XIX BIEG O UŚMIECH DZIECKA

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu
Data/ Date:
2015-04-25
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
69
Wystartowało/ Started:
67
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
64
Na trasie/ On track:
3

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3.333km | 6.666km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużyny | Pary Małżeńskie | K-OPEN | M-OPEN | M19 | K19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnk3.333km6.666kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NAGIRNJAK Viktor 40AHILLES LESZNOWINNICAM20-29100:11:0400:22:1800:33:48.5000:33:49.70 3:2217.8
2TARAS Daniel 34ACTIVE MALBORK 22. BLT MALBORKMALBORKM20-29200:11:2500:23:3500:35:55.3000:35:56.45+00:02:063:3516.7
3GUZOWSKI Dariusz 49ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOMCETYŃM40-49100:11:5900:24:2600:36:35.9000:36:37.05+00:02:473:3916.4
4HOFFMAN Aleksander 6PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM40-49200:11:5900:24:2600:36:51.8500:36:53.40+00:03:033:4116.3
5TEUSZ Bartek 62ZAKRZEWOM20-29300:12:0200:24:4700:37:39.1000:37:40.90+00:03:513:4515.9
6RADTKA Tomasz 25LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM40-49300:12:2200:24:5700:37:40.4000:37:42.20+00:03:523:4615.9
7KOSECKI Jarosław 22PIŁAM40-49400:13:0100:26:1200:39:09.6500:39:11.60+00:05:213:5515.3
8RADTKA Artur 26LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAWYRZYSKM30-39100:12:3900:25:5100:39:17.6000:39:19.55+00:05:293:5515.3
9KOWALCZUK Grzegorz 14ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCZNIETUCZNOM40-49500:13:1200:26:4800:40:27.8500:40:29.30+00:06:394:0214.8
10SZYMAJDA Grzegorz 544 RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM30-39200:12:5300:27:0000:41:01.8500:41:03.75+00:07:144:0614.6
11GAŁAN Leszek 42ZŁOCIENIECM50-59100:13:3800:27:2300:41:08.5500:41:11.50+00:07:214:0614.6
12PIKULIK Jarosław 28LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICATRZEBOŃM20-29400:13:4500:28:0800:42:22.7500:42:25.40+00:08:354:1414.2
13MATUSIK Janusz 16JANUSZ MATUSIKTUCZNOM60+100:13:3800:27:4400:42:23.3000:42:25.70+00:08:364:1414.2
14SAKOWICZ Kajetan 67ZŁOTÓWM30-39300:13:4000:28:0200:42:27.3000:42:29.80+00:08:404:1414.1
15SARNOWSKI Janusz 55ZŁOTÓW M40-49600:13:3900:28:1300:43:00.0500:43:02.40+00:09:124:1814
16HRABECKI Krzysztof 36WAŁCZM40-49700:13:4300:28:2700:43:26.2500:43:28.95+00:09:394:2013.8
17JAROSZ Jakub 444 RUN TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM19100:13:4400:28:4900:43:38.7000:43:41.35+00:09:514:2113.7
18KUBIAK Piotr 5PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM30-39400:13:5800:28:5700:43:40.8000:43:42.75+00:09:534:2213.7
19SZYDŁOWSKI Łukasz 17ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCZNIETUCZNOM19200:14:5700:29:4100:43:45.9000:43:51.60+00:10:014:2213.7
20OCHNIO Ryszard 8POLONIA JASTROWIEJASTROWIEM40-49800:15:0400:30:3000:43:53.6000:43:55.55+00:10:054:2313.7
21DOPYTAŁA Jarosław 50LIPKAM40-49900:14:3600:29:1200:43:57.4500:44:00.85+00:10:114:2313.7
22RUDNIK Jerzy 19FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM60+200:14:0800:29:0900:44:34.3000:44:36.40+00:10:464:2713.5
23KOPER Adam 21SBZZSKÓRKAM30-39500:14:0200:29:1200:44:40.0500:44:42.55+00:10:524:2813.4
24WALENDZIAK Ryszard 24ACTIVE MALBORK 22. BLT MALBORKMALBORKM40-491000:14:0900:29:3100:44:56.2000:44:58.90+00:11:094:2913.4
25KRAUSE Robert 4PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM40-491100:15:0100:30:2700:45:35.4000:45:39.80+00:11:504:3313.2
26SAWICKI Eligiusz 69ZŁOTÓWM50-59200:14:3500:30:0600:45:49.2000:45:52.80+00:12:034:3413.1
27ZIÓŁKOWSKI Wojciech 38KB GOCH BYTÓWOKONEKM30-39600:14:4300:30:1400:45:55.0500:45:58.30+00:12:084:3513.1
28NAGIRNJAK Natalia 41AHILLES LESZNOWINNICAK20-29100:14:4800:30:2900:45:57.2500:45:58.55+00:12:084:3513.1
29CHUDZIK Piotr 27LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM40-491200:15:0900:30:4500:45:55.9000:46:00.10+00:12:104:3513.1
30POLLEY Adam 29LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM30-39700:15:0900:30:4500:46:15.2000:46:19.45+00:12:294:3713
31WALENDZIAK Alicja 23ACTIVE MALBORKMALBORKK30-39100:15:2200:30:4600:46:16.3000:46:19.60+00:12:294:3713
32ROGALSKI Roberto 32ZSW ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJKOSZALINM20-29500:13:4600:30:1300:46:56.0000:46:57.50+00:13:074:4112.8
33ZIOMEK Joanna 524 RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49100:15:1300:31:0200:47:11.5500:47:16.55+00:13:264:4312.7
34JAROSZ Dariusz 454 RUN TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-491300:15:1400:31:0300:47:12.4000:47:17.00+00:13:274:4312.7
35SLOTAŁA Dariusz 57LEŚNY LUDEKZAKRZEWOM50-59300:15:1300:31:1200:47:31.0500:47:34.80+00:13:454:4512.6
36LINDA Jan 56SBZZ ZŁOTÓWZAKRZEWOM30-39800:15:1300:31:1100:47:40.5000:47:43.50+00:13:534:4612.6
37MUZYKA Tomasz 15GIMNAZJUM TUCZNOZDBOWOM19300:15:4400:31:5700:47:43.2000:47:48.50+00:13:584:4612.6
38SZMAGLIŃSKA Karolina 18FLORIAN CHOJNICECHOJNICEK20-29200:14:5000:30:5800:47:54.3500:47:55.85+00:14:064:4712.5
39MAŃKOWSKI Dariusz 13JASTROWIEJASTROWIEM40-491400:15:1600:31:2800:48:15.5000:48:18.45+00:14:284:4912.4
40ŚNIATAŁA Maciej 35POLONIA JASTROWIEJASTROWIEM19400:14:5700:32:0100:49:16.7000:49:18.45+00:15:284:5512.2
41CHODOR Martyna 374 RUN TKKF KOSZALINOKONEKK30-39200:15:2100:32:2000:49:26.6000:49:32.20+00:15:424:5612.1
42CIOZDA Mariusz 66ZŁOTÓWM40-491500:16:2700:33:2000:50:22.3500:50:25.95+00:16:365:0211.9
43PIECHOWSKA-CIOZDA Emilia 65ZŁOTÓWK30-39300:16:2700:33:2000:50:22.4500:50:26.00+00:16:365:0211.9
44KRZEWIŃSKA Małgorzata 464 RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK50+100:16:2700:33:4500:51:10.2000:51:15.00+00:17:255:0711.7
45PYDYN Andrzej 59SBZZZLOTOWM50-59400:15:5900:33:2700:51:40.1000:51:43.35+00:17:535:1011.6
46GÓRA Agnieszka 48JASTROWIEK30-39400:16:5000:34:4500:52:40.7000:52:45.80+00:18:565:1611.4
47REK Justyna 39ŚMIARDOWO KRAJEŃSKIEK20-29300:15:2300:34:2300:52:48.7500:52:52.05+00:19:025:1611.4
48AMROŻY Stanisław 20DBWD WKP-WSTARGARD SZCZECIŃSKIM40-491600:16:2800:34:3700:53:12.7500:53:18.35+00:19:285:1911.3
49KARNICKI Zygmunt 14 RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM60+300:16:2000:35:0700:53:40.8500:53:45.45+00:19:555:2211.2
50NIEMCZEWSKA Angelika 63ŁOBZENICAŁOBŻENICAK30-39500:17:1100:35:2900:53:56.1500:54:01.65+00:20:115:2311.1
51KRÓLIKOWSKI Andrzej 68SBZZLIPKAM50-59500:17:2700:35:3400:54:27.3000:54:30.75+00:20:415:2611
52GAŁAN Joanna 43ZŁOCIENIECK40-49200:18:0900:36:3500:54:52.2500:54:58.05+00:21:085:2910.9
53WAŁCERZ Jakub 11JASTROWIEM20-29600:16:1500:36:0200:56:41.3000:56:42.85+00:22:535:4010.6
54TROJANOWSKI Zbigniew 61ZŁOTÓWM40-491700:16:5200:36:5700:57:14.6000:57:18.90+00:23:295:4310.5
55ZIOMEK Maja 534 RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK19100:17:2500:36:5700:57:22.2000:57:26.40+00:23:365:4410.5
56FRONTCZAK Izabela 474 RUN TKKF KOSZALINSZCZECINEKK20-29400:16:5000:37:3000:57:50.5500:57:56.60+00:24:065:4710.4
57PYDYN Regina 58SBZZZLOTOWK50+200:17:4500:37:2500:58:08.4500:58:11.50+00:24:215:4810.3
58PRZEDNÓWEK Mariola 2CZARNEK20-29500:18:2200:38:4500:59:37.0000:59:41.50+00:25:515:5710.1
59LUBICZ Anna 31AMADEUS CROSSGYMKOSZALINK30-39600:17:2400:39:0901:01:25.7001:01:31.85+00:27:426:089.8
60PAECH Ziemowit 60SBZZ ZŁOTÓWZŁOTÓWM40-491800:17:2400:39:0901:01:25.7001:01:32.10+00:27:426:089.8
61WIŚNIEWSKI Daniel 12ZŁOTÓWM50-59600:19:2900:40:0901:01:38.7001:01:43.20+00:27:536:099.7
62WAŁCERZ Daria 9JASTROWIEK19200:19:0300:41:2601:03:54.9501:03:56.10+00:30:066:239.4
63MARUSZEWSKA Justyna 30NIEZRZESZONAGORZEBĄDZK30-39700:20:0400:43:5001:08:23.7001:08:30.05+00:34:406:508.8
64SADOWSKA Dorota 33POLONIA JASTROWIEJASTROWIEK40-49300:23:0600:48:2501:13:42.1001:13:47.90+00:39:587:228.1
65ZIOMEK Darek 514 RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM40-491900:15:3300:32:59+00:10:454:5612.1
66BRAND Julia 64ŁOBŻENICAK20-29600:17:20+00:06:205:1211.5
67MUSZYŃSKA Klaudia 10JASTROWIEK19300:18:56+00:07:515:4110.6
Znaleziono 67 wynik(ów)