Organizator : | Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu |
Data : | 2015-04-25 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 69 |
Wystartowało : | 67 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 64 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 3.333km | 6.666km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUSZYŃSKA Klaudia | 10 | JASTROWIE | K19 | 00:00:00 | 00:18:56 | |||
2 | ROGALSKI Roberto | 32 | ZSW ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJ | KOSZALIN | M20-29 | 00:00:01 | 00:13:46 | 00:30:13 | |
3 | NAGIRNJAK Viktor | 40 | AHILLES LESZNO | WINNICA | M20-29 | 00:00:01 | 00:11:04 | 00:22:18 | |
4 | ŚNIATAŁA Maciej | 35 | POLONIA JASTROWIE | JASTROWIE | M19 | 00:00:01 | 00:14:57 | 00:32:01 | |
5 | KOWALCZUK Grzegorz | 14 | ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCZNIE | TUCZNO | M40-49 | 00:00:01 | 00:13:12 | 00:26:48 | |
6 | RADTKA Tomasz | 25 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | ŁOBŻENICA | M40-49 | 00:00:01 | 00:12:22 | 00:24:57 | |
7 | OCHNIO Ryszard | 8 | POLONIA JASTROWIE | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:01 | 00:15:04 | 00:30:30 | |
8 | KUBIAK Piotr | 5 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | JASTROWIE | M30-39 | 00:00:01 | 00:13:58 | 00:28:57 | |
9 | SZYMAJDA Grzegorz | 54 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:01 | 00:12:53 | 00:27:00 | |
10 | WAŁCERZ Jakub | 11 | JASTROWIE | M20-29 | 00:00:01 | 00:16:15 | 00:36:02 | ||
11 | RADTKA Artur | 26 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | WYRZYSK | M30-39 | 00:00:01 | 00:12:39 | 00:25:51 | |
12 | SZMAGLIŃSKA Karolina | 18 | FLORIAN CHOJNICE | CHOJNICE | K20-29 | 00:00:01 | 00:14:50 | 00:30:58 | |
13 | WAŁCERZ Daria | 9 | JASTROWIE | K19 | 00:00:01 | 00:19:03 | 00:41:26 | ||
14 | TARAS Daniel | 34 | ACTIVE MALBORK 22. BLT MALBORK | MALBORK | M20-29 | 00:00:01 | 00:11:25 | 00:23:35 | |
15 | NAGIRNJAK Natalia | 41 | AHILLES LESZNO | WINNICA | K20-29 | 00:00:01 | 00:14:48 | 00:30:29 | |
16 | TEUSZ Bartek | 62 | ZAKRZEWO | M20-29 | 00:00:01 | 00:12:02 | 00:24:47 | ||
17 | GUZOWSKI Dariusz | 49 | ULKS TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM | CETYŃ | M40-49 | 00:00:01 | 00:11:59 | 00:24:26 | |
18 | HOFFMAN Aleksander | 6 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:01 | 00:11:59 | 00:24:26 | |
19 | KOSECKI Jarosław | 22 | PIŁA | M40-49 | 00:00:01 | 00:13:01 | 00:26:12 | ||
20 | MATUSIK Janusz | 16 | JANUSZ MATUSIK | TUCZNO | M60+ | 00:00:02 | 00:13:38 | 00:27:44 | |
21 | WALENDZIAK Ryszard | 24 | ACTIVE MALBORK 22. BLT MALBORK | MALBORK | M40-49 | 00:00:02 | 00:14:09 | 00:29:31 | |
22 | PIKULIK Jarosław | 28 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | TRZEBOŃ | M20-29 | 00:00:02 | 00:13:45 | 00:28:08 | |
23 | RUDNIK Jerzy | 19 | FLORIAN CHOJNICE | CHOJNICE | M60+ | 00:00:02 | 00:14:08 | 00:29:09 | |
24 | SAKOWICZ Kajetan | 67 | ZŁOTÓW | M30-39 | 00:00:02 | 00:13:40 | 00:28:02 | ||
25 | SARNOWSKI Janusz | 55 | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:00:02 | 00:13:39 | 00:28:13 | ||
26 | MAŃKOWSKI Dariusz | 13 | JASTROWIE | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:02 | 00:15:16 | 00:31:28 | |
27 | HRABECKI Krzysztof | 36 | WAŁCZ | M40-49 | 00:00:02 | 00:13:43 | 00:28:27 | ||
28 | JAROSZ Jakub | 44 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M19 | 00:00:02 | 00:13:44 | 00:28:49 | |
29 | KOPER Adam | 21 | SBZZ | SKÓRKA | M30-39 | 00:00:02 | 00:14:02 | 00:29:12 | |
30 | GAŁAN Leszek | 42 | ZŁOCIENIEC | M50-59 | 00:00:02 | 00:13:38 | 00:27:23 | ||
31 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | 38 | KB GOCH BYTÓW | OKONEK | M30-39 | 00:00:03 | 00:14:43 | 00:30:14 | |
32 | PYDYN Regina | 58 | SBZZ | ZLOTOW | K50+ | 00:00:03 | 00:17:45 | 00:37:25 | |
33 | LINDA Jan | 56 | SBZZ ZŁOTÓW | ZAKRZEWO | M30-39 | 00:00:03 | 00:15:13 | 00:31:11 | |
34 | PIECHOWSKA-CIOZDA Emilia | 65 | ZŁOTÓW | K30-39 | 00:00:03 | 00:16:27 | 00:33:20 | ||
35 | REK Justyna | 39 | ŚMIARDOWO KRAJEŃSKIE | K20-29 | 00:00:03 | 00:15:23 | 00:34:23 | ||
36 | WALENDZIAK Alicja | 23 | ACTIVE MALBORK | MALBORK | K30-39 | 00:00:03 | 00:15:22 | 00:30:46 | |
37 | PYDYN Andrzej | 59 | SBZZ | ZLOTOW | M50-59 | 00:00:03 | 00:15:59 | 00:33:27 | |
38 | KRÓLIKOWSKI Andrzej | 68 | SBZZ | LIPKA | M50-59 | 00:00:03 | 00:17:27 | 00:35:34 | |
39 | SAWICKI Eligiusz | 69 | ZŁOTÓW | M50-59 | 00:00:03 | 00:14:35 | 00:30:06 | ||
40 | SLOTAŁA Dariusz | 57 | LEŚNY LUDEK | ZAKRZEWO | M50-59 | 00:00:03 | 00:15:13 | 00:31:12 | |
41 | CIOZDA Mariusz | 66 | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:00:03 | 00:16:27 | 00:33:20 | ||
42 | DOPYTAŁA Jarosław | 50 | LIPKA | M40-49 | 00:00:03 | 00:14:36 | 00:29:12 | ||
43 | POLLEY Adam | 29 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | ŁOBŻENICA | M30-39 | 00:00:04 | 00:15:09 | 00:30:45 | |
44 | ZIOMEK Maja | 53 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K19 | 00:00:04 | 00:17:25 | 00:36:57 | |
45 | TROJANOWSKI Zbigniew | 61 | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:00:04 | 00:16:52 | 00:36:57 | ||
46 | PRZEDNÓWEK Mariola | 2 | CZARNE | K20-29 | 00:00:04 | 00:18:22 | 00:38:45 | ||
47 | KRAUSE Robert | 4 | PRECON POLSKA-JASTROWIE | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:04 | 00:15:01 | 00:30:27 | |
48 | WIŚNIEWSKI Daniel | 12 | ZŁOTÓW | M50-59 | 00:00:04 | 00:19:29 | 00:40:09 | ||
49 | JAROSZ Dariusz | 45 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M40-49 | 00:00:04 | 00:15:14 | 00:31:03 | |
50 | KARNICKI Zygmunt | 1 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60+ | 00:00:04 | 00:16:20 | 00:35:07 | |
51 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 46 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50+ | 00:00:04 | 00:16:27 | 00:33:45 | |
52 | CHUDZIK Piotr | 27 | LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA | ŁOBŻENICA | M40-49 | 00:00:04 | 00:15:09 | 00:30:45 | |
53 | ZIOMEK Joanna | 52 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:05 | 00:15:13 | 00:31:02 | |
54 | SZYDŁOWSKI Łukasz | 17 | ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCZNIE | TUCZNO | M19 | 00:00:05 | 00:14:57 | 00:29:41 | |
55 | ZIOMEK Darek | 51 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:15:33 | 00:32:59 | |
56 | SADOWSKA Dorota | 33 | POLONIA JASTROWIE | JASTROWIE | K40-49 | 00:00:05 | 00:23:06 | 00:48:25 | |
57 | MUZYKA Tomasz | 15 | GIMNAZJUM TUCZNO | ZDBOWO | M19 | 00:00:05 | 00:15:44 | 00:31:57 | |
58 | GÓRA Agnieszka | 48 | JASTROWIE | K30-39 | 00:00:05 | 00:16:50 | 00:34:45 | ||
59 | NIEMCZEWSKA Angelika | 63 | ŁOBZENICA | ŁOBŻENICA | K30-39 | 00:00:05 | 00:17:11 | 00:35:29 | |
60 | GAŁAN Joanna | 43 | ZŁOCIENIEC | K40-49 | 00:00:05 | 00:18:09 | 00:36:35 | ||
61 | AMROŻY Stanisław | 20 | DBWD WKP-W | STARGARD SZCZECIŃSKI | M40-49 | 00:00:05 | 00:16:28 | 00:34:37 | |
62 | BRAND Julia | 64 | ŁOBŻENICA | K20-29 | 00:00:05 | 00:17:20 | |||
63 | CHODOR Martyna | 37 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | OKONEK | K30-39 | 00:00:05 | 00:15:21 | 00:32:20 | |
64 | PAECH Ziemowit | 60 | SBZZ ZŁOTÓW | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:00:06 | 00:17:24 | 00:39:09 | |
65 | LUBICZ Anna | 31 | AMADEUS CROSSGYM | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:06 | 00:17:24 | 00:39:09 | |
66 | MARUSZEWSKA Justyna | 30 | NIEZRZESZONA | GORZEBĄDZ | K30-39 | 00:00:06 | 00:20:04 | 00:43:50 | |
67 | FRONTCZAK Izabela | 47 | 4 RUN TKKF KOSZALIN | SZCZECINEK | K20-29 | 00:00:06 | 00:16:50 | 00:37:30 |
Znaleziono 67 wynik(ów)