Organizator : | Rowerowa Brzoza |
Data : | 2021-12-31 |
Miejsce : | Brzoza |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 251 |
Wystartowało : | 232 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 232 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna | Klub | Drużyna 1 | Drużyna 2 | Czas startu | Split 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORCHOLSKI Witold | 277 | TORUŃ | T.S. Opatrunki Toruń | 00:00:01 | 00:15:47 | ||||||
2 | NARTOWSKI Kamil | 11 | TORUŃ | M-30 | 00:00:01 | 00:16:21 | ||||||
3 | PAWŁOWSKI Tomasz | 109 | OLSZTYN | M-20 | 00:00:01 | 00:16:49 | ||||||
4 | POLANSKI Tomasz | 173 | BYDGOSZCZ | M-40 | The Rychters | Eliud Kipchoge Team | 00:00:01 | 00:17:11 | ||||
5 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 134 | BYDGOSZCZ | M-20 | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | 00:00:02 | 00:17:42 | ||||
6 | ŚWIĄTKOWSKI Paweł | 100 | TRZEMESZNO | M-40 | 00:00:02 | 00:17:43 | ||||||
7 | SAWIEŁAJC Jakub | 66 | BYDGOSZCZ | M-20 | TM Iron Team | TM Iron Team | 00:00:02 | 00:17:56 | ||||
8 | RODZEWICZ Piotr | 120 | ŁEKNO | M-40 | 00:00:01 | 00:18:17 | ||||||
9 | KOWALCZYK Marek | 270 | BYDGOSZCZ | M-40 | Brzoza Biega | Brzoza Biega | 00:00:02 | 00:18:17 | ||||
10 | DONARSKI Franciszek | 276 | BIAŁE BŁOTA | M-1 | N-Bike Academy Niemcz | 00:00:03 | 00:18:27 | |||||
11 | MAĆKOWSKI Maciej | 145 | BYDGOSZCZ | M-30 | UpsBydgoszcz/TEAMOCHAL | 00:00:02 | 00:18:28 | |||||
12 | SOBIERALSKI Rafał | 153 | BRZOZA BYDGOSKA | M-40 | 00:00:03 | 00:18:33 | ||||||
13 | LUTOWSKI Wojciech | 129 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:00 | 00:18:43 | ||||||
14 | CHRZĄSZCZ Bartosz | 7 | PAKOŚĆ | M-20 | 00:00:02 | 00:18:46 | ||||||
15 | GOŁATA Wojciech | 233 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-40 | Akademia Mistrzów Sportu | Akademia Mistrzów Sportu | 00:00:03 | 00:19:02 | ||||
16 | TELEJKO Łukasz | 2 | KOBYLARNIA | M-20 | RUN BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | 00:00:04 | 00:19:06 | ||||
17 | POZNAŃSKI Szymon | 190 | BYDGOSZCZ | M-30 | FORDON BIEGACZE | 00:00:08 | 00:19:08 | |||||
18 | MENDEL Patryk | 22 | BYDGOSZCZ | M-20 | TM Iron Team | TM Iron Team | 00:00:03 | 00:19:09 | ||||
19 | SKRZECZEWSKI Bartosz | 140 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:00 | 00:19:16 | ||||||
20 | KARCZMARCZYK Mateusz | 171 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:03 | 00:19:25 | ||||||
21 | KRZYWDZIŃSKI Dominik | 183 | SZUBIN | M-1 | UKB Szubin | 00:00:08 | 00:19:25 | |||||
22 | MAGDZIARZ Jakub | 87 | PRZYŁĘKI | M-40 | Kancelaria HMM | 00:00:04 | 00:19:27 | |||||
23 | KWAŚNIEWSKI Waldemar | 151 | MROCZA | M-50 | 00:00:04 | 00:19:27 | ||||||
24 | MROTEK Anna | 186 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | K-20 | Angoal Tłumaczenia | 00:00:03 | 00:19:28 | |||||
25 | KUBIAK Tomasz | 222 | INOWROCŁAW | M-40 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 00:00:00 | 00:19:39 | ||||
26 | MACIŃSKI Waldemar | 46 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | 00:19:43 | ||||||
27 | KALACZYŃSKI Miłosz | 23 | BYDGOSZCZ | M-20 | Polonia Bydgoszcz SLA | Polonia Bydgoszcz SLA | 00:00:02 | 00:19:45 | ||||
28 | DĄBROWSKI Paweł | 147 | TORUŃ | M-20 | atlasbiegow.pl | 00:00:03 | 00:19:52 | |||||
29 | SZLINGER Jakub | 144 | TUR | M-30 | 00:00:04 | 00:19:56 | ||||||
30 | REPCZYŃSKI Tomek | 17 | BYDGOSZCZ | M-30 | TRISPACE/TREK | 00:00:00 | 00:20:01 | |||||
31 | SAWICKI Marcin | 115 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:00 | 00:20:05 | ||||||
32 | RACZYŃSKI Krzysztof | 76 | BYDGOSZCZ | M-60 | Biegający Filozof Team | 00:00:03 | 00:20:16 | |||||
33 | STARZYŃSKI Piotr | 27 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | 00:20:23 | ||||||
34 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | 77 | TORUŃ | M-40 | 00:00:07 | 00:20:24 | ||||||
35 | LEWANDOWSKI Tomasz | 65 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:10 | 00:20:31 | ||||||
36 | MUSS Aleksander | 237 | BYDGOSZCZ | M-40 | ACE OF SPADES | 00:00:05 | 00:20:32 | |||||
37 | WŁODARSKI Przemysław | 166 | BYDGOSZCZ | M-30 | Polonia Bydgoszcz SLA | Polonia Bydgoszcz SLA | 00:00:07 | 00:20:32 | ||||
38 | KUBANEK Łukasz | 37 | NIEMCZ | M-30 | TEAMOCHAL | 00:00:06 | 00:20:34 | |||||
39 | KWAPIŃSKI Damian | 40 | BYDGOSZCZ | M-40 | TEAMOCHAL | 00:00:07 | 00:20:34 | |||||
40 | KRYSKE Mariusz | 70 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | Spójnia Białe Błota | Spójnia Białe Błota | 00:00:03 | 00:20:36 | ||||
41 | CZUK Marek | 106 | TORUŃ | M-60 | 00:00:02 | 00:20:38 | ||||||
42 | SZYSZKA Radosław | 209 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | 00:20:39 | ||||||
43 | BUZALSKI Robert | 58 | BYDGOSZCZ | M-40 | Orange Polska | 00:00:04 | 00:20:47 | |||||
44 | KUNZ Mieczysław | 148 | TORUŃ | M-40 | AZS UMK Toruń | 00:00:05 | 00:20:55 | |||||
45 | MARTYNOWICZ Michał | 249 | BRZOZA | M-40 | TRISPACE/TREK | 00:00:03 | 00:21:04 | |||||
46 | CISZEK Łukasz | 122 | ŚWIECIE | M-40 | 00:00:14 | 00:21:08 | ||||||
47 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 104 | BYDGOSZCZ | M-40 | Akademia Mistrzów Sportu | AMS Triathlon Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu | 00:00:22 | 00:21:18 | ||||
48 | JARNOT Oskar | 133 | TORUŃ | M-30 | TMT | 00:00:13 | 00:21:27 | |||||
49 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 141 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:06 | 00:21:38 | ||||||
50 | NAMIEŚNIK Krzysztof | 71 | INOWROCŁAW | M-40 | QszysieQeN | 00:00:12 | 00:21:38 | |||||
51 | KOSZOWSKI Rafał | 255 | TRYSZCZYN | M-50 | TriTryszczynTeam | 00:00:21 | 00:21:41 | |||||
52 | GABARKIEWICZ Łukasz | 187 | LIPKA | M-30 | Angoal Tłumaczenia | 00:00:03 | 00:21:46 | |||||
53 | WIŚNIEWSKI Maciej | 88 | 86-100 ŚWIECIE | M-40 | 00:00:14 | 00:21:46 | ||||||
54 | MROTEK Michał | 227 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-40 | Akademia Mistrzów Sportu | Akademia Mistrzów Sportu | 00:00:06 | 00:21:48 | ||||
55 | GLIWKA Artur | 111 | INOWROCŁAW | M-40 | 1 BLWL | 00:00:12 | 00:21:48 | |||||
56 | SZULC Jacek | 251 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:00 | 00:21:59 | ||||||
57 | RYMARKIEWICZ Małgorzata | 18 | BYDGOSZCZ | K-30 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | 00:00:07 | 00:22:14 | |||||
58 | DROCIAK Michał | 208 | BYDGOSZCZ | M-40 | Ogr Osowa Góra Runner | 00:00:07 | 00:22:16 | |||||
59 | RENC Patryk | 192 | BYDGOSZCZ | M-30 | Serce Tybetu | 00:00:00 | 00:22:21 | |||||
60 | BYRTEK Marcin | 159 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | 00:22:21 | ||||||
61 | ANDRZEJEWSKA Sylwia | 39 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:04 | 00:22:22 | ||||||
62 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 130 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-40 | 00:00:15 | 00:22:22 | ||||||
63 | CZARNECKI Piotr | 286 | M-40 | Brzoza Biega | 00:00:09 | 00:22:23 | ||||||
64 | KŁOSOWSKI Marcin | 42 | BYDGOSZCZ | M-40 | Grupa Bankietowa Specjal | 00:00:07 | 00:22:24 | |||||
65 | ZIÓŁKOWSKI Włodek | 48 | BYDGOSZCZ | M-30 | nie zrzeszony | FORDON BIEGACZE | 00:00:06 | 00:22:25 | ||||
66 | GILL Daniel | 21 | BYDGOSZCZ | M-40 | LKS Ostromecko | 00:00:09 | 00:22:26 | |||||
67 | GRALIK Jędrzej | 132 | BYDGOSZCZ | M-20 | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | 00:00:10 | 00:22:29 | ||||
68 | SPYCHALSKA Monika | 103 | JEZIORA WIELKIE | K-20 | Tims Sport | 00:00:05 | 00:22:37 | |||||
69 | STĘPIEŃ Tomasz | 67 | JARUŻYN | M-40 | Brzoza Brzoza | 00:00:08 | 00:22:37 | |||||
70 | DRZEWIECKI Rafał | 231 | NIEMCZ | M-40 | Akademia Mistrzów Sportu | Akademia Mistrzów Sportu | 00:00:08 | 00:22:38 | ||||
71 | MIAZGA Adam | 217 | BRZOZA | M-30 | 00:00:08 | 00:22:41 | ||||||
72 | DERING Hanna | 176 | OSIELSKO | K-40 | Bydgoskie Żółwie | Bydgoskie Żółwie | 00:00:05 | 00:22:44 | ||||
73 | BARCZAK Piotr | 162 | BIAŁE BŁOTA | M-50 | Brzoza Biega | Brzoza Biega | 00:00:05 | 00:22:45 | ||||
74 | PILARSKI Radosław | 184 | BRZOZA | M-40 | Brzoza Biega | 00:00:05 | 00:22:49 | |||||
75 | WIŚNIEWSKI Mikołaj | 285 | M-20 | Brzoza Biega | 00:00:10 | 00:22:49 | ||||||
76 | SZYDŁOWSKI Arkadiusz | 102 | JEZIORA WIELKIE | M-40 | Tims Sport | 00:00:05 | 00:22:54 | |||||
77 | KRUSZYNA Adam | 194 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:04 | 00:22:56 | ||||||
78 | WINIARSKI Grzegorz | 113 | ŚWIECIE | M-40 | The Runners Świecie | 00:00:12 | 00:22:58 | |||||
79 | RÓŻYCKI Waldemar | 253 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:21 | 00:22:58 | ||||||
80 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 62 | BYDGOSZCZ | K-30 | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | 00:00:11 | 00:23:01 | ||||
81 | KOWALCZYK Kamila | 257 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | 00:23:02 | ||||||
82 | URBANSKA Ewa | 242 | ŁOCHOWO | K-40 | TM Iron Team | TM Iron Team | 00:00:06 | 00:23:03 | ||||
83 | GROTA Artur | 116 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:00:08 | 00:23:03 | ||||||
84 | DADZIŃSKI Robert | 292 | M-50 | 00:00:26 | 00:23:14 | |||||||
85 | MONDRY Waldemar | 188 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:12 | 00:23:17 | ||||||
86 | REPKA Marek | 139 | BYDGOSZCZ | M-40 | Lupus Team | Lupus Team | 00:00:07 | 00:23:18 | ||||
87 | MICHALEWSKI Bartosz | 193 | BYDGODZCZ | M-40 | LUCKY LUCK | 00:00:11 | 00:23:20 | |||||
88 | LEWANDOWSKI Rafal | 121 | 87-100 | M-40 | SPC | 00:00:13 | 00:23:20 | |||||
89 | GACKOWSKI Krzysztof | 196 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | 00:23:24 | ||||||
90 | PIECZKA Marcin | 36 | BYSŁAW | M-30 | Antidotum | 00:00:01 | 00:23:26 | |||||
91 | MAŁKOWSKI Iwo | 268 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | 00:23:26 | ||||||
92 | MICHNA Bartosz | 128 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:02 | 00:23:26 | ||||||
93 | PODKÓWKA Zbigniew | 49 | BYDGOSZCZ | M-60 | Podgórz Toruń | 00:00:06 | 00:23:32 | |||||
94 | KAZUBOWSKI Jacek | 35 | BIAŁE BŁOTA | M-50 | TriDarKo | 00:00:00 | 00:23:33 | |||||
95 | ROHDE Piotr | 91 | BYDGOSZCZ | M-1 | Brzoza Biega | 00:00:04 | 00:23:33 | |||||
96 | MORITZ Rafał | 235 | BARCIN | M-40 | # Ślimaki Barcin | 00:00:00 | 00:23:37 | |||||
97 | KRUSZYNA Robert | 205 | DZIEMIONNA | M-40 | 00:00:16 | 00:23:38 | ||||||
98 | PAŚ Michał | 74 | WYMYSŁOWO | M-40 | Charty Szelejewo | 00:00:10 | 00:23:39 | |||||
99 | MAZERSKI Jarosław | 260 | TORUŃ | M-30 | 00:00:08 | 00:23:47 | ||||||
100 | REPKA Anna | 138 | BYDGOSZCZ | K-40 | Lupus Team | Lupus Team | 00:00:08 | 00:23:50 | ||||
101 | MROTEK Katarzyna | 226 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | K-40 | Akademia Mistrzów Sportu | Akademia Mistrzów Sportu | 00:00:08 | 00:24:02 | ||||
102 | WIDŹGOWSKI Przemysław | 232 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | 00:24:07 | ||||||
103 | WINKLEWSKI Krzysztof | 72 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:00:06 | 00:24:09 | ||||||
104 | STEMPNIAK Krzysztof | 112 | INOWROCŁAW | M-50 | 00:00:09 | 00:24:10 | ||||||
105 | ŚWIĘCICKI Andrzej | 64 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | 00:24:12 | ||||||
106 | SZEWCZYKOWSKI Grzegorz | 180 | BYDGOSZCZ | M-40 | Bydgoskie Żółwie | Bydgoskie Żółwie | 00:00:14 | 00:24:12 | ||||
107 | GRYCZKA Piotr | 38 | BRZOZA | M-50 | 00:00:09 | 00:24:13 | ||||||
108 | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 4 | OLIMPIN | M-50 | Brzoza Biega | 00:00:02 | 00:24:14 | |||||
109 | WIŚNIEWSKI Leszek | 108 | BRZOZA | M-50 | 00:00:13 | 00:24:14 | ||||||
110 | KRZYŻANOWSKI Robert | 165 | ZAMOŚĆ | M-50 | 00:00:13 | 00:24:14 | ||||||
111 | WIŚNIEWSKI Jakub | 107 | BRZOZA | M-20 | 00:00:13 | 00:24:15 | ||||||
112 | CZYŻEWSKA Justyna | 43 | BRZOZA | K-30 | 00:00:10 | 00:24:19 | ||||||
113 | OLSZEWSKI Rafał | 200 | GNIEWKOWO | M-40 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 00:00:06 | 00:24:24 | |||||
114 | STACHOWICZ Wiesław | 271 | BYDGOSZCZ | M-40 | Brzoza Biega | Brzoza Biega | 00:00:02 | 00:24:27 | ||||
115 | GÓRSKI Marian | 127 | SOLEC KUJAWSKI | M-60 | 00:00:04 | 00:24:28 | ||||||
116 | MAŚLIŃSKI Mirosław | 210 | SZUBIN | M-50 | 00:00:08 | 00:24:28 | ||||||
117 | KOZIOŁ Łukasz | 240 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | 00:24:35 | ||||||
118 | ZAPARUCHA Mikołaj | 288 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:15 | 00:24:43 | ||||||
119 | UGOREK Mirek | 204 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | 00:24:44 | ||||||
120 | PODLASZEWSKI Jacek | 215 | TORUŃ | M-50 | SPC | 00:00:14 | 00:24:53 | |||||
121 | PIWEK Adrian | 281 | INOWROCŁAW | M-20 | Solankowi Biegacze | Solankowi Biegacze | 00:00:23 | 00:24:53 | ||||
122 | KWIATKOWSKI Piotr | 30 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | 00:24:59 | ||||||
123 | BRATEK Andrzej | 44 | BYDGOSZCZ | M-60 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:09 | 00:25:03 | ||||
124 | CHOLEWCZYNSKI Damian | 236 | ŁABISZYN | M-30 | 00:00:14 | 00:25:04 | ||||||
125 | NURKIEWICZ Jarosław | 94 | BYDGOSZCZ | M-50 | Kung fu Pandy 3 | 00:00:10 | 00:25:06 | |||||
126 | ĆWIK Łukasz | 259 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | 00:25:07 | ||||||
127 | STRZAŁKA Robert | 284 | BYDGOSZCZ | M-30 | MUKS Piętnastka | 00:00:24 | 00:25:08 | |||||
128 | GRUDA Mirosław | 63 | OSIELSKO | M-60 | 00:00:06 | 00:25:10 | ||||||
129 | LICA Krzysztof | 155 | BYDGOSZCZ | M-50 | SISU-OWB rowertour.com | 00:00:17 | 00:25:11 | |||||
130 | TOCZKIEWICZ Kaja | 110 | BRZOZA | K-1 | 00:00:11 | 00:25:17 | ||||||
131 | FULARA Nadia | 55 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:13 | 00:25:20 | ||||||
132 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 60 | BYDGOSZCZ | M-30 | Bydgoskie Okonie | Bydgoskie Okonie | 00:00:11 | 00:25:21 | ||||
133 | SKUCIŃSKA Karolina | 167 | BYDGOSZCZ | K-30 | Polonia Bydgoszcz SLA | Polonia Bydgoszcz SLA | 00:00:11 | 00:25:21 | ||||
134 | PAWŁOWSKI Radosław | 114 | ZIELONKA | M-50 | 00:00:26 | 00:25:22 | ||||||
135 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 32 | BYDGOSZCZ | M-70 | Żółtokrólewscy | 00:00:06 | 00:25:37 | |||||
136 | RATAJ Maciej | 8 | ŁOCHOWO | M-40 | 00:00:14 | 00:25:37 | ||||||
137 | MROZIK Andrzej | 234 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | 00:25:42 | ||||||
138 | TOMCZAK Zbigniew | 73 | GNIEZNO | M-60 | Altom Gniezno | 00:00:18 | 00:25:45 | |||||
139 | GOLINOWSKI Dariusz | 198 | KOBYLARNIA | M-40 | 00:00:18 | 00:25:48 | ||||||
140 | JURSKI Robert | 31 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:10 | 00:25:52 | ||||||
141 | SCHMIDT Marcin | 52 | BIAŁE BŁOTA | M-40 | 00:00:10 | 00:26:01 | ||||||
142 | KOZAK Krzysztof | 98 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | Niezżeszony | 00:00:12 | 00:26:01 | |||||
143 | KRÓL Karol | 250 | BYDGOSZCZ | M-40 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:09 | 00:26:04 | |||||
144 | CIESIELSKA Agnieszka | 264 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-40 | Rebel Cross Sport | 00:00:12 | 00:26:04 | |||||
145 | DOMAN Janusz | 25 | BRZOZA | M-60 | UKS Szabla Brzoza | 00:00:03 | 00:26:05 | |||||
146 | OSZUBSKI Kazimierz | 254 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | 00:26:14 | ||||||
147 | KLOSKOWSKI Adam | 93 | BYDGOSZCZ | M-30 | JW1515 Bydgoszcz | 00:00:09 | 00:26:15 | |||||
148 | TKACZUK Jolanta | 118 | CHRZĄSTOWO | K-50 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 00:00:00 | 00:26:18 | |||||
149 | BRAŃKA Mateusz | 279 | KATOWICE | M-20 | 00:00:18 | 00:26:27 | ||||||
150 | ZUPA Wojciech | 157 | BYDGOSZCZ | M-50 | SISU-OWB rowertour.com | SISU-OWB rowertour.com | 00:00:16 | 00:26:30 | ||||
151 | CHROBAK Tomasz | 291 | M-40 | 00:00:18 | 00:26:30 | |||||||
152 | SZARMACH Stanisław | 123 | GRÓDEK | M-60 | Diabelskie Pioruny | 00:00:07 | 00:26:31 | |||||
153 | GROBELNA Monika | 61 | KOBYLARNIA | K-30 | 00:00:05 | 00:26:34 | ||||||
154 | WASIELEWSKA Anetta | 230 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:12 | 00:26:35 | ||||||
155 | PASZKIET Witold | 90 | BYDGOSZCZ | M-60 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:14 | 00:26:46 | |||||
156 | STANKOWSKA Justyna | 137 | TRZEMESZNO | K-40 | Kijkowe Trzemeszno | 00:00:19 | 00:26:55 | |||||
157 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 262 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:11 | 00:27:01 | ||||||
158 | AUGUSTYNOWICZ Aurelia | 263 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:11 | 00:27:03 | ||||||
159 | KONIEC Krzysztof | 24 | WIĘCBORK | M-50 | Krissbiega | Krissbiega | 00:00:12 | 00:27:09 | ||||
160 | WIŚNIEWSKI Janusz | 214 | TORUŃ | M-50 | 00:00:21 | 00:27:10 | ||||||
161 | BASIŃSKI Paweł | 178 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:24 | 00:27:20 | ||||||
162 | OLSZEWSKA Ewa | 201 | GNIEWKOWO | K-40 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 00:00:07 | 00:27:21 | |||||
163 | NALEWALSKA Justyna | 191 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:10 | 00:27:22 | ||||||
164 | NOWACZYK Zygmunt | 105 | TRZEMESZNO | M-50 | BOLT Trzemeszno | 00:00:19 | 00:27:24 | |||||
165 | TOCZKIEWICZ Piotr | 68 | BRZOZA | M-40 | 00:00:16 | 00:27:27 | ||||||
166 | BICZKOWSKA Magdalena | 265 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:15 | 00:27:41 | ||||||
167 | KOLMAJER Rafał | 245 | BYDGOSZCZ | M-40 | TEAMOCHAL | TEAMOCHAL | 00:00:14 | 00:27:42 | ||||
168 | BUDNY Joanna | 241 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | 00:27:48 | ||||||
169 | BUDNY Ewa | 267 | BYDGOSZCZ | K-1 | 00:00:17 | 00:27:49 | ||||||
170 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | 199 | JANIKOWO | M-50 | 00:00:06 | 00:27:51 | ||||||
171 | KRYSZTOFIAK Robert | 152 | BRZOZA | M-40 | 00:00:16 | 00:27:52 | ||||||
172 | BRYWCZYŃSKA Justyna | 50 | BYDGOSZCZ | K-40 | #slimakibarcin / Rodos Team | 00:00:08 | 00:27:55 | |||||
173 | BAKOWSKI Dawid | 79 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:15 | 00:27:56 | ||||||
174 | GIZA Ewa | 243 | WĄGROWIEC | K-30 | 00:00:11 | 00:27:57 | ||||||
175 | MAŁKIŃSKI Józef | 84 | BYDGOSZCZ | M-60 | 00:00:16 | 00:27:57 | ||||||
176 | MAŁKIŃSKA-BIĘGA Dorota | 80 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:14 | 00:27:58 | ||||||
177 | WAKUŁA-KUNZ Wanda | 149 | TORUŃ | K-40 | 00:00:05 | 00:28:00 | ||||||
178 | KALACZYŃSKI Grzegorz | 34 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:19 | 00:28:04 | ||||||
179 | BRACICHOWICZ Bogumiła | 92 | ŚWIECIE | K-50 | 00:00:12 | 00:28:08 | ||||||
180 | RÓŻYCZKA Joanna | 83 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:16 | 00:28:08 | ||||||
181 | FABROWSKI Dawid | 12 | BYDGOSZCZ | M-40 | TriTata/OCHALteam | 00:00:25 | 00:28:13 | |||||
182 | NOWAKOWSKI Czeslaw | 221 | WARSZAWA | M-70 | Ducla Academy Warszawa | 00:00:17 | 00:28:25 | |||||
183 | DĘBSKI Jan | 223 | SUCHARZEWO 6 | M-60 | Sołtys | 00:00:17 | 00:28:49 | |||||
184 | PÓŁGĘSEK Rafał | 14 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:00:22 | 00:28:51 | ||||||
185 | SPYCHALSKA Kinga | 96 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:21 | 00:28:59 | ||||||
186 | BARWIKOWSKA Bogusia | 6 | SOLEC KUJAWSKI | K-40 | 00:00:21 | 00:29:00 | ||||||
187 | LUDWINIAK Bogdan | 86 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:14 | 00:29:04 | ||||||
188 | MALATYNSKA Barbara | 174 | PRZYŁĘKI | K-40 | 00:00:15 | 00:29:06 | ||||||
189 | RUDOL Magdalena | 211 | PRĄDOCIN | K-40 | Rudolki | 00:00:12 | 00:29:13 | |||||
190 | RUDOL Sebastian | 261 | PRĄDOCIN | M-40 | Rudolki | 00:00:12 | 00:29:14 | |||||
191 | ZAMIATOWSKA Kinga | 54 | BYDGOSZCZ | K-40 | Bella Line¸ Nartorolki.pl | 00:00:12 | 00:29:14 | |||||
192 | BADOWSKI Krzysztof | 168 | BYDGOSZCZ | M-50 | KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZ | 00:00:07 | 00:29:15 | |||||
193 | STRABEL Piotr | 156 | BYDGOSZCZ | M-60 | 00:00:13 | 00:29:22 | ||||||
194 | PORAZINSKA Viktoria | 246 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:18 | 00:29:24 | ||||||
195 | BUTOWSKI Michał | 258 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | 00:29:25 | ||||||
196 | GROBELNA Angelika | 266 | NIEMCZ | K-40 | 00:00:18 | 00:29:25 | ||||||
197 | JULLY Arkadiusz | 146 | BRZOZA | M-40 | 00:00:20 | 00:29:25 | ||||||
198 | NALIŃSKA Ania | 125 | BRZOZA | K-20 | AA | 00:00:13 | 00:29:28 | |||||
199 | SZCZĘSNY Arkadiusz | 85 | BYDGOSZCZ | M-40 | Dynamo Skarpa | 00:00:17 | 00:29:30 | |||||
200 | KWAŚNIEWSKA Aldona | 150 | MROCZA | K-40 | 00:00:04 | 00:29:37 | ||||||
201 | LEWANDOWSKA Sylwia | 82 | 85-870 BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:15 | 00:29:51 | ||||||
202 | BŁAŻEK-KOJRO Kasia | 81 | BIAŁE BŁOTA | K-30 | 00:00:16 | 00:29:52 | ||||||
203 | OLSZEWSKA Beata | 29 | INOWROCŁAW | K-30 | 00:00:23 | 00:30:00 | ||||||
204 | FERENS Paweł | 89 | INOWROCŁAW | M-40 | Solankowi Biegacze | Solankowi Biegacze | 00:00:25 | 00:30:00 | ||||
205 | NOSKOWIAK-BAJNO Alicja | 212 | BORÓWNO | K-40 | ChołeKłóliki | 00:00:20 | 00:30:02 | |||||
206 | KALINOWSKA Patrycja | 216 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:21 | 00:30:02 | ||||||
207 | NADRAJKOWSKA Joanna | 3 | INOWROCŁAW | K-30 | Solankowi Biegacze | Solankowi Biegacze | 00:00:24 | 00:30:02 | ||||
208 | FURYK Karol | 1 | PAKOŚĆ | M-30 | Solankowi Biegacze | Solankowi Biegacze | 00:00:24 | 00:30:03 | ||||
209 | SKRZĄTEK Anna | 19 | PRZYŁĘKI | K-40 | 00:00:12 | 00:30:33 | ||||||
210 | WYKRZYKOWSKI Andrzej | 185 | CHEŁMNO | M-60 | 00:00:20 | 00:30:42 | ||||||
211 | PIONTEK Elżbieta | 95 | BYDGOSZCZ | K-60 | 00:00:15 | 00:30:43 | ||||||
212 | ORZECHOWSKA Kasia | 101 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:26 | 00:31:18 | ||||||
213 | ZIELIŃSKA Justyna | 15 | SOLEC KUJAWSKI | K-40 | 00:00:23 | 00:31:23 | ||||||
214 | PISKORSKA Marta | 5 | SOLEC KUJAWSKI | K-40 | 00:00:21 | 00:31:24 | ||||||
215 | BARTOSZYŃSKI Marcin | 219 | TORUŃ | M-40 | RAW-studio reklamy | 00:00:22 | 00:31:27 | |||||
216 | GUŹDZIOŁ Jarek | 10 | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | TBKM WILK Solec Kujawski | 00:00:25 | 00:31:28 | |||||
217 | KOZŁOWSKA Karolina | 26 | BYDGOSZCZ | K-40 | IX Liceum ogólnokształcące w Bydgoszczy | 00:00:25 | 00:31:28 | |||||
218 | POBIEDZIŃSKA Marta | 16 | BYDGOSZCZ | K-20 | Polonia Bydgoszcz SLA | 00:00:15 | 00:31:34 | |||||
219 | ZAGOŻDŻON Wioleta | 28 | 86-050 SOLECKUJAWSKI | K-30 | Soleccy biegacze | 00:00:00 | 00:31:46 | |||||
220 | LENC Janusz | 13 | BYDGOSZCZ | M-60 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:16 | 00:32:20 | ||||
221 | AUGUSTYNOWICZ Katarzyna | 158 | BYDGOSZCZ | K-40 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:18 | 00:32:50 | |||||
222 | WARSZAWSKI Przemysław | 142 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | 00:33:46 | ||||||
223 | MAZUREK Dorota | 143 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:08 | 00:33:46 | ||||||
224 | RADZIEJEWSKA Grażyna | 269 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:05 | 00:33:48 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
DNC | GRABOWSKA Lucyna | 247 | CIELE | K-50 | Brzoza Biega | 00:00:00 | 00:34:07 | |||||
226 | KAPELIŃSKI Stanisław | 51 | BYDGOSZCZ | M-50 | RODOS Team | RODOS Team | 00:00:00 | 00:34:26 | ||||
227 | JURECKA Ewa | 119 | JABŁONOWO POMORSKIE | K-50 | 00:00:17 | 00:34:36 | ||||||
228 | WIESE Grzegorz | 131 | KORONOWO | M-60 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:14 | 00:34:40 | ||||
229 | PILECKI Gustaw | 189 | BYDGOSZCZ | M-70 | Brzoza Biega/Rowerowa Brzoza | 00:00:15 | 00:37:28 | |||||
230 | GOLA Grzegorz | 117 | MARKOWO | M-50 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | 00:00:19 | 00:40:34 | |||||
231 | KOŁODYŃSKA Aleksandra | 213 | CZARNOWO | K-30 | 00:00:21 | 00:41:23 | ||||||
232 | ANGIEL Władysław | 41 | BYDGOSZCZ | M-70 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 00:00:02 | 00:41:56 |
Znaleziono 232 wynik(ów)