XVI BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
OSiR Sławno; P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski; Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan
Data/ Date:
2018-06-23
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
179
Wystartowało/ Started:
140
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
140
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MUSIIATCHENKO Dmitrij 287ACHILLES LESZNOLESZNOM-OPEN1M 100:15:40.1500:15:40.15 3:0819.1
2ZBLEWSKI Tadeusz 351LKB IM BRACI PETK LĘBORKBYTÓWM-OPEN2M 200:15:58.6000:15:58.60+00:00:183:1118.8
3DRWAL Piotr 219USB USTKAUSTKAM-OPEN3M 300:16:20.4000:16:20.40+00:00:403:1618.4
4WIRKUS Łukasz 369ULKS TALEX BORZYTUCHOMSZCZECINEKM-OPEN4M 400:16:22.4500:16:22.45+00:00:423:1618.3
5BURZYŃSKI Aleksander 213STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN5M 500:17:23.0500:17:23.05+00:01:423:2817.3
6ZWOLSKI Andrzej 345GLAZIO TEAMRZEPNICAM-OPEN6M 600:17:35.0500:17:35.05+00:01:543:3117.1
7GUZOWSKI Dariusz 230CARRY PETFOOD TRZEBIELINO / TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM-OPEN7M 700:17:37.4000:17:37.40+00:01:573:3117
8WILCZEWSKI Krzysztof 338TYCHOWOM-OPEN8M 800:17:41.0500:17:41.05+00:02:003:3217
9KURKUL Przemysław 360KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN9M 900:17:47.2000:17:47.20+00:02:073:3316.9
10PTASCHUK Katsiaryna 302ACHILLES LESZNOMIŃSKK-OPEN1K 100:17:54.0500:17:54.05+00:02:133:3416.8
11ŻYWICKI Janusz 349KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN10M 1000:18:23.5000:18:23.50+00:02:433:4016.3
12SZOPIŃSKI Tomasz 359KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM-OPEN11M 1100:18:26.9500:18:26.95+00:02:463:4116.3
13ROSIAK Damian 305SŁAWNOM-OPEN12M 1200:18:32.7000:18:32.70+00:02:523:4216.2
14WITKIEWICZ Eryk 340BIAŁOGARDM-OPEN13M 1300:18:39.4000:18:39.40+00:02:593:4316.1
15KURKUL Jan 362KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN14M 1400:18:41.1000:18:41.10+00:03:003:4416.1
16ROGOZA Mateusz 304NIEZRZESZONYZIELINM-OPEN15M 1500:18:42.3000:18:42.30+00:03:023:4416
17WOJTKIEWICZ Mateusz 378KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-OPEN16M 1600:18:43.4500:18:43.45+00:03:033:4416
18MIERZWA Witold 280DARŁOWOM-OPEN17M 1700:18:44.9000:18:44.90+00:03:043:4416
19WIRKUS Antonina 368MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN2K 200:19:03.5500:19:03.55+00:03:233:4815.7
20GLAZIK Dariusz 223ZWOLAK TEMBYTÓWM-OPEN18M 1800:19:07.3500:19:07.35+00:03:273:4915.7
21KRUKOWSKI Błażej 255SŁAWNOM-OPEN19M 1900:19:18.1000:19:18.10+00:03:373:5115.5
22BARTKIEWICZ Dawid 365SŁAWNOM-OPEN20M 2000:20:01.8000:20:01.80+00:04:214:0015
23JAKUSZCZONEK Zbigniew 238RADOSŁAWM-OPEN21M 2100:20:01.9500:20:01.95+00:04:214:0015
24WITKIEWICZ Magda 350KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-OPEN3K 300:20:11.4500:20:11.45+00:04:314:0214.9
25CHUDY Henryk 215KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-OPEN22M 2200:20:21.6500:20:21.65+00:04:414:0414.7
26MAZUR Emiliusz 276ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-OPEN23M 2300:20:25.5000:20:25.50+00:04:454:0514.7
27RÓG Bartosz 306MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN24M 2400:20:31.0000:20:31.00+00:04:504:0614.6
28JABŁOŃSKI Tomasz 236SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN25M 2500:20:43.7000:20:43.70+00:05:034:0814.5
29WIELGAT Łukasz 356KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-OPEN26M 2600:20:51.6500:20:51.65+00:05:114:1014.4
30MUCHA Krzysztof 286KOSZALINM-OPEN27M 2700:20:57.9000:20:57.90+00:05:174:1114.3
31JANKOWSKI Grzegorz 240ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN28M 2800:21:07.1000:21:07.10+00:05:264:1314.2
32ŁAGUTKO Kamila 366ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-OPEN4K 400:21:15.0000:21:15.00+00:05:344:1514.1
33TURCZYN Tomasz 331DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-OPEN29M 2900:21:18.7000:21:18.70+00:05:384:1514.1
34ŁAKOMSKI Wojciech 263ŁAKOMSCY NA BIEGANIESŁUPSKM-OPEN30M 3000:21:22.0500:21:22.05+00:05:414:1614
35IWANIEC Dariusz 235TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-OPEN31M 3100:21:22.2000:21:22.20+00:05:424:1614
36NOWAK Jacek 375BOLESZEWOM-OPEN32M 3200:21:28.8500:21:28.85+00:05:484:1714
37TOMCZAK Dominik 328NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN33M 3300:21:30.9000:21:30.90+00:05:504:1814
38PROTASEWICZ Andrzej 301SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN34M 3400:21:38.3000:21:38.30+00:05:584:1913.9
39RYGIELSKI Arkadiusz 311MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN35M 3500:21:48.8000:21:48.80+00:06:084:2113.8
40BARGAŃSKA Justyna 379RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-OPEN5K 500:21:50.9000:21:50.90+00:06:104:2213.7
41PUŚCIAN Krzysztof 303SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-OPEN36M 3600:21:54.6000:21:54.60+00:06:144:2213.7
42NIECKARZ Monika 290SŁAWNOK-OPEN6K 600:21:55.7000:21:55.70+00:06:154:2313.7
43ORLOWSKI Maciej 295DARŁOWSKIE CHARTYDARLOWOM-OPEN37M 3700:21:59.1000:21:59.10+00:06:184:2313.6
44RÓG Michał 307STARE BIELICEM-OPEN38M 3800:22:00.9000:22:00.90+00:06:204:2413.6
45MARCINIAK Michał 274POLANÓWM-OPEN39M 3900:22:01.1500:22:01.15+00:06:214:2413.6
46MARCINIAK Aneta 273ŁAKOMSCY NA BIEGANIESŁUPSKK-OPEN7K 700:22:02.3000:22:02.30+00:06:224:2413.6
47PĘKAŁA Piotr 298KOSZALINM-OPEN40M 4000:22:08.5000:22:08.50+00:06:284:2513.6
48NIECKARZ Krzysztof 291SŁAWNOM-OPEN41M 4100:22:14.3000:22:14.30+00:06:344:2613.5
49STRUŚ Artur 358KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM-OPEN42M 4200:22:17.8000:22:17.80+00:06:374:2713.5
50GAWEŁ Zbigniew 367MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN43M 4300:22:27.0500:22:27.05+00:06:464:2913.4
51LENIK Hubert 259JW 1223BIESIEKIERZM-OPEN44M 4400:22:30.7000:22:30.70+00:06:504:3013.3
52URBANIAK Szymon 332CSSP KOSZALINWRZEŚNICAM-OPEN45M 4500:22:35.3000:22:35.30+00:06:554:3113.3
53NEHRING Jarosław 2894 PPLOT 1 LDPLOTLESZNOM-OPEN46M 4600:22:36.4500:22:36.45+00:06:564:3113.3
54MICERSKI Tomasz 277TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN47M 4700:22:40.6000:22:40.60+00:07:004:3213.2
55OTTO Michał 296BONINM-OPEN48M 4800:22:46.5500:22:46.55+00:07:064:3313.2
56GOSTOMCZYK Krzysztof 363SŁAWNOM-OPEN49M 4900:22:47.9500:22:47.95+00:07:074:3313.2
57KAZIMIEROWICZ Radosław 246VTT KOSZALINKOSZALINM-OPEN50M 5000:23:02.6000:23:02.60+00:07:224:3613
58BAKALARZ Adam 377DARŁOWOM-OPEN51M 5100:23:11.9000:23:11.90+00:07:314:3812.9
59KAMELSKI Piotr 243KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-OPEN52M 5200:23:13.6000:23:13.60+00:07:334:3812.9
60KACZMAREK Marta 242SŁAWNOK-OPEN8K 800:23:13.8000:23:13.80+00:07:334:3812.9
61NOWACKI Mariusz 292SŁAWSKOM-OPEN53M 5300:23:17.3000:23:17.30+00:07:374:3912.9
62TELESIEWICZ Henryk 327KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-OPEN54M 5400:23:18.9000:23:18.90+00:07:384:3912.9
63ŁUSIAK Artur 264BOLESZEWOM-OPEN55M 5500:23:21.4500:23:21.45+00:07:414:4012.8
64MAJCHRZAK Łukasz 266CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-OPEN56M 5600:23:21.6500:23:21.65+00:07:414:4012.8
65MADALIŃSKI Marcin 265LESZNOM-OPEN57M 5700:23:22.2000:23:22.20+00:07:424:4012.8
66KUCHAREK Marcin 225STOPA SŁUPSKBIESIEKIERZM-OPEN58M 5800:23:24.0000:23:24.00+00:07:434:4012.8
67LEWANDOWSKA Beata 260STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN9K 900:23:24.0000:23:24.00+00:07:434:4012.8
68MAJCHRZAK Dariusz 267CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-OPEN59M 5900:23:32.9000:23:32.90+00:07:524:4212.7
69KULCZYK Katarzyna 355KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-OPEN10K 1000:23:47.0500:23:47.05+00:08:064:4512.6
70SZKATULSKI Tomasz 322DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN60M 6000:23:50.6000:23:50.60+00:08:104:4612.6
71KURKUL Alicja 361KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOK-OPEN11K 1100:23:51.0000:23:51.00+00:08:104:4612.6
72STEFANOWSKI Kamil 354SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN61M 6100:23:54.8500:23:54.85+00:08:144:4612.6
73WIECZOREK Jacek 337SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN62M 6200:23:57.3500:23:57.35+00:08:174:4712.5
74CZERWIŃSKI Szczęsny 217BIAŁOGARDM-OPEN63M 6300:24:06.8000:24:06.80+00:08:264:4912.4
75KAZIMIERCZAK Leszek 245PORUNNY TEAMSŁAWNOM-OPEN64M 6400:24:07.8500:24:07.85+00:08:274:4912.4
76MALINOWSKI Adam 269MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOPOMIŁOWOM-OPEN65M 6500:24:09.7500:24:09.75+00:08:294:4912.4
77KANIOWSKI Jacek 244W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-OPEN66M 6600:24:10.6000:24:10.60+00:08:304:5012.4
78DEMIDOK Mariusz 218JEN 1223SŁAWNOM-OPEN67M 6700:24:11.4000:24:11.40+00:08:314:5012.4
79LASKA Agnieszka 258MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN12K 1200:24:13.2500:24:13.25+00:08:334:5012.4
80RUMIŃSKA Marlena 309LKS FENIKS SŁUPSKREDZIKOWOK-OPEN13K 1300:24:14.1500:24:14.15+00:08:344:5012.4
81RUMIŃSKI Wojciech 310REDZIKOWOM-OPEN68M 6800:24:14.6000:24:14.60+00:08:344:5012.4
82BUTOWICZ Adam 364SZCZECINEKM-OPEN69M 6900:24:17.9000:24:17.90+00:08:374:5112.4
83MAŁYSZEWICZ Andrzej 271BIAŁY BÓRM-OPEN70M 7000:24:19.3500:24:19.35+00:08:394:5112.3
84MIKINKA Magdalena 281SŁAWNO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN14K 1400:24:28.3000:24:28.30+00:08:484:5312.3
85MOTYKOWSKA Ksenia 285SŁAWNOK-OPEN15K 1500:24:42.6000:24:42.60+00:09:024:5612.1
86KOSICKA Iwona 252STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN16K 1600:25:00.6000:25:00.60+00:09:205:0012
87GRĄBCZEWSKI Rafał 226JW 1223KŁOSM-OPEN71M 7100:25:03.8000:25:03.80+00:09:235:0012
88SZYSZKOWSKI Tomasz 326ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN72M 7200:25:04.8000:25:04.80+00:09:245:0012
89OLSZAR Grzegorz 294DARŁOWOM-OPEN73M 7300:25:12.6500:25:12.65+00:09:325:0211.9
90KAZUSEK Jan 357KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN74M 7400:25:16.5000:25:16.50+00:09:365:0311.9
91MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz 352LIWKO SKOCZ PO PIWKOSŁAWNOM-OPEN75M 7500:25:17.4000:25:17.40+00:09:375:0311.9
92HUCZEK Katarzyna 374EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZK-OPEN17K 1700:25:26.3000:25:26.30+00:09:465:0511.8
93ŻYLIS Katarzyna 348SŁAWNOK-OPEN18K 1800:25:39.3000:25:39.30+00:09:595:0711.7
94KONKEL Joanna 249MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN19K 1900:25:41.9000:25:41.90+00:10:015:0811.7
95ANDRZEJCZAK Sławomir 202GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN76M 7600:25:42.6000:25:42.60+00:10:025:0811.7
96GRZELAK Robert 229SŁAWNOM-OPEN77M 7700:26:15.8000:26:15.80+00:10:355:1511.4
97ANTOSIK Grażyna 203KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-OPEN20K 2000:26:17.7000:26:17.70+00:10:375:1511.4
98BUZE Małgorzata 214KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK-OPEN21K 2100:26:19.9000:26:19.90+00:10:395:1511.4
99MICHALAK Wojciech 278MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN78M 7800:26:48.0000:26:48.00+00:11:075:2111.2
100SKIERKA-KORDYLA Anna 313KWASOWOK-OPEN22K 2200:26:52.5500:26:52.55+00:11:125:2211.2
101GŁOWACKI Włodzimierz 224KOSZALINM-OPEN79M 7900:26:53.1000:26:53.10+00:11:125:2211.2
102PLATH KOPERSKA Krystyna 299SŁAWNOK-OPEN23K 2300:26:54.4000:26:54.40+00:11:145:2211.2
103WŁODARCZYK Marta 341STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN24K 2400:26:59.9500:26:59.95+00:11:195:2311.1
104CZECH Roman 216KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-OPEN80M 8000:27:00.1500:27:00.15+00:11:205:2411.1
105BUKOWSKI Bartosz 211SŁAWNOM-OPEN81M 8100:27:17.4500:27:17.45+00:11:375:2711
106KOMAR Agnieszka 248SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN25K 2500:27:18.9500:27:18.95+00:11:385:2711
107MIECZKOWSKA Małgorzata 279DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-OPEN26K 2600:27:19.4000:27:19.40+00:11:395:2711
108WENELSKI Damian 370MALECHOWOM-OPEN82M 8200:27:33.1500:27:33.15+00:11:535:3010.9
109WIATRZYK Krzysztof 336DARŁOWODARŁOWOM-OPEN83M 8300:27:44.0000:27:44.00+00:12:035:3210.8
110KĘPKA Justyna 247SŁAWNOK-OPEN27K 2700:27:59.1500:27:59.15+00:12:195:3510.7
111SZKATULSKA Karolina 321DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-OPEN28K 2800:28:04.3000:28:04.30+00:12:245:3610.7
112WACHHOLZ Beata 333KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-OPEN29K 2900:28:22.2500:28:22.25+00:12:425:4010.6
113STĘPIEŃ Karolina 316SŁAWNOK-OPEN30K 3000:28:27.1500:28:27.15+00:12:475:4110.5
114SKROBEK Agata 314SŁAWNOK-OPEN31K 3100:28:30.5000:28:30.50+00:12:505:4210.5
115STRZELECKI Bogdan 371SŁUPSKM-OPEN84M 8400:28:33.9500:28:33.95+00:12:535:4210.5
116BAJTEK Joanna 204BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIESŁAWNOK-OPEN32K 3200:28:34.8000:28:34.80+00:12:545:4210.5
117KOPCZYŃSKI Michał 250JW 1223KOSZALINM-OPEN85M 8500:28:35.2000:28:35.20+00:12:555:4310.5
118SZCZECIŃSKA Katarzyna 320SŁAWNOK-OPEN33K 3300:28:42.5500:28:42.55+00:13:025:4410.5
119MARCZAK Małgorzata 275ŻELKOWOK-OPEN34K 3400:28:45.3500:28:45.35+00:13:055:4510.4
120JANAKIEWICZ Ewa 376SŁAWNOK-OPEN35K 3500:28:50.8000:28:50.80+00:13:105:4610.4
121ZDUNEK Katarzyna 344SŁAWNOK-OPEN36K 3600:28:58.7500:28:58.75+00:13:185:4710.4
122KOPERSKI Jan 251SŁAWNOM-OPEN86M 8600:29:06.3500:29:06.35+00:13:265:4910.3
123JANICKA Katarzyna 239TKKF KOSZALIN / GIPO TEAMKOSZALINK-OPEN37K 3700:29:44.9000:29:44.90+00:14:045:5610.1
124TREJDER Maria 329BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN38K 3800:29:45.0000:29:45.00+00:14:045:5710.1
125RATAJCZYK Grażyna 373SŁUPSKK-OPEN39K 3900:30:00.9000:30:00.90+00:14:206:0010
126STRZELECKA-DRAGUN Halina 372IKS ZRYW SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN40K 4000:30:01.1500:30:01.15+00:14:216:0010
127HELLER Zdzisław 233NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN87M 8700:30:13.6500:30:13.65+00:14:336:029.9
128MAŁYSZEWICZ Teresa 272BIAŁY BÓRK-OPEN41K 4100:30:13.7500:30:13.75+00:14:336:029.9
129MAŁYSZEWICZ Tomasz 270#TEAMDKMS,BIAŁY BÓRM-OPEN88M 8800:31:02.8500:31:02.85+00:15:226:129.7
130ŻUCHOWSKI Jacek 347BYLIOTYLISŁAWNOM-OPEN89M 8900:31:14.2000:31:14.20+00:15:346:149.6
131ŻUCHOWSKA Aleksandra 346SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN42K 4200:31:14.3500:31:14.35+00:15:346:149.6
132RUBACHA Agata 308SŁAWNOK-OPEN43K 4300:31:20.6500:31:20.65+00:15:406:169.6
133HRYCIÓW Paweł 234JW 1223BIAŁOGARDM-OPEN90M 9000:31:49.4000:31:49.40+00:16:096:219.4
134MOTYKA Natalia 284NACIABIEGABIAŁOGARDK-OPEN44K 4400:31:49.5000:31:49.50+00:16:096:219.4
135WAWRZENIAK Aleksandra 334RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-OPEN45K 4500:31:56.0500:31:56.05+00:16:156:239.4
136MIKLASIŃSKA-KAMELSKA Monika 282KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK-OPEN46K 4600:32:39.1500:32:39.15+00:16:596:319.2
137BAGIŃSKA Agnieszka 288KOSZALINK-OPEN47K 4700:34:23.7000:34:23.70+00:18:436:528.7
138MICKIEWICZ VEL MICKUS Ewelina 353SŁAWNOK-OPEN48K 4800:35:59.1000:35:59.10+00:20:187:118.3
139JURCZYK Ewelina 241DLA SIEBIESŁAWNOK-OPEN49K 4900:35:59.2500:35:59.25+00:20:197:118.3
140TREJDER Józef 330KOSZALINM-OPEN91M 91337:33:12.8337:33:12.8+337:17:24050:380
Znaleziono 140 wynik(ów)