000:39:49.65+00:06:353:5815.1
12DUDEK Mariusz 18WĄBRZEŹNOM-41M 1200:00:0200:39:56.5000:39:58.70+00:06:453:5915
13RUCIŃSKI Cezary 203KB Lech RypinPININOM-25M 1300:00:0200:40:18.3000:40:20.80+00:07:074:0114.9
14KUŁAKOWSKI Krzysztof 61Run PasjaBYDGOSZCZM-26M 1400:00:0200:41:02.5000:41:05.35+00:07:514:0614.6
15HOŁTYN Patryk 34TKKF Kolejarz BydgoszczRADZIEJÓWM-27M 1500:00:0300:41:11.7000:41:15.45+00:08:014:0714.6
16MALINOWSKI Paweł 82TORUŃM-28M 1600:00:0100:41:23.0000:41:24.60+00:08:104:0814.5
17KUCIEJCZYK Henryk 60Tempo MlawaSZYDŁOWOM-51M 1700:00:0100:41:28.2000:41:30.15+00:08:164:0814.5
18JAWORSKI Marek 41niezrzeszonyTORUŃM-52M 1800:00:0300:41:27.0500:41:30.25+00:08:164:0814.5
19SZTOLCMAN Piotr 167GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-16M 1900:00:0100:41:39.8500:41:41.60+00:08:274:1014.4
20ŁAZ Kamil 74Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-29M 2000:00:0200:41:51.0000:41:53.35+00:08:394:1114.3
21KASPRZY Piotr 208ANIRO RUN TEAMTORUŃM-42M 2100:00:0400:42:02.0000:42:06.05+00:08:524:1214.3
22KOZŁOWSKI Zbigniew 53BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃTORUŃM-210M 2200:00:0400:42:04.1000:42:08.95+00:08:554:1214.3
23DRAPIEWSKI Mirosław 16Biegoholicy / Marmel ToruńTORUŃM-211M 2300:00:0400:42:06.5000:42:11.35+00:08:574:1214.2
24CHMIELEWSKI Bartosz 10RYPINM-212M 2400:00:0200:42:28.4000:42:31.35+00:09:174:1414.1
25ZADYLAK Jakub 152GOLUB-DOBRZYŃM-17M 2500:00:0400:42:29.4500:42:33.50+00:09:194:1414.1
26PILARSKI Krzysztof 189kujawsko-pomorskieTORUŃM-213M 2600:00:0400:42:45.7000:42:50.20+00:09:364:1614
27RUMIŃSKI Arkadiusz 207TORUŃM-18M 2700:00:0200:42:54.1000:42:56.35+00:09:424:1714
28SENGER Michał 114Pałuki Running TeamGĄSAWAM-214M 2800:00:0300:42:54.9000:42:58.80+00:09:454:1714
29KUBIAK Tomasz 58TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-33M 2900:00:0300:43:30.9000:43:34.55+00:10:204:2113.8
30HEJZA Piotr 33KB Lech RypinNADRÓŻM-215M 3000:00:0200:43:35.6000:43:37.85+00:10:244:2113.8
31RONOWICZ Mateusz 106RYPINM-19M 3100:00:0200:43:45.3000:43:48.25+00:10:344:2213.7
32PIERZCHAŁA Sławomir 100GOLUB-DOBRZYŃM-43M 3200:00:0100:43:52.1000:43:53.75+00:10:404:2313.7
33NOWAK Grzegorz 205ŻUROMINM-216M 3300:00:0600:44:07.8000:44:14.35+00:11:004:2413.6
34GÓRALSKI Krzysztof 166T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM-44M 3400:00:0300:44:14.7000:44:17.90+00:11:044:2513.6
35CZAJKOWSKI Jacek 201RYPINM-110M 3500:00:0200:44:16.9000:44:19.80+00:11:064:2513.5
36ŻUCHOWSKI Jozef 158PŁONNEM-34M 3600:00:0200:44:26.5000:44:29.40+00:11:154:2613.5
37LIPIŃSKI Krzysztof 72TORUŃM-35M 3700:00:0700:44:34.9000:44:42.05+00:11:284:2713.5
38WSZOŁEK Krystian 151MAŁE RUDYM-111M 3800:00:0600:44:44.7500:44:51.55+00:11:374:2813.4
39NOWICKI Jarosław 171GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-217M 3900:00:0200:44:49.0000:44:51.85+00:11:384:2813.4
40KUBIT Tadeusz 59MŁAWAM-36M 4000:00:0200:44:57.5500:45:00.40+00:11:464:2913.3
41NOWAKOWSKI Jerzy 91ANIRO RUN TEAMTORUŃM-37M 4100:00:0800:44:55.3000:45:03.65+00:11:494:2913.4
42OSIŃSKI Michał 94Parkrun ToruńTORUŃM-218M 4200:00:0500:45:00.1000:45:05.75+00:11:524:3013.3
43ŻYTOWIECKI Dawid 159KB Lech RypinRYPINM-219M 4300:00:0300:45:13.4500:45:16.65+00:12:024:3113.3
44BARTOSZYŃSKI Dominik 3Basket RypinRYPINM-220M 4400:00:0200:45:20.5500:45:23.05+00:12:094:3213.2
45KUBARSKI Julian 56BYDGOSZCZM-38M 4500:00:0300:45:21.5000:45:24.85+00:12:114:3213.2
46KMIECIAK Robert 176T.S.Opatrunki ToruńTORUŃM-221M 4600:00:0100:45:27.4500:45:29.10+00:12:154:3213.2
47STECKIEWICZ Edmund 123KB Lech RypinRYPINM-39M 4700:00:0100:45:47.8500:45:49.35+00:12:354:3413.1
48SADOWSKI Jarosław 173T.S. OPATRUNKI ToruńTORUŃM-310M 4800:00:0400:45:45.4500:45:49.80+00:12:364:3413.1
49TACZYŃSKI Marek 132RYPINM-222M 4900:00:0600:45:45.4000:45:51.45+00:12:374:3413.1
50TOMASIK Piotr 133TG. SOKÓŁ GNIEWKOWOTORUŃM-223M 5000:00:1800:45:37.6000:45:55.75+00:12:424:3313.2
51MARCHEL Tomasz 83SOLEC KUJAWSKIM-224M 5100:00:0300:45:56.2500:45:59.85+00:12:464:3513.1
52BUTOWSKI Krzysztof 194Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-225M 5200:00:0400:46:04.7000:46:08.75+00:12:554:3613
53NADOLNY Piotr 188Kujawy PomorzeTORUŃM-311M 5300:00:0700:46:13.5500:46:21.10+00:13:074:3713
54MICHALEWSKI Bartosz 85LUCKY LUCKBYDGOSZCZM-312M 5400:00:0600:46:25.0500:46:31.60+00:13:174:3812.9
55WIŚNIEWSKI Damian 192Kujawsko-PomorskieTORUŃM-226M 5500:00:1400:46:58.1000:47:12.75+00:13:594:4112.8
56MOTOFA Marcin 88WĄBRZEŹNOM-227M 5600:00:0900:47:06.0000:47:15.95+00:14:024:4212.7
57SKRZYNIECKI Lukasz 186-KOWALEWO POMM-112M 5700:00:1400:47:05.6500:47:20.40+00:14:064:4212.7
58KOWALSKI Paweł 52WARSZAWAM-313M 5800:00:0300:47:24.2000:47:27.80+00:14:144:4412.7
59OLSZEWSKI Adam 93KB Lech RypinNOWY KOBRZYNIECM-45M 5900:00:0200:47:31.0500:47:33.65+00:14:194:4512.6
60ROSZAK Zbigniew 107Biegam dla zdrowiaGNIEWKOWOM-228M 6000:00:1000:47:26.2500:47:36.45+00:14:224:4412.6
61WIĘCZKOWSKI Paweł 143BORZYMIN 15M-113M 6100:00:0500:47:36.3500:47:42.10+00:14:284:4512.6
62RYCHTER Wiesław 109Buchalter ElblągELBLĄGM-53M 6200:00:0400:47:42.6000:47:46.65+00:14:324:4612.6
63CHORĄŻAK Sławer 12UNISŁAWM-314M 6300:00:0400:47:56.4500:48:01.25+00:14:474:4712.5
64BODNAR Jan 8Ja samTORUNM-54M 6400:00:0200:48:01.7000:48:04.55+00:14:504:4812.5
65JANOWSKI Adam 184TKKF ChełmnoLISEWOM-46M 6500:00:0900:47:56.9500:48:06.85+00:14:534:4712.5
66GABRYELSKI Marcin 199WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-229M 6600:00:0200:48:12.0500:48:14.25+00:15:004:4912.4
67OLSZEWSKI Paweł 92TORUŃM-230M 6700:00:0600:48:34.9000:48:41.10+00:15:274:5112.3
68WIŚNIEWSKI Krzysztof 147TORUŃM-315M 6800:00:0500:48:36.9000:48:42.50+00:15:284:5112.3
69MILEWSKI Benedykt 86Samindruk BrodnicaGRĄŻAWYM-47M 6900:00:0900:48:40.8000:48:50.15+00:15:364:5212.3
70PAPROCKI Artut 215Dynamo SierpcSIERPCM-114M 7000:00:0700:48:46.4000:48:54.25+00:15:404:5212.3
71TRYCZAK Andrzej 134WĄBRZEŹNOM-316M 7100:00:0000:48:54.3500:48:54.35+00:15:404:5312.3
72SEKULSKI Kamil 213DynamoSERPCM-115M 7200:00:0700:48:50.4500:48:58.20+00:15:444:5312.3
73JONATOWSKI Grzegorz 46GREGORTECHSILNOM-231M 7300:00:0500:49:21.6000:49:26.60+00:16:124:5612.2
74DWORECKI Rafał 19Ks FUTGOLKARCZEWOM-232M 7400:00:0900:49:30.0000:49:39.15+00:16:254:5712.1
75KOŃPA Krzysztof 50NiezrzeszonyBRODNICAM-317M 7500:00:0300:49:41.5000:49:45.35+00:16:314:5812.1
76NOWAK Jarosław 90spcTORUŃM-48M 7600:00:0600:49:40.1000:49:46.80+00:16:334:5812.1
77JANOWSKI Piotr 40TKKF ChełmnoNOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKAM-49M 7700:00:1100:49:47.0000:49:58.45+00:16:444:5812.1
78NADOLSKI Michał 212DŁUGIEM-116M 7800:00:1200:49:53.0000:50:05.95+00:16:524:5912
79POPEK Maciej 103WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-318M 7900:00:0600:50:04.3000:50:10.95+00:16:575:0012
80KELER Krzysztof 49BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-117M 8000:00:0900:50:11.2000:50:20.25+00:17:065:0112
81PODLASZEWSKI Jacek 178SPCTORUŃM-319M 8100:00:0600:50:24.6000:50:31.10+00:17:175:0211.9
82KUBERSKI Krzysztof 57Biegam bo lubięLIPNOM-233M 8200:00:0300:50:34.7500:50:37.90+00:17:245:0311.9
83SZAWŁOWSKI Radosław 128SIKORYM-118M 8300:00:0700:50:40.7000:50:48.00+00:17:345:0411.8
84SEKULSKI Paweł 214DynamoSIERPCM-320M 8400:00:0800:50:52.4000:51:00.55+00:17:465:0511.8
85ANZEL Jerzy 2Brodnica BiegaBRODNICAM-410M 8500:00:0800:51:14.3500:51:23.20+00:18:095:0711.7
86BORKOWSKI Mateusz 187Spamerzy SportowiRYPINM-119M 8600:00:0500:51:35.7000:51:41.10+00:18:275:0911.6
87SZAŁKOWSKI Tomasz 216RYPINM-120M 8700:00:0000:51:43.0500:51:43.05+00:18:295:1011.6
88JETTER Piotr 43UKS 'Cyprianka'CYPRIANKAM-321M 8800:00:0500:51:45.1500:51:50.75+00:18:375:1011.6
89LADA Przemysław 64Stale Biegam Nova TradingZALESIEM-234M 8900:00:1200:51:44.1000:51:56.40+00:18:425:1011.6
90SAJEWSKI Łukasz 112TORUŃM-322M 9000:00:1300:51:43.2500:51:57.00+00:18:435:1011.6
91GRZYBOWSKI Maciej 200Team RypinRYPINM-323M 9100:00:0900:51:49.8000:51:59.05+00:18:455:1111.6
92OLSZEWSKI Rafał 162T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-235M 9200:00:0700:51:52.7500:51:59.90+00:18:465:1111.6
93TOMASZEWSKI Wojciech 180TORUŃM-411M 9300:00:0500:52:02.8000:52:08.10+00:18:545:1211.5
94SIMSON Ireneusz 115WĄBRZEŹNOM-324M 9400:00:1100:52:09.7500:52:20.75+00:19:075:1211.5
95BUKOWSKI Paweł 9TORUŃM-236M 9500:00:1400:52:07.6000:52:21.75+00:19:085:1211.5
96SŁUNIECKI Tomasz 118Parkrun ToruńTORUŃM-325M 9600:00:0900:52:15.4500:52:24.55+00:19:105:1311.5
97PALMA Mirosław 96Podgórz ToruńTORUŃM-55M 9700:00:0700:52:26.4500:52:34.00+00:19:205:1411.4
98ŁUKIEWSKI Dariusz 75TORUŃM-412M 9800:00:0500:52:29.4500:52:34.75+00:19:215:1411.4
99PASZKOWSKI Janusz 97BRODNICAM-56M 9900:00:1000:52:30.1500:52:41.00+00:19:275:1511.4
100MACIASZEK Krzysztof 190kujawsko-pomorskieTORUŃM-237M 10000:00:1100:52:41.0000:52:52.40+00:19:385:1611.4
101ŚLÓSAREK Piotr 131Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-57M 10100:00:1300:52:39.3500:52:52.40+00:19:385:1511.4
102BEREBECKI Roman 4KB Lech RypinRYPINM-58M 10200:00:0600:52:48.7500:52:55.25+00:19:415:1611.4
103KAMIŃSKI Stefan 48Rekreacja ToruńTORUŃM-61M 10300:00:0200:52:53.0500:52:55.90+00:19:425:1711.3
104SAJNÓG Piotr 211DŁUGIEM-121M 10400:00:1300:53:03.0000:53:16.55+00:20:025:1811.3
105DERĘGOWSKI Szymon 14PanTORUŃM-238M 10500:00:0700:53:17.7000:53:24.80+00:20:115:1911.3
106RUTKOWSKI Robert 108UNDERARTWĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM-326M 10600:00:1100:53:42.5000:53:53.80+00:20:405:2211.2
107LEWANDOSKI Władysław 69Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWM-59M 10700:00:0800:53:46.9500:53:55.35+00:20:415:2211.2
108KRYSZTOFIAK Michał 54Ulung TeamBYDGOSZCZM-327M 10800:00:1200:54:03.8000:54:15.90+00:21:025:2411.1
109MAZERSKI Jarosław 84TORUŃM-239M 10900:00:0400:54:17.2500:54:21.60+00:21:075:2511.1
110PIWOŃSKI Robert 101Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTORUŃM-328M 11000:00:0700:54:15.9500:54:23.75+00:21:105:2511.1
111DYCZKO Adam 20BRĄCHNOWOM-413M 11100:00:1200:54:14.4500:54:26.65+00:21:125:2511.1
112MAJER Janusz 79GNIEWKOWOM-240M 11200:00:0400:54:26.2500:54:30.45+00:21:165:2611
113URBAŃSKI Krzysztof 139Złote Nogi SierpcSIERPCM-122M 11300:00:0800:54:41.1000:54:49.45+00:21:355:2811
114NIEDBALSKI Maciej 196KOWALKIM-241M 11400:00:1000:54:44.0000:54:54.30+00:21:405:2811
115LEŚNIEWSKI Jan 67EL AktywniELBLĄGM-62M 11500:00:0600:55:04.6500:55:10.85+00:21:575:3010.9
116GAPINSKI Krzysztof 26RYPINM-329M 11600:00:1000:55:02.4500:55:13.00+00:21:595:3010.9
117WILCZEWSKI Robert 1441.WSzPTORUŃM-330M 11700:00:0700:55:14.8000:55:22.20+00:22:085:3110.9
118WIŚNIEWSKI Dariusz 148TORUŃM-414M 11800:00:0000:55:27.7500:55:27.75+00:22:145:3210.8
119SITKOWSKI Andrzej 116RYPINM-510M 11900:00:0300:55:35.5500:55:38.90+00:22:255:3310.8
120MAJEWSKI Zdzisław 81Parkrun ToruńTORUŃM-511M 12000:00:0900:55:34.5000:55:44.20+00:22:305:3310.8
121ŻABIŃSKI Radosław 156WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-242M 12100:00:0800:55:38.6000:55:47.35+00:22:335:3310.8
122LEMPARTY Paweł 66TORUŃM-331M 12200:00:1300:55:38.7000:55:52.45+00:22:385:3310.8
123DZIEŁAK Andrzej 22Parkrun ToruńGRONOWOM-415M 12300:00:1500:55:51.5000:56:07.25+00:22:535:3510.7
124ZALEWWSKI Józef 153Tkkf Wiślanie lSlupnoRYDZYNOM-63M 12400:00:0400:56:44.1500:56:48.60+00:23:345:4010.6
125GOMULAK Jan 30maratonczyk wloclawekLUBANIEM-64M 12500:00:0800:56:59.3000:57:07.95+00:23:545:4110.5
126KOMOROWSKI Maciej 179ROŻNO-PARCELEM-243M 12600:00:1400:57:05.7000:57:20.45+00:24:065:4210.5
127SUDZIŃSKI Marcin 126TORUŃM-332M 12700:00:0900:57:20.5500:57:30.00+00:24:165:4410.5
128SOWIŃSKI Edmund 164TKKF PłockPŁOCKM-65M 12800:00:0600:57:29.6500:57:36.00+00:24:225:4510.4
129TRZCIŃSKI Radosław 135Traktor Team Gmina KwidzynKWIDZYNM-244M 12900:00:1000:57:41.8500:57:52.10+00:24:385:4610.4
130ALEKSANDROWICZ Marek 1RADOSZKIM-245M 13000:00:0000:58:01.8500:58:01.85+00:24:485:4810.3
131KUNICKI Tomasz 62Parkrun ToruńTORUŃM-246M 13100:00:0900:57:59.3000:58:08.85+00:24:555:4710.3
132DŁONIAK Edmund 15T.G SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-66M 13200:00:1200:57:56.1500:58:09.00+00:24:555:4710.4
133OLBORSKI Jakub 209ŁÓDŹM-247M 13300:00:0500:58:21.5000:58:26.85+00:25:135:5010.3
134TUCHALSKI Marek 137KB Lech RypinRYPINM-512M 13400:00:0600:58:27.9500:58:34.15+00:25:205:5010.3
135TRZCIŃSKI Grzegorz 136PRABUTYM-416M 13500:00:1000:58:29.1000:58:39.40+00:25:255:5010.3
136HACHAJ Dawid 32HACHAJ TEAMLINOWIECM-248M 13600:00:0600:59:14.5000:59:21.20+00:26:075:5510.1
137STAWICKI Roman 181Biegam bo lubięKOWALEWO POMORSKIEM-513M 13700:00:0500:59:35.9500:59:41.90+00:26:285:5710.1
138LEŚNIEWSKI Kazimierz 68WŁOCŁAWEKM-67M 13800:00:0401:00:06.9001:00:11.75+00:26:586:0010
139WIERSKI Jarosław 191kujawsko-pomorskieTORUŃM-333M 13900:00:1301:00:38.2501:00:52.10+00:27:386:039.9
140KASZUBSKI Marcin 195Klub biegacza RypinOSTROWITEM-334M 14000:00:1501:01:05.9501:01:21.65+00:28:076:069.8
141LEWANDOWSKI Wojciech 71LIPNOM-514M 14100:00:0701:02:40.0501:02:47.85+00:29:346:169.6
142SKORUPKA Radek 117Ulung TeamBYDGOSZCZM-335M 14200:00:1201:02:45.1001:02:57.85+00:29:446:169.6
143BOROWSKI Kamil 163RYPINM-123M 14300:00:1101:03:15.0501:03:26.75+00:30:136:199.5
144TYBUSZEWSKI Janusz 177TS OPATRUNKI TORUŃBROZÓWKAM-515M 14400:00:0701:04:13.5001:04:20.75+00:31:076:259.3
145BŁASZCZAK Stanisław 7maratonczyk włocławekSKĘPEM-68M 14500:00:0601:04:46.1001:04:52.90+00:31:396:289.3
146NOWAKOWSKI Czesław 160Klub Biegacza GOCHWARSZAWAM-69M 14600:00:1001:06:07.8501:06:18.20+00:33:046:369.1
147JANKOWSKI Adrian 39RYPINM-124M 14700:00:0501:06:41.7001:06:46.70+00:33:336:409
148WISNIEWSKI Ryszard 145TKKF Kubus SierpcREMPINM-610M 14800:00:0901:06:59.9501:07:09.10+00:33:556:429
149PACZKOWSKI Andrzej 95IERPCM-611M 14900:00:1101:08:04.0501:08:15.45+00:35:016:488.8
150SONTOWSKI Maciej 120BYDGOSZCZM-249M 15000:00:1601:09:47.3001:10:03.75+00:36:506:588.6
151BIAŁOBŁOCKI Jacek 6KB Lech RypinRYPINM-417M 15100:00:1601:11:35.4001:11:51.45+00:38:377:098.4
152PAWLICKI Piotr 98WĄBRZEŹNOM-418M 15200:00:1401:11:44.1501:11:58.90+00:38:457:108.4
153GERKA Kszysztof 28KB Lech RypinPISKORCZYNM-516M 15300:00:1301:13:13.9501:13:27.10+00:40:137:198.2
154ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 155Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-419M 15400:00:1901:19:04.3001:19:24.10+00:46:107:547.6
155GOLA Grzegorz 29tg sokół gniewkowoMARKOWOM-336M 15500:00:1701:19:07.1001:19:24.60+00:46:107:547.6
156JEZIÓRSKI Zbigniew 165KB Lech RypinKAMIONKIM-612M 15600:00:1601:25:49.5501:26:06.20+00:52:528:357
157MAJEWSKI Jan 80Towarzystwo miast partnerskich ToruńTORUŃM-613M 15700:00:1501:30:03.8001:30:19.05+00:57:059:006.7
Znaleziono 157 wynik(ów)