XV BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data/ Date:
2017-07-01
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
174
Wystartowało/ Started:
154
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
154
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY | M-Powiat | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STARŻYŃSKI Andrzej 894CENTRUM EKSPORTU KLEMENTYNKAKLEMENTOWICEM-201M 200:24:15.8000:24:15.80 3:1418.6
2STEPANUNKO Pavlo 909MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKM-202M 300:25:25.5000:25:25.50+00:01:093:2317.7
3GŁOGOWSKI Adam 917ATGCARGO TEAMGDYNIAM-203M 500:25:57.7000:25:57.70+00:01:413:2717.3
4ORZECHOWSKI Kamil 833TKKF KOSZALINKOSZALINM-204M 1000:27:54.2500:27:54.25+00:03:383:4316.1
5KĘPKA Adrian 787DARŁOWO/WIEKOWOM-205M 1100:28:05.8500:28:05.85+00:03:503:4416
6KURKUL Przemysław 8069 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYPAŁÓWKOM-206M 1200:28:10.0500:28:10.05+00:03:543:4516
7JAKUBEK Patryk 777ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-207M 1300:28:15.5500:28:15.55+00:03:593:4615.9
8BARAŃSKI Przemysław 880KM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM-208M 1400:28:22.6500:28:22.65+00:04:063:4615.9
9KUCHTA Piotr 800KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-209M 1700:28:50.7500:28:50.75+00:04:343:5015.6
10SZKOŁUDA Miłosz 923DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-2010M 1900:29:13.1500:29:13.15+00:04:573:5315.4
11ELENDT Tomasz 765TUCHOMIEM-2011M 2200:29:40.4500:29:40.45+00:05:243:5715.2
12ZAGAJEWSKI Rafał 899KL ISKRA BIAŁOGARDMALECHOWOM-2012M 2400:29:58.5000:29:58.50+00:05:423:5915
13GORSZKA Damian 770WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM-2013M 2700:30:53.5000:30:53.50+00:06:374:0714.6
14RYGIELSKI Arkadiusz 887MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-2014M 3000:31:14.8000:31:14.80+00:06:594:0914.4
15ROSIAK Damian 843SŁAWNOM-2015M 3600:32:10.1500:32:10.15+00:07:544:1714
16GIERLACH Jacek 900STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-2016M 4000:32:53.8500:32:53.85+00:08:384:2313.7
17CZARNOWSKI Kamil 763KASZEBEKLASZTORM-2017M 4200:33:03.1500:33:03.15+00:08:474:2413.6
18MAJCHRZAK Łukasz 814CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKAUSTKAM-2018M 4500:33:21.8000:33:21.80+00:09:064:2613.5
19MAZUR Bartosz 818SŁAWNOM-2019M 4900:33:51.2500:33:51.25+00:09:354:3013.3
20DWULIT Dominik 764KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-2020M 5400:34:11.3000:34:11.30+00:09:554:3313.2
21MARCINIAK Michał 924POLANÓWM-2021M 7000:35:25.4500:35:25.45+00:11:094:4312.7
22STASIAK Jarosław 853SŁUPSKM-2022M 8100:36:21.8000:36:21.80+00:12:064:5012.4
Znaleziono 22 wynik(ów)