XVI BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
OSiR Sławno; P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski; Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan
Data/ Date:
2018-06-23
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
179
Wystartowało/ Started:
140
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
140
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Miasto

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ROSIAK Damian 305SŁAWNOM-OPEN12M 1200:18:32.7000:18:32.70 3:4216.2
2KRUKOWSKI Błażej 255SŁAWNOM-OPEN19M 1900:19:18.1000:19:18.10+00:00:453:5115.5
3BARTKIEWICZ Dawid 365SŁAWNOM-OPEN20M 2000:20:01.8000:20:01.80+00:01:294:0015
4RÓG Bartosz 306MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN24M 2400:20:31.0000:20:31.00+00:01:584:0614.6
5JABŁOŃSKI Tomasz 236SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN25M 2500:20:43.7000:20:43.70+00:02:114:0814.5
6TURCZYN Tomasz 331DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-OPEN29M 2900:21:18.7000:21:18.70+00:02:464:1514.1
7PROTASEWICZ Andrzej 301SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN34M 3400:21:38.3000:21:38.30+00:03:054:1913.9
8RYGIELSKI Arkadiusz 311MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN35M 3500:21:48.8000:21:48.80+00:03:164:2113.8
9NIECKARZ Krzysztof 291SŁAWNOM-OPEN41M 4100:22:14.3000:22:14.30+00:03:414:2613.5
10GOSTOMCZYK Krzysztof 363SŁAWNOM-OPEN49M 4900:22:47.9500:22:47.95+00:04:154:3313.2
11KAMELSKI Piotr 243KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-OPEN52M 5200:23:13.6000:23:13.60+00:04:404:3812.9
12TELESIEWICZ Henryk 327KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-OPEN54M 5400:23:18.9000:23:18.90+00:04:464:3912.9
13STEFANOWSKI Kamil 354SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN61M 6100:23:54.8500:23:54.85+00:05:224:4612.6
14WIECZOREK Jacek 337SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN62M 6200:23:57.3500:23:57.35+00:05:244:4712.5
15KAZIMIERCZAK Leszek 245PORUNNY TEAMSŁAWNOM-OPEN64M 6400:24:07.8500:24:07.85+00:05:354:4912.4
16KANIOWSKI Jacek 244W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-OPEN66M 6600:24:10.6000:24:10.60+00:05:374:5012.4
17DEMIDOK Mariusz 218JEN 1223SŁAWNOM-OPEN67M 6700:24:11.4000:24:11.40+00:05:384:5012.4
18KAZUSEK Jan 357KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN74M 7400:25:16.5000:25:16.50+00:06:435:0311.9
19MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz 352LIWKO SKOCZ PO PIWKOSŁAWNOM-OPEN75M 7500:25:17.4000:25:17.40+00:06:445:0311.9
20GRZELAK Robert 229SŁAWNOM-OPEN77M 7700:26:15.8000:26:15.80+00:07:435:1511.4
21MICHALAK Wojciech 278MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN78M 7800:26:48.0000:26:48.00+00:08:155:2111.2
22BUKOWSKI Bartosz 211SŁAWNOM-OPEN81M 8100:27:17.4500:27:17.45+00:08:445:2711
Znaleziono 22 wynik(ów)