XV BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data/ Date:
2017-07-01
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
174
Wystartowało/ Started:
154
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
154
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY | M-Powiat | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OKSENIUK Sergii 907MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKUKRAINEM-30100:24:15.5000:24:15.50 3:1418.6
2STARŻYŃSKI Andrzej 894CENTRUM EKSPORTU KLEMENTYNKAKLEMENTOWICEPOLSKAM-20100:24:15.8000:24:15.80+00:00:003:1418.6
3STEPANUNKO Pavlo 909MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKUKRAINEM-20200:25:25.5000:25:25.50+00:01:103:2317.7
4OKSENIUK Oleksandr 910LKB RUDNIKKIEVUKRAINEM-30200:25:43.1500:25:43.15+00:01:283:2517.5
5GŁOGOWSKI Adam 917ATGCARGO TEAMGDYNIAPOLSKAM-20300:25:57.7000:25:57.70+00:01:423:2717.3
6DRWAL Piotr 885USTKAPOLSKAM-40100:26:01.4500:26:01.45+00:01:463:2817.3
7RUDNIK Krzysztof 846NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAPOLSKAM-30300:26:44.7500:26:44.75+00:02:293:3316.8
8HOLOWNYTSKYY Oleksandr 911MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKUKRAINEM-40200:27:00.9000:27:00.90+00:02:453:3616.7
9WILCZEWSKI Krzysztof 904MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOTYCHOWOPOLSKAM-30400:27:49.5500:27:49.55+00:03:343:4216.2
10ORZECHOWSKI Kamil 833TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM-20400:27:54.2500:27:54.25+00:03:393:4316.1
11KĘPKA Adrian 787DARŁOWO/WIEKOWOPOLSKAM-20500:28:05.8500:28:05.85+00:03:503:4416
12KURKUL Przemysław 8069 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYPAŁÓWKOPOLSKAM-20600:28:10.0500:28:10.05+00:03:553:4516
13JAKUBEK Patryk 777ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAM-20700:28:15.5500:28:15.55+00:04:003:4615.9
14BARAŃSKI Przemysław 880KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWPOLSKAM-20800:28:22.6500:28:22.65+00:04:073:4615.9
15MIERZWA Witold 825DARŁOWODARŁOWOPOLSKAM-40300:28:23.4500:28:23.45+00:04:083:4715.9
16OKSENIUK Oksana 908MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKUKRAINEK-20100:28:32.0000:28:32.00+00:04:173:4815.8
17MUSIAŁ Krzysztof 829TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM-30500:28:41.3000:28:41.30+00:04:263:4915.7
18KUCHTA Piotr 800KB PIONIER SZCZECINSZCZECINPOLSKAM-20900:28:50.7500:28:50.75+00:04:353:5015.6
19GARSKI Kryspin 920ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAM-40400:28:58.1500:28:58.15+00:04:433:5115.5
20SZKOŁUDA Miłosz 923DECATHLON KOSZALINPOLANÓWPOLSKAM-201000:29:13.1500:29:13.15+00:04:583:5315.4
21WIKTOROWICZ Łucja 879OPOCZNOOPOCZNOPOLSKAK-17100:29:16.7500:29:16.75+00:05:013:5415.4
22KURKUL Janek 804KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOPOLSKAM-17100:29:26.8000:29:26.80+00:05:113:5515.3
23ANTOSIK Grzegorz 916KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEPOLSKAM-40500:29:39.2500:29:39.25+00:05:243:5715.2
24ELENDT Tomasz 765TUCHOMIEPOLSKAM-201100:29:40.4500:29:40.45+00:05:253:5715.2
25KRUKOWSKI Błażej 798MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM-30600:29:52.7000:29:52.70+00:05:373:5815.1
26ZAGAJEWSKI Rafał 899KL ISKRA BIAŁOGARDMALECHOWOPOLSKAM-201200:29:58.5000:29:58.50+00:05:433:5915
27BONISŁAWSKI Jarosław 756WWW.FADOMODA.PL TEAMSŁAWNOPOLSKAM-30700:30:08.0500:30:08.05+00:05:534:0114.9
28ROKOSZ Radosław 842JW 1223KOSZALINPOLSKAM-30800:30:47.4000:30:47.40+00:06:324:0614.6
29GORSZKA Damian 770WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINPOLSKAM-201300:30:53.5000:30:53.50+00:06:384:0714.6
30SZAMREJ Wojciech 857KOSZALINPOLSKAM-50100:31:00.5500:31:00.55+00:06:454:0814.5
31ŚWITOŃ Marian 896BUKOWNICA BIEGABUKOWNICAPOLSKAM-50200:31:10.4000:31:10.40+00:06:554:0914.4
32RYGIELSKI Arkadiusz 887MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM-201400:31:14.8000:31:14.80+00:06:594:0914.4
33SIENKIEWICZ Czesław 851KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNPOLSKAM-50300:31:26.3500:31:26.35+00:07:114:1114.3
34WÓJCIK Damian 893RUNNERSWALDEDARŁOWOPOLSKAM-40600:31:45.2000:31:45.20+00:07:304:1414.2
35BARAŃSKI Bogusław 876MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWPOLSKAM-50400:31:46.7500:31:46.75+00:07:314:1414.2
36SHELEST Ludmyla 912MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKUKRAINEK-40100:31:53.4500:31:53.45+00:07:384:1514.1
37RÓG Bartosz 844MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM-30900:31:56.8000:31:56.80+00:07:414:1514.1
38SMEREKA Tomasz 852RUNNING TEAM MILICZMILICZPOLSKAM-40700:31:59.9500:31:59.95+00:07:444:1514.1
39ROSIAK Damian 843SŁAWNOPOLSKAM-201500:32:10.1500:32:10.15+00:07:554:1714
40OSTROWSKI Marian 890ZŁOCIENIECPOLSKAM-60+100:32:22.2000:32:22.20+00:08:074:1813.9
41MAZUR Emiliusz 819ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOPOLSKAM-40800:32:44.6500:32:44.65+00:08:294:2113.7
42ŁAGUTKO Kamila 811ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOPOLSKAK-30100:32:46.7500:32:46.75+00:08:314:2213.7
43KAMELSKI Piotr 783KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOPOLSKAM-40900:32:47.5500:32:47.55+00:08:324:2213.7
44GIERLACH Jacek 900STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM-201600:32:53.8500:32:53.85+00:08:384:2313.7
45KASPERSKI Dariusz 785BYDLINOPOLSKAM-401000:32:56.3000:32:56.30+00:08:414:2313.7
46CZARNOWSKI Kamil 763KASZEBEKLASZTORPOLSKAM-201700:33:03.1500:33:03.15+00:08:484:2413.6
47OLESZEK Jerzy 832GRZESŁAW USTKAGRABNOPOLSKAM-401100:33:04.3500:33:04.35+00:08:494:2413.6
48WIKTOROWICZ Jacek 878OPOCZNOOPOCZNOPOLSKAM-50500:33:14.1500:33:14.15+00:08:594:2513.5
49MAJCHRZAK Łukasz 814CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAPOLSKAM-201800:33:21.8000:33:21.80+00:09:064:2613.5
50IWANIEC Dariusz 776TKKF KOSZALINSIERAKOWOPOLSKAM-401200:33:24.3500:33:24.35+00:09:094:2713.5
51PIETRZAK Kamil 839ACTIVE MALBORKSŁUPSKPOLSKAM-301000:33:27.1000:33:27.10+00:09:124:2713.5
52PERZ Emilia 837WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWABUKOWIECPOLSKAK-20200:33:30.7000:33:30.70+00:09:154:2813.4
53KUKIEŁA Tomasz 801KOSZALINPOLSKAM-301100:33:47.0000:33:47.00+00:09:324:3013.3
54MAZUR Bartosz 818SŁAWNOPOLSKAM-201900:33:51.2500:33:51.25+00:09:364:3013.3
55OLECHNOWICZ Sławomir 892STOPA SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM-401300:33:55.7000:33:55.70+00:09:404:3113.3
56JANKOWSKI Grzegorz 779ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAM-401400:33:55.7500:33:55.75+00:09:404:3113.3
57GIEŁDA Jędrzej 768SMASHING PĄPKINSKOSZALINPOLSKAM-301200:33:56.1000:33:56.10+00:09:414:3113.3
58BULUK Grzegorz 76010 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA JW1245NAMYSŁÓWPOLSKAM-301300:33:58.6000:33:58.60+00:09:434:3113.2
59SZABLA Ewelina 856KOSZALINPOLSKAK-30200:34:00.9500:34:00.95+00:09:454:3213.2
60DWULIT Dominik 764KORZYBSKIE REKINYKĘPICEPOLSKAM-202000:34:11.3000:34:11.30+00:09:564:3313.2
61KULAS Rafał 802KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNPOLSKAM-401500:34:15.6000:34:15.60+00:10:004:3413.1
62JANKOWSKI Eugeniusz 895OPEC-PUŁAWYPUŁAWYPOLSKAM-60+200:34:30.3500:34:30.35+00:10:154:3613
63WICZUK Michał 867MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIPOLSKAM-301400:34:32.1000:34:32.10+00:10:174:3613
64METERA Piotr 821RUNNERSWALDEDARŁOWOPOLSKAM-301500:34:33.7500:34:33.75+00:10:184:3613
65PAWLIK Grzegorz 835KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNPOLSKAM-301600:34:35.5000:34:35.50+00:10:204:3613
66WÓJCICKI Grzegorz 870SŁAWNOPOLSKAM-301700:34:42.3000:34:42.30+00:10:274:3713
67MAJCHRZAK Dariusz 815CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAPOLSKAM-50600:34:45.3500:34:45.35+00:10:304:3812.9
68ŚWIETLIK Tomasz 861KOSZALINPOLSKAM-50700:34:50.7000:34:50.70+00:10:354:3812.9
69MODRZEJEWSKI Roman 827KINGS OF METALGRABÓW NAD PROSNĄPOLSKAM-50800:34:54.7500:34:54.75+00:10:394:3912.9
70MICERSKI Tomasz 822TKKF KOSZALINKOSZALINPOLSKAM-401600:34:57.0500:34:57.05+00:10:424:3912.9
71GARSKA Joanna 921ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAK-40200:34:59.9500:34:59.95+00:10:444:3912.9
72TOMCZAK Dominik 864CSMW USTKASŁUPSKPOLSKAM-401700:35:13.8000:35:13.80+00:10:584:4112.8
73GRZEGORCZYK Piotr 773SŁAWNOPOLSKAM-301800:35:18.9000:35:18.90+00:11:034:4212.7
74BŁOCHOWIAK Magdalena 914KLUB BIEGOWY JYSKMIEJSKA GÓRKAPOLSKAK-30300:35:21.3000:35:21.30+00:11:064:4212.7
75BŁOCHOWIAK Tomasz 915MIEJSKA GÓRKAPOLSKAM-301900:35:21.3000:35:21.30+00:11:064:4212.7
76MICHALCZYK Mariusz 824JW 1223KOSZALINPOLSKAM-401800:35:23.8000:35:23.80+00:11:084:4312.7
77PROTASEWICZ Andrzej 841SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM-401900:35:24.5500:35:24.55+00:11:094:4312.7
78KURKUL Alicja 805PAŁÓWKOPOLSKAK-20300:35:25.1000:35:25.10+00:11:104:4312.7
79MARCINIAK Michał 924POLANÓWPOLSKAM-202100:35:25.4500:35:25.45+00:11:104:4312.7
80TOMCZAK Zbigniew 863ALTOM GNIEZNOGNIEZNOPOLSKAM-60+300:35:26.8000:35:26.80+00:11:114:4312.7
81NIECKARZ Krzysztof 831SŁAWNOPOLSKAM-302000:35:38.5000:35:38.50+00:11:234:4512.6
82KROEHNKE Artur 797SZCZECINPOLSKAM-402000:35:38.8000:35:38.80+00:11:234:4512.6
83NIECKARZ Monika 830SŁAWNOPOLSKAK-30400:35:39.4500:35:39.45+00:11:244:4512.6
84GLISZCZYŃSKI Łukasz 898UKSN SPRINT SŁAWNOBYTÓWPOLSKAM-17200:35:42.7000:35:42.70+00:11:274:4512.6
85USOVA Oksana 913MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKUKRAINEK-40300:35:44.3000:35:44.30+00:11:294:4512.6
86GOSTOMCZYK Krzysztof 771SŁAWNOPOLSKAM-302100:35:45.4500:35:45.45+00:11:304:4612.6
87CHUDY Henryk 762KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPOLSKAM-60+400:35:52.2000:35:52.20+00:11:374:4612.5
88KRUPIŃSKI Krzysztof 799E-UROLOG.EUKOSZALINPOLSKAM-50900:35:58.3500:35:58.35+00:11:434:4712.5
89TELESIEWICZ Henryk 862KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOPOLSKAM-60+500:36:03.8000:36:03.80+00:11:484:4812.5
90ANDRZEJCZAK Sławomir 752GRZESŁAW USTKAUSTKAPOLSKAM-402100:36:06.8500:36:06.85+00:11:514:4812.5
91JABŁOŃSKI Tomasz 882SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM-302200:36:13.2500:36:13.25+00:11:584:4912.4
92KĘSIK Agnieszka 874KUBA PROTECTOR TEAMSŁUPSKPOLSKAK-30500:36:18.3000:36:18.30+00:12:034:5012.4
93PERZ Marzenna 836NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLBUKOWIECPOLSKAK-40400:36:21.0500:36:21.05+00:12:064:5012.4
94STASIAK Jarosław 853SŁUPSKPOLSKAM-202200:36:21.8000:36:21.80+00:12:064:5012.4
95WIATRZYK Krzysztof 866DARŁOWODARŁOWOPOLSKAM-402200:36:30.2000:36:30.20+00:12:154:5212.3
96SZTORMOWSKI Maciej 858'EKIPA Z POPRAWCZAKA'STRASZYNPOLSKAM-302300:36:37.1500:36:37.15+00:12:224:5212.3
97PIETRZAK Anna 838ACTIVE MALBORKSŁUPSKPOLSKAK-20400:36:48.1000:36:48.10+00:12:334:5412.2
98RUMIŃSKI Wojciech 906POLSKAM-402300:36:51.3500:36:51.35+00:12:364:5412.2
99TURCZYN Tomasz 902DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOPOLSKAM-402400:37:05.7500:37:05.75+00:12:504:5612.1
100HARBUTIAK Monika 774ŻYJ Z ENERGIĄCISOWOPOLSKAK-20500:37:08.1500:37:08.15+00:12:534:5712.1
101BEDNARCZYK Arkadiusz 875STOPA SŁUPSKKOBYLNICAPOLSKAM-402500:37:11.0500:37:11.05+00:12:564:5712.1
102OSOBNIAK Ryszard 834ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINPOLSKAM-60+600:37:12.3500:37:12.35+00:12:574:5712.1
103KOSECKI Tomasz 793ZAKWASKOSZALINPOLSKAM-302400:37:12.5500:37:12.55+00:12:574:5712.1
104MICHALAK Wojciech 823MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAM-402600:37:13.5000:37:13.50+00:12:584:5712.1
105JARNÓT Agnieszka 780NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLSTARY TOMYŚLPOLSKAK-40500:37:15.3000:37:15.30+00:13:004:5812.1
106ORŁOWSKI Maciej 905DARŁOWOPOLSKAM-302500:37:33.1500:37:33.15+00:13:185:0012
107KAZIMIEROWICZ Radosław 786KOSZALINPOLSKAM-302600:37:37.2000:37:37.20+00:13:225:0012
108LASKA Agnieszka 808MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-40600:37:38.8500:37:38.85+00:13:235:0112
109MIKINKA Magdalena 891SŁAWNOPOLSKAK-30600:38:07.4000:38:07.40+00:13:525:0411.8
110KULCZYK Katarzyna 883KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOPOLSKAK-30700:38:12.5000:38:12.50+00:13:575:0511.8
111BASSEL Marcin 754KOSZALINPOLSKAM-302700:38:21.3500:38:21.35+00:14:065:0611.7
112KACZMAREK Marta 781SŁAWNOPOLSKAK-30800:38:27.6500:38:27.65+00:14:125:0711.7
113SEEWALD Jan 849ZAKWASKOSZALINPOLSKAM-402700:38:34.5000:38:34.50+00:14:195:0811.7
114GREBIENIK Andrzej 772W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKPOLSKAM-402800:38:36.1000:38:36.10+00:14:215:0811.7
115KUPREWICZ Grzegorz 803JW 1223KOSZALINPOLSKAM-302800:38:52.3500:38:52.35+00:14:375:1011.6
116KLENIEWSKI Piotr 789ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINPOLSKAM-501000:39:03.0500:39:03.05+00:14:485:1211.5
117ANTOSIK Jacek 922KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEPOLSKAM-302900:39:11.2500:39:11.25+00:14:565:1311.5
118ANTOSIK Grażyna 753KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOPOLSKAK-30900:39:11.2500:39:11.25+00:14:565:1311.5
119KOWALCZYK Piotr 795KOSZALINPOLSKAM-303000:39:24.7500:39:24.75+00:15:095:1511.4
120WYBRANIEC Karolina 872SŁUPSKPOLSKAK-20600:39:31.6500:39:31.65+00:15:165:1611.4
121GOLEC Anna 769GOLEC TEAMKOSZALINPOLSKAK-40700:40:00.5000:40:00.50+00:15:455:2011.3
122ADRYAN Adam 751CKB SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAM-402900:40:02.3000:40:02.30+00:15:475:2011.2
123BIELEWICZ Anna 755STOPA SŁUPSKLUBUŃPOLSKAK-40800:40:04.7500:40:04.75+00:15:495:2011.2
124WIECZOREK Jacek 868SŁAWNOPOLSKAM-303100:40:05.1500:40:05.15+00:15:505:2011.2
125LIGOCKA Aneta 810SZCZECINPOLSKAK-40900:40:07.5000:40:07.50+00:15:525:2011.2
126BUZE Małgorzata 761KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOPOLSKAK-401000:40:09.9500:40:09.95+00:15:545:2111.2
127BIERNAT Karolina 889SŁAWNOPOLSKAK-17200:40:15.8000:40:15.80+00:16:005:2211.2
128KONKEL Joanna 790MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-50100:40:23.7000:40:23.70+00:16:085:2311.1
129ROGALA Tomasz 897MALECHOWOPOLSKAM-303200:40:26.8000:40:26.80+00:16:115:2311.1
130SEEWALD Agnieszka 850ZAKWASKOSZALINPOLSKAK-301000:40:32.5000:40:32.50+00:16:175:2411.1
131KOSECKA Sylwia 792ZAKWASKOSZALINPOLSKAK-20700:40:32.5000:40:32.50+00:16:175:2411.1
132JAWORSKI Robert 918PIESZCZPOLSKAM-403000:40:42.1000:40:42.10+00:16:275:2511.1
133MADEJ Krzysztof 812MRÓWECZKIKULESZEWOPOLSKAM-303300:40:46.2500:40:46.25+00:16:315:2611
134JANKOWSKA Justyna 778MRÓWECZKISŁUPSKPOLSKAK-301100:40:47.3000:40:47.30+00:16:325:2611
135MRUGALSKI Stanisław 828MIASTKOPOLSKAM-501100:41:19.8500:41:19.85+00:17:045:3010.9
136BRYSIK Dariusz 757SŁUPSKPOLSKAM-303400:41:32.1500:41:32.15+00:17:175:3210.8
137SALITA Lech 848GNIEZNOPOLSKAM-501200:42:26.1000:42:26.10+00:18:115:3910.6
138MARCZAK Małgorzata 884AMATORŻELKOWOPOLSKAK-50200:42:50.7000:42:50.70+00:18:355:4210.5
139MIECZKOWSKA Małgorzata 903ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOPOLSKAK-301200:42:57.4500:42:57.45+00:18:425:4310.5
140KOROLCZUK Karolina 791SŁAWNOPOLSKAK-301300:43:20.8000:43:20.80+00:19:055:4610.4
141BIERNAT Krzysztof 901SŁAWNOPOLSKAM-303500:43:20.9000:43:20.90+00:19:055:4610.4
142MARCZAK Andrzej 816AMATORŻELKOWOPOLSKAM-501300:43:22.6500:43:22.65+00:19:075:4610.4
143WRONA Józef 871PORTO BRYGIERWIELEŃPOLSKAM-60+700:44:17.7500:44:17.75+00:20:025:5410.2
144RUDNIK Janina Ewa 845DYNAMICKRĘPA SŁUPSKAPOLSKAK-401100:44:20.8500:44:20.85+00:20:055:5410.2
145KOMAR Agnieszka 873SPOKO SŁAWNOSŁAWNOPOLSKAK-301400:44:26.6500:44:26.65+00:20:115:5510.1
146HELLER Zdzisław 775NIEZRZESZONYKOSZALINPOLSKAM-60+800:44:32.3500:44:32.35+00:20:175:5610.1
147FILIPOWICZ Marian 767NIEZRZESZONYWROCŁAWPOLSKAM-60+900:45:57.9000:45:57.90+00:21:426:079.8
148BUDZYŃSKA Elżbieta 758SŁUPSKPOLSKAK-50300:47:02.5000:47:02.50+00:22:476:169.6
149MIKLASIŃSKA Monika 826KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOPOLSKAK-301500:47:52.5500:47:52.55+00:23:376:229.4
150LISIAK Ryszard 888SŁAWNOPOLSKAM-403100:48:01.3500:48:01.35+00:23:466:249.4
151KIERSZKA Agnieszka 788SZCZECINPOLSKAK-401200:48:18.3500:48:18.35+00:24:036:269.3
152LASKOWSKA Katarzyna 809SŁAWNOPOLSKAK-401300:48:18.5500:48:18.55+00:24:036:269.3
153MEGGER Agata 820ŻYJ Z ENERGIĄSIEMIANICEPOLSKAK-401400:49:28.1500:49:28.15+00:25:136:359.1
154SOLAK Halina 919ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWPOLSKAK-60+100:58:33.4500:58:33.45+00:34:187:487.7
Znaleziono 154 wynik(ów)