Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 205 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 169 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 2.65km : | |
Lista nagrodzonych : | Nagrodzeni |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Herk_All 0.2km | Herk_All 2.65km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAŁKA Piotr | 403 | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:00:29 | 00:09:10 | ||
2 | ORZECHOWSKI Kamil | 328 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:29 | 00:09:10 | |
3 | ZABORSKI Ryszard | 395 | TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWA | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:30 | 00:09:14 | |
4 | SIADAK Arkadiusz | 351 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:30 | 00:09:17 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
EMILIT Grzegorz | 253 | 10 BIAŁOGARD | KARLINO | M30-39 | 00:00:32 DNF | 00:09:43 DNF | ||
6 | STEBELSKI Jasiek | 365 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:33 | 00:09:46 | ||
7 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 392 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:31 | 00:09:47 | ||
8 | KALETA Sebastian | 286 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:33 | 00:09:49 | |
9 | GOLIŃSKI Łukasz | 261 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:09:50 | |
10 | CZAPLIŃSKI Jacek | 238 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:09:50 | |
11 | SITOWSKI Marcin | 353 | FC RYSIEK | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:37 | 00:10:01 | |
12 | TOKARSKI Szymon | 376 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | 00:10:03 | ||
13 | OBOLIK Mirosław | 327 | RYMAŃ | M50-59 | 00:00:34 | 00:10:09 | ||
14 | KUBIAK Maciej | 302 | REKU | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:00:35 | 00:10:11 | |
15 | BURDA Robert | 230 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:34 | 00:10:12 | |
16 | ZWOLIŃSKI Jan | 400 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:00:34 | 00:10:15 | |
17 | NAKONIECZNY Rafał | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:10:15 | |
18 | BRZOZOWSKI Piotr | 227 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:15 | |
19 | MOKSA Dariusz | 321 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:35 | 00:10:16 | ||
20 | SMAGOWSKI Wojciech | 356 | KB SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:16 | |
21 | USTIANOWSKI Wojciech | 378 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:10:17 | |
22 | KOŚCIELNIAK Robert | 296 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:35 | 00:10:19 | |
23 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 216 | CW FANZA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:20 | |
24 | SOBSTEL Krystian | 358 | CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | 00:10:21 | |
25 | SIENIAWSKI Jarosław | 352 | MEDEN-INMED SPORTS TEAM | BONIN | M40-49 | 00:00:39 | 00:10:24 | |
26 | ROKOSZ Radosław | 346 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | 00:10:24 | |
27 | GÓRNY Norbert | 264 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:10:31 | |
28 | KORZENIOWSKI Sylwester | 295 | JW 1223 | ŚWIEILNO | M40-49 | 00:00:34 | 00:10:32 | |
29 | BIEDRZYCKI Andrzej | 217 | OSP STARY BOREK | KOŁOBRZEG/STARY BOREK | M60-69 | 00:00:34 | 00:10:33 | |
30 | SOBCZYK Łukasz | 357 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:36 | 00:10:34 | |
31 | PYPŁACZ Krystian | 342 | ATMAN RUNNERS | MINOGA | M40-49 | 00:00:35 | 00:10:34 | |
32 | SZYMCZAK Michał | 371 | SZCZECIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:10:37 | ||
33 | SOŁTYS Rafał | 359 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | 00:10:53 | ||
34 | MAZUR Emiliusz | 316 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:36 | 00:10:56 | |
35 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 410 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:48 | 00:10:56 | ||
36 | HESSEL Lars | 269 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEBRANDENBURG | M50-59 | 00:00:40 | 00:10:56 | |
37 | WIECZOREK Łukasz | 406 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:39 | 00:11:01 | ||
38 | MARCINIAK Maciej | 413 | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:32 | 00:11:10 | ||
39 | JAMNIAK Bartosz | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:11:12 | |
40 | CHOŁUJ Jarosław | 235 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:41 | 00:11:13 | |
41 | NACHYŁA Paweł | 324 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:11:14 | |
42 | DROZDOWSKI Marcin | 248 | ZABIEGANY MORPOL | KOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZ | M18-39 | 00:00:42 | 00:11:15 | |
43 | STASIACZEK Arkadiusz | 361 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:35 | 00:11:17 | ||
44 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 310 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:39 | 00:11:17 | ||
45 | BADLIK Marcin | 213 | IPA REGION PRZEMYŚL | ŻURAWICA | M40-49 | 00:00:34 | 00:11:20 | |
46 | GAŁECKI Jacek | 258 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50-59 | 00:00:36 | 00:11:22 | |
47 | STĘPIEŃ Kamil | 366 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:39 | 00:11:28 | ||
48 | MIŁASZEWSKI Przemek | 320 | TEAM HOLIDAY SPORT | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:37 | 00:11:28 | |
49 | KONKEL Agnieszka | 292 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:40 | 00:11:28 | ||
50 | SZCZUBULEWSKI Martin | 368 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:41 | 00:11:30 | ||
51 | MUCHA Krzysztof | 323 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | 00:11:30 | ||
52 | DOMAŃSKI Andrzej | 247 | BIAŁY BÓR | M40-49 | 00:00:44 | 00:11:30 | ||
53 | PIECHOTA Robert | 334 | ROBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:35 | 00:11:35 | |
54 | LEWANDOWSKI Jacek | 307 | STARY BOREK 1H | M40-49 | 00:00:43 | 00:11:36 | ||
55 | RUTKOWSKI Artur | 349 | SIANÓW | M18-39 | 00:00:38 | 00:11:41 | ||
56 | MICERSKI Tomasz | 318 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:38 | 00:11:44 | |
57 | STASIOROWSKI Sebastian | 362 | PARSOWO | M30-39 | 00:00:47 | 00:11:45 | ||
58 | KAJKOWSKI Rafał | 285 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:43 | 00:11:45 | |
59 | KICIŃSKI Filip | 290 | PATUS TUUS | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:43 | 00:11:47 | |
60 | FIŁONOWICZ Monika | 255 | SZCZECINEK | K40-49 | 00:00:39 | 00:11:47 | ||
61 | ROGOŻA Ireneusz | 345 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:51 | ||
62 | PROTASEWICZ Andrzej | 337 | SŁAWNO | SLAWNO | M40-49 | 00:00:41 | 00:11:51 | |
63 | JÓZEFIAK Adrian | 281 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M30-39 | 00:00:44 | 00:11:51 | ||
64 | PAJĄK Zbigniew | 330 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:47 | 00:11:52 | ||
65 | ŁOPIŃSKI Piotr | 308 | FSD | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:42 | 00:11:53 | |
66 | DZIUBA Leszek | 252 | KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:00:43 | 00:11:53 | |
67 | WIATRZYK Krzysztof | 383 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:55 | |
68 | PUŚCIAN Krzysztof | 340 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:56 | |
69 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 409 | KOŁOBRZEG | K50-59 | 00:00:38 | 00:11:59 | ||
70 | BURKIET Marek | 231 | JW1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:45 | 00:12:00 | |
71 | WIELOCH Radosław | 387 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:44 | 00:12:02 | ||
72 | GOŁDYN Marek | 262 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:43 | 00:12:02 | |
73 | RETERSKI Damian | 344 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:48 | 00:12:03 | ||
74 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 300 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:42 | 00:12:04 | |
75 | HAMALA Marcin | 267 | TAGER | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:53 | 00:12:05 | |
76 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 398 | STARE BIELICE | M60-69 | 00:00:39 | 00:12:08 | ||
77 | STAWISZYŃSKI Jarek | 364 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:49 | 00:12:09 | |
SKOWYRSKI Janusz | 354 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:00:39 DNF | 00:12:09 DNF | ||
79 | DEMBICKI Daniel | 241 | NOWE BIELICE | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:11 | ||
80 | CHORĄŻY Karolina | 236 | LEO-TEAM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:45 | 00:12:11 | |
81 | SZYSZ Kajetan | 373 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:44 | 00:12:12 | ||
82 | WIECZOREK Jacek | 408 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:49 | 00:12:19 | ||
83 | KAŹMIERCZAK Robert | 289 | KOŁOBRZEG - NIEKANIN | M40-49 | 00:00:38 | 00:12:21 | ||
84 | ZAWADA Andrzej | 397 | WODNICA | M50-59 | 00:00:41 | 00:12:22 | ||
85 | KWIETNIEWSKI Daniel | 306 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:56 | 00:12:22 | ||
86 | KACZMAREK Łukasz | 284 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:12:22 | |
87 | BARUTOWICZ Grzegorz | 215 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:49 | 00:12:22 | ||
88 | CHUDZIK Zbigniew | 237 | TKKF KOSZALIN | STARE BIELICE | M50-59 | 00:00:43 | 00:12:23 | |
89 | JUCHNO Bartosz | 282 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:40 | 00:12:24 | ||
90 | BORYS Justyna | 225 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:43 | 00:12:24 | ||
91 | ALABA Jerzy | 211 | BIAŁOGARD | M50-59 | 00:00:51 | 00:12:24 | ||
92 | STRZELECKI Zbigniew | 367 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60-69 | 00:00:44 | 00:12:25 | |
93 | BUXBAUMER Klaudia | 234 | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:57 | 00:12:26 | ||
94 | SZOSTAK Piotr | 370 | BONIN | M40-49 | 00:00:48 | 00:12:27 | ||
95 | JARZĄBEK Magdalena | 276 | KOSPEL | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:57 | 00:12:27 | |
96 | GAJEK Artur | 257 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:28 | |
97 | KONKEL Łukasz | 293 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | 00:12:31 | ||
98 | ZIENOWICZ Michał | 399 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:47 | 00:12:34 | ||
99 | BITRYCH Jakub | 220 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:48 | 00:12:34 | ||
100 | BUDZIŃSKI Paweł | 228 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M30-39 | 00:00:44 | 00:12:35 | |
101 | KAMIŃSKI Tomasz | 287 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | 00:12:38 | |
102 | POŁUMACKANYCZ Małgorzata | 336 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:41 | 00:12:42 | ||
103 | ANTKOWIAK Sebastian | 212 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:47 | 00:12:46 | |
104 | JASIŃSKI Cezary | 277 | MNBC | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:46 | 00:12:47 | |
105 | WILKOWSKI Krzysztof | 389 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:12:48 | ||
106 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 372 | SŁAWNO | M50-59 | 00:00:55 | 00:12:48 | ||
107 | KOŁODZIEJ Jakub | 291 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:12:48 | ||
108 | RÓG Michał | 347 | STARE BIELICE | M30-39 | 00:00:53 | 00:12:50 | ||
109 | GREMBLEWSKI Darek | 266 | KAMIEN RYMANSKI | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:50 | ||
110 | DERLIŃSKI Adam | 243 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:49 | 00:12:53 | |
111 | RYCHLIŃSKI Damian | 350 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:48 | 00:13:06 | ||
112 | DZIESZUK Dariusz | 250 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:47 | 00:13:18 | |
113 | KOWALCZYK Piotr | 297 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:47 | 00:13:20 | ||
EMILIT Sylwia | 254 | 10 BIAŁOGARD | KARLINO | K30-39 | 00:00:53 DNF | 00:13:20 DNF | ||
115 | BUTOWICZ Adam | 233 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:00:42 | 00:13:21 | ||
116 | WRÓBLEWSKA Marta | 394 | KOSZALIN | K40-49 | 00:01:00 | 00:13:25 | ||
117 | WŁODARCZYK Józef | 391 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:47 | 00:13:26 | ||
118 | KAZIMIERCZAK Leszek | 288 | CSSP | NIEKŁONICE | M30-39 | 00:00:54 | 00:13:28 | |
119 | PODSIADŁO Marcin | 335 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:48 | 00:13:29 | ||
120 | KONKEL Joanna | 294 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K50-59 | 00:00:46 | 00:13:32 | |
121 | KWIDZIŃSKI Michał | 305 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:59 | 00:13:39 | ||
122 | DOMAŃSKI Adam | 246 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:57 | 00:13:39 | ||
123 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 374 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:51 | 00:13:45 | |
124 | MOTYCZYŃSKA Patrycja | 322 | SIEMIANICE | K18-29 | 00:00:52 | 00:13:46 | ||
125 | MAŁKOWSKI Tomasz | 312 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:49 | 00:13:46 | ||
126 | ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina | 396 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:00:50 | 00:13:47 | ||
127 | KULAWIŃSKI Marek | 304 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:01:02 | 00:13:50 | ||
128 | JAROSZ Jakub | 275 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M18-39 | 00:00:40 | 00:13:54 | |
129 | BOGACKA Lucyna | 222 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:49 | 00:13:54 | |
130 | BOGACKI Tomasz | 223 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:49 | 00:13:54 | |
131 | WĘCŁAWIAK Marek | 382 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:57 | 00:13:54 | ||
132 | RETERSKI Przemysław | 343 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | 00:13:55 | ||
133 | JANICKA Katarzyna | 272 | GIPO TEAM / TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:51 | 00:13:55 | |
134 | MAŃKIEWICZ Konrad | 313 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:55 | 00:13:58 | ||
135 | KRASIŃSKI Witold | 299 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:54 | 00:13:58 | |
136 | WĄSOWICZ Anna | 381 | KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29 | K30-39 | 00:00:58 | 00:14:00 | ||
137 | WIEDUWILT Anke | 386 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEUBRANDENBURG | K50-59 | 00:00:57 | 00:14:02 | |
138 | HRYCIÓW Paweł | 270 | JW1223 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:59 | 00:14:04 | |
139 | DZIUBA Monika | 251 | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:48 | 00:14:10 | ||
140 | WAJDA Waldemar | 380 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:01:00 | 00:14:14 | |
141 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 311 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:59 | 00:14:14 | ||
142 | SZYNKARUK Marek | 411 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 00:01:00 | 00:14:14 | ||
143 | MAZUR Mirosław | 317 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:56 | 00:14:15 | ||
144 | GRAJ Joanna | 265 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:59 | 00:14:15 | ||
145 | BUGIEL Roman | 229 | RAN TYCHY | TYCHY | M50-59 | 00:00:50 | 00:14:20 | |
146 | WIERZBICKI Kacper | 388 | ŁUBUDUBU PREZES KLUBU | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:58 | 00:14:22 | |
147 | DĘBSKI Damian | 244 | KOSZALIN | M30-39 | 00:01:02 | 00:14:22 | ||
148 | MASTALERZ Konrad | 405 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:57 | 00:14:23 | |
149 | JANUSZEWSKI Jacek | 273 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:58 | 00:14:27 | |
150 | BILL Łukasz | 219 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 00:01:01 | 00:14:27 | ||
151 | JEDYNAK Nikola | 414 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:48 | 00:14:41 | ||
152 | MARKOWSKA Iwona | 412 | KLĘPINO | K40-49 | 00:00:46 | 00:14:41 | ||
153 | SZEWCZYK Paulina | 369 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:47 | 00:14:42 | ||
154 | BRZOZOWSKA Monika | 226 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | K40-49 | 00:00:53 | 00:14:51 | |
155 | WACHHOLZ Beata | 379 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K40-49 | 00:00:57 | 00:14:54 | |
156 | DUDKIEWICZ Leszek | 249 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:57 | 00:14:56 | |
157 | KOZLOWIECKI Waldek | 298 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:57 | 00:14:57 | |
158 | PTASZYŃSKA Katarzyna | 339 | KOLOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K60+ | 00:01:00 | 00:15:24 | |
159 | KRYSTOSIK Paulina | 301 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:46 | 00:15:25 | |
160 | BORSUK Dorota | 224 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:59 | 00:15:27 | ||
161 | PYDYNOWSKA Elżbieta | 341 | KOŁOBRZEG | K50-59 | 00:00:59 | 00:15:28 | ||
162 | DOMAŃSKA Katarzyna | 245 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:59 | 00:15:28 | ||
163 | HELLER Zdzisław | 268 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:59 | 00:15:35 | ||
164 | TREJDER Maria | 377 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:56 | 00:15:37 | |
165 | DEPTUŁA-BILL Bożena | 242 | BORNE SULINOWO | K30-39 | 00:01:02 | 00:15:37 | ||
166 | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 415 | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:57 | 00:16:08 | ||
167 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 279 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:16:23 | ||
168 | KUCHARCZYK Anna | 303 | KOSZALIN | K30-39 | 00:01:05 | 00:16:30 | ||
FOKCZYŃSKA Aleksandra | 256 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | K18-29 | 00:00:46 DNF | 00:16:40 DNF | |||
170 | STASZYŃSKA Marianna | 363 | BTC,,ORZEŁ'' | BIAŁOGARD | K60+ | 00:00:54 | 00:16:52 | |
171 | PEŁKA Iwona | 332 | KOSZALIN | K50-59 | 00:01:04 | 00:17:06 | ||
172 | GÓRNA Anna | 263 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | K40-49 | 00:00:56 | 00:17:24 | |
173 | SZCZEBLEWSKI Józef | 407 | MANOWO | M60-69 | 00:01:08 | 00:20:38 | ||
DĄBROWSKA Alicja | 240 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:00:47 DNF | DNF |
Znaleziono 174 wynik(ów)