XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,2 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.2km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.2km
  
1PAŁKA Piotr 403CZĘSTOCHOWAM30-3900:00:29
2ORZECHOWSKI Kamil 328TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:29
3ZABORSKI Ryszard 395TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-4900:00:30
4SIADAK Arkadiusz 351KOSZALINM30-3900:00:30
5WOJCIECHOWICZ Jacek 392KOSZALINM40-4900:00:31
6SZYMCZAK Michał 371SZCZECINM30-3900:00:32
7MARCINIAK Maciej 413POŁCZYN ZDRÓJM30-3900:00:32
8GOLIŃSKI Łukasz 261K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:32
9CZAPLIŃSKI Jacek 238TAGER KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:32
EMILIT Grzegorz 25310 BIAŁOGARDKARLINOM30-3900:00:32 DNF
11STEBELSKI Jasiek 365KOSZALINM30-3900:00:33
12KALETA Sebastian 286CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4900:00:33
13BRZOZOWSKI Piotr 227BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM40-4900:00:33
14BIEDRZYCKI Krzysztof 216CW FANZAKOŁOBRZEGM40-4900:00:33
15SMAGOWSKI Wojciech 356KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4900:00:33
16ZWOLIŃSKI Jan 400TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-5900:00:34
17OBOLIK Mirosław 327RYMAŃM50-5900:00:34
18NAKONIECZNY Rafał 325TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:34
19KORZENIOWSKI Sylwester 295JW 1223ŚWIEILNOM40-4900:00:34
20BURDA Robert 230KOSPELKOSZALINM40-4900:00:34
21BIEDRZYCKI Andrzej 217OSP STARY BOREKKOŁOBRZEG/STARY BOREKM60-6900:00:34
22BADLIK Marcin 213IPA REGION PRZEMYŚLŻURAWICAM40-4900:00:34
23USTIANOWSKI Wojciech 378JW 1223KOSZALINM30-3900:00:35
24STASIACZEK Arkadiusz 361KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:35
25PYPŁACZ Krystian 342ATMAN RUNNERSMINOGAM40-4900:00:35
26PIECHOTA Robert 334ROBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:35
27MOKSA Dariusz 321KOSZALINM18-3900:00:35
28KOŚCIELNIAK Robert 296TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:35
29JAMNIAK Bartosz 271TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:35
30KUBIAK Maciej 302REKUOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-4900:00:35
31SOŁTYS Rafał 359KOSZALINM30-3900:00:36
32SOBCZYK Łukasz 357KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4900:00:36
33MAZUR Emiliusz 316ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4900:00:36
34GAŁECKI Jacek 258KARLINO BIEGAJKARLINOM50-5900:00:36
35ROKOSZ Radosław 3468 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM30-3900:00:36
36SITOWSKI Marcin 353FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:00:37
37MIŁASZEWSKI Przemek 320TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM30-3900:00:37
38RUTKOWSKI Artur 349SIANÓWM18-3900:00:38
39MICERSKI Tomasz 318TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:38
40KAŹMIERCZAK Robert 289KOŁOBRZEG - NIEKANINM40-4900:00:38
41WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 409KOŁOBRZEGK50-5900:00:38
42WIECZOREK Łukasz 406KOSZALINM18-3900:00:39
43ZIELIŃSKI Grzegorz 398STARE BIELICEM60-6900:00:39
44STĘPIEŃ Kamil 366KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:39
45SOBSTEL Krystian 358CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-3900:00:39
46SIENIAWSKI Jarosław 352MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:39
47MAKSYMOWICZ Kornelia 310KOŁOBRZEGK30-3900:00:39
48FIŁONOWICZ Monika 255SZCZECINEKK40-4900:00:39
SKOWYRSKI Janusz 354TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5900:00:39 DNF
50JAROSZ Jakub 275TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-3900:00:40
51TOKARSKI Szymon 376KOSZALINM40-4900:00:40
52NACHYŁA Paweł 324DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:40
53MUCHA Krzysztof 323KOSZALINM40-4900:00:40
54KONKEL Agnieszka 292KOSZALINK30-3900:00:40
55KACZMAREK Łukasz 284WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3900:00:40
56JUCHNO Bartosz 282KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:40
57HESSEL Lars 269SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEBRANDENBURGM50-5900:00:40
58ZAWADA Andrzej 397WODNICAM50-5900:00:41
59SZCZUBULEWSKI Martin 368KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:41
60PROTASEWICZ Andrzej 337SŁAWNOSLAWNOM40-4900:00:41
61POŁUMACKANYCZ Małgorzata 336KOSZALINK30-3900:00:41
62CHOŁUJ Jarosław 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:41
63WIATRZYK Krzysztof 383DARŁOWODARŁOWOM40-4900:00:42
64ROGOŻA Ireneusz 345KOSZALINM40-4900:00:42
65PUŚCIAN Krzysztof 340SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4900:00:42
66ŁOPIŃSKI Piotr 308FSDDREZDENKOM30-3900:00:42
67KRUPIŃSKI Krzysztof 300E-UROLOG.EUKOSZALINM50-5900:00:42
68KONKEL Łukasz 293KOSZALINM30-3900:00:42
69GÓRNY Norbert 264CSSP KOSZALINROSNOWOM40-4900:00:42
70DROZDOWSKI Marcin 248ZABIEGANY MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM18-3900:00:42
71BUTOWICZ Adam 233SZCZECINEKM50-5900:00:42
72LEWANDOWSKI Jacek 307STARY BOREK 1HM40-4900:00:43
73KICIŃSKI Filip 290PATUS TUUSKOSZALINM18-3900:00:43
74GOŁDYN Marek 262TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:43
75DZIUBA Leszek 252KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM60-6900:00:43
76CHUDZIK Zbigniew 237TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-5900:00:43
77BORYS Justyna 225KOSZALINK30-3900:00:43
78KAJKOWSKI Rafał 285CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:43
79WIELOCH Radosław 387KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:44
80SZYSZ Kajetan 373KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:44
81STRZELECKI Zbigniew 367KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6900:00:44
82JÓZEFIAK Adrian 281KAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3900:00:44
83GREMBLEWSKI Darek 266KAMIEN RYMANSKIM40-4900:00:44
84GAJEK Artur 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4900:00:44
85DOMAŃSKI Andrzej 247BIAŁY BÓRM40-4900:00:44
86DEMBICKI Daniel 241NOWE BIELICEM40-4900:00:44
87BUDZIŃSKI Paweł 228DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM30-3900:00:44
88CHORĄŻY Karolina 236LEO-TEAMKOSZALINK18-2900:00:45
89BURKIET Marek 231JW1223ROSNOWOM40-4900:00:45
90KRYSTOSIK Paulina 301WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KMKOSZALINK18-2900:00:46
91KONKEL Joanna 294MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-5900:00:46
92MARKOWSKA Iwona 412KLĘPINOK40-4900:00:46
93JASIŃSKI Cezary 277MNBCKOSZALINM40-4900:00:46
FOKCZYŃSKA Aleksandra 256KAMIEŃ RYMAŃSKIK18-2900:00:46 DNF
95ZIENOWICZ Michał 399KOSZALINM18-3900:00:47
96WŁODARCZYK Józef 391KOSZALINM60-6900:00:47
97SZEWCZYK Paulina 369KOSZALINK18-2900:00:47
98STASIOROWSKI Sebastian 362PARSOWOM30-3900:00:47
99PAJĄK Zbigniew 330KOSZALINM18-3900:00:47
100KOWALCZYK Piotr 297KOSZALINM30-3900:00:47
101DZIESZUK Dariusz 250TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:47
102ANTKOWIAK Sebastian 212DB - ACTIVEKOSZALINM40-4900:00:47
DĄBROWSKA Alicja 240TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5900:00:47 DNF
104WILKOWSKI Krzysztof 389KOSZALINM30-3900:00:48
105SZOSTAK Piotr 370BONINM40-4900:00:48
106RYCHLIŃSKI Damian 350SŁUPSKM30-3900:00:48
107RETERSKI Damian 344KOSZALINM18-3900:00:48
108PODSIADŁO Marcin 335KOSZALINM40-4900:00:48
109KOŁODZIEJ Jakub 291KOSZALINM30-3900:00:48
110JEDYNAK Nikola 414KOSZALINK18-2900:00:48
111OKOŁOTOWICZ Sebastian 410SŁUPSKM30-3900:00:48
112JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 279KOSZALINM30-3900:00:48
113DZIUBA Monika 251SZCZECINK30-3900:00:48
114BITRYCH Jakub 220KOSZALINM18-3900:00:48
115BOGACKA Lucyna 222TKKF KOSZALINKOSZALINK50-5900:00:49
116BOGACKI Tomasz 223TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:49
117WIECZOREK Jacek 408SŁAWNOM30-3900:00:49
118STAWISZYŃSKI Jarek 364FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM30-3900:00:49
119MAŁKOWSKI Tomasz 312BIAŁOGARDM30-3900:00:49
120DERLIŃSKI Adam 243TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:49
121BARUTOWICZ Grzegorz 215KOSZALINM30-3900:00:49
122ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 396NIEKŁONICEK40-4900:00:50
123BUGIEL Roman 229RAN TYCHYTYCHYM50-5900:00:50
124RETERSKI Przemysław 343KOSZALINM40-4900:00:51
125KAMIŃSKI Tomasz 287JW 1223KOSZALINM40-4900:00:51
126JANICKA Katarzyna 272GIPO TEAM / TKKF KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:51
127ALABA Jerzy 211BIAŁOGARDM50-5900:00:51
128SZYSZKOWSKI Tomasz 374ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:51
129MOTYCZYŃSKA Patrycja 322SIEMIANICEK18-2900:00:52
130RÓG Michał 347STARE BIELICEM30-3900:00:53
131HAMALA Marcin 267TAGERKOSZALINM30-3900:00:53
132BRZOZOWSKA Monika 226BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIK40-4900:00:53
EMILIT Sylwia 25410 BIAŁOGARDKARLINOK30-3900:00:53 DNF
134STASZYŃSKA Marianna 363BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK60+00:00:54
135KRASIŃSKI Witold 299JW 1223KOSZALINM40-4900:00:54
136KAZIMIERCZAK Leszek 288CSSPNIEKŁONICEM30-3900:00:54
137SZYMCZEWSKI Dariusz 372SŁAWNOM50-5900:00:55
138MAŃKIEWICZ Konrad 313KOSZALINM30-3900:00:55
139TREJDER Maria 377BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4900:00:56
140MAZUR Mirosław 317KOSZALINM40-4900:00:56
141KWIETNIEWSKI Daniel 306KOSZALINM30-3900:00:56
142GÓRNA Anna 263FORMA ROSNOWOROSNOWOK40-4900:00:56
143WIEDUWILT Anke 386SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK50-5900:00:57
144WĘCŁAWIAK Marek 382KOSZALINM40-4900:00:57
145WACHHOLZ Beata 379KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-4900:00:57
146KOZLOWIECKI Waldek 298TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:57
147KOZŁOWIECKA Małgorzata 415KOSZALINK50-5900:00:57
148JARZĄBEK Magdalena 276KOSPELSZCZEGLINOK18-2900:00:57
149DUDKIEWICZ Leszek 249TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:57
150DOMAŃSKI Adam 246KOŁOBRZEGM40-4900:00:57
151BUXBAUMER Klaudia 234SZCZEGLINOK18-2900:00:57
152MASTALERZ Konrad 405DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-3900:00:57
153WIERZBICKI Kacper 388ŁUBUDUBU PREZES KLUBUKOSZALINM18-3900:00:58
154WĄSOWICZ Anna 381KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K30-3900:00:58
155JANUSZEWSKI Jacek 27317 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:58
156PYDYNOWSKA Elżbieta 341KOŁOBRZEGK50-5900:00:59
157MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 311KOSZALINK18-2900:00:59
158KWIDZIŃSKI Michał 305BIAŁOGARDM30-3900:00:59
159HRYCIÓW Paweł 270JW1223BIAŁOGARDM30-3900:00:59
160HELLER Zdzisław 268KOSZALINM60-6900:00:59
161GRAJ Joanna 265KOSZALINK18-2900:00:59
162DOMAŃSKA Katarzyna 245KOŁOBRZEGK40-4900:00:59
163BORSUK Dorota 224KOSZALINK40-4900:00:59
164WRÓBLEWSKA Marta 394KOSZALINK40-4900:01:00
165WAJDA Waldemar 380BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-4900:01:00
166PTASZYŃSKA Katarzyna 339KOLOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK60+00:01:00
167SZYNKARUK Marek 411BORNE SULINOWOM30-3900:01:00
168BILL Łukasz 219BORNE SULINOWOM30-3900:01:01
169KULAWIŃSKI Marek 304KOŁOBRZEGM40-4900:01:02
170DĘBSKI Damian 244KOSZALINM30-3900:01:02
171DEPTUŁA-BILL Bożena 242BORNE SULINOWOK30-3900:01:02
172PEŁKA Iwona 332KOSZALINK50-5900:01:04
173KUCHARCZYK Anna 303KOSZALINK30-3900:01:05
174SZCZEBLEWSKI Józef 407MANOWOM60-6900:01:08
Znaleziono 174 wynik(ów)