Organizator : | OSiR Sławno; P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski; Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan |
Data : | 2018-06-23 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 179 |
Wystartowało : | 140 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 363 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
2 | BARTKIEWICZ Dawid | 365 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
3 | ŁAGUTKO Kamila | 366 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | K-OPEN | 00:00:00 | |
4 | GAWEŁ Zbigniew | 367 | MIASTO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 00:00:00 | |
5 | WIRKUS Antonina | 368 | MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-OPEN | 00:00:00 | |
6 | BARGAŃSKA Justyna | 379 | RUNtaStyczni Team Bytów | BYTÓW | K-OPEN | 00:00:00 | |
7 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 202 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M-OPEN | 00:00:00 | |
8 | ANTOSIK Grażyna | 203 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-OPEN | 00:00:00 | |
9 | BUKOWSKI Bartosz | 211 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
10 | BURZYŃSKI Aleksander | 213 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 00:00:00 | |
11 | BUZE Małgorzata | 214 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
12 | CHUDY Henryk | 215 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M-OPEN | 00:00:00 | |
13 | CZECH Roman | 216 | KB GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M-OPEN | 00:00:00 | |
14 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 217 | BIAŁOGARD | M-OPEN | 00:00:00 | ||
15 | DEMIDOK Mariusz | 218 | JEN 1223 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
16 | DRWAL Piotr | 219 | USB USTKA | USTKA | M-OPEN | 00:00:00 | |
17 | BAJTEK Joanna | 204 | BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIE | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
18 | GLAZIK Dariusz | 223 | ZWOLAK TEM | BYTÓW | M-OPEN | 00:00:00 | |
19 | GŁOWACKI Włodzimierz | 224 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | ||
20 | KUCHAREK Marcin | 225 | STOPA SŁUPSK | BIESIEKIERZ | M-OPEN | 00:00:00 | |
21 | GRĄBCZEWSKI Rafał | 226 | JW 1223 | KŁOS | M-OPEN | 00:00:00 | |
22 | GRZELAK Robert | 229 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
23 | GUZOWSKI Dariusz | 230 | CARRY PETFOOD TRZEBIELINO / TALEX BORZYTUCHOM | TRZEBIELINO | M-OPEN | 00:00:00 | |
24 | HELLER Zdzisław | 233 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
25 | HRYCIÓW Paweł | 234 | JW 1223 | BIAŁOGARD | M-OPEN | 00:00:00 | |
26 | IWANIEC Dariusz | 235 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
27 | JABŁOŃSKI Tomasz | 236 | SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
28 | JANICKA Katarzyna | 239 | TKKF KOSZALIN / GIPO TEAM | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:00 | |
29 | JANKOWSKI Grzegorz | 240 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-OPEN | 00:00:00 | |
30 | JURCZYK Ewelina | 241 | DLA SIEBIE | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
31 | KACZMAREK Marta | 242 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
32 | KAMELSKI Piotr | 243 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
33 | KANIOWSKI Jacek | 244 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
34 | KAZIMIERCZAK Leszek | 245 | PORUNNY TEAM | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
35 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 246 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
36 | KĘPKA Justyna | 247 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
37 | KOMAR Agnieszka | 248 | SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
38 | KONKEL Joanna | 249 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
39 | KOPERSKI Jan | 251 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
40 | KOSICKA Iwona | 252 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:00 | |
41 | KRUKOWSKI Błażej | 255 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
42 | LASKA Agnieszka | 258 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
43 | LENIK Hubert | 259 | JW 1223 | BIESIEKIERZ | M-OPEN | 00:00:00 | |
44 | LEWANDOWSKA Beata | 260 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:00 | |
45 | ŁAKOMSKI Wojciech | 263 | ŁAKOMSCY NA BIEGANIE | SŁUPSK | M-OPEN | 00:00:00 | |
46 | ŁUSIAK Artur | 264 | BOLESZEWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
47 | MADALIŃSKI Marcin | 265 | LESZNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
48 | MAJCHRZAK Łukasz | 266 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M-OPEN | 00:00:00 | |
49 | MAJCHRZAK Dariusz | 267 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | M-OPEN | 00:00:00 | |
50 | MALINOWSKI Adam | 269 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | POMIŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
51 | MAŁYSZEWICZ Tomasz | 270 | #TEAMDKMS, | BIAŁY BÓR | M-OPEN | 00:00:00 | |
52 | MAŁYSZEWICZ Andrzej | 271 | BIAŁY BÓR | M-OPEN | 00:00:00 | ||
53 | MAŁYSZEWICZ Teresa | 272 | BIAŁY BÓR | K-OPEN | 00:00:00 | ||
54 | MARCINIAK Aneta | 273 | ŁAKOMSCY NA BIEGANIE | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:00 | |
55 | MARCINIAK Michał | 274 | POLANÓW | M-OPEN | 00:00:00 | ||
56 | MARCZAK Małgorzata | 275 | ŻELKOWO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
57 | MAZUR Emiliusz | 276 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
58 | MICERSKI Tomasz | 277 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
59 | MICHALAK Wojciech | 278 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
60 | MIECZKOWSKA Małgorzata | 279 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | K-OPEN | 00:00:00 | |
61 | MIERZWA Witold | 280 | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
62 | MIKINKA Magdalena | 281 | SŁAWNO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
63 | MIKLASIŃSKA-KAMELSKA Monika | 282 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
64 | MOTYKA Natalia | 284 | NACIABIEGA | BIAŁOGARD | K-OPEN | 00:00:00 | |
65 | MOTYKOWSKA Ksenia | 285 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
66 | MUCHA Krzysztof | 286 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | ||
67 | MUSIIATCHENKO Dmitrij | 287 | ACHILLES LESZNO | LESZNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
68 | BAGIŃSKA Agnieszka | 288 | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:00 | ||
69 | NEHRING Jarosław | 289 | 4 PPLOT 1 LDPLOT | LESZNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
70 | NIECKARZ Monika | 290 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
71 | NIECKARZ Krzysztof | 291 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
72 | NOWACKI Mariusz | 292 | SŁAWSKO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
73 | OLSZAR Grzegorz | 294 | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
74 | ORLOWSKI Maciej | 295 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARLOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
75 | OTTO Michał | 296 | BONIN | M-OPEN | 00:00:00 | ||
76 | PĘKAŁA Piotr | 298 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | ||
77 | PLATH KOPERSKA Krystyna | 299 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
78 | PROTASEWICZ Andrzej | 301 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
79 | PUŚCIAN Krzysztof | 303 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
80 | ROGOZA Mateusz | 304 | NIEZRZESZONY | ZIELIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
81 | ROSIAK Damian | 305 | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
82 | RÓG Bartosz | 306 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
83 | RÓG Michał | 307 | STARE BIELICE | M-OPEN | 00:00:00 | ||
84 | RUBACHA Agata | 308 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
85 | RUMIŃSKA Marlena | 309 | LKS FENIKS SŁUPSK | REDZIKOWO | K-OPEN | 00:00:00 | |
86 | RUMIŃSKI Wojciech | 310 | REDZIKOWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
87 | RYGIELSKI Arkadiusz | 311 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
88 | SKIERKA-KORDYLA Anna | 313 | KWASOWO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
89 | SKROBEK Agata | 314 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
90 | STĘPIEŃ Karolina | 316 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
91 | SZCZECIŃSKA Katarzyna | 320 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
92 | SZKATULSKA Karolina | 321 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | K-OPEN | 00:00:00 | |
93 | SZKATULSKI Tomasz | 322 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
94 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 326 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
95 | TELESIEWICZ Henryk | 327 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
96 | TOMCZAK Dominik | 328 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | 00:00:00 | |
97 | TREJDER Maria | 329 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K-OPEN | 00:00:00 | |
98 | TURCZYN Tomasz | 331 | DZIENNIK SŁAWIEŃSKI | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
99 | URBANIAK Szymon | 332 | CSSP KOSZALIN | WRZEŚNICA | M-OPEN | 00:00:00 | |
100 | WACHHOLZ Beata | 333 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
101 | WAWRZENIAK Aleksandra | 334 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ŁÓDŹ | K-OPEN | 00:00:00 | |
102 | WIATRZYK Krzysztof | 336 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
103 | WIECZOREK Jacek | 337 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
104 | WILCZEWSKI Krzysztof | 338 | TYCHOWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
105 | WITKIEWICZ Eryk | 340 | BIAŁOGARD | M-OPEN | 00:00:00 | ||
106 | WŁODARCZYK Marta | 341 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:00 | |
107 | ZDUNEK Katarzyna | 344 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
108 | ZWOLSKI Andrzej | 345 | GLAZIO TEAM | RZEPNICA | M-OPEN | 00:00:00 | |
109 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 346 | SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | |
110 | ŻUCHOWSKI Jacek | 347 | BYLIOTYLI | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
111 | ŻYLIS Katarzyna | 348 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
112 | ŻYWICKI Janusz | 349 | KB PIONIER SZCZECIN | SZCZECIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
113 | WITKIEWICZ Magda | 350 | KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K-OPEN | 00:00:00 | |
114 | ZBLEWSKI Tadeusz | 351 | LKB IM BRACI PETK LĘBORK | BYTÓW | M-OPEN | 00:00:00 | |
115 | MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz | 352 | Liwko skocz po piwko | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
116 | MICKIEWICZ VEL MICKUS Ewelina | 353 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
117 | STEFANOWSKI Kamil | 354 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
118 | KULCZYK Katarzyna | 355 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWSKO | K-OPEN | 00:00:00 | |
119 | WIELGAT Łukasz | 356 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
120 | KAZUSEK Jan | 357 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | M-OPEN | 00:00:00 | |
121 | STRUŚ Artur | 358 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M-OPEN | 00:00:00 | |
122 | SZOPIŃSKI Tomasz | 359 | KB BRYZA POSTOMINO | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | |
123 | KURKUL Przemysław | 360 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | M-OPEN | 00:00:00 | |
124 | KURKUL Alicja | 361 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | K-OPEN | 00:00:00 | |
125 | KURKUL Jan | 362 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | M-OPEN | 00:00:00 | |
126 | WIRKUS Łukasz | 369 | ULKS TALEX BORZYTUCHOM | SZCZECINEK | M-OPEN | 00:00:00 | |
127 | WENELSKI Damian | 370 | MALECHOWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
128 | STRZELECKI Bogdan | 371 | SŁUPSK | M-OPEN | 00:00:00 | ||
129 | STRZELECKA-DRAGUN Halina | 372 | IKS ZRYW Słupsk | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:00 | |
130 | RATAJCZYK Grażyna | 373 | SŁUPSK | K-OPEN | 00:00:00 | ||
131 | HUCZEK Katarzyna | 374 | EASYRUN RACIBÓRZ | RACIBÓRZ | K-OPEN | 00:00:00 | |
132 | NOWAK Jacek | 375 | BOLESZEWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
133 | JANAKIEWICZ Ewa | 376 | SŁAWNO | K-OPEN | 00:00:00 | ||
134 | BAKALARZ Adam | 377 | DARŁOWO | M-OPEN | 00:00:00 | ||
135 | WOJTKIEWICZ Mateusz | 378 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-OPEN | 00:00:00 | |
136 | JAKUSZCZONEK Zbigniew | 238 | RADOSŁAW | M-OPEN | 00:00:00 | ||
137 | PTASCHUK Katsiaryna | 302 | ACHILLES LESZNO | MIŃSK | K-OPEN | 00:00:00 | |
138 | BUTOWICZ Adam | 364 | SZCZECINEK | M-OPEN | 00:00:00 | ||
139 | KOPCZYŃSKI Michał | 250 | JW 1223 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 | |
140 | TREJDER Józef | 330 | KOSZALIN | M-OPEN | 00:00:00 |
Znaleziono 140 wynik(ów)