XV BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data/ Date:
2017-07-01
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
174
Wystartowało/ Started:
154
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
154
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY | M-Powiat | K-17 | M-17 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DRWAL Piotr 885USTKAM-401M 600:26:01.4500:26:01.45 3:2817.3
2HOLOWNYTSKYY Oleksandr 911MK LUCHESK – LKB RUDNIKLUCKM-402M 800:27:00.9000:27:00.90+00:00:593:3616.7
3MIERZWA Witold 825DARŁOWODARŁOWOM-403M 1500:28:23.4500:28:23.45+00:02:223:4715.9
4GARSKI Kryspin 920ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-404M 1800:28:58.1500:28:58.15+00:02:563:5115.5
5ANTOSIK Grzegorz 916KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-405M 2100:29:39.2500:29:39.25+00:03:373:5715.2
6WÓJCIK Damian 893RUNNERSWALDEDARŁOWOM-406M 3200:31:45.2000:31:45.20+00:05:434:1414.2
7SMEREKA Tomasz 852RUNNING TEAM MILICZMILICZM-407M 3500:31:59.9500:31:59.95+00:05:584:1514.1
8MAZUR Emiliusz 819ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-408M 3800:32:44.6500:32:44.65+00:06:434:2113.7
9KAMELSKI Piotr 783KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-409M 3900:32:47.5500:32:47.55+00:06:464:2213.7
10KASPERSKI Dariusz 785BYDLINOM-4010M 4100:32:56.3000:32:56.30+00:06:544:2313.7
11OLESZEK Jerzy 832GRZESŁAW USTKAGRABNOM-4011M 4300:33:04.3500:33:04.35+00:07:024:2413.6
12IWANIEC Dariusz 776TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4012M 4600:33:24.3500:33:24.35+00:07:224:2713.5
13OLECHNOWICZ Sławomir 892STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4013M 5000:33:55.7000:33:55.70+00:07:544:3113.3
14JANKOWSKI Grzegorz 779ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4014M 5100:33:55.7500:33:55.75+00:07:544:3113.3
15KULAS Rafał 802KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNM-4015M 5500:34:15.6000:34:15.60+00:08:144:3413.1
16MICERSKI Tomasz 822TKKF KOSZALINKOSZALINM-4016M 6400:34:57.0500:34:57.05+00:08:554:3912.9
17TOMCZAK Dominik 864CSMW USTKASŁUPSKM-4017M 6500:35:13.8000:35:13.80+00:09:124:4112.8
18MICHALCZYK Mariusz 824JW 1223KOSZALINM-4018M 6800:35:23.8000:35:23.80+00:09:224:4312.7
19PROTASEWICZ Andrzej 841SŁAWNOSŁAWNOM-4019M 6900:35:24.5500:35:24.55+00:09:234:4312.7
20KROEHNKE Artur 797SZCZECINM-4020M 7300:35:38.8000:35:38.80+00:09:374:4512.6
21ANDRZEJCZAK Sławomir 752GRZESŁAW USTKAUSTKAM-4021M 7900:36:06.8500:36:06.85+00:10:054:4812.5
22WIATRZYK Krzysztof 866DARŁOWODARŁOWOM-4022M 8200:36:30.2000:36:30.20+00:10:284:5212.3
23RUMIŃSKI Wojciech 906M-4023M 8400:36:51.3500:36:51.35+00:10:494:5412.2
24TURCZYN Tomasz 902DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-4024M 8500:37:05.7500:37:05.75+00:11:044:5612.1
25BEDNARCZYK Arkadiusz 875STOPA SŁUPSKKOBYLNICAM-4025M 8600:37:11.0500:37:11.05+00:11:094:5712.1
26MICHALAK Wojciech 823MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-4026M 8900:37:13.5000:37:13.50+00:11:124:5712.1
27SEEWALD Jan 849ZAKWASKOSZALINM-4027M 9300:38:34.5000:38:34.50+00:12:335:0811.7
28GREBIENIK Andrzej 772W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-4028M 9400:38:36.1000:38:36.10+00:12:345:0811.7
29ADRYAN Adam 751CKB SŁUPSKSŁUPSKM-4029M 9900:40:02.3000:40:02.30+00:14:005:2011.2
30JAWORSKI Robert 918PIESZCZM-4030M 10200:40:42.1000:40:42.10+00:14:405:2511.1
31LISIAK Ryszard 888SŁAWNOM-4031M 11200:48:01.3500:48:01.35+00:21:596:249.4
Znaleziono 31 wynik(ów)