XV MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 1 MILA

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin Gmina Miasto Koszalin
Data:
2017-05-27
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.5 km
Zgłoszonych:
88
Wystartowało:
72
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
72
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Podium
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-1 | M-1 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MUSIAŁ Krzysztof 47TKKF KOSZALIN/JW 1223KOSZALINM-301M 100:00:0200:04:31.3500:04:34.30 3:0119.9
2KOŚCIELNIAK Robert 79TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 200:00:0300:04:40.7000:04:43.80+00:00:093:0619.3
3ŻMUDA Tomasz 75CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA/KOŁOBRZEGM-401M 300:00:0300:04:41.6500:04:45.00+00:00:103:0819.1
4TATYS Bartosz 68FENIKS ŚWIDWINŚWIDWINM-11M 400:00:0200:04:46.0500:04:49.00+00:00:143:1118.8
5SOSNOWSKI Tomasz 60KOSZALINM-181M 500:00:0200:04:49.3500:04:52.05+00:00:183:1318.6
6JAŹWIŃSKI Dawid 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-12M 600:00:0000:04:57.3000:04:57.30+00:00:253:1818.2
7ZBOIŃSKI Wojciech 74KOSZALINM-502M 700:00:0300:04:59.4000:05:02.75+00:00:283:1918.1
8MICKIEWICZ Adam 44JW 3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM-302M 800:00:0300:05:03.8000:05:07.30+00:00:323:2217.8
9WRÓBLEWSKI Jacek 70TKKF KOSZALINKOSZALINM-13M 900:00:0300:05:12.1000:05:15.10+00:00:403:2817.3
10SZAMREJ Wojciech 64KOSZALINM-503M 1000:00:0300:05:13.5500:05:17.45+00:00:423:2917.2
11KUŁAKOWSKI Dawid 78TKKF KOSZALINKOSZALINM-402M 1100:00:0300:05:16.4500:05:20.05+00:00:453:3117
12BIEDRZYCKI Andrzej 80OSP STARY BOREKSTARY BOREKM-601M 1200:00:0400:05:25.0500:05:29.15+00:00:533:3616.6
13GAŁKA Marcin 12TRZEBIATÓWM-303M 1300:00:0400:05:29.0000:05:33.00+00:00:573:3916.4
14KAJKOWSKI Rafał 26CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-403M 1400:00:0200:05:34.8000:05:37.60+00:01:033:4316.1
15MARCINIAK Marcin 42POZNAŃM-182M 1500:00:0000:05:39.7500:05:39.75+00:01:083:4615.9
16RADZIMSKI Marcel 55GIMNAZJUM W BIESIEKIERZUŚWIEMINOM-14M 1600:00:0300:05:43.6500:05:47.40+00:01:123:4915.7
17JAROSZ Konrad 21GIMNAZJUM NR 9KOSZALINM-15M 1700:00:0300:05:46.2500:05:49.95+00:01:143:5015.6
18SZYMCZAK Michał 66SZCZECINM-304M 1800:00:0300:05:47.5500:05:51.25+00:01:163:5215.5
19ŻEROMSKI Dawid 19PWSZ KOSZALINKOSZALINM-183M 1900:00:0800:05:52.8500:06:01.00+00:01:213:5515.3
20DĄBROWSKA Alicja 9TKKF KOSZALINSIANÓWK-501K 100:00:0400:05:53.4500:05:57.90+00:01:223:5515.3
21DUSZYŃSKA Małgorzata 84KOSZALINK-11K 200:00:0300:05:53.5000:05:56.75+00:01:223:5515.3
22CZERSKI Paweł 88M-184M 2000:00:0500:05:55.2500:06:00.85+00:01:233:5615.2
23KĘDZIORA Piotr 28GIMNAZJUM NR 11 KOSZALINKOSZALINM-16M 2100:00:0300:05:56.0000:05:59.30+00:01:243:5715.2
24DOWNAR Krystian 81SP 7KOSZALINM-17M 2200:00:0500:06:00.6500:06:06.45+00:01:294:0015
25PEŁECHATA Julita 52KOŁOBRZEGK-181K 300:00:0400:06:06.9000:06:11.20+00:01:354:0414.7
26ZALEWSKI Wojtek 72GIMNAZJUM NR 11 KOSZALINKOSZALINM-18M 2300:00:0300:06:08.9500:06:12.85+00:01:374:0614.6
27BOGACKA Lucyna 4TKKF KOSZALINKOSZALINK-502K 400:00:0400:06:13.9000:06:18.25+00:01:424:0914.4
28JASIENIECKI Piotr 22KOSZALINM-404M 2400:00:0300:06:19.4000:06:23.25+00:01:484:1314.2
29ZATORSKI Alek 73KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-19M 2500:00:0500:06:20.1000:06:25.10+00:01:484:1314.2
30KOŚLA Sara 34ZSP 1 SŁUPSKSUCHORZEK-182K 500:00:0300:06:21.0000:06:24.05+00:01:494:1414.2
31MUSIAŁ Bartosz 85KOSZALINM-110M 2600:00:0500:06:22.5500:06:28.45+00:01:514:1514.1
32BOGACKI Tomasz 5TKKF KOSZALINKOSZALINM-504M 2700:00:0400:06:26.8000:06:31.40+00:01:554:1814
33JAŹWIŃSKI Dominik 24SZK.PODST. 17KOSZALINM-111M 2800:00:0600:06:26.8500:06:33.25+00:01:554:1814
34FRANKOWSKI Paweł 11GIMNAZJUM NR 11 KOSZALINKOSZALINM-112M 2900:00:0400:06:29.9500:06:33.95+00:01:584:1913.9
35KORDECKI Oskar 32KOSZALINM-113M 3000:00:0400:06:32.0500:06:36.45+00:02:004:2113.8
36SYMONOWICZ Bartłomiej 39KOSZALINM-114M 3100:00:0300:06:36.6500:06:40.45+00:02:054:2413.6
37DYMECKA Joanna 10PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-301K 600:00:0300:06:38.6000:06:42.40+00:02:074:2613.5
38KRAJEWSKI Darek 36SP3 KOSZALINKOSZALINM-405M 3200:00:0700:06:40.9500:06:48.90+00:02:094:2713.5
39KRAJEWSKI Igor 37SP10 KOSZALINKOSZALINM-115M 3300:00:0700:06:42.1500:06:49.50+00:02:104:2813.4
40GONTARZ Wojciech 17HONEY STINGER RUNNERSDARŁOWOM-185M 3400:00:0200:06:43.1500:06:45.95+00:02:114:2813.4
41KLENIEWSKI Piotr 31ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-505M 3500:00:0400:06:53.3000:06:57.40+00:02:214:3513.1
42SŁOMSKI Zenon 58KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-701M 3600:00:0400:06:54.9500:06:59.35+00:02:234:3613
43KRAJCZYŃSKI Mariusz 35LEPSZY KOSZALINKOSZALINM-406M 3700:00:0400:06:57.4500:07:01.55+00:02:264:3812.9
44ĆWIKLIŃSKI Jakub 7SOSNOWIECM-407M 3800:00:0500:06:58.3000:07:03.50+00:02:264:3812.9
45PAWLIK Bożena 51ŚWIDWINK-401K 700:00:0400:07:06.4500:07:11.15+00:02:354:4412.6
46CZYCZ Igor 20PWSZ KOSZALINKOSZALINM-186M 3900:00:0500:07:19.1500:07:24.95+00:02:474:5212.3
47DARASZ Mateusz 8GIMNAZJUM 2KOSZALINM-116M 4000:00:0200:07:27.0500:07:30.00+00:02:554:5812.1
48WANIUGA Sylwia 82KOSZALINK-12K 800:00:0300:07:27.9500:07:31.20+00:02:564:5812.1
49KOSECKA Sylwia 33KOSZALINK-183K 900:00:0600:07:29.5000:07:35.90+00:02:584:5912
50ANDRUSZKIEWICZ Barbara 1PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK-13K 1000:00:0300:07:33.3500:07:36.95+00:03:025:0211.9
51SKRZYPEK Marcin 86KOSZALINM-305M 4100:00:0500:07:36.9000:07:42.75+00:03:055:0411.8
52FOSTACZ Agata 83ZSS OBJAZDADOMINEKK-14K 1100:00:0400:07:50.8000:07:55.20+00:03:195:1411.5
53KASZKOWIAK Gracjan 27KOŁOBRZEGM-117M 4200:00:0400:07:56.8000:08:01.20+00:03:255:1811.3
54BEDNARZ-KRAWCZYKOWSKI Piotr 3KOŁOBRZEGM-118M 4300:00:0600:07:57.9500:08:04.35+00:03:265:1811.3
55KROCZYŃSKA Kinga 38KOŁOBRZEGK-302K 1200:00:0400:07:58.2000:08:02.90+00:03:265:1811.3
56SWOROWSKI Kasia 63DZIKI KOSZALINKOSZALINK-303K 1300:00:0500:08:05.0500:08:10.65+00:03:335:2311.1
57SWOROWSKI Igor 61DZIKI KOSZALINKOSZALINM-119M 4400:00:0500:08:05.6000:08:10.60+00:03:345:2311.1
58GLIŃSKI Rafał 16KOSZALINM-306M 4500:00:0500:08:17.0000:08:22.15+00:03:455:3110.9
59BEDNARZ Katarzyna 87KOŁOBRZEGK-402K 1400:00:0600:08:17.4000:08:23.70+00:03:465:3110.9
60PAŃCZYK Szymon 50KOSZALINM-120M 4600:00:0600:08:45.7000:08:51.80+00:04:145:5010.3
61KILAR Oliwia 30KOSZALINK-15K 1500:00:0600:08:47.7000:08:54.30+00:04:165:5210.2
62RADOMSKA Iwona 77KOSZALINK-184K 1600:00:0500:08:52.4500:08:57.85+00:04:215:5410.2
63RÓG Weronika 56KSKKSTARE BIELICEK-16K 1700:00:0500:08:54.0500:08:59.70+00:04:225:5610.1
64LUPA Smila 41SC SCHORFHEIDESCHORFHEIDEK-17K 1800:00:0400:08:57.5000:09:02.20+00:04:265:5810
65GLIŃSKA Anna 15KOSZALINK-304K 1900:00:0400:08:58.5500:09:03.35+00:04:275:5910
66SCHÖN Anne 269SCHWEDTER HASENSCHWEDTK-185K 2000:00:0500:09:00.5500:09:05.55+00:04:296:0010
67POLETAJEW Andrzej 14M-121M 4700:00:0000:09:01.8000:09:01.80+00:04:306:0010
68MAZUREK Hanna 43BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-18K 2100:00:0500:09:27.8500:09:33.15+00:04:566:189.5
69PIETRZAK Julia 53SP.17KOSZALINK-19K 2200:00:0500:09:28.0500:09:33.05+00:04:566:189.5
70KILAR Igor 29KOSZALINM-122M 4800:00:0600:10:04.8500:10:11.55+00:05:336:438.9
71TESKA Filip 69KOSZALINM-123M 4900:00:0600:10:44.0500:10:50.65+00:06:127:098.4
72BARTNIK Marian 2TKKF KOSZALINKOSZALINM-702M 5000:00:0300:12:04.7500:12:07.80+00:07:338:027.5
Znaleziono 72 wynik(ów)