Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2017-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 268 |
Wystartowało : | 241 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 236 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Podium |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Start_All 2km | Start_All 4km | Start_All 6km | Start_All 8km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SITOWSKI Marcin | 272 | FC RYSIEK | KOSZALIN | M-18 | 1 | M 16 | 00:00:04 | 00:07:08 | 00:15:06 | 00:23:20 | 00:31:54 | 00:40:18.10 | 00:40:22.20 | 4:01 | 14.9 (100%) | ||
2 | BARTOSIŃSKI Bartłomiej | 365 | DECATHLON KOSZALIN | WARSZAWA | M-18 | 2 | M 20 | 00:00:02 | 00:07:25 | 00:15:30 | 00:24:03 | 00:32:37 | 00:40:54.50 | 00:40:57.40 | +00:00:36 (1.5%) | 4:05 | 14.7 (98.7%) | |
3 | MOKSA Dariusz | 224 | SIANÓW | M-18 | 3 | M 30 | 00:00:03 | 00:07:22 | 00:15:34 | 00:24:30 | 00:33:52 | 00:42:37.75 | 00:42:40.85 | +00:02:19 (5.5%) | 4:15 | 14.1 (94.6%) | ||
4 | MAJCHRZAK Łukasz | 207 | CPSP USTKA | USTKA | M-18 | 4 | M 56 | 00:00:03 | 00:08:50 | 00:17:46 | 00:27:07 | 00:36:49 | 00:46:33.00 | 00:46:36.70 | +00:06:14 (13.4%) | 4:39 | 12.9 (86.6%) | |
5 | WIĘCEK Sebastian | 314 | RYMAŃ | M-18 | 5 | M 68 | 00:00:09 | 00:10:46 | 00:22:42 | 00:35:08 | 00:47:17.65 | 00:47:26.95 | +00:06:59 (14.8%) | 4:43 | 12.7 (85.2%) | |||
6 | OLCZAK Dawid | 228 | ŁÓDŹ | M-18 | 6 | M 72 | 00:00:09 | 00:08:34 | 00:17:48 | 00:27:38 | 00:37:54 | 00:47:28.60 | 00:47:38.10 | +00:07:10 (15.1%) | 4:44 | 12.6 (84.6%) | ||
7 | NOWAK Adam | 227 | KOSZALIN | M-18 | 7 | M 88 | 00:00:04 | 00:08:53 | 00:18:36 | 00:28:31 | 00:38:53 | 00:48:43.80 | 00:48:48.40 | +00:08:25 (17.3%) | 4:52 | 12.3 (82.6%) | ||
8 | MISZCZYK Jan | 223 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 8 | M 91 | 00:00:10 | 00:08:40 | 00:18:13 | 00:28:12 | 00:38:52 | 00:49:05.45 | 00:49:15.50 | +00:08:47 (17.9%) | 4:54 | 12.2 (81.9%) | |
9 | TARAŚ Jakub | 296 | RYMAŃ | M-18 | 9 | M 99 | 00:00:09 | 00:08:50 | 00:18:22 | 00:28:48 | 00:39:51 | 00:50:19.40 | 00:50:29.30 | +00:10:01 (19.9%) | 5:02 | 11.9 (79.9%) | ||
10 | RUTKOWSKI Artur | 266 | RUTKOWSKI TEAM | KOSZALIN | M-18 | 10 | M 106 | 00:00:02 | 00:08:39 | 00:18:27 | 00:29:10 | 00:39:48 | 00:50:42.90 | 00:50:45.80 | +00:10:24 (20.5%) | 5:04 | 11.8 (79.2%) | |
11 | RETERSKI Damian | 258 | KOSZALIN | M-18 | 11 | M 117 | 00:00:09 | 00:09:16 | 00:19:17 | 00:29:43 | 00:40:37 | 00:51:34.95 | 00:51:44.05 | +00:11:16 (21.9%) | 5:09 | 11.6 (77.9%) | ||
12 | MASTALERZ Konrad | 214 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | 12 | M 147 | 00:00:08 | 00:10:09 | 00:20:29 | 00:31:19 | 00:42:52 | 00:54:45.00 | 00:54:53.05 | +00:14:26 (26.4%) | 5:28 | 11 (73.8%) | |
13 | WIERZBICKI Kacper | 353 | KOSZALIN | M-18 | 13 | M 152 | 00:00:12 | 00:10:25 | 00:21:04 | 00:33:24 | 00:45:44 | 00:57:10.40 | 00:57:22.80 | +00:16:52 (29.5%) | 5:43 | 10.5 (70.5%) | ||
14 | BINDAS Jakub | 359 | KOSZALIN | M-18 | 14 | M 163 | 00:00:17 | 00:10:09 | 00:22:07 | 00:35:34 | 00:49:09 | 01:01:14.65 | 01:01:31.75 | +00:20:56 (34.2%) | 6:07 | 9.8 (65.8%) | ||
15 | HOŁÓWKA Tomasz | 366 | DECATHLON KOSZALIN | GDAŃSK | M-18 | 15 | M 165 | 00:00:04 | 00:10:19 | 00:22:45 | 00:35:51 | 00:49:13 | 01:01:57.85 | 01:02:02.35 | +00:21:39 (35.0%) | 6:11 | 9.7 (65.1%) | |
16 | BRZEZIŃSKI Łukasz | 115 | BIAŁOGARD | M-18 | 16 | M 170 | 00:00:15 | 00:11:12 | 00:24:18 | 00:38:01 | 00:51:45 | 01:05:13.25 | 01:05:28.85 | +00:24:55 (38.2%) | 6:31 | 9.2 (61.7%) | ||
17 | BIENIEK Daniel | 360 | BOBOLICE | M-18 | 17 | M 172 | 00:00:17 | 00:11:27 | 00:27:29 | 00:42:29 | 00:58:55 | 01:14:09.00 | 01:14:26.95 | +00:33:50 (45.6%) | 7:24 | 8.1 (54.4%) | ||
18 | DYMEK Piotr | 361 | BOBOLICE | M-18 | 18 | M 173 | 00:00:17 | 00:12:01 | 00:27:29 | 00:42:29 | 00:58:54 | 01:14:09.60 | 01:14:27.25 | +00:33:51 (45.7%) | 7:25 | 8.1 (54.4%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
GOŃKA Krzysztof | 144 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M-18 | DNF | 00:08:22 DNF | 00:17:25 DNF | 00:28:44 DNF | 00:34:37 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KOWALSKI Michał | 355 | NOWE BIELICE | M-18 | DNF | 00:09:37 DNF | 00:19:54 DNF | 00:30:29 DNF | 00:41:03 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
SZYMAŃSKI Łukasz | 292 | POBIEROWO | M-18 | DNF | 00:07:38 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KOWALCZYK Marek | 369 | CHARZYNO | M-18 | DNF | 00:07:46 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
ROSZAK Bartosz | 368 | KOŁOBRZEG | M-18 | DNF | 00:07:46 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 23 wynik(ów)