XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.2km2.65km5.1km7.55kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PAŁKA Piotr 403CZĘSTOCHOWAM30-391M 100:00:2900:09:1000:18:2300:27:3500:36:11.00 3:3716.6
2ORZECHOWSKI Kamil 328TKKF KOSZALINKOSZALINM30-392M 200:00:2900:09:1000:18:2300:27:3500:36:14.80+00:00:033:3716.6
3ZABORSKI Ryszard 395TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-491M 300:00:3000:09:1400:18:2300:27:3700:36:34.00+00:00:233:3916.4
4SIADAK Arkadiusz 351KOSZALINM30-393M 400:00:3000:09:1700:18:2500:27:4600:37:12.84+00:01:013:4316.1
5GOLIŃSKI Łukasz 261K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-394M 500:00:3200:09:5000:19:2800:29:1200:38:40.45+00:02:293:5215.5
6KALETA Sebastian 286CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-492M 600:00:3300:09:4900:19:2700:29:1200:38:52.11+00:02:413:5315.4
7SOBSTEL Krystian 358CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-395M 700:00:3900:10:2100:20:0000:29:5300:39:08.71+00:02:573:5415.3
8WOJCIECHOWICZ Jacek 392KOSZALINM40-493M 800:00:3100:09:4700:19:2700:29:2200:39:25.47+00:03:143:5615.2
9TOKARSKI Szymon 376KOSZALINM40-494M 900:00:4000:10:0300:19:4500:29:4200:39:28.17+00:03:173:5615.2
10STEBELSKI Jasiek 365KOSZALINM30-396M 1000:00:3300:09:4600:19:3000:29:3300:39:34.53+00:03:233:5715.2
11BURDA Robert 230KOSPELKOSZALINM40-495M 1100:00:3400:10:1200:20:0800:30:1600:39:55.97+00:03:443:5915
12ZWOLIŃSKI Jan 400TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1200:00:3400:10:1500:20:0500:30:1600:40:18.25+00:04:074:0114.9
13NAKONIECZNY Rafał 325TKKF KOSZALINKOSZALINM30-397M 1300:00:3400:10:1500:20:0200:30:1300:40:18.34+00:04:074:0114.9
14KUBIAK Maciej 302REKUOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-496M 1400:00:3500:10:1100:20:1600:30:2600:40:27.21+00:04:164:0214.8
15CZAPLIŃSKI Jacek 238TAGER KOSZALINKOSZALINM30-398M 1500:00:3200:09:5000:19:5400:30:2000:40:28.31+00:04:174:0214.8
16USTIANOWSKI Wojciech 378JW 1223KOSZALINM30-399M 1600:00:3500:10:1700:20:1600:30:2600:40:28.96+00:04:174:0214.8
17SIENIAWSKI Jarosław 352MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-497M 1700:00:3900:10:2400:20:2200:30:3200:40:56.55+00:04:454:0514.7
18SITOWSKI Marcin 353FC RYSIEKKOSZALINM18-391M 1800:00:3700:10:0100:20:1400:30:4800:41:06.19+00:04:554:0614.6
19GÓRNY Norbert 264CSSP KOSZALINROSNOWOM40-498M 1900:00:4200:10:3100:20:4300:31:0700:41:06.41+00:04:554:0614.6
20OBOLIK Mirosław 327RYMAŃM50-592M 2000:00:3400:10:0900:20:2000:30:4800:41:12.72+00:05:014:0714.6
21KOŚCIELNIAK Robert 296TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 2100:00:3500:10:1900:20:3600:31:1600:41:17.13+00:05:064:0714.5
22BIEDRZYCKI Krzysztof 216CW FANZAKOŁOBRZEGM40-499M 2200:00:3300:10:2000:20:2700:31:2600:41:32.93+00:05:214:0914.4
23SOBCZYK Łukasz 357KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4910M 2300:00:3600:10:3400:21:0200:31:4900:42:24.36+00:06:134:1414.2
24SMAGOWSKI Wojciech 356KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4911M 2400:00:3300:10:1600:20:4500:31:4200:42:27.57+00:06:164:1414.1
25KORZENIOWSKI Sylwester 295JW 1223ŚWIEILNOM40-4912M 2500:00:3400:10:3200:21:0600:32:0600:42:35.31+00:06:244:1514.1
26SZYMCZAK Michał 371SZCZECINM30-3910M 2600:00:3200:10:3700:21:0800:31:5700:42:41.68+00:06:304:1614.1
27HESSEL Lars 269SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEBRANDENBURGM50-594M 2700:00:4000:10:5600:21:3200:32:1200:42:53.35+00:06:424:1714
28MAZUR Emiliusz 316ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4913M 2800:00:3600:10:5600:21:4100:32:2600:42:58.99+00:06:474:1714
29ROKOSZ Radosław 3468 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM30-3911M 2900:00:3600:10:2400:20:5500:31:5500:43:11.33+00:07:004:1913.9
30BIEDRZYCKI Andrzej 217OSP STARY BOREKKOŁOBRZEG/STARY BOREKM60-691M 3000:00:3400:10:3300:21:0700:32:1100:43:17.15+00:07:064:1913.9
31MAKSYMOWICZ Kornelia 310KOŁOBRZEGK30-391K 100:00:3900:11:1700:22:0500:33:1000:44:02.26+00:07:514:2413.6
32BRZOZOWSKI Piotr 227BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM40-4914M 3100:00:3300:10:1500:20:4100:31:2300:44:10.29+00:07:594:2513.6
33MOKSA Dariusz 321KOSZALINM18-392M 3200:00:3500:10:1600:20:5200:32:3300:44:12.15+00:08:014:2513.6
34KONKEL Agnieszka 292KOSZALINK30-392K 200:00:4000:11:2800:22:1200:33:1600:44:16.35+00:08:054:2513.6
35CHOŁUJ Jarosław 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4915M 3300:00:4100:11:1300:22:0600:33:1700:44:26.75+00:08:154:2613.5
36PYPŁACZ Krystian 342ATMAN RUNNERSMINOGAM40-4916M 3400:00:3500:10:3400:21:1000:32:5100:44:29.93+00:08:184:2613.5
37WIECZOREK Łukasz 406KOSZALINM18-393M 3500:00:3900:11:0100:22:0200:33:4400:44:46.50+00:08:354:2813.4
38OKOŁOTOWICZ Sebastian 410SŁUPSKM30-3912M 3600:00:4800:10:5600:21:1600:32:4800:44:47.34+00:08:364:2813.4
39BADLIK Marcin 213IPA REGION PRZEMYŚLŻURAWICAM40-4917M 3700:00:3400:11:2000:22:4200:34:0100:44:48.34+00:08:374:2813.4
40LEWANDOWSKI Jacek 307STARY BOREK 1HM40-4918M 3800:00:4300:11:3600:22:5100:34:2400:45:33.86+00:09:224:3313.2
41GOŁDYN Marek 262TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3913M 3900:00:4300:12:0200:23:2500:34:4900:45:47.74+00:09:364:3413.1
42MUCHA Krzysztof 323KOSZALINM40-4919M 4000:00:4000:11:3000:22:4400:34:2200:45:49.46+00:09:384:3413.1
43JAMNIAK Bartosz 271TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3914M 4100:00:3500:11:1200:22:3800:34:1500:45:51.45+00:09:404:3513.1
44DZIUBA Leszek 252KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM60-692M 4200:00:4300:11:5300:23:1200:34:4000:46:01.07+00:09:504:3613
45MIŁASZEWSKI Przemek 320TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM30-3915M 4300:00:3700:11:2800:22:4800:34:3200:46:17.67+00:10:064:3713
46CHORĄŻY Karolina 236LEO-TEAMKOSZALINK18-291K 300:00:4500:12:1100:23:3000:34:5100:46:21.16+00:10:104:3812.9
47PROTASEWICZ Andrzej 337SŁAWNOSLAWNOM40-4920M 4400:00:4100:11:5100:23:1500:35:0300:46:22.30+00:10:114:3812.9
48JÓZEFIAK Adrian 281KAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3916M 4500:00:4400:11:5100:23:1600:34:5600:46:27.54+00:10:164:3812.9
49PAJĄK Zbigniew 330KOSZALINM18-394M 4600:00:4700:11:5200:23:1700:35:0300:46:30.79+00:10:194:3912.9
50PUŚCIAN Krzysztof 340SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4921M 4700:00:4200:11:5600:23:2000:34:5200:46:34.61+00:10:234:3912.9
51ŁOPIŃSKI Piotr 308FSDDREZDENKOM30-3917M 4800:00:4200:11:5300:23:2100:35:0600:46:43.38+00:10:324:4012.8
52FIŁONOWICZ Monika 255SZCZECINEKK40-491K 400:00:3900:11:4700:23:1100:34:5500:46:46.22+00:10:354:4012.8
53ROGOŻA Ireneusz 345KOSZALINM40-4922M 4900:00:4200:11:5100:23:2600:35:0900:46:47.68+00:10:364:4012.8
54NACHYŁA Paweł 324DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3918M 5000:00:4000:11:1400:22:4400:34:5600:46:49.90+00:10:384:4012.8
55STAWISZYŃSKI Jarek 364FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM30-3919M 5100:00:4900:12:0900:23:4500:35:3300:46:53.09+00:10:424:4112.8
56KAJKOWSKI Rafał 285CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4923M 5200:00:4300:11:4500:23:1500:35:0700:47:05.92+00:10:544:4212.7
57MARCINIAK Maciej 413POŁCZYN ZDRÓJM30-3920M 5300:00:3200:11:1000:22:3900:34:4700:47:11.29+00:11:004:4312.7
58SOŁTYS Rafał 359KOSZALINM30-3921M 5400:00:3600:10:5300:22:4400:35:0800:47:34.16+00:11:234:4512.6
59HAMALA Marcin 267TAGERKOSZALINM30-3922M 5500:00:5300:12:0500:23:3700:35:4300:47:44.57+00:11:334:4612.6
60PIECHOTA Robert 334ROBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4924M 5600:00:3500:11:3500:23:0600:35:4200:47:44.94+00:11:334:4612.6
61RÓG Michał 347STARE BIELICEM30-3923M 5700:00:5300:12:5000:24:5600:36:5200:48:04.05+00:11:534:4812.5
62STRZELECKI Zbigniew 367KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-693M 5800:00:4400:12:2500:24:1500:36:1700:48:05.25+00:11:544:4812.5
63MICERSKI Tomasz 318TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4925M 5900:00:3800:11:4400:23:2700:35:5200:48:07.93+00:11:564:4812.5
64WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 409KOŁOBRZEGK50-591K 500:00:3800:11:5900:23:5500:36:0400:48:16.30+00:12:054:4912.4
65GAJEK Artur 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4926M 6000:00:4400:12:2800:24:2100:36:2100:48:17.42+00:12:064:4912.4
66DEMBICKI Daniel 241NOWE BIELICEM40-4927M 6100:00:4400:12:1100:24:1000:36:1900:48:26.97+00:12:154:5012.4
67WILKOWSKI Krzysztof 389KOSZALINM30-3924M 6200:00:4800:12:4800:24:5100:36:5700:48:35.23+00:12:244:5112.3
68CHUDZIK Zbigniew 237TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-595M 6300:00:4300:12:2300:24:1400:36:3100:48:37.01+00:12:264:5112.3
69KRUPIŃSKI Krzysztof 300E-UROLOG.EUKOSZALINM50-596M 6400:00:4200:12:0400:23:5600:36:2400:48:38.68+00:12:274:5112.3
70WIATRZYK Krzysztof 383DARŁOWODARŁOWOM40-4928M 6500:00:4200:11:5500:23:4400:36:1300:48:41.47+00:12:304:5212.3
71ZIELIŃSKI Grzegorz 398STARE BIELICEM60-694M 6600:00:3900:12:0800:24:1400:36:4600:49:01.14+00:12:504:5412.2
72STASIOROWSKI Sebastian 362PARSOWOM30-3925M 6700:00:4700:11:4500:23:3800:36:2100:49:03.87+00:12:524:5412.2
73SZYMCZEWSKI Dariusz 372SŁAWNOM50-597M 6800:00:5500:12:4800:24:5100:37:0500:49:06.97+00:12:554:5412.2
74BORYS Justyna 225KOSZALINK30-393K 600:00:4300:12:2400:24:1400:36:4700:49:17.51+00:13:064:5512.2
75WIELOCH Radosław 387KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-395M 6900:00:4400:12:0200:24:0500:36:4800:49:25.28+00:13:144:5612.1
76DOMAŃSKI Andrzej 247BIAŁY BÓRM40-4929M 7000:00:4400:11:3000:23:1700:36:0800:49:30.86+00:13:194:5712.1
77KAŹMIERCZAK Robert 289KOŁOBRZEG - NIEKANINM40-4930M 7100:00:3800:12:2100:24:5500:37:3600:49:37.63+00:13:264:5712.1
78KWIETNIEWSKI Daniel 306KOSZALINM30-3926M 7200:00:5600:12:2200:24:2300:36:5600:49:39.42+00:13:284:5712.1
79KOŁODZIEJ Jakub 291KOSZALINM30-3927M 7300:00:4800:12:4800:24:5800:37:2900:49:43.10+00:13:324:5812.1
80BUDZIŃSKI Paweł 228DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM30-3928M 7400:00:4400:12:3500:24:4800:37:2900:49:43.63+00:13:324:5812.1
81GAŁECKI Jacek 258KARLINO BIEGAJKARLINOM50-598M 7500:00:3600:11:2200:23:2200:36:4800:49:49.63+00:13:384:5812
82BARUTOWICZ Grzegorz 215KOSZALINM30-3929M 7600:00:4900:12:2200:24:1800:36:5900:49:55.50+00:13:444:5912
83BURKIET Marek 231JW1223ROSNOWOM40-4931M 7700:00:4500:12:0000:23:4200:36:3200:50:00.84+00:13:495:0012
84RETERSKI Damian 344KOSZALINM18-396M 7800:00:4800:12:0300:24:0300:37:0000:50:04.18+00:13:535:0012
85ZAWADA Andrzej 397WODNICAM50-599M 7900:00:4100:12:2200:24:3300:37:2300:50:12.51+00:14:015:0112
86WIECZOREK Jacek 408SŁAWNOM30-3930M 8000:00:4900:12:1900:24:4000:37:2400:50:25.92+00:14:145:0211.9
87KWIDZIŃSKI Michał 305BIAŁOGARDM30-3931M 8100:00:5900:13:3900:26:0600:38:4900:50:27.62+00:14:165:0211.9
88RUTKOWSKI Artur 349SIANÓWM18-397M 8200:00:3800:11:4100:23:5900:37:1900:50:31.58+00:14:205:0311.9
89ALABA Jerzy 211BIAŁOGARDM50-5910M 8300:00:5100:12:2400:24:2800:37:1900:50:34.63+00:14:235:0311.9
90JARZĄBEK Magdalena 276KOSPELSZCZEGLINOK18-292K 700:00:5700:12:2700:24:5800:37:5600:50:42.39+00:14:315:0411.8
91DZIESZUK Dariusz 250TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5911M 8400:00:4700:13:1800:25:5000:38:2900:51:07.12+00:14:565:0611.7
92SZOSTAK Piotr 370BONINM40-4932M 8500:00:4800:12:2700:24:4800:37:4800:51:10.03+00:14:595:0711.7
93DERLIŃSKI Adam 243TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4933M 8600:00:4900:12:5300:25:3300:38:3600:51:13.73+00:15:025:0711.7
94KICIŃSKI Filip 290PATUS TUUSKOSZALINM18-398M 8700:00:4300:11:4700:24:0400:37:0100:51:16.40+00:15:055:0711.7
95ZIENOWICZ Michał 399KOSZALINM18-399M 8800:00:4700:12:3400:25:1400:38:3700:51:21.36+00:15:105:0811.7
96BITRYCH Jakub 220KOSZALINM18-3910M 8900:00:4800:12:3400:25:1500:38:3700:51:21.49+00:15:105:0811.7
97BUXBAUMER Klaudia 234SZCZEGLINOK18-293K 800:00:5700:12:2600:25:0000:38:3900:51:35.85+00:15:245:0911.6
98KONKEL Łukasz 293KOSZALINM30-3932M 9000:00:4200:12:3100:24:5500:38:1100:51:38.53+00:15:275:0911.6
99JASIŃSKI Cezary 277MNBCKOSZALINM40-4934M 9100:00:4600:12:4700:25:3800:38:4600:51:40.33+00:15:295:1011.6
100DOMAŃSKI Adam 246KOŁOBRZEGM40-4935M 9200:00:5700:13:3900:26:2200:39:2500:51:51.98+00:15:405:1111.6
101STASIACZEK Arkadiusz 361KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3911M 9300:00:3500:11:1700:24:1200:38:1700:52:12.86+00:16:015:1311.5
102ANTKOWIAK Sebastian 212DB - ACTIVEKOSZALINM40-4936M 9400:00:4700:12:4600:25:2200:38:4300:52:40.17+00:16:295:1611.4
103KACZMAREK Łukasz 284WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3933M 9500:00:4000:12:2200:25:3400:39:1700:52:48.05+00:16:375:1611.4
104WRÓBLEWSKA Marta 394KOSZALINK40-492K 900:01:0000:13:2500:26:2100:39:4000:52:50.01+00:16:395:1711.4
105POŁUMACKANYCZ Małgorzata 336KOSZALINK30-394K 1000:00:4100:12:4200:25:3800:39:2000:53:06.70+00:16:555:1811.3
106KAZIMIERCZAK Leszek 288CSSPNIEKŁONICEM30-3934M 9600:00:5400:13:2800:26:3200:40:0500:53:15.58+00:17:045:1911.3
107SZCZUBULEWSKI Martin 368KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3912M 9700:00:4100:11:3000:24:1900:39:1300:53:20.71+00:17:095:2011.3
108SZYNKARUK Marek 411BORNE SULINOWOM30-3935M 9800:01:0000:14:1400:27:4100:40:3800:53:34.22+00:17:235:2111.2
109KOZLOWIECKI Waldek 298TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 9900:00:5700:14:5700:27:5300:41:0900:53:38.12+00:17:275:2111.2
110RYCHLIŃSKI Damian 350SŁUPSKM30-3936M 10000:00:4800:13:0600:26:2800:40:2300:53:40.92+00:17:295:2211.2
111SZYSZKOWSKI Tomasz 374ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3937M 10100:00:5100:13:4500:26:5400:40:1600:53:41.15+00:17:305:2211.2
112KAMIŃSKI Tomasz 287JW 1223KOSZALINM40-4937M 10200:00:5100:12:3800:25:3500:39:4300:53:45.56+00:17:345:2211.2
113STĘPIEŃ Kamil 366KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3913M 10300:00:3900:11:2800:24:1900:38:1700:53:53.98+00:17:425:2311.1
114BUTOWICZ Adam 233SZCZECINEKM50-5912M 10400:00:4200:13:2100:26:3800:40:2200:53:54.53+00:17:435:2311.1
115KONKEL Joanna 294MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-592K 1100:00:4600:13:3200:26:3800:40:2200:53:55.09+00:17:445:2311.1
116MAŃKIEWICZ Konrad 313KOSZALINM30-3938M 10500:00:5500:13:5800:26:4100:40:1500:53:56.60+00:17:455:2311.1
117MOTYCZYŃSKA Patrycja 322SIEMIANICEK18-294K 1200:00:5200:13:4600:26:5500:40:3800:54:02.70+00:17:515:2411.1
118MAŁKOWSKI Tomasz 312BIAŁOGARDM30-3939M 10600:00:4900:13:4600:26:5500:40:3800:54:02.80+00:17:515:2411.1
119KRYSTOSIK Paulina 301WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KMKOSZALINK18-295K 1300:00:4600:15:2500:34:5600:44:4300:54:05.75+00:17:545:2411.1
120ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 396NIEKŁONICEK40-493K 1400:00:5000:13:4700:27:0000:40:5500:54:32.69+00:18:215:2711
121KULAWIŃSKI Marek 304KOŁOBRZEGM40-4938M 10700:01:0200:13:5000:26:3500:40:1500:54:34.73+00:18:235:2711
122WAJDA Waldemar 380BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-4939M 10800:01:0000:14:1400:27:4100:41:1200:54:48.56+00:18:375:2810.9
123BOGACKA Lucyna 222TKKF KOSZALINKOSZALINK50-593K 1500:00:4900:13:5400:27:2500:41:0900:54:55.30+00:18:445:2910.9
124BOGACKI Tomasz 223TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5913M 10900:00:4900:13:5400:27:2500:41:0900:54:55.67+00:18:445:2910.9
125JUCHNO Bartosz 282KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3914M 11000:00:4000:12:2400:25:4800:40:3100:55:01.83+00:18:505:3010.9
126DROZDOWSKI Marcin 248ZABIEGANY MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM18-3915M 11100:00:4200:11:1500:22:4700:34:5800:55:15.25+00:19:045:3110.9
127WIEDUWILT Anke 386SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK50-594K 1600:00:5700:14:0200:27:5400:41:4400:55:22.78+00:19:115:3210.8
128KOWALCZYK Piotr 297KOSZALINM30-3940M 11200:00:4700:13:2000:26:4900:41:0600:55:28.27+00:19:175:3210.8
129MAZUR Mirosław 317KOSZALINM40-4940M 11300:00:5600:14:1500:27:5400:41:5400:55:31.54+00:19:205:3310.8
130RETERSKI Przemysław 343KOSZALINM40-4941M 11400:00:5100:13:5500:27:5300:41:5500:55:32.50+00:19:215:3310.8
131DĘBSKI Damian 244KOSZALINM30-3941M 11500:01:0200:14:2200:28:2700:42:0800:55:33.36+00:19:225:3310.8
132GRAJ Joanna 265KOSZALINK18-296K 1700:00:5900:14:1500:27:5200:41:4800:55:52.94+00:19:415:3510.7
133MASTALERZ Konrad 405DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-3916M 11600:00:5700:14:2300:28:0800:42:0800:56:05.74+00:19:545:3610.7
134WĘCŁAWIAK Marek 382KOSZALINM40-4942M 11700:00:5700:13:5400:27:2500:41:3300:56:06.95+00:19:555:3610.7
135JANUSZEWSKI Jacek 27317 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5914M 11800:00:5800:14:2700:28:0200:41:5900:56:07.43+00:19:565:3610.7
136GREMBLEWSKI Darek 266KAMIEN RYMANSKIM40-4943M 11900:00:4400:12:5000:27:0100:36:1300:56:17.36+00:20:065:3710.7
137JAROSZ Jakub 275TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-3917M 12000:00:4000:13:5400:26:0900:41:1000:56:19.57+00:20:085:3710.7
138MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 311KOSZALINK18-297K 1800:00:5900:14:1400:27:5400:42:2100:56:22.68+00:20:115:3810.6
139DZIUBA Monika 251SZCZECINK30-395K 1900:00:4800:14:1000:28:0600:42:3400:56:33.35+00:20:225:3910.6
140BILL Łukasz 219BORNE SULINOWOM30-3942M 12100:01:0100:14:2700:28:2400:42:3900:56:43.81+00:20:325:4010.6
141PODSIADŁO Marcin 335KOSZALINM40-4944M 12200:00:4800:13:2900:27:0300:41:5700:56:57.60+00:20:465:4110.5
142SZYSZ Kajetan 373KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3918M 12300:00:4400:12:1200:25:0600:41:1200:56:58.11+00:20:475:4110.5
143WŁODARCZYK Józef 391KOSZALINM60-696M 12400:00:4700:13:2600:27:0500:42:0200:57:20.66+00:21:095:4410.5
144JANICKA Katarzyna 272GIPO TEAM / TKKF KOSZALINKOSZALINK30-396K 2000:00:5100:13:5500:27:5300:43:0100:57:23.00+00:21:125:4410.5
145KRASIŃSKI Witold 299JW 1223KOSZALINM40-4945M 12500:00:5400:13:5800:28:0800:43:1700:58:11.17+00:22:005:4910.3
146WĄSOWICZ Anna 381KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K30-397K 2100:00:5800:14:0000:28:0200:43:4100:58:18.52+00:22:075:4910.3
147BRZOZOWSKA Monika 226BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIK40-494K 2200:00:5300:14:5100:29:3000:44:3100:59:20.15+00:23:095:5610.1
148SZEWCZYK Paulina 369KOSZALINK18-298K 2300:00:4700:14:4200:29:5800:45:4001:00:50.88+00:24:396:059.9
149HELLER Zdzisław 268KOSZALINM60-697M 12600:00:5900:15:3500:30:4000:45:5601:00:58.54+00:24:476:059.8
150WACHHOLZ Beata 379KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-495K 2400:00:5700:14:5400:30:0000:45:3401:00:58.64+00:24:476:059.8
151HRYCIÓW Paweł 270JW1223BIAŁOGARDM30-3943M 12700:00:5900:14:0400:29:0800:45:1501:01:26.30+00:25:156:089.8
152WIERZBICKI Kacper 388ŁUBUDUBU PREZES KLUBUKOSZALINM18-3919M 12800:00:5800:14:2200:29:0800:45:1501:01:26.32+00:25:156:089.8
153DUDKIEWICZ Leszek 249TKKF KOSZALINKOSZALINM60-698M 12900:00:5700:14:5600:29:5000:46:0001:01:44.21+00:25:336:109.7
154PTASZYŃSKA Katarzyna 339KOLOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK60+1K 2500:01:0000:15:2400:30:2200:45:3701:01:45.22+00:25:346:109.7
155MARKOWSKA Iwona 412KLĘPINOK40-496K 2600:00:4600:14:4100:30:1400:46:2101:01:46.51+00:25:356:109.7
156BORSUK Dorota 224KOSZALINK40-497K 2700:00:5900:15:2700:30:3000:46:1501:01:57.17+00:25:466:119.7
157DOMAŃSKA Katarzyna 245KOŁOBRZEGK40-498K 2800:00:5900:15:2800:30:5200:47:1301:03:50.99+00:27:396:239.4
158DEPTUŁA-BILL Bożena 242BORNE SULINOWOK30-398K 2900:01:0200:15:3700:31:2900:47:5201:04:03.07+00:27:526:249.4
159BUGIEL Roman 229RAN TYCHYTYCHYM50-5915M 13000:00:5000:14:2000:30:0200:47:1601:04:19.49+00:28:086:259.3
160TREJDER Maria 377BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-499K 3000:00:5600:15:3700:31:2000:47:3601:04:54.09+00:28:436:299.2
161PYDYNOWSKA Elżbieta 341KOŁOBRZEGK50-595K 3100:00:5900:15:2800:30:5200:47:3201:05:26.73+00:29:156:329.2
162KOZŁOWIECKA Małgorzata 415KOSZALINK50-596K 3200:00:5700:16:0800:32:2200:49:1101:05:49.45+00:29:386:349.1
163JEDYNAK Nikola 414KOSZALINK18-299K 3300:00:4800:14:4100:32:0200:49:3601:06:39.84+00:30:286:399
164PEŁKA Iwona 332KOSZALINK50-597K 3400:01:0400:17:0600:33:5700:50:5301:07:04.90+00:30:536:428.9
165STASZYŃSKA Marianna 363BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK60+2K 3500:00:5400:16:5200:34:0000:51:1201:08:35.72+00:32:246:518.7
166GÓRNA Anna 263FORMA ROSNOWOROSNOWOK40-4910K 3600:00:5600:17:2400:34:5900:52:3201:09:34.33+00:33:236:578.6
167KUCHARCZYK Anna 303KOSZALINK30-399K 3700:01:0500:16:3000:33:2700:51:2901:09:44.66+00:33:336:588.6
168JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 279KOSZALINM30-3944M 13100:00:4800:16:2300:34:4200:53:2901:10:55.80+00:34:447:058.5
169SZCZEBLEWSKI Józef 407MANOWOM60-699M 13200:01:0800:20:3800:40:1001:00:5701:22:07.63+00:45:568:127.3
FOKCZYŃSKA Aleksandra 256KAMIEŃ RYMAŃSKIK18-2900:00:46 DNF00:16:40 DNF00:36:13 DNF00:56:18 DNF DNF--
SKOWYRSKI Janusz 354TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5900:00:39 DNF00:12:09 DNF00:25:20 DNF DNF DNF--
EMILIT Grzegorz 25310 BIAŁOGARDKARLINOM30-3900:00:32 DNF00:09:43 DNF DNF DNF DNF--
EMILIT Sylwia 25410 BIAŁOGARDKARLINOK30-3900:00:53 DNF00:13:20 DNF DNF DNF DNF--
DĄBROWSKA Alicja 240TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5900:00:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 174 wynik(ów)