XVI BIEG 12 MOSTÓW

Organizator/ Organizer:
OSiR Sławno; P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski; Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan
Data/ Date:
2018-06-23
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
179
Wystartowało/ Started:
140
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
140
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MUSIIATCHENKO Dmitrij 287ACHILLES LESZNOLESZNOM-OPEN1M 100:15:40.1500:15:40.15 3:0819.1
2ZBLEWSKI Tadeusz 351LKB IM BRACI PETK LĘBORKBYTÓWM-OPEN2M 200:15:58.6000:15:58.60+00:00:183:1118.8
3DRWAL Piotr 219USB USTKAUSTKAM-OPEN3M 300:16:20.4000:16:20.40+00:00:403:1618.4
4WIRKUS Łukasz 369ULKS TALEX BORZYTUCHOMSZCZECINEKM-OPEN4M 400:16:22.4500:16:22.45+00:00:423:1618.3
5BURZYŃSKI Aleksander 213STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN5M 500:17:23.0500:17:23.05+00:01:423:2817.3
6ZWOLSKI Andrzej 345GLAZIO TEAMRZEPNICAM-OPEN6M 600:17:35.0500:17:35.05+00:01:543:3117.1
7GUZOWSKI Dariusz 230CARRY PETFOOD TRZEBIELINO / TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM-OPEN7M 700:17:37.4000:17:37.40+00:01:573:3117
8WILCZEWSKI Krzysztof 338TYCHOWOM-OPEN8M 800:17:41.0500:17:41.05+00:02:003:3217
9KURKUL Przemysław 360KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN9M 900:17:47.2000:17:47.20+00:02:073:3316.9
10ŻYWICKI Janusz 349KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-OPEN10M 1000:18:23.5000:18:23.50+00:02:433:4016.3
11SZOPIŃSKI Tomasz 359KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM-OPEN11M 1100:18:26.9500:18:26.95+00:02:463:4116.3
12ROSIAK Damian 305SŁAWNOM-OPEN12M 1200:18:32.7000:18:32.70+00:02:523:4216.2
13WITKIEWICZ Eryk 340BIAŁOGARDM-OPEN13M 1300:18:39.4000:18:39.40+00:02:593:4316.1
14KURKUL Jan 362KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN14M 1400:18:41.1000:18:41.10+00:03:003:4416.1
15ROGOZA Mateusz 304NIEZRZESZONYZIELINM-OPEN15M 1500:18:42.3000:18:42.30+00:03:023:4416
16WOJTKIEWICZ Mateusz 378KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-OPEN16M 1600:18:43.4500:18:43.45+00:03:033:4416
17MIERZWA Witold 280DARŁOWOM-OPEN17M 1700:18:44.9000:18:44.90+00:03:043:4416
18GLAZIK Dariusz 223ZWOLAK TEMBYTÓWM-OPEN18M 1800:19:07.3500:19:07.35+00:03:273:4915.7
19KRUKOWSKI Błażej 255SŁAWNOM-OPEN19M 1900:19:18.1000:19:18.10+00:03:373:5115.5
20BARTKIEWICZ Dawid 365SŁAWNOM-OPEN20M 2000:20:01.8000:20:01.80+00:04:214:0015
21JAKUSZCZONEK Zbigniew 238RADOSŁAWM-OPEN21M 2100:20:01.9500:20:01.95+00:04:214:0015
22CHUDY Henryk 215KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-OPEN22M 2200:20:21.6500:20:21.65+00:04:414:0414.7
23MAZUR Emiliusz 276ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-OPEN23M 2300:20:25.5000:20:25.50+00:04:454:0514.7
24RÓG Bartosz 306MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN24M 2400:20:31.0000:20:31.00+00:04:504:0614.6
25JABŁOŃSKI Tomasz 236SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN25M 2500:20:43.7000:20:43.70+00:05:034:0814.5
26WIELGAT Łukasz 356KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-OPEN26M 2600:20:51.6500:20:51.65+00:05:114:1014.4
27MUCHA Krzysztof 286KOSZALINM-OPEN27M 2700:20:57.9000:20:57.90+00:05:174:1114.3
28JANKOWSKI Grzegorz 240ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN28M 2800:21:07.1000:21:07.10+00:05:264:1314.2
29TURCZYN Tomasz 331DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-OPEN29M 2900:21:18.7000:21:18.70+00:05:384:1514.1
30ŁAKOMSKI Wojciech 263ŁAKOMSCY NA BIEGANIESŁUPSKM-OPEN30M 3000:21:22.0500:21:22.05+00:05:414:1614
31IWANIEC Dariusz 235TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-OPEN31M 3100:21:22.2000:21:22.20+00:05:424:1614
32NOWAK Jacek 375BOLESZEWOM-OPEN32M 3200:21:28.8500:21:28.85+00:05:484:1714
33TOMCZAK Dominik 328NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN33M 3300:21:30.9000:21:30.90+00:05:504:1814
34PROTASEWICZ Andrzej 301SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN34M 3400:21:38.3000:21:38.30+00:05:584:1913.9
35RYGIELSKI Arkadiusz 311MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN35M 3500:21:48.8000:21:48.80+00:06:084:2113.8
36PUŚCIAN Krzysztof 303SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-OPEN36M 3600:21:54.6000:21:54.60+00:06:144:2213.7
37ORLOWSKI Maciej 295DARŁOWSKIE CHARTYDARLOWOM-OPEN37M 3700:21:59.1000:21:59.10+00:06:184:2313.6
38RÓG Michał 307STARE BIELICEM-OPEN38M 3800:22:00.9000:22:00.90+00:06:204:2413.6
39MARCINIAK Michał 274POLANÓWM-OPEN39M 3900:22:01.1500:22:01.15+00:06:214:2413.6
40PĘKAŁA Piotr 298KOSZALINM-OPEN40M 4000:22:08.5000:22:08.50+00:06:284:2513.6
41NIECKARZ Krzysztof 291SŁAWNOM-OPEN41M 4100:22:14.3000:22:14.30+00:06:344:2613.5
42STRUŚ Artur 358KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM-OPEN42M 4200:22:17.8000:22:17.80+00:06:374:2713.5
43GAWEŁ Zbigniew 367MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN43M 4300:22:27.0500:22:27.05+00:06:464:2913.4
44LENIK Hubert 259JW 1223BIESIEKIERZM-OPEN44M 4400:22:30.7000:22:30.70+00:06:504:3013.3
45URBANIAK Szymon 332CSSP KOSZALINWRZEŚNICAM-OPEN45M 4500:22:35.3000:22:35.30+00:06:554:3113.3
46NEHRING Jarosław 2894 PPLOT 1 LDPLOTLESZNOM-OPEN46M 4600:22:36.4500:22:36.45+00:06:564:3113.3
47MICERSKI Tomasz 277TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN47M 4700:22:40.6000:22:40.60+00:07:004:3213.2
48OTTO Michał 296BONINM-OPEN48M 4800:22:46.5500:22:46.55+00:07:064:3313.2
49GOSTOMCZYK Krzysztof 363SŁAWNOM-OPEN49M 4900:22:47.9500:22:47.95+00:07:074:3313.2
50KAZIMIEROWICZ Radosław 246VTT KOSZALINKOSZALINM-OPEN50M 5000:23:02.6000:23:02.60+00:07:224:3613
51BAKALARZ Adam 377DARŁOWOM-OPEN51M 5100:23:11.9000:23:11.90+00:07:314:3812.9
52KAMELSKI Piotr 243KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-OPEN52M 5200:23:13.6000:23:13.60+00:07:334:3812.9
53NOWACKI Mariusz 292SŁAWSKOM-OPEN53M 5300:23:17.3000:23:17.30+00:07:374:3912.9
54TELESIEWICZ Henryk 327KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-OPEN54M 5400:23:18.9000:23:18.90+00:07:384:3912.9
55ŁUSIAK Artur 264BOLESZEWOM-OPEN55M 5500:23:21.4500:23:21.45+00:07:414:4012.8
56MAJCHRZAK Łukasz 266CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-OPEN56M 5600:23:21.6500:23:21.65+00:07:414:4012.8
57MADALIŃSKI Marcin 265LESZNOM-OPEN57M 5700:23:22.2000:23:22.20+00:07:424:4012.8
58KUCHAREK Marcin 225STOPA SŁUPSKBIESIEKIERZM-OPEN58M 5800:23:24.0000:23:24.00+00:07:434:4012.8
59MAJCHRZAK Dariusz 267CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-OPEN59M 5900:23:32.9000:23:32.90+00:07:524:4212.7
60SZKATULSKI Tomasz 322DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN60M 6000:23:50.6000:23:50.60+00:08:104:4612.6
61STEFANOWSKI Kamil 354SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN61M 6100:23:54.8500:23:54.85+00:08:144:4612.6
62WIECZOREK Jacek 337SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN62M 6200:23:57.3500:23:57.35+00:08:174:4712.5
63CZERWIŃSKI Szczęsny 217BIAŁOGARDM-OPEN63M 6300:24:06.8000:24:06.80+00:08:264:4912.4
64KAZIMIERCZAK Leszek 245PORUNNY TEAMSŁAWNOM-OPEN64M 6400:24:07.8500:24:07.85+00:08:274:4912.4
65MALINOWSKI Adam 269MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOPOMIŁOWOM-OPEN65M 6500:24:09.7500:24:09.75+00:08:294:4912.4
66KANIOWSKI Jacek 244W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-OPEN66M 6600:24:10.6000:24:10.60+00:08:304:5012.4
67DEMIDOK Mariusz 218JEN 1223SŁAWNOM-OPEN67M 6700:24:11.4000:24:11.40+00:08:314:5012.4
68RUMIŃSKI Wojciech 310REDZIKOWOM-OPEN68M 6800:24:14.6000:24:14.60+00:08:344:5012.4
69BUTOWICZ Adam 364SZCZECINEKM-OPEN69M 6900:24:17.9000:24:17.90+00:08:374:5112.4
70MAŁYSZEWICZ Andrzej 271BIAŁY BÓRM-OPEN70M 7000:24:19.3500:24:19.35+00:08:394:5112.3
71GRĄBCZEWSKI Rafał 226JW 1223KŁOSM-OPEN71M 7100:25:03.8000:25:03.80+00:09:235:0012
72SZYSZKOWSKI Tomasz 326ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN72M 7200:25:04.8000:25:04.80+00:09:245:0012
73OLSZAR Grzegorz 294DARŁOWOM-OPEN73M 7300:25:12.6500:25:12.65+00:09:325:0211.9
74KAZUSEK Jan 357KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN74M 7400:25:16.5000:25:16.50+00:09:365:0311.9
75MICKIEWICZ VEL MICKUS Grzegorz 352LIWKO SKOCZ PO PIWKOSŁAWNOM-OPEN75M 7500:25:17.4000:25:17.40+00:09:375:0311.9
76ANDRZEJCZAK Sławomir 202GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN76M 7600:25:42.6000:25:42.60+00:10:025:0811.7
77GRZELAK Robert 229SŁAWNOM-OPEN77M 7700:26:15.8000:26:15.80+00:10:355:1511.4
78MICHALAK Wojciech 278MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN78M 7800:26:48.0000:26:48.00+00:11:075:2111.2
79GŁOWACKI Włodzimierz 224KOSZALINM-OPEN79M 7900:26:53.1000:26:53.10+00:11:125:2211.2
80CZECH Roman 216KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-OPEN80M 8000:27:00.1500:27:00.15+00:11:205:2411.1
81BUKOWSKI Bartosz 211SŁAWNOM-OPEN81M 8100:27:17.4500:27:17.45+00:11:375:2711
82WENELSKI Damian 370MALECHOWOM-OPEN82M 8200:27:33.1500:27:33.15+00:11:535:3010.9
83WIATRZYK Krzysztof 336DARŁOWODARŁOWOM-OPEN83M 8300:27:44.0000:27:44.00+00:12:035:3210.8
84STRZELECKI Bogdan 371SŁUPSKM-OPEN84M 8400:28:33.9500:28:33.95+00:12:535:4210.5
85KOPCZYŃSKI Michał 250JW 1223KOSZALINM-OPEN85M 8500:28:35.2000:28:35.20+00:12:555:4310.5
86KOPERSKI Jan 251SŁAWNOM-OPEN86M 8600:29:06.3500:29:06.35+00:13:265:4910.3
87HELLER Zdzisław 233NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN87M 8700:30:13.6500:30:13.65+00:14:336:029.9
88MAŁYSZEWICZ Tomasz 270#TEAMDKMS,BIAŁY BÓRM-OPEN88M 8800:31:02.8500:31:02.85+00:15:226:129.7
89ŻUCHOWSKI Jacek 347BYLIOTYLISŁAWNOM-OPEN89M 8900:31:14.2000:31:14.20+00:15:346:149.6
90HRYCIÓW Paweł 234JW 1223BIAŁOGARDM-OPEN90M 9000:31:49.4000:31:49.40+00:16:096:219.4
91TREJDER Józef 330KOSZALINM-OPEN91M 91337:33:12.8337:33:12.8+337:17:24050:380
Znaleziono 91 wynik(ów)