XIV RYPIŃSKI BIEG PO ZDROWIE – DOLINĄ RYPIENICY

Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta Rypin
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Rypin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
259
Wystartowało:
199
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
199
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Drużynowa | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SZAŁKOWSKI Tomasz 216RYPINM-100:00:00
2TRYCZAK Andrzej 134WĄBRZEŹNOM-300:00:00
3WIŚNIEWSKI Dariusz 148TORUŃM-400:00:00
4ALEKSANDROWICZ Marek 1RADOSZKIM-200:00:00
5KLAYBOR Dawid 172GKS FabiankiŻAGAŃM-100:00:00
6TOMASZEWSKI Maciej Emanuel 185TORUŃM-200:00:01
7TREPKOWSKI Mateusz 182Born To RunGŁOGOWOM-100:00:01
8STECKIEWICZ Edmund 123KB Lech RypinRYPINM-300:00:01
9TUCZYŃSKI Sylwester Leon 138Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-100:00:01
10PIERZCHAŁA Sławomir 100GOLUB-DOBRZYŃM-400:00:01
11MAĆKOWSKI Maciej 78Pałuki Running TeamŻNINM-200:00:01
12KUCIEJCZYK Henryk 60Tempo MlawaSZYDŁOWOM-500:00:01
13SZPECIŃSKI Przemek 129RymańRYMAŃM-100:00:01
14MALINOWSKI Paweł 82TORUŃM-200:00:01
15SZTOLCMAN Piotr 167GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-100:00:01
16CHOJNICKI Damian 170GKS FabiankiGŁOGOWOM-100:00:01
17ŚWIDEREK Wojciech 174T.S. Opatrunki ToruńGŁOGOWOM-200:00:01
18KMIECIAK Robert 176T.S.Opatrunki ToruńTORUŃM-200:00:01
19GABRYELSKI Marcin 199WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-200:00:02
20CZAJKOWSKI Jacek 201RYPINM-100:00:02
21RUCIŃSKI Cezary 203KB Lech RypinPININOM-200:00:02
22OLSZEWSKI Adam 93KB Lech RypinNOWY KOBRZYNIECM-400:00:02
23KAMIŃSKI Stefan 48Rekreacja ToruńTORUŃM-600:00:02
24HEJZA Piotr 33KB Lech RypinNADRÓŻM-200:00:02
25RONOWICZ Mateusz 106RYPINM-100:00:02
26DUDEK Mariusz 18WĄBRZEŹNOM-400:00:02
27CHMIELEWSKI Bartosz 10RYPINM-200:00:02
28MOKRZYCKI Rafał 87TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-300:00:02
29ŻUCHOWSKI Jozef 158PŁONNEM-300:00:02
30ŁAZ Kamil 74Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM-200:00:02
31KUŁAKOWSKI Krzysztof 61Run PasjaBYDGOSZCZM-200:00:02
32BARTOSZYŃSKI Dominik 3Basket RypinRYPINM-200:00:02
33KUBIT Tadeusz 59MŁAWAM-300:00:02
34BODNAR Jan 8Ja samTORUNM-500:00:02
35NOWICKI Jarosław 171GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-200:00:02
36RUMIŃSKI Arkadiusz 207TORUŃM-100:00:02
37GAPIŃSKI Łukasz 27BORN RUNNERS - CHOJNICKI TEAMWĄBRZEŹNOM-200:00:02
38KOWALSKI Paweł 52WARSZAWAM-300:00:03
39HOŁTYN Patryk 34TKKF Kolejarz BydgoszczRADZIEJÓWM-200:00:03
40JAWORSKI Marek 41niezrzeszonyTORUŃM-500:00:03
41JAGIEŁA Jarosław 36TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM-300:00:03
42SENGER Michał 114Pałuki Running TeamGĄSAWAM-200:00:03
43KOŃPA Krzysztof 50NiezrzeszonyBRODNICAM-300:00:03
44KUBIAK Tomasz 58TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-300:00:03
45MARCHEL Tomasz 83SOLEC KUJAWSKIM-200:00:03
46SITKOWSKI Andrzej 116RYPINM-500:00:03
47KUBARSKI Julian 56BYDGOSZCZM-300:00:03
48KUBERSKI Krzysztof 57Biegam bo lubięLIPNOM-200:00:03
49GÓRALSKI Krzysztof 166T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM-400:00:03
50ŻYTOWIECKI Dawid 159KB Lech RypinRYPINM-200:00:03
51MAJER Janusz 79GNIEWKOWOM-200:00:04
52CHORĄŻAK Sławer 12UNISŁAWM-300:00:04
53BUTOWSKI Krzysztof 194Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-200:00:04
54ZADYLAK Jakub 152GOLUB-DOBRZYŃM-100:00:04
55MAZERSKI Jarosław 84TORUŃM-200:00:04
56ZALEWWSKI Józef 153Tkkf Wiślanie lSlupnoRYDZYNOM-600:00:04
57KASPRZY Piotr 208ANIRO RUN TEAMTORUŃM-400:00:04
58DRAPIEWSKI Mirosław 16Biegoholicy / Marmel ToruńTORUŃM-200:00:04
59LEŚNIEWSKI Kazimierz 68WŁOCŁAWEKM-600:00:04
60KOZŁOWSKI Zbigniew 53BIEGOHOLICY / MARMEL TORUŃTORUŃM-200:00:04
61SADOWSKI Jarosław 173T.S. OPATRUNKI ToruńTORUŃM-300:00:04
62PILARSKI Krzysztof 189kujawsko-pomorskieTORUŃM-200:00:04
63RYCHTER Wiesław 109Buchalter ElblągELBLĄGM-500:00:04
64JANKOWSKI Adrian 39RYPINM-100:00:05
65JONATOWSKI Grzegorz 46GREGORTECHSILNOM-200:00:05
66BORKOWSKI Mateusz 187Spamerzy SportowiRYPINM-100:00:05
67JETTER Piotr 43UKS 'Cyprianka'CYPRIANKAM-300:00:05
68OSIŃSKI Michał 94Parkrun ToruńTORUŃM-200:00:05
69ŁUKIEWSKI Dariusz 75TORUŃM-400:00:05
70WIĘCZKOWSKI Paweł 143BORZYMIN 15M-100:00:05
71WIŚNIEWSKI Krzysztof 147TORUŃM-300:00:05
72TOMASZEWSKI Wojciech 180TORUŃM-400:00:05
73STAWICKI Roman 181Biegam bo lubięKOWALEWO POMORSKIEM-500:00:05
74OLBORSKI Jakub 209ŁÓDŹM-200:00:05
75LEŚNIEWSKI Jan 67EL AktywniELBLĄGM-600:00:06
76TUCHALSKI Marek 137KB Lech RypinRYPINM-500:00:06
77POPEK Maciej 103WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM - ANETA TEAMWŁOCŁAWEKM-300:00:06
78BŁASZCZAK Stanisław 7maratonczyk włocławekSKĘPEM-600:00:06
79TACZYŃSKI Marek 132RYPINM-200:00:06
80NOWAK Jarosław 90spcTORUŃM-400:00:06
81OLSZEWSKI Paweł 92TORUŃM-200:00:06
82HACHAJ Dawid 32HACHAJ TEAMLINOWIECM-200:00:06
83WSZOŁEK Krystian 151MAŁE RUDYM-100:00:06
84MICHALEWSKI Bartosz 85LUCKY LUCKBYDGOSZCZM-300:00:06
85SOWIŃSKI Edmund 164TKKF PłockPŁOCKM-600:00:06
86PODLASZEWSKI Jacek 178SPCTORUŃM-300:00:06
87BEREBECKI Roman 4KB Lech RypinRYPINM-500:00:06
88NOWAK Grzegorz 205ŻUROMINM-200:00:06
89SEKULSKI Kamil 213DynamoSERPCM-100:00:07
90PAPROCKI Artut 215Dynamo SierpcSIERPCM-100:00:07
91PALMA Mirosław 96Podgórz ToruńTORUŃM-500:00:07
92PIWOŃSKI Robert 101Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTORUŃM-300:00:07
93LEWANDOWSKI Wojciech 71LIPNOM-500:00:07
94SZAWŁOWSKI Radosław 128SIKORYM-100:00:07
95DERĘGOWSKI Szymon 14PanTORUŃM-200:00:07
96WILCZEWSKI Robert 1441.WSzPTORUŃM-300:00:07
97LIPIŃSKI Krzysztof 72TORUŃM-300:00:07
98NADOLNY Piotr 188Kujawy PomorzeTORUŃM-300:00:07
99OLSZEWSKI Rafał 162T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-200:00:07
100TYBUSZEWSKI Janusz 177TS OPATRUNKI TORUŃBROZÓWKAM-500:00:07
101SEKULSKI Paweł 214DynamoSIERPCM-300:00:08
102ANZEL Jerzy 2Brodnica BiegaBRODNICAM-400:00:08
103NOWAKOWSKI Jerzy 91ANIRO RUN TEAMTORUŃM-300:00:08
104URBAŃSKI Krzysztof 139Złote Nogi SierpcSIERPCM-100:00:08
105LEWANDOSKI Władysław 69Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWM-500:00:08
106ŻABIŃSKI Radosław 156WKB MaratończykWŁOCŁAWEKM-200:00:08
107GOMULAK Jan 30maratonczyk wloclawekLUBANIEM-600:00:08
108JANOWSKI Adam 184TKKF ChełmnoLISEWOM-400:00:09
109GRZYBOWSKI Maciej 200Team RypinRYPINM-300:00:09
110DWORECKI Rafał 19Ks FUTGOLKARCZEWOM-200:00:09
111SUDZIŃSKI Marcin 126TORUŃM-300:00:09
112SŁUNIECKI Tomasz 118Parkrun ToruńTORUŃM-300:00:09
113MOTOFA Marcin 88WĄBRZEŹNOM-200:00:09
114WISNIEWSKI Ryszard 145TKKF Kubus SierpcREMPINM-600:00:09
115KUNICKI Tomasz 62Parkrun ToruńTORUŃM-200:00:09
116MILEWSKI Benedykt 86Samindruk BrodnicaGRĄŻAWYM-400:00:09
117MAJEWSKI Zdzisław 81Parkrun ToruńTORUŃM-500:00:09
118KELER Krzysztof 49BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-100:00:09
119NIEDBALSKI Maciej 196KOWALKIM-200:00:10
120ROSZAK Zbigniew 107Biegam dla zdrowiaGNIEWKOWOM-200:00:10
121TRZCIŃSKI Radosław 135Traktor Team Gmina KwidzynKWIDZYNM-200:00:10
122TRZCIŃSKI Grzegorz 136PRABUTYM-400:00:10
123PASZKOWSKI Janusz 97BRODNICAM-500:00:10
124GAPINSKI Krzysztof 26RYPINM-300:00:10
125NOWAKOWSKI Czesław 160Klub Biegacza GOCHWARSZAWAM-600:00:10
126PACZKOWSKI Andrzej 95IERPCM-600:00:11
127JANOWSKI Piotr 40TKKF ChełmnoNOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKAM-400:00:11
128SIMSON Ireneusz 115WĄBRZEŹNOM-300:00:11
129RUTKOWSKI Robert 108UNDERARTWĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOM-300:00:11
130MACIASZEK Krzysztof 190kujawsko-pomorskieTORUŃM-200:00:11
131BOROWSKI Kamil 163RYPINM-100:00:11
132NADOLSKI Michał 212DŁUGIEM-100:00:12
133DŁONIAK Edmund 15T.G SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM-600:00:12
134LADA Przemysław 64Stale Biegam Nova TradingZALESIEM-200:00:12
135DYCZKO Adam 20BRĄCHNOWOM-400:00:12
136KRYSZTOFIAK Michał 54Ulung TeamBYDGOSZCZM-300:00:12
137SKORUPKA Radek 117Ulung TeamBYDGOSZCZM-300:00:12
138GERKA Kszysztof 28KB Lech RypinPISKORCZYNM-500:00:13
139SAJEWSKI Łukasz 112TORUŃM-300:00:13
140LEMPARTY Paweł 66TORUŃM-300:00:13
141ŚLÓSAREK Piotr 131Studio Nieruchomości ToruńTORUŃM-500:00:13
142WIERSKI Jarosław 191kujawsko-pomorskieTORUŃM-300:00:13
143SAJNÓG Piotr 211DŁUGIEM-100:00:13
144KOMOROWSKI Maciej 179ROŻNO-PARCELEM-200:00:14
145SKRZYNIECKI Lukasz 186-KOWALEWO POMM-100:00:14
146PAWLICKI Piotr 98WĄBRZEŹNOM-400:00:14
147BUKOWSKI Paweł 9TORUŃM-200:00:14
148WIŚNIEWSKI Damian 192Kujawsko-PomorskieTORUŃM-200:00:14
149KASZUBSKI Marcin 195Klub biegacza RypinOSTROWITEM-300:00:15
150DZIEŁAK Andrzej 22Parkrun ToruńGRONOWOM-400:00:15
151MAJEWSKI Jan 80Towarzystwo miast partnerskich ToruńTORUŃM-600:00:15
152SONTOWSKI Maciej 120BYDGOSZCZM-200:00:16
153BIAŁOBŁOCKI Jacek 6KB Lech RypinRYPINM-400:00:16
154JEZIÓRSKI Zbigniew 165KB Lech RypinKAMIONKIM-600:00:16
155GOLA Grzegorz 29tg sokół gniewkowoMARKOWOM-300:00:17
156TOMASIK Piotr 133TG. SOKÓŁ GNIEWKOWOTORUŃM-200:00:18
157ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 155Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM-400:00:19
Znaleziono 157 wynik(ów)