XV BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data/ Date:
2017-07-01
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
174
Wystartowało/ Started:
154
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
154
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY | M-Powiat | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OKSENIUK Sergii 907MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKM-301M 100:24:15.5000:24:15.50 3:1418.6
2STARŻYŃSKI Andrzej 894CENTRUM EKSPORTU KLEMENTYNKAKLEMENTOWICEM-201M 200:24:15.8000:24:15.80+00:00:003:1418.6
3STEPANUNKO Pavlo 909MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKM-202M 300:25:25.5000:25:25.50+00:01:103:2317.7
4OKSENIUK Oleksandr 910LKB RUDNIKKIEVM-302M 400:25:43.1500:25:43.15+00:01:273:2517.5
5GŁOGOWSKI Adam 917ATGCARGO TEAMGDYNIAM-203M 500:25:57.7000:25:57.70+00:01:423:2717.3
6DRWAL Piotr 885USTKAM-401M 600:26:01.4500:26:01.45+00:01:453:2817.3
7RUDNIK Krzysztof 846NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-303M 700:26:44.7500:26:44.75+00:02:293:3316.8
8HOLOWNYTSKYY Oleksandr 911MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKM-402M 800:27:00.9000:27:00.90+00:02:453:3616.7
9WILCZEWSKI Krzysztof 904MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOTYCHOWOM-304M 900:27:49.5500:27:49.55+00:03:343:4216.2
10ORZECHOWSKI Kamil 833TKKF KOSZALINKOSZALINM-204M 1000:27:54.2500:27:54.25+00:03:383:4316.1
11KĘPKA Adrian 787DARŁOWO/WIEKOWOM-205M 1100:28:05.8500:28:05.85+00:03:503:4416
12KURKUL Przemysław 8069 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYPAŁÓWKOM-206M 1200:28:10.0500:28:10.05+00:03:543:4516
13JAKUBEK Patryk 777ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-207M 1300:28:15.5500:28:15.55+00:04:003:4615.9
14BARAŃSKI Przemysław 880KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-208M 1400:28:22.6500:28:22.65+00:04:073:4615.9
15MIERZWA Witold 825DARŁOWODARŁOWOM-403M 1500:28:23.4500:28:23.45+00:04:073:4715.9
16OKSENIUK Oksana 908MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKK-201K 100:28:32.0000:28:32.00+00:04:163:4815.8
17MUSIAŁ Krzysztof 829TKKF KOSZALINKOSZALINM-305M 1600:28:41.3000:28:41.30+00:04:253:4915.7
18KUCHTA Piotr 800KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-209M 1700:28:50.7500:28:50.75+00:04:353:5015.6
19GARSKI Kryspin 920ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-404M 1800:28:58.1500:28:58.15+00:04:423:5115.5
20SZKOŁUDA Miłosz 923DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-2010M 1900:29:13.1500:29:13.15+00:04:573:5315.4
21WIKTOROWICZ Łucja 879OPOCZNOOPOCZNOK-171K 200:29:16.7500:29:16.75+00:05:013:5415.4
22KURKUL Janek 804KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-171M 2000:29:26.8000:29:26.80+00:05:113:5515.3
23ANTOSIK Grzegorz 916KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-405M 2100:29:39.2500:29:39.25+00:05:233:5715.2
24ELENDT Tomasz 765TUCHOMIEM-2011M 2200:29:40.4500:29:40.45+00:05:243:5715.2
25KRUKOWSKI Błażej 798MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-306M 2300:29:52.7000:29:52.70+00:05:373:5815.1
26ZAGAJEWSKI Rafał 899KL ISKRA BIAŁOGARDMALECHOWOM-2012M 2400:29:58.5000:29:58.50+00:05:433:5915
27BONISŁAWSKI Jarosław 756WWW.FADOMODA.PL TEAMSŁAWNOM-307M 2500:30:08.0500:30:08.05+00:05:524:0114.9
28ROKOSZ Radosław 842JW 1223KOSZALINM-308M 2600:30:47.4000:30:47.40+00:06:314:0614.6
29GORSZKA Damian 770WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-2013M 2700:30:53.5000:30:53.50+00:06:384:0714.6
30SZAMREJ Wojciech 857KOSZALINM-501M 2800:31:00.5500:31:00.55+00:06:454:0814.5
31ŚWITOŃ Marian 896BUKOWNICA BIEGABUKOWNICAM-502M 2900:31:10.4000:31:10.40+00:06:544:0914.4
32RYGIELSKI Arkadiusz 887MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-2014M 3000:31:14.8000:31:14.80+00:06:594:0914.4
33SIENKIEWICZ Czesław 851KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM-503M 3100:31:26.3500:31:26.35+00:07:104:1114.3
34WÓJCIK Damian 893RUNNERSWALDEDARŁOWOM-406M 3200:31:45.2000:31:45.20+00:07:294:1414.2
35BARAŃSKI Bogusław 876MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-504M 3300:31:46.7500:31:46.75+00:07:314:1414.2
36SHELEST Ludmyla 912MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKK-401K 300:31:53.4500:31:53.45+00:07:374:1514.1
37RÓG Bartosz 844MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-309M 3400:31:56.8000:31:56.80+00:07:414:1514.1
38SMEREKA Tomasz 852RUNNING TEAM MILICZMILICZM-407M 3500:31:59.9500:31:59.95+00:07:444:1514.1
39ROSIAK Damian 843SŁAWNOM-2015M 3600:32:10.1500:32:10.15+00:07:544:1714
40OSTROWSKI Marian 890ZŁOCIENIECM-60+1M 3700:32:22.2000:32:22.20+00:08:064:1813.9
41MAZUR Emiliusz 819ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-408M 3800:32:44.6500:32:44.65+00:08:294:2113.7
42ŁAGUTKO Kamila 811ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-301K 400:32:46.7500:32:46.75+00:08:314:2213.7
43KAMELSKI Piotr 783KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-409M 3900:32:47.5500:32:47.55+00:08:324:2213.7
44GIERLACH Jacek 900STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-2016M 4000:32:53.8500:32:53.85+00:08:384:2313.7
45KASPERSKI Dariusz 785BYDLINOM-4010M 4100:32:56.3000:32:56.30+00:08:404:2313.7
46CZARNOWSKI Kamil 763KASZEBEKLASZTORM-2017M 4200:33:03.1500:33:03.15+00:08:474:2413.6
47OLESZEK Jerzy 832GRZESŁAW USTKAGRABNOM-4011M 4300:33:04.3500:33:04.35+00:08:484:2413.6
48WIKTOROWICZ Jacek 878OPOCZNOOPOCZNOM-505M 4400:33:14.1500:33:14.15+00:08:584:2513.5
49MAJCHRZAK Łukasz 814CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-2018M 4500:33:21.8000:33:21.80+00:09:064:2613.5
50IWANIEC Dariusz 776TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4012M 4600:33:24.3500:33:24.35+00:09:084:2713.5
51PIETRZAK Kamil 839ACTIVE MALBORKSŁUPSKM-3010M 4700:33:27.1000:33:27.10+00:09:114:2713.5
52PERZ Emilia 837WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWABUKOWIECK-202K 500:33:30.7000:33:30.70+00:09:154:2813.4
53KUKIEŁA Tomasz 801KOSZALINM-3011M 4800:33:47.0000:33:47.00+00:09:314:3013.3
54MAZUR Bartosz 818SŁAWNOM-2019M 4900:33:51.2500:33:51.25+00:09:354:3013.3
55OLECHNOWICZ Sławomir 892STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4013M 5000:33:55.7000:33:55.70+00:09:404:3113.3
56JANKOWSKI Grzegorz 779ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4014M 5100:33:55.7500:33:55.75+00:09:404:3113.3
57GIEŁDA Jędrzej 768SMASHING PĄPKINSKOSZALINM-3012M 5200:33:56.1000:33:56.10+00:09:404:3113.3
58BULUK Grzegorz 76010 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA JW1245NAMYSŁÓWM-3013M 5300:33:58.6000:33:58.60+00:09:434:3113.2
59SZABLA Ewelina 856KOSZALINK-302K 600:34:00.9500:34:00.95+00:09:454:3213.2
60DWULIT Dominik 764KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-2020M 5400:34:11.3000:34:11.30+00:09:554:3313.2
61KULAS Rafał 802KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM-4015M 5500:34:15.6000:34:15.60+00:10:004:3413.1
62JANKOWSKI Eugeniusz 895OPEC-PUŁAWYPUŁAWYM-60+2M 5600:34:30.3500:34:30.35+00:10:144:3613
63WICZUK Michał 867MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM-3014M 5700:34:32.1000:34:32.10+00:10:164:3613
64METERA Piotr 821RUNNERSWALDEDARŁOWOM-3015M 5800:34:33.7500:34:33.75+00:10:184:3613
65PAWLIK Grzegorz 835KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM-3016M 5900:34:35.5000:34:35.50+00:10:204:3613
66WÓJCICKI Grzegorz 870SŁAWNOM-3017M 6000:34:42.3000:34:42.30+00:10:264:3713
67MAJCHRZAK Dariusz 815CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-506M 6100:34:45.3500:34:45.35+00:10:294:3812.9
68ŚWIETLIK Tomasz 861KOSZALINM-507M 6200:34:50.7000:34:50.70+00:10:354:3812.9
69MODRZEJEWSKI Roman 827KINGS OF METALGRABÓW NAD PROSNĄM-508M 6300:34:54.7500:34:54.75+00:10:394:3912.9
70MICERSKI Tomasz 822TKKF KOSZALINKOSZALINM-4016M 6400:34:57.0500:34:57.05+00:10:414:3912.9
71GARSKA Joanna 921ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-402K 700:34:59.9500:34:59.95+00:10:444:3912.9
72TOMCZAK Dominik 864CSMW USTKASŁUPSKM-4017M 6500:35:13.8000:35:13.80+00:10:584:4112.8
73GRZEGORCZYK Piotr 773SŁAWNOM-3018M 6600:35:18.9000:35:18.90+00:11:034:4212.7
74BŁOCHOWIAK Magdalena 914KLUB BIEGOWY JYSKMIEJSKA GÓRKAK-303K 800:35:21.3000:35:21.30+00:11:054:4212.7
75BŁOCHOWIAK Tomasz 915MIEJSKA GÓRKAM-3019M 6700:35:21.3000:35:21.30+00:11:054:4212.7
76MICHALCZYK Mariusz 824JW 1223KOSZALINM-4018M 6800:35:23.8000:35:23.80+00:11:084:4312.7
77PROTASEWICZ Andrzej 841SŁAWNOSŁAWNOM-4019M 6900:35:24.5500:35:24.55+00:11:094:4312.7
78KURKUL Alicja 805PAŁÓWKOK-203K 900:35:25.1000:35:25.10+00:11:094:4312.7
79MARCINIAK Michał 924POLANÓWM-2021M 7000:35:25.4500:35:25.45+00:11:094:4312.7
80TOMCZAK Zbigniew 863ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-60+3M 7100:35:26.8000:35:26.80+00:11:114:4312.7
81NIECKARZ Krzysztof 831SŁAWNOM-3020M 7200:35:38.5000:35:38.50+00:11:234:4512.6
82KROEHNKE Artur 797SZCZECINM-4020M 7300:35:38.8000:35:38.80+00:11:234:4512.6
83NIECKARZ Monika 830SŁAWNOK-304K 1000:35:39.4500:35:39.45+00:11:234:4512.6
84GLISZCZYŃSKI Łukasz 898UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-172M 7400:35:42.7000:35:42.70+00:11:274:4512.6
85USOVA Oksana 913MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKK-403K 1100:35:44.3000:35:44.30+00:11:284:4512.6
86GOSTOMCZYK Krzysztof 771SŁAWNOM-3021M 7500:35:45.4500:35:45.45+00:11:294:4612.6
87CHUDY Henryk 762KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-60+4M 7600:35:52.2000:35:52.20+00:11:364:4612.5
88KRUPIŃSKI Krzysztof 799E-UROLOG.EUKOSZALINM-509M 7700:35:58.3500:35:58.35+00:11:424:4712.5
89TELESIEWICZ Henryk 862KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-60+5M 7800:36:03.8000:36:03.80+00:11:484:4812.5
90ANDRZEJCZAK Sławomir 752GRZESŁAW USTKAUSTKAM-4021M 7900:36:06.8500:36:06.85+00:11:514:4812.5
91JABŁOŃSKI Tomasz 882SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-3022M 8000:36:13.2500:36:13.25+00:11:574:4912.4
92KĘSIK Agnieszka 874KUBA PROTECTOR TEAMSŁUPSKK-305K 1200:36:18.3000:36:18.30+00:12:024:5012.4
93PERZ Marzenna 836NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLBUKOWIECK-404K 1300:36:21.0500:36:21.05+00:12:054:5012.4
94STASIAK Jarosław 853SŁUPSKM-2022M 8100:36:21.8000:36:21.80+00:12:064:5012.4
95WIATRZYK Krzysztof 866DARŁOWODARŁOWOM-4022M 8200:36:30.2000:36:30.20+00:12:144:5212.3
96SZTORMOWSKI Maciej 858'EKIPA Z POPRAWCZAKA'STRASZYNM-3023M 8300:36:37.1500:36:37.15+00:12:214:5212.3
97PIETRZAK Anna 838ACTIVE MALBORKSŁUPSKK-204K 1400:36:48.1000:36:48.10+00:12:324:5412.2
98RUMIŃSKI Wojciech 906M-4023M 8400:36:51.3500:36:51.35+00:12:354:5412.2
99TURCZYN Tomasz 902DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-4024M 8500:37:05.7500:37:05.75+00:12:504:5612.1
100HARBUTIAK Monika 774ŻYJ Z ENERGIĄCISOWOK-205K 1500:37:08.1500:37:08.15+00:12:524:5712.1
101BEDNARCZYK Arkadiusz 875STOPA SŁUPSKKOBYLNICAM-4025M 8600:37:11.0500:37:11.05+00:12:554:5712.1
102OSOBNIAK Ryszard 834ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-60+6M 8700:37:12.3500:37:12.35+00:12:564:5712.1
103KOSECKI Tomasz 793ZAKWASKOSZALINM-3024M 8800:37:12.5500:37:12.55+00:12:574:5712.1
104MICHALAK Wojciech 823MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-4026M 8900:37:13.5000:37:13.50+00:12:584:5712.1
105JARNÓT Agnieszka 780NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSTARY TOMYŚLK-405K 1600:37:15.3000:37:15.30+00:12:594:5812.1
106ORŁOWSKI Maciej 905DARŁOWOM-3025M 9000:37:33.1500:37:33.15+00:13:175:0012
107KAZIMIEROWICZ Radosław 786KOSZALINM-3026M 9100:37:37.2000:37:37.20+00:13:215:0012
108LASKA Agnieszka 808MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-406K 1700:37:38.8500:37:38.85+00:13:235:0112
109MIKINKA Magdalena 891SŁAWNOK-306K 1800:38:07.4000:38:07.40+00:13:515:0411.8
110KULCZYK Katarzyna 883KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-307K 1900:38:12.5000:38:12.50+00:13:575:0511.8
111BASSEL Marcin 754KOSZALINM-3027M 9200:38:21.3500:38:21.35+00:14:055:0611.7
112KACZMAREK Marta 781SŁAWNOK-308K 2000:38:27.6500:38:27.65+00:14:125:0711.7
113SEEWALD Jan 849ZAKWASKOSZALINM-4027M 9300:38:34.5000:38:34.50+00:14:195:0811.7
114GREBIENIK Andrzej 772W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-4028M 9400:38:36.1000:38:36.10+00:14:205:0811.7
115KUPREWICZ Grzegorz 803JW 1223KOSZALINM-3028M 9500:38:52.3500:38:52.35+00:14:365:1011.6
116KLENIEWSKI Piotr 789ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-5010M 9600:39:03.0500:39:03.05+00:14:475:1211.5
117ANTOSIK Jacek 922KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-3029M 9700:39:11.2500:39:11.25+00:14:555:1311.5
118ANTOSIK Grażyna 753KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-309K 2100:39:11.2500:39:11.25+00:14:555:1311.5
119KOWALCZYK Piotr 795KOSZALINM-3030M 9800:39:24.7500:39:24.75+00:15:095:1511.4
120WYBRANIEC Karolina 872SŁUPSKK-206K 2200:39:31.6500:39:31.65+00:15:165:1611.4
121GOLEC Anna 769GOLEC TEAMKOSZALINK-407K 2300:40:00.5000:40:00.50+00:15:455:2011.3
122ADRYAN Adam 751CKB SŁUPSKSŁUPSKM-4029M 9900:40:02.3000:40:02.30+00:15:465:2011.2
123BIELEWICZ Anna 755STOPA SŁUPSKLUBUŃK-408K 2400:40:04.7500:40:04.75+00:15:495:2011.2
124WIECZOREK Jacek 868SŁAWNOM-3031M 10000:40:05.1500:40:05.15+00:15:495:2011.2
125LIGOCKA Aneta 810SZCZECINK-409K 2500:40:07.5000:40:07.50+00:15:525:2011.2
126BUZE Małgorzata 761KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK-4010K 2600:40:09.9500:40:09.95+00:15:545:2111.2
127BIERNAT Karolina 889SŁAWNOK-172K 2700:40:15.8000:40:15.80+00:16:005:2211.2
128KONKEL Joanna 790MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-501K 2800:40:23.7000:40:23.70+00:16:085:2311.1
129ROGALA Tomasz 897MALECHOWOM-3032M 10100:40:26.8000:40:26.80+00:16:115:2311.1
130SEEWALD Agnieszka 850ZAKWASKOSZALINK-3010K 2900:40:32.5000:40:32.50+00:16:175:2411.1
131KOSECKA Sylwia 792ZAKWASKOSZALINK-207K 3000:40:32.5000:40:32.50+00:16:175:2411.1
132JAWORSKI Robert 918PIESZCZM-4030M 10200:40:42.1000:40:42.10+00:16:265:2511.1
133MADEJ Krzysztof 812MRÓWECZKIKULESZEWOM-3033M 10300:40:46.2500:40:46.25+00:16:305:2611
134JANKOWSKA Justyna 778MRÓWECZKISŁUPSKK-3011K 3100:40:47.3000:40:47.30+00:16:315:2611
135MRUGALSKI Stanisław 828MIASTKOM-5011M 10400:41:19.8500:41:19.85+00:17:045:3010.9
136BRYSIK Dariusz 757SŁUPSKM-3034M 10500:41:32.1500:41:32.15+00:17:165:3210.8
137SALITA Lech 848GNIEZNOM-5012M 10600:42:26.1000:42:26.10+00:18:105:3910.6
138MARCZAK Małgorzata 884AMATORŻELKOWOK-502K 3200:42:50.7000:42:50.70+00:18:355:4210.5
139MIECZKOWSKA Małgorzata 903ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-3012K 3300:42:57.4500:42:57.45+00:18:415:4310.5
140KOROLCZUK Karolina 791SŁAWNOK-3013K 3400:43:20.8000:43:20.80+00:19:055:4610.4
141BIERNAT Krzysztof 901SŁAWNOM-3035M 10700:43:20.9000:43:20.90+00:19:055:4610.4
142MARCZAK Andrzej 816AMATORŻELKOWOM-5013M 10800:43:22.6500:43:22.65+00:19:075:4610.4
143WRONA Józef 871PORTO BRYGIERWIELEŃM-60+7M 10900:44:17.7500:44:17.75+00:20:025:5410.2
144RUDNIK Janina Ewa 845DYNAMICKRĘPA SŁUPSKAK-4011K 3500:44:20.8500:44:20.85+00:20:055:5410.2
145KOMAR Agnieszka 873SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-3014K 3600:44:26.6500:44:26.65+00:20:115:5510.1
146HELLER Zdzisław 775NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+8M 11000:44:32.3500:44:32.35+00:20:165:5610.1
147FILIPOWICZ Marian 767NIEZRZESZONYWROCŁAWM-60+9M 11100:45:57.9000:45:57.90+00:21:426:079.8
148BUDZYŃSKA Elżbieta 758SŁUPSKK-503K 3700:47:02.5000:47:02.50+00:22:476:169.6
149MIKLASIŃSKA Monika 826KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK-3015K 3800:47:52.5500:47:52.55+00:23:376:229.4
150LISIAK Ryszard 888SŁAWNOM-4031M 11200:48:01.3500:48:01.35+00:23:456:249.4
151KIERSZKA Agnieszka 788SZCZECINK-4012K 3900:48:18.3500:48:18.35+00:24:026:269.3
152LASKOWSKA Katarzyna 809SŁAWNOK-4013K 4000:48:18.5500:48:18.55+00:24:036:269.3
153MEGGER Agata 820ŻYJ Z ENERGIĄSIEMIANICEK-4014K 4100:49:28.1500:49:28.15+00:25:126:359.1
154SOLAK Halina 919ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60+1K 4200:58:33.4500:58:33.45+00:34:177:487.7
Znaleziono 154 wynik(ów)