XV MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data:
2017-05-27
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
236
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Podium
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | 8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km4km6km8kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1POLAK Szymon 246ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-401M 100:00:0200:06:5900:14:0900:21:2500:28:4300:35:53.5000:35:56.40 3:3516.7
2BERG Thoralf 105SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-402M 200:00:0200:06:5600:14:0600:21:2500:28:4500:36:29.7500:36:31.85+00:00:363:3816.4
3JAROSZ Wiesław 163JW 1223/BLOGKOSZALINM-403M 400:00:0300:07:0200:14:2400:21:5800:29:4100:37:11.7000:37:14.85+00:01:183:4316.1
4RUDNIKOWSKI Maciej 262BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM-404M 500:00:0300:07:1200:14:4400:22:2400:30:0500:37:33.6500:37:36.80+00:01:403:4516
5ZABORSKI Ryszard 321TKKF KOSZALIN ( ORKIESTRA WOJSKOWA KOSZALIN)KOSZALINM-405M 600:00:0200:06:5900:14:1800:22:0200:29:5300:37:35.3500:37:37.60+00:01:413:4516
6MORAWSKI Janusz 346KOŁOBRZEGM-406M 700:00:0400:07:4000:15:2600:23:1500:30:5300:38:13.5000:38:18.35+00:02:203:4915.7
7BURDA Robert 117KOSPELKOSZALINM-407M 900:00:0300:07:2600:15:1000:23:0500:31:0100:38:37.3500:38:41.05+00:02:433:5115.5
8BEMOWICZ Tomasz 345KB WYGANKOŁOBRZEGM-408M 1100:00:0400:07:4100:15:3200:23:2600:31:2100:39:07.6000:39:12.30+00:03:143:5415.3
9RYŚKIEWICZ Rafał 267KOSZALINM-409M 2200:00:0200:07:3600:15:4800:24:1300:32:4900:41:08.0500:41:10.55+00:05:144:0614.6
10ZWOLIŃSKI Jan 329TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-4010M 2400:00:0300:07:5500:16:0800:24:3600:33:0600:41:17.0000:41:20.90+00:05:234:0714.5
11GÓRNY Norbert 147FORMA ROSNOWOROSNOWOM-4011M 2700:00:0600:07:5000:16:0400:24:4000:33:1900:41:50.2500:41:56.95+00:05:564:1114.3
12TCHÓRZEWSKI Marek 297KOSZALINM-4012M 3200:00:0500:08:0700:16:3400:25:1900:34:1000:42:56.4500:43:02.25+00:07:024:1714
13JASICZEK Darek 165CSSP KOSZALINKOSZALINM-4013M 3400:00:1000:08:2900:17:0300:25:4500:34:4000:43:21.2000:43:31.75+00:07:274:2013.8
14MATYJASEK Zbigniew 215TKKF KOSZALINKOSZALINM-4014M 3500:00:0300:07:4300:16:1700:25:2000:34:2800:43:28.2000:43:31.70+00:07:344:2013.8
15PĘKAŁA Piotr 239ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4015M 3600:00:0700:08:2500:17:0800:25:5500:34:5100:43:35.6000:43:42.60+00:07:424:2113.8
16UZNAŃSKI Ryszard 306KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM-4016M 3800:00:0200:07:5700:16:2500:25:2400:34:2900:43:37.8500:43:40.25+00:07:444:2113.8
17TOKARSKI Szymon 299KOSZALINM-4017M 3900:00:1600:08:2800:17:0700:25:5800:35:0000:43:56.9000:44:12.95+00:08:034:2313.7
18CHOŁUJ Jarek 120ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4018M 4000:00:0500:08:3600:17:1200:26:1000:35:0800:43:59.7500:44:05.15+00:08:064:2413.6
19IWANIEC Dariusz 159TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4019M 4100:00:0600:08:3400:17:1600:26:1400:35:1900:44:03.6500:44:10.60+00:08:104:2413.6
20STĘPNIEWSKI Marcin 283MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-4020M 4200:00:0600:08:2800:17:1000:26:0200:35:1400:44:04.0500:44:10.55+00:08:104:2413.6
21STEFANOWICZ Paweł 338KOSZALINM-4021M 4500:00:1000:08:1300:17:1200:26:3200:35:5000:44:46.7000:44:56.80+00:08:534:2813.4
22RACZYŃSKI Kazimierz 253ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIEKOSZALINM-4022M 4700:00:0700:08:2100:17:1600:26:3000:35:5000:45:07.8500:45:15.10+00:09:144:3013.3
23TOMCZAK Dominik 300CSMW USTKASŁUPSKM-4023M 5300:00:0600:08:2000:17:1700:26:4000:36:1000:45:51.7000:45:58.00+00:09:584:3513.1
24PUŚCIAN Krzysztof 252GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4024M 5400:00:0400:08:5200:17:5600:27:2000:36:5200:46:19.0500:46:23.95+00:10:254:3713
25PROKOPIUK Jan 251KOSZALINM-4025M 5500:00:0300:08:0300:17:2100:26:5500:36:5300:46:21.8000:46:25.50+00:10:284:3812.9
26TESKA Bartosz 298TKKF KOSZALINKOSZALINM-4026M 5800:00:1200:08:5300:17:5900:27:3200:37:1500:46:34.7500:46:47.05+00:10:414:3912.9
27DUDZIAK Piotr 131KOSZALINKOSZALINM-4027M 6000:00:0500:08:4700:18:0700:27:3900:37:1600:46:45.7000:46:50.90+00:10:524:4012.8
28KSZCZANOWICZ Jacek 195KOŁOBRZEGM-4028M 6100:00:1100:08:4800:17:4200:27:0600:36:5200:46:50.6000:47:01.90+00:10:574:4112.8
29MICERSKI Tomasz 218TKKF KOSZALINKOSZALINM-4029M 6200:00:0700:08:5000:18:1000:27:4600:37:3200:46:51.8000:46:59.10+00:10:584:4112.8
30MICHALCZYK Mariusz 219JW 1223KOSZALINM-4030M 6400:00:1000:09:0300:18:1500:27:5300:37:3400:47:03.1000:47:13.65+00:11:094:4212.8
31GREMBLEWSKI Dariusz 356RYMAŃM-4031M 6900:00:0900:09:2500:47:17.8000:47:26.80+00:11:244:4312.7
32CIUPA Marcin 121H2DESIGNKOSZALINM-4032M 7000:00:0500:08:2300:17:3300:27:3000:37:3600:47:22.3500:47:27.45+00:11:284:4412.7
33SZYMAŃSKI Piotr 293ROSNOWOM-4033M 7100:00:1600:09:2700:18:4400:28:1700:37:5500:47:27.3000:47:44.10+00:11:334:4412.6
34CZAPLICKI Paweł 124TKKF KOSZALINKOSZALINM-4034M 8000:00:0400:09:1200:18:4800:28:2900:38:2900:48:04.3500:48:08.35+00:12:104:4812.5
35DEMBICKI Daniel 128NOWE BIELICEM-4035M 8100:00:0800:08:5700:18:2500:28:2000:38:2400:48:18.7500:48:27.70+00:12:254:4912.4
36JANKOWSKI Jakub 161KOŁOBRZEGM-4036M 8200:00:0600:08:5600:18:2600:28:1200:38:1600:48:21.1500:48:28.10+00:12:274:5012.4
37BURKIET Marek 118JW 1223ROSNOWOM-4037M 8900:00:1000:09:0300:18:1600:27:5500:38:1300:48:55.0500:49:05.80+00:13:014:5312.3
38PIECHOTA Robert 240KOSZALINM-4038M 9400:00:0500:08:5400:18:3600:29:0000:39:1500:49:17.7000:49:23.55+00:13:244:5512.2
39GAJEK Artur 141KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4039M 9600:00:0900:09:1000:18:3900:28:2900:38:4900:49:27.9000:49:37.05+00:13:344:5612.1
40STERNKIKER Mario 281SCHWEDTER HASENSCHWEDTM-4040M 10100:00:0500:09:1900:19:1300:29:3700:40:1300:50:28.0000:50:33.15+00:14:345:0211.9
41TUCKI Marek 303KOSZALINM-4041M 10500:00:1600:09:2900:19:1900:29:5000:40:3500:50:41.3000:50:57.80+00:14:475:0411.8
42RASZPLA Radosław 255BBLKOSZALINM-4042M 11200:00:1000:09:1400:18:4800:29:3700:40:4300:51:12.6000:51:22.85+00:15:195:0711.7
43WALCZAK Rafał 307KOSZALINM-4043M 11500:00:0800:08:5000:18:4800:29:2700:40:3300:51:24.0500:51:32.60+00:15:305:0811.7
44FAJGIER Tomasz 135MANOWOM-4044M 11600:00:0600:09:1300:19:1900:30:1300:41:0800:51:26.3000:51:33.00+00:15:325:0811.7
45BOROWIEC Mariusz 112KOŁOBRZEGM-4045M 12300:00:1900:10:3000:20:4900:31:1700:41:5100:52:25.1000:52:44.10+00:16:315:1411.4
46BERNACKI Adam 106EB BERNACKIKOSZALINM-4046M 12600:00:1100:09:5700:20:2300:31:0500:42:0200:52:46.0000:52:57.15+00:16:525:1611.4
47KOMODA Mariusz 177KOSZALINM-4047M 12700:00:0500:09:3200:19:5300:30:4600:41:5500:53:04.3000:53:09.70+00:17:105:1811.3
48BUBNOWICZ Sławomir 327KOSZALINM-4048M 13400:00:1000:09:2700:19:4900:30:5500:42:2500:53:48.2000:53:58.90+00:17:545:2211.2
49RETERSKI Przemysław 257KOSZALINM-4049M 13700:00:0900:09:5100:20:2800:32:0700:43:1200:53:59.2500:54:09.10+00:18:055:2411.1
50GRONOWSKI Cezary 352KOSZALINM-4050M 14100:00:1500:10:2700:20:5100:31:5200:43:2200:54:16.1000:54:31.20+00:18:225:2511.1
51KRASIŃSKI Witold 187KOSZALINM-4051M 14300:00:0800:09:2500:19:3900:30:5500:42:3700:54:19.5000:54:28.05+00:18:265:2611
52ĆWIKLIŃSKI Jakub 127SOSNOWIECM-4052M 14600:00:0900:21:3600:32:4300:43:4600:54:44.7000:54:54.35+00:18:515:2811
53SEEWALD Jan 270KOSZALINM-4053M 14800:00:1500:10:0800:20:2500:31:3300:43:2300:55:10.5000:55:26.15+00:19:175:3110.9
54KOWALCZYK Mariusz 184ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4054M 15000:00:0600:08:3700:18:4200:30:1800:42:4400:55:43.9500:55:50.65+00:19:505:3410.8
55LUPA Erik 202SC SCHORFHEIDESCHWEDTM-4055M 15400:00:1100:10:4300:21:5900:33:4300:45:5200:57:55.3000:58:07.05+00:22:015:4710.4
56BITTNER Łukasz 110TEAM PAPRY 20BYTOMM-4056M 15800:00:1300:10:4900:22:0600:33:5700:46:2000:59:01.6000:59:15.40+00:23:085:5410.2
57FRASZKIEWICZ Jarosław 140KOSZALINM-4057M 16600:00:1400:11:1600:23:1000:35:5800:49:0801:02:10.2501:02:25.05+00:26:166:139.6
58ZIELIŃSKI Jarosław 326BIAŁOGARDM-4058M 16900:00:1000:10:3200:22:2800:35:2400:49:5001:04:34.0501:04:44.55+00:28:406:279.3
Znaleziono 58 wynik(ów)